Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα και ζητω χιλια συγνωμη που βαζω σε λαθος θεση το θεμα μου,αλλα εκει που το εβαλα (ringtones) εδω και 5 ημερες δεν του δινει κανεις σημασια...αν μπορει καποιος ασ με βοηθησει.

 

ευχαριστω πολυ και συγνωμη και παλι.

 

 

Μπορει καποιος απο εσας να μου μετατρεψει καποιο wav ringtone σε amr και να μου το στειλει στο cocomatp@yahoo.gr

 

απαντηστε μου για να σας το στειλω με mail μου.

 

ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερον

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον COCOMAT

 

Καλημερα και ζητω χιλια συγνωμη που βαζω σε λαθος θεση το θεμα μου,αλλα εκει που το εβαλα (ringtones) εδω και 5 ημερες δεν του δινει κανεις σημασια...αν μπορει καποιος ασ με βοηθησει.

 

ευχαριστω πολυ και συγνωμη και παλι.

 

 

Μπορει καποιος απο εσας να μου μετατρεψει καποιο wav ringtone σε amr και να μου το στειλει στο cocomatp@yahoo.gr

 

απαντηστε μου για να σας το στειλω με mail μου.

 

ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερον

 

 

Ο λόγος που δεν σου απαντήσαμε - ούτε - εκεί είναι γιατί αυτό που ζητάς δεν είναι συγκεκριμένο. Δηλαδή θέλεις οποιοδήποτε ringtone ανεξαρτήτως είδους και μελωδίας να στο στείλουμε σε amr; Το πιό πιθανό είναι να βομβαρδιστείς με άσχετους ήχους που να μη σου αρέσουν. Γίνε λίγο πιό συγκεκριμένος

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

jojo σ'ευχαριστω πολυ!!οντως κατι τετοιο εψαχνα!!! ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jojo

 

johner το ιδιο εχω και στο στο group μου!!!

einai full απο ximpda?

 

 

Δεν είδα οτι έχεις το ίδιο! :p

Λογικά full είναι δεν ζητάει registration τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

file johner pou mas exis boithisi toso kai toso me ta programata sou mipos mporis na mas bris kai to im plus v4 ????

http://www.shapeservices.de

poli kalo programataki opos to agile me epipleon ti dinatotita apostolis kai lipsis arxion pou lipi apo to agile!!!!

kiklofori i v2 pliris an exis kanena neotero gia v4 tha perimenoume!!!

euxaristo ek ton proteron!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sxetikos_asxetos

 

Μπορει καποιος να μου πει που θα βρω: PhoneInfo (crackarismeno) και cracks για: eprofiles, ZipMan 1.4

 

 

 

αν δεν κανω λαθος υπαρχει το eProfiles full στο γκρουπ του Johner h**p://groups.yahoo.com/group/johner/files/Applications/ ,

να ειναι καλα ο ανθρωπος :D

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

basika oso kairo exw to 3650 psaxnw sunexeia na brw kapio programa to opoio na kanei ixigrafish peran tou 1 leptou...telika uparxei kati teteio.. h na elpizw adika..

opoios , leme twra xerei kati epi tou thematos

as steilei...

sotos_man@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον HLIAS_REAL

 

basika oso kairo exw to 3650 psaxnw sunexeia na brw kapio programa to opoio na kanei ixigrafish peran tou 1 leptou...telika uparxei kati teteio.. h na elpizw adika..

opoios , leme twra xerei kati epi tou thematos

as steilei...

sotos_man@yahoo.com

 

Υπάρχει το Extended Recorder! Δεν έχει βρεθεί ακόμη full!

Δες εδώ ! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Υπάρχει το Extended Recorder! Δεν έχει βρεθεί ακόμη full!

Δες εδώ ! :)

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ρε παιδιά.Εκανα μέχρι και φορμάτ στο τηλ και όταν πάω να το ανοίξω μου βγάζει σφάλμα.Το ξανακατέβασα και πάλι τα ίδια.Μπορεί να μου πει κάποιος πόσα Kb καταλαμβάνει η εφαρμογή μετά την εγκατάσταση plzzz? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Πρέπει να στείλεις και το .eye και το .ear στον υπολογιστή σου! Τα βάζεις σε έναν φάκελο. Μετά στην πρώτη επιλογή του προγράμματος επιλέγεις το .eye αρχείο στη δεύτερη επιλέγεις που θα το αποθηκεύσεις και μετά το μετατρέπεις!

