Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσως έχει ξαναπαντηθεί αλλά με μια αναζήτηση που έκανα δεν μπόρεσα να το βρω, ούτε είναι δυνατόν να διαβάσω 388 σελίδες μία προς μία...

 

Υπάρχει κάποιος "file manager" με τον οποίο να μπορώ να δω όλα τα αρχεία του κινητού μέσα από τα Windows; Το Nokia PC Suite δεν δείχνει τα κρυφά αρχεία. Στο κινητό έχω το Fexplorer αλλά θα ήθελα κάπως να βλέπω όλα τα αρχεία και από το PC μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω. Αν το κάνει το Mobitime δεν το γνωρίζω. Πάντως το PC Suite και ο Oxygen Phone Manager σίγουρα όχι.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

ξέρει κανέις κάποιο app σαν το xxl_screensaver που να κάνει και autokeylock ταυτόχρονα?

 

ΥΣ: εκτός το powerLock, ξοδεύει πολύ ενέργεια.

POY THA BRW KAMIA EFARMOGH GIA TO 6260???????

Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει ξαναπαντηθεί αλλά με μια αναζήτηση που έκανα δεν μπόρεσα να το βρω, ούτε είναι δυνατόν να διαβάσω 388 σελίδες μία προς μία...

 

Υπάρχει κάποιος "file manager" με τον οποίο να μπορώ να δω όλα τα αρχεία του κινητού μέσα από τα Windows; Το Nokia PC Suite δεν δείχνει τα κρυφά αρχεία. Στο κινητό έχω το Fexplorer αλλά θα ήθελα κάπως να βλέπω όλα τα αρχεία και από το PC μου.

κρυφα αρχεια μπορεις να δεις με την χρησιμοποιηση ενος card reader... ;)

Link to comment
Share on other sites

τοτε παρε ενα bluetooth..(νομιζω μπορεις να δεις τον φακελο system)

απλως θελει και προγραμμα στον υπολογιστη. αναλογως το κινητο παντως υπαρχουν προγραμματα που το υποστηριζουν. δε θυμαμαι καποιο δυστυχως. παντως στο 6600 μπορουσα να το δω με καποιο προγραμμα(πριν καιρο).

Link to comment
Share on other sites

@@ μαντολες φιλοι μου κανει μανατζ στα μηνυματα....προσπα8ω να περασω τα 750 εισερχόμενα και πεντακοσα φευγα εξερχομενα που εχω στο κινητο μου στο Pc γιατι το κινητο μου δεν μπορω να το σηκώσω πια απο το φόρτωμα και ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ FILES OPWS" 1049657.vmg" OXI MONO DEN BGAZEI KAPOIO XARAKTHRISTIKO STO FILE SYSTEM GIA TO OPOIO 8A MPOROUSA NA KATHGORIOPOIHSW TA MHNYMATA ALLA (EDW EINAI TO KALO) :!: :!: ME TO POY ANOIGW TO KA8E ARXEIO MOY bgazei from: onoma_Apostolea - thlefwno (pali kala sthn prohgoumenh version den ebgaze kan onoma) ALLA Date = 12:00:00 kai time=PM :!: :!:

 

Katalavainete oti den mporei kaneis me tpt na kathgoriopoieisei kai na arxeio8ethsei etsi mhnymata(xwris date kai time).... PLZ EIMAI SIGOUROS OTI DEN EIMAI O MONOS POU TRWW aythn thn FRIKH!!! ligaki help... :worry: :worry: isws kapoion allon editor pou na pernaei ta mhnymata sto pc xwris problhmata (o messagestorer100 pou dwkimasa den douleyei me ta ellhnika plhrws kai einai trial...mhn mou proteinete ayton)..

 

Sas eyxaristw ek twn proterwn :rolleyes:

 

 

 

 

 

kapoios plzzzz na me boh8hsei panw se ayto to 8ema?

Αν πιστεύαμε στην απλή κοινή λογική...Ο κόσμος θα εξακολουθούσε να ήταν επίπεδος
Link to comment
Share on other sites

kapoios plzzzz na me boh8hsei panw se ayto to 8ema?

