Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον n7650_fun

 

Βρε θα μας τρελάνουν όλοι. Video player για DivX, MPEG2, MPEG4. Η Crystal Player έβγαλε εφαρμογή για τα κινητά μας. Εδώ το .sis, αλλά χρειάζεται και την εφαρμογή μετετροπής σε αρχεία .cme . Περισσότερες πληροφορίες εδώ .

Δεν το δοκίμασα ακόμα, αλλά φοβάμαι ότι στο 7650 θα απογοητευτώ λόγο μνήμης. Κάποιος με 3650 ασ πει εντυπώσεις. Σ'αυτή την έκδοση δεν υποστηρίζει ήχο. αργότερα βλέπουμε.

 

 

Current version has following features:

 

Playback of 176x144 100kbps with 6 FPS, 160x128 56 kbps with 12 FPS

Full color support through true color dithering

Convinient filebrowser allowing easy searching for needed movie

Preview icons and playback

Brightness/Contrast/Saturation settings

Expect the following features in the next releases:

 

Sound support in .CME files

Video recording from build-in camera

Video conferencing support through GPRS & Bluetooth

 

th xreiazetai to programa metatrophs??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να παίξουν, όπως λέει στο site, στο κινητό μας θα πρέπει πρώτα να μετατρέψουμε την ταινία σε μορφή .cme και αυτό γίνεται μόνο με το crystal player 1.6 proffessional το οποίο δυστυχώς δεν είναι free.

Κατέβασα το crystal player 1.6 proffessional και ακολούθησα τις οδηγίες όμως δεν μπόρεσα να μετατρέψω κ΄ποια ταινία σε μορφή .cme. Δεν λειτουργούσε η εντολή Alt+C. Μήπως φταίει που είναι trial εκδοση; Όποιος καταφέρει και κάνει την μετατροπή και δει ταινία στο 3650 να πεί εντυπώσεις. Πάντως το πρόγραμμα μου φαινεται πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lefty-x

 

Σχετικά με το PC File Manager...

 

Κατέβασα και τη Full έκδοση απο το link που έδωσε ο pao13grc και τελικά ήταν ίδια με μια που είχα βρει μόνος μου. Δεν δουλεύει στο 3650 μου. Δε δείχνει κανένα φάκελο, ενώ η demo δουλεύει κανονικά.

 

Έψαξα λίγο παραπάνω όμως και βρήκα μια Full που δουλεύει κανονικά στο 3650 (και σε 7650 υποθέτω). :D

 

Άν θέλει κάποιος να του τη στείλω, ας μου πει, γιατί δεν έχω τώρα κάπου πρόχειρα να την ανεβάσω. :)

 

 

Γειά σου φίλε.Άν μπορείς δώσε μου ένα link να την κατεβάσω για να μην κοπιάζεις με mail.Άν θές με e-mail στείλτει μου στο paogr1908@mycosmos.gr!

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε!Με έσωσες!

 

Και κάτι άλλο...βρήκα το pallete extender σε έκδοση για 3650.Το έχω βάλει και τώρα έχω 6 χρωματικές παλλέτες συνολικά.Όποιος το θέλει να μου πει για να το ανεβάσω στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pao13grc

 

Όποιος το θέλει να μου πει για να το ανεβάσω στο forum.

 

 

:o καλύτερα μην την βάλεις στο φόρουμ. μέσω πμ καλύτερα γιατί θα μας κυνηγήσουν. :(

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mirrorofsorrow

 

Για να παίξουν, όπως λέει στο site, στο κινητό μας θα πρέπει πρώτα να μετατρέψουμε την ταινία σε μορφή .cme και αυτό γίνεται μόνο με το crystal player 1.6 proffessional το οποίο δυστυχώς δεν είναι free.

Κατέβασα το crystal player 1.6 proffessional και ακολούθησα τις οδηγίες όμως δεν μπόρεσα να μετατρέψω κ΄ποια ταινία σε μορφή .cme. Δεν λειτουργούσε η εντολή Alt+C. Μήπως φταίει που είναι trial εκδοση; Όποιος καταφέρει και κάνει την μετατροπή και δει ταινία στο 3650 να πεί εντυπώσεις. Πάντως το πρόγραμμα μου φαινεται πολύ καλό.

 

ta katafera kataplyktiko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p dokimaste to einai teloio

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

:o καλύτερα μην την βάλεις στο φόρουμ. μέσω πμ καλύτερα γιατί θα μας κυνηγήσουν. :(

 

 

Έγινε φίλε.Δεν θα την ανεβάσω στο forum.Όποιος θέλει ας μου πεί να την στείλω μέσω pm.Μιλάω για το pallete extender.

Link to comment
Share on other sites

paidia...sorry gia tin enoxlisi sto forum pali.ebala to feexplorer k einai kalo.thelo zoom stin kamera.poio program na balo.to camerafx den brisko ton fakelo mail pu mu lete.den yparxei.sas parakalo peite ti na balo pu na min thelei istoria me arxeio .app alla i na einai full i na exei key generator.to photographer bgazei sfalma systimatos.mipos thelo format;1mera to exo to kinito3650.format ti kanei k pos ginete analytika mporeite na mu peite;parakalo poli analytika oles oi apantiseis....twra matheno...thanks paidia.perimeno nea soooooonnnnn...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον reiman

 

paidia...sorry gia tin enoxlisi sto forum pali.ebala to feexplorer k einai kalo.thelo zoom stin kamera.poio program na balo.to camerafx den brisko ton fakelo mail pu mu lete.den yparxei.sas parakalo peite ti na balo pu na min thelei istoria me arxeio .app alla i na einai full i na exei key generator.to photographer bgazei sfalma systimatos.mipos thelo format;1mera to exo to kinito3650.format ti kanei k pos ginete analytika mporeite na mu peite;parakalo poli analytika oles oi apantiseis....twra matheno...thanks paidia.perimeno nea soooooonnnnn...

 

to mail tha to breis me to seleq sto e/system/mail

Link to comment
Share on other sites

sostos apo osa file explorer exo dokimasi to seleq ine to kalitero

ericsson ga318, ericsson gh768,ericsson t28, ericsson t38

motorola t2288

nokia 8210, nokia 8310,nokia 6210, nokia 8850, nokia 3650

samsung sgh-2200

Sony cmd-j70, Sony Ericsson t68

siemens me45, siemens sx-1

elpizo na ta thimithika olla :-))

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Νέο πρόγραμμα!

Agile Lie Detector

 

http://www.agilemobile.com/al.html

 

 

Ακόμα να βγει... Πάντως βρήκα μια ενδιαφέρουσα συζήτηση για το πρόγραμμα ως προς το αν είναι εφικτό ή όχι

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο site, αλλά δεν έχει link για κατέβασμα. Εξακολουθεί να λέει ότι θα βγει στις 25...
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

το crack για το FSCaller 2.01 εχει βγει ξερει κανεις?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το mobilefax που μπορω να το βρω σπασμενο;

Ευχαριστω

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Δόκίμασες να αλλάξεις το .app της version 2.00;

 

ευχαριστω επιασε και εχουμε το FSCaller 2.01 σπασμενο
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...