 

Εκανα ακριβως αυτο που μου εγραψες και παλι δεν δουλευει.Μου βγαζει μυνημα οτι η μετατροπη εγινε κανονικα και με ρωταει αν θελω τωρα να δω το βιντεο. Παταω ναι και ανοιγει το νοκια player το οποιο εχει λεει προβλημα.Με το νοκια player τρεχω κανονικα τα βιντεο τον 10 sec απο την στανταρ βιντεοσκοπιση του 3650. Τι μπορει να φταιει λες? :wacko:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/76289a_km-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ρε παιδιά.Εκανα μέχρι και φορμάτ στο τηλ και όταν πάω να το ανοίξω μου βγάζει σφάλμα.Το ξανακατέβασα και πάλι τα ίδια.Μπορεί να μου πει κάποιος πόσα Kb καταλαμβάνει η εφαρμογή μετά την εγκατάσταση plzzz? :)

 

 

Mhpws exeis thn ekdosh firm v3.16? Giati kai se ena filo to idio toy kanei! Emena me thn v2.50 leitoyrgei apsoga!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pafi

 

Εκανα ακριβως αυτο που μου εγραψες και παλι δεν δουλευει.Μου βγαζει μυνημα οτι η μετατροπη εγινε κανονικα και με ρωταει αν θελω τωρα να δω το βιντεο. Παταω ναι και ανοιγει το νοκια player το οποιο εχει λεει προβλημα.Με το νοκια player τρεχω κανονικα τα βιντεο τον 10 sec απο την στανταρ βιντεοσκοπιση του 3650. Τι μπορει να φταιει λες? :wacko:

 

Ούτε στο windows media player δεν παίζει; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Yparxei kammia efarmogi pou na tin egkathistas kai na exeis kati san ti "homescreen" twn MS smartphone?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

SOS SOS!

E den mporei...... kati tha exei bgei!

 

AVI WMV kai MPEG player gia Symbian 60 ?

yparxei ?

 

{ apli erwtisi etsi ?!:)

ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΣΤΑ FM ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ? ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ? ΥΠΑΡΧΕΙ?-->> :lol:http://mms://1045fm.live24.gr/1045fm/" max 600 users.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ρε παιδιά.Εκανα μέχρι και φορμάτ στο τηλ και όταν πάω να το ανοίξω μου βγάζει σφάλμα.Το ξανακατέβασα και πάλι τα ίδια.Μπορεί να μου πει κάποιος πόσα Kb καταλαμβάνει η εφαρμογή μετά την εγκατάσταση plzzz? :)

 

 

 

φιλε bbbb σε μενα που εχω την v2.50 δουλευει καλα.

πιανει 67k...

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον CamClone

 

SOS SOS!

E den mporei...... kati tha exei bgei!

 

AVI WMV kai MPEG player gia Symbian 60 ?

yparxei ?

 

{ apli erwtisi etsi ?!:)

 

Siga min exei bgei k PowerDVD gia series60 :D :D

mono convert boreis na ta kaneis gia na ta paikseis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stelar

 

φιλε bbbb σε μενα που εχω την v2.50 δουλευει καλα.

πιανει 67k...

 

Tην 2.50 έχω και εγώ αλλά δεν ανοίγει.Τι άλλο μπορώ να κάνω εκτός από φορματ? :worry:

p.s.Αν θέλεις στείλε στο mail μου την έκδοση που έχεις μήπως και δουλέψει :)

Link to comment
Share on other sites

στο site της epocware ειδα οτι υπαρχουν ολες οι εφαρμογες της διαθεσιμες για αγορα και κατεβασμα για το 6600.. Κανενα νεοτερο? Johner? :D :D
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Ούτε στο windows media player δεν παίζει; :confused:

 

Ανοιγει αυτοματα το νοκια player.Δεν με ρωταει με ποιο προγραμμα θελω να δω το βιντεο. Πως μπορω να δοκιμασω το windows media player? Ευχαριστω johner!!!!!!!!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/76289a_km-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Ο λόγος που δεν σου απαντήσαμε - ούτε - εκεί είναι γιατί αυτό που ζητάς δεν είναι συγκεκριμένο. Δηλαδή θέλεις οποιοδήποτε ringtone ανεξαρτήτως είδους και μελωδίας να στο στείλουμε σε amr; Το πιό πιθανό είναι να βομβαρδιστείς με άσχετους ήχους που να μη σου αρέσουν. Γίνε λίγο πιό συγκεκριμένος

 

 

Καλημερα και καλη εβδομαδα! Αυτο που θελω ειναι το εξης:

εχω ενα ringtone το oldbell σε wav και το θελω σε amr.

Οποιος μπορει και του ειναι ευκολο να μου το μετατρεψει ας μου στειλει το e-mail του στο cocomatp@yahoo.gr για να του στειλω τον ηχο και μου τον επιστρεφει πισω σε amr.

 

Ελπιζω να σας κατατοπισα

 

ευχαριστω πολυ και συγνωμη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jojo

 

cocomat sou xw steilei sto wav2amr edw kai duo meres.

to avebazw sto group mou, giati exeis kavei to idio post se 3 thread

 

 

 

http://groups.yahoo.com/group/TOPOLAB/

 

Και όχι μόνο αυτό, αλλά το πρόγραμμα υπάρχει εδώ και καιρό στο myFiles αλλά κανείς δε μπαίνει στον κόπο να ψάξει :worry:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...