 

1) gia thn yposthri3h ellhnikwn xarakthrwn ap to MessageStorer

pas:

Epiloges / misc > charset > UNICODE k to epilegeis ;)

 

2) gia to full dwse m mail edw h PM.. :whistle:

 

egw ayto xrhsimopoiw..An de s kanei k 8es kati allo.. :O

 

p.s. ftia3e to avatar sou,na 3eroun oti exeis 6630 ;)

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

iparxei kapios pou na exei mazepsei links me selides pou exoun progs gia series 60?

leo ego tora...

giati den tha itan skopimo na anoixtei mia kleidomeni selida pou tha iparxoun ola afta kai xoris na rotame na pernoume oti theme apo ekei?

leo ego tora...

Link to comment
Share on other sites

iparxei kapios pou na exei mazepsei links me selides pou exoun progs gia series 60?

leo ego tora...

giati den tha itan skopimo na anoixtei mia kleidomeni selida pou tha iparxoun ola afta kai xoris na rotame na pernoume oti theme apo ekei?

leo ego tora...

θεωρουμε γνωστο πλεον το http://www.iphone-forum.org που εχει τα παντα. εξαλλου και πανω στα λινκς υπαρχουν και αποριες, δε θα μπορουσε να κλειδωθει πιστευω. υπαρχει και αντιστοιχο θεμα, οπως και για το πως κατεβαζουμε απο IRC ;)

για τους καινουργιους που δεν ξερουν εδω ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites

iparxei kapios pou na exei mazepsei links me selides pou exoun progs gia series 60?

leo ego tora...

giati den tha itan skopimo na anoixtei mia kleidomeni selida pou tha iparxoun ola afta kai xoris na rotame na pernoume oti theme apo ekei?

leo ego tora...

 

Μα η ερώτηση σου πλέον δεν είναι και κάτι το μυστικό ή κάτι που το ξέρουν λίγοι..!

Στο h**p://w*w.iphone-forum.org/ δε νομίζω να μην υπάρχει κάτι που ψάχνεις.Αν δε βρίσκεις κάτι εκεί πιθανότερο είναι να μην το ψάχνεις καλά.Αν όμως πραγματικά δεν το βρίσκεις, τότε σίγουρα θα υπάρχει στο irc .

Οπότε..Γνωρίζουμε που πρέπει να κοιτάξουμε για εφαρμογές και games ;)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

iparxei kapios pou na exei mazepsei links me selides pou exoun progs gia series 60?

leo ego tora...

giati den tha itan skopimo na anoixtei mia kleidomeni selida pou tha iparxoun ola afta kai xoris na rotame na pernoume oti theme apo ekei?

leo ego tora...

 

gia sena kati exei k dw :D

tsekare gia paradeigma to prwto post sto thread tou [ΕΠΙΣΗΜΟ] Nokia N70 (katw katw) ;)

Oso gia to iphone,kane register,k 8a deis ekei kai listes kai ta idia ta programmata :whistle:

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

1) gia thn yposthri3h ellhnikwn xarakthrwn ap to MessageStorer

pas:

Epiloges / misc > charset > UNICODE k to epilegeis ;)

 

2) gia to full dwse m mail edw h PM.. :whistle:

 

egw ayto xrhsimopoiw..An de s kanei k 8es kati allo.. :O

 

p.s. ftia3e to avatar sou,na 3eroun oti exeis 6630 ;)

 

Το MsgStorer αποθηκεύει κάθε SMS σε ξεχωριστό txt αρχείο?

Υπάρχει κανένας τρόπος να περάσω το μηνύματα μου και να διαβάζονται απο το MS Outlook?

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα ενα screensaver για το XXLscreensaver 1.09 το οποιο(το προγραμμα) θα βρειτε εδω

http://img352.imageshack.us/img352/6258/myphone4ds.gif

αφου εγκαταστησετε την εφαρμογη, βαζετε τα δυο αρχειακια στο φακελο system\screensavers\skins\. μετα πατε στην εφαρμογη, διαλεγετε το "myphone", το κανετε activate και σας ρωταει αν θα κανει επανεκκινηση και πατατε ναι. μετα πατε στην επεξεργασια του θεματος και διαλεγετε το "gosymbian" στην προφυλαξη οθονης και ειστε οκ:)

στο κινητο φαινεται αρκετα διαφορετικο:O αλλα κι αν δε σας αρεσει σκασιλα μου μεγαλη και δεκα παπαγαλοι:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το MsgStorer αποθηκεύει κάθε SMS σε ξεχωριστό txt αρχείο?

Υπάρχει κανένας τρόπος να περάσω το μηνύματα μου και να διαβάζονται απο το MS Outlook?

 

 

To kalo me to Msgstorer,einai oti dialegeis poia k posa SMS,MMS ktl na valeis sto .txt.

MMS den exw dokimasei na valw,alla leei toulaxiston oti ta yposthrizei:

(MessageStorer lets you easily and conveniently save your SMS, MMS, emails in a text file and send them to your PC)

 

Dhladh,dialegeis prwta apo kathgories k meta kaneis mark all h mark sygkekrimena poia 8es :xmas_wink:

 

http://www.symbianware.com/res/messagestorer60/ms1.jpg http://www.symbianware.com/res/messagestorer60/ms2.jpg

 

Oso gia th xrhsh SMS mesw outlook,me ayto to programma den ginetai..

Me to PC SUITE,den kaneis nomizw kati tetoia kolpa?An mporei na mas pei kapoios.. :O

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα ενα screensaver για το XXLscreensaver 1.09 το οποιο(το προγραμμα) θα βρειτε εδω

 

Έγραψες!Βασικά όχι για το screensaver...Άλλα Μπράβο και γι'αυτό :D Δεν ήξερα ότι είχε βγεί νέα έκδοση με customizable skins...Βρήκα τι θα κάνω όσο δεν θα παίζω lineage :lol:

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Έγραψες!Βασικά όχι για το screensaver...Άλλα Μπράβο και γι'αυτό :D Δεν ήξερα ότι είχε βγεί νέα έκδοση με customizable skins...Βρήκα τι θα κάνω όσο δεν θα παίζω lineage :lol:

thanks. αλλα μην κανεις κινουμενο gif γιατι τρωει απιστευτη ram. εμενα προσωπικα μου τρωει 6-7 mb :w00t:

Link to comment
Share on other sites

thanks. αλλα μην κανεις κινουμενο gif γιατι τρωει απιστευτη ram. εμενα προσωπικα μου τρωει 6-7 mb :w00t:

Λές ε...Τέσπα,εγώ θέλω να φτιάξω κανένα digital ρολογάκι γιατί αυτό που είχε η πρώτη έκδοση ώρες ώρες εξαφανιζόταν εντελώς από την οθόνη:blink: και δεν ήξερες αν η συσκευή ήταν ανοιχτή ή όχι:confused: ή μερικές φορές αντί για ώρα έδειχνε --:-- και δεν το έκανε στις 12:00 το βράδυ:confused: αλλά μάλλον αυτό δεν μπορώ να το φτιάξω :p

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ειμαι και φοβερος γνωστης της τεχνολογιας θα ηθελα πολυ να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να ξερει κανεις το καθε ονομα της οποιας εφαρμογης τι λειτουργια επιτελει.Να υπαρχει δηλαδη καποιος καταλογος που να λεει το ονομα της εφαρμογης και τι ακριβως προσφερει στον χρηστη της.Αν δεν υπαρχει κατι τετοιο,τοτε καποιο site που να τα αναφερει συγκεντρωτικα και απλα υπαρχει; Ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η τελευταια βερζιον για το mumsms?κανει κατι βλακιουλες στο Ν70 μου..πχ οταν παταω να κλεισει το μυνημα(να βγω εξω απο το μηνυμα,οχι απο την εφαρμογη)με πεταει εξω.. :confused:
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ειμαι και φοβερος γνωστης της τεχνολογιας θα ηθελα πολυ να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να ξερει κανεις το καθε ονομα της οποιας εφαρμογης τι λειτουργια επιτελει.Να υπαρχει δηλαδη καποιος καταλογος που να λεει το ονομα της εφαρμογης και τι ακριβως προσφερει στον χρηστη της.Αν δεν υπαρχει κατι τετοιο,τοτε καποιο site που να τα αναφερει συγκεντρωτικα και απλα υπαρχει; Ευχαριστω προκαταβολικα!

 

Μπορεις να δεις το http://my-symbian.com/main/index.php

http://my-symbian.com/7650/download/index.php

και να δεις τι κανει η καθε εφαρμογη

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου αλλα μηπως υπαρχει κατι παρομοιο σε ελληνικη γλωσσα

 

Οχι φιλε μου δυστυχως δεν υπαρχει κατι.Ποια εφαρμογη θελεις να μαθεις τι κανει για να σε βοηθησουμε.:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολλες μωρε.κατεβασα ολο το φακελο που εχει ο αισωπος στο προφιλ του ,τις εχω περασει στο κινητο και τωρα δεν ξερω σε τι χρησιμευουν.

προσπαθω να βγαλω ακρη αλλα δε το βλεπω και πολυ ευκολο!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...