Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά συγνώμη αν είναι κουραστικό αλλά θα ήθελα να μου προτείνεται κάποια προγραμματάκια που να κάνουν μαθηματικούς υπολογισμούς όπως επιστημονικά κομπιουτεράκια και προγράμματα σαν το graphdraw μου υπάρχει στο site να την βολε΄ψω προσωρινά με το n-gage μέχρι να αγοράσω επιτέλουςς ένα palmtop.
Link to comment
Share on other sites

Guys μπείτε στο IRC και κατεβάστε τα πάντα.

Αν δεν ξέρετε τον τρόπο υπάρχει σχετικό topic.

Για την ακριβεια αυτο το post
Link to comment
Share on other sites

Την εφαρμογή Nokia Sensor, η οποία επιτρέπει τη δημιουργία προσωπικών σελίδων στα κινητά τηλέφωνα με κείμενο και γραφικά παρουσίασε η Nokia....

 

Το εγκατέστησα στο δικό μου 7610 και έφτιαξα ένα mini web site όπως βαφτίζει το folio...ή ανάποδα τέλος πάντων. Έχει πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.Στέλνεις και δέχεσαι μηνύματα με άλλους χρήστες (που πρέπει να έχουν την ίδια εφαρμογή στη συσκευή τους) μπορούν να δούν το mini site σου και εσύ το δικό τους.Αλλά αν κάποιος γράψει στο guestbook η εφαρμογή βγάζει error :confused: κλείνει :blink: και η εγγραφή δεν υπάρχει στο guestbook :cry: Ακόμα...πήρα φόρα και έβαλα μερικές εικόνες διαθέσιμες,έτσι ώστε όποιος μπεί να μπορεί να τις κατεβάσει...Οι εικόνες αυτές έγιναν copy/paste σε άλλο φάκελο της mmc και εννοείται ότι τώρα μου τρώνε διπλάσιο χώρο από τη μνήμη καθώς τις έχω 2 φορές :mad:

 

Πάντως η γενική ιδέα...είναι καλή... :O

 

Κάτι άλλο...εγκατέστησα το MumSms 4.15 Είναι πάρα πολύ καλό και το interface του είναι σχεδόν ολόιδιο με τα μηνύματα.Είναι στα Ελληνικά! :D Αλλά κάποιες φορές το monitor κλείνει από μόνο του...με αποτέλεσμα το μήνυμα που θα λάβω να φαίνεται κανονικότατα :mad: Και η εντολή ενεργοποίηση μόνιτορ δεν λειτουργεί παρα μόνο αν κάνω restart το κινητό... :wacko: Τί κουλά είναι αυτά τώρα? Εκεί που λες ότι και να έρθει είμαι ήσυχος...κλείνει μόνο του και πάρτα :mad: ΑΑΑΑΑ$#&@%$#!@&^!*

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια γεια σας θα ηθελα την βοηθεια σας

1 Θελω ενα προγγραμα για να διαβαζω pdf με το 3230

2 Καπου εδω μερσα διαβασα για μια εφαρμογη που φορτωνει οποια εφαρμογη θελεις κατα την εκκινιση του κινιτου

Ευχαριστω

bb pin 2564C061
Link to comment
Share on other sites

ΧΑαχαχα γελάω για το mumsms :p Πάντως σώζει ζωές (σχέσεις) :O

Για εμένα το χρησιμότερο πρόγραμμα από όλα!!! Αν και κάποτε απενεργοποιείται από μόνο του...

Link to comment
Share on other sites

2 Καπου εδω μερσα διαβασα για μια εφαρμογη που φορτωνει οποια εφαρμογη θελεις κατα την εκκινιση του κινιτου

Ευχαριστω

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=8223&page=359&pp=20

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=38073

 

O τυπος ειναι ο developer του γνωστου [και πλεον αχρηστου] ΕΤΙ camcorder...Ομως τωρα υποσχεται(και με screenshots) οτι θα κυκλοφορησει μια πληρως ανανεωμενη version, με output σε standard avi και mpeg-4 format...Λεει οτι σε συσκευη με 128mhz πετυχε 12.5fps στα 177Χ144 res., και μολις 5 fps στα 320Χ240...αν και φυσικα ειναι ακομη σε πολυ beta σταδιο και δεν μπορει να αποκαλυψει τα παντα.

Εχει ενδιαφερον το θεμα και,λεει οτι θα κυκλοφορησει την πρωτη puplic beta εκδοση του προγραμματος περιπου την 1η του Ιουλη.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Thanks συνονοματε ,Πολυ καλα νεα , αναμενουμε λοιπον ;)

Mακαρι να κυκλοφορησει τελικα η updated version

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

1 Paideia to SmartCom den douleuei sto 3230?Vazo kanonika foto stis epafes alla otan me pernoun den emfanizete i foto

Kserei kaneis kanena paromio programma gia to 3230

2 kapou akousa (den ksero an einai alithia) gia mia efarmogi me tin opoia mporeis na skanareis egrafa me to kinito sou (den to polipistpsa alla eipa na rotiso)

bb pin 2564C061
Link to comment
Share on other sites

http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=38073

 

O τυπος ειναι ο developer του γνωστου [και πλεον αχρηστου] ΕΤΙ camcorder...Ομως τωρα υποσχεται(και με screenshots) οτι θα κυκλοφορησει μια πληρως ανανεωμενη version, με output σε standard avi και mpeg-4 format...Λεει οτι σε συσκευη με 128mhz πετυχε 12.5fps στα 177Χ144 res., και μολις 5 fps στα 320Χ240...αν και φυσικα ειναι ακομη σε πολυ beta σταδιο και δεν μπορει να αποκαλυψει τα παντα.

