Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Για δες αυτό :)

 

 

To katevasa alla den doulevi me ton teleftaio Repligo 1.2 viewer. Alithia exei kanenas sas afton ton viwer sthn ekdosi 1.0 (exw ta crack)einai peripou sta 4 mb

 

Opoios to exei kai mou ton anevasei kapou h mou ton steilei me email tha tou eimoyn ypoxreos

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια το call manager το ξερετε?ειναι αξιοπιστο σανπρογραμμα? ειναι τηλεφωνητης απο οτι καταλαβα.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

υπαρχει καποια εκδοση του doris ή καποιο tip για να δειχνει τα ελληνικα?

 

θα πας στο encoding και θα βάλεις το win1253.cpl. Εμένα με αυτό μου εμφανίζει όλα τα ελληνικά! :o

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

Ti einai to encoding gia to doris?Den katalava pos tha deixnei ta ellinika

 

Πρέπει να έχεις την έκδοση 1,175 ή 1,18 για να έχεις σωστά ελληνικά.Αφού ανοίξεις το doris πατάς επιλογές και στην επιλογή encoding επιλέγεις win1253.cpl. :)

Eγώ όμως με τον doris έχω το εξής πρόβλημα:Δεν μπορώ να γράψω μεγάλα post στο forum.Kανείς που να έχει το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Νέο δωρεάν πρόγραμμα για πληροφορίες σήματος, LAC, CellID κλπ :Cell Track

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ καιρο ο webviewer μου εμφανισε trial version ενω εχω κανει το κολπο με το rms.db. το βγαζω και το ξαναβαζω και τιποτα. ξερει κανεις κατι?ποιο αρχειο ειναι που κανει τη ζημια?

το doris 1.18 που υπαρχει? ευχαριστω

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια μια βοηθεια :( εχω το stacker v3.00 τις εφαρμογες μου τις συμπιεσα και ολα οκ. τι αλλο μπορω να συμπιεσω και πως? πχ τις επαφες μου και τα μηνυματα και τις εικονες γινεται? και πως στο διαολο το κανω :mad: ευχαριστω :)(για το 7650)
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει κανενα προγραμμα για pc που να σε αφηνει να διαχειριζεσαι τα μηνυματα του 7650? Νομιζα οτι το OPMII θα το εκανε αλλα δεν το κανει.. Καμια προταση?
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Ξερει κανεις αν υπαρχει κανενα προγραμμα για pc που να σε αφηνει να διαχειριζεσαι τα μηνυματα του 7650? Νομιζα οτι το OPMII θα το εκανε αλλα δεν το κανει.. Καμια προταση?

 

Eάν έχεις τις υπέρυρθες ma-620 μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα Handset manager που δίνει η εταιρία και το οποίο έχει πλήρη υποστήριξη ελληνικών στα μηνύματα. :) http://www.mobileaction.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

παιδια μια βοηθεια :( εχω το stacker v3.00 τις εφαρμογες μου τις συμπιεσα και ολα οκ. τι αλλο μπορω να συμπιεσω και πως? πχ τις επαφες μου και τα μηνυματα και τις εικονες γινεται? και πως στο διαολο το κανω :mad: ευχαριστω :)(για το 7650)

 

Αν πατήσεις options και μετά file browser μπορείς να συμπιέσεις όποιο αρχείο του κινητού σου θέλεις! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

παιδια μια βοηθεια :( εχω το stacker v3.00 τις εφαρμογες μου τις συμπιεσα και ολα οκ. τι αλλο μπορω να συμπιεσω και πως? πχ τις επαφες μου και τα μηνυματα και τις εικονες γινεται? και πως στο διαολο το κανω :mad: ευχαριστω :)(για το 7650)

 

 

Συγκεκριμένα για τις επαφές επιλέγεις options->compact->contacts database . Θα γλυτώσεις σίγουρα κάποιον χώρο

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Minotavrs

 

Loipon afto to flight mode pote den katalava ti kanei den mou to exigis ligo kai emena? :worry:

 

 

Όπως δηλώνει και το όνομα του το χρησιμοποιούμε στα αεροπλάνα. Δεν λειτουργεί ο πομποδέκτης του κινητού αλλά όλες οι άλλες λειτουργίες οπότε παίζεις τα παιχνίδια σου, γράφεις στο ημερολόγιο, κανονίζεις τα ραντεβού και δεν σου λέει και κανένας τίποτα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την TYPHOON

Αρχικό Μήνυμα από τον Minotavrs

 

Loipon afto to flight mode pote den katalava ti kanei den mou to exigis ligo kai emena? :worry:

 

 

Όπως δηλώνει και το όνομα του το χρησιμοποιούμε στα αεροπλάνα. Δεν