Εχει ενδιαφερον το θεμα και,λεει οτι θα κυκλοφορησει την πρωτη puplic beta εκδοση του προγραμματος περιπου την 1η του Ιουλη.

δηλ. με λιγα λογια υποσχεται καλυτερο video και απο το default 6680

Link to comment
Share on other sites

και μολις 5 fps στα 320Χ240

τετοια αναλυση μονο τα Ν δεν εχουν; αλλα και παλι οχι ακριβως τοσο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια γεια σας θα ηθελα την βοηθεια σας

1 Θελω ενα προγγραμα για να διαβαζω pdf με το 3230

2 Καπου εδω μερσα διαβασα για μια εφαρμογη που φορτωνει οποια εφαρμογη θελεις κατα την εκκινιση του κινιτου

Ευχαριστω

Φίλε δεν θυμάμαι ακριβώς την εφαρμογή αλλά είναι acrobat reader το όνομά της ή κάπως έτσι. Την είχα εγκαταστήσει στο κινητό μου 6600 και δούλευε κανονικά. Τώρα αν θες μπορείς να την βρεις στα γνωστά λημέρια.

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια γεια σας θα ηθελα την βοηθεια σας

1 Θελω ενα προγγραμα για να διαβαζω pdf με το 3230

2 Καπου εδω μερσα διαβασα για μια εφαρμογη που φορτωνει οποια εφαρμογη θελεις κατα την εκκινιση του κινιτου

Ευχαριστω

Το pdf μπορεις να το κατεβασεις απο εδω! :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

[New] XS Portfolio and XS Finance for Series 60

Xcite Software have released two financial tools for Series 60 smartphones. XS Portfolio is the ultimate in stock management, a complete stock system and packed with features. XS Finance is a feature rich application for managing all your finances, designed to be a complete solution, removing the necessity for an equivalent desktop product. XS Finance is multilingual, multi-currency and multi-account aware and supports multiple personal files, each file being protected by PIN codes.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1309&faq=10

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1310&faq=10

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε καμια εκδοση του Total Irremote που να δουλευει ΣΙΓΟΥΡΑ χωρις προβληματα και να ειναι ξεκλειδωμενο για Νοκια 6260?

Ευχαριστω! ;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους,μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει που θα βρω καποιο προγραμμα για το 6680 το οποιο να κλειδωνει φακελους?επισης καποιο αναλογο του fs caller για 6680?thanks..
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους,μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει που θα βρω καποιο προγραμμα για το 6680 το οποιο να κλειδωνει φακελους?επισης καποιο αναλογο του fs caller για 6680?thanks..

 

To FSCaller 3.02 εχω διαβασει οτι δουλευει με το 6680... Σαν εναλλακτικη λυση το SmartCom 1.01.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

paidia xerei kapoios an exei vgei kapoio programma pou na veltiwnei thn kamera tou 6630;

 

Κι αλλο;;Που να φτασει;; :p

Οχι φιλε μου δεν υπαρχει κατι. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

paidia pws ginetai na to kaneis print to arxeio sto repligo....epilegw ton ektipwti repligo kai meta pataw print kai to swzw se enan fakelo me onoma.rgo alla den to vgazei kai deixnei oti paei na kanei sibiesi alla meta den ginetai...mallon exw mapoa ekdosi..

steilte mou pls ena link na to ksanakatevasw...kai exw patisei nai gia ta macro tis cerience

 

Δεν εχω πολυκαταλαβει τι χρησιμευει το RepliGo, αφου αν εχω καταλαβει καλα, δε μπορει να εμφανισει τα format doc, pdf κτλ σε original version, αλλα πρεπει να εχει κανεις στο pc του τον converter.

Αν δηλ καποιος μας στελει ενα doc χωρις να το μετατρεψει σε format RepliGo, το εμφανιζει; Την ιδια μετατροπη θελουν και τα pdf;

 

Thnx

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω πολυκαταλαβει τι χρησιμευει το RepliGo, αφου αν εχω καταλαβει καλα, δε μπορει να εμφανισει τα format doc, pdf κτλ σε original version, αλλα πρεπει να εχει κανεις στο pc του τον converter.

Αν δηλ καποιος μας στελει ενα doc χωρις να το μετατρεψει σε format RepliGo, το εμφανιζει; Την ιδια μετατροπη θελουν και τα pdf;

 

Thnx

 

Αν δεν το μετατρεψεις οχι δεν θα μπορεις να το ανοιξεις με το repligo.Ομως σαν προγραμμα βολευει γιατι τα εγγραφα που μετατρεπεις (*.doc,*.ppt,*.xls,*.html,*.pdf) ειναι αρκετα πιο μικρα σε μεγεθος και τα ανοιγει αρκετα πιο γρηγορα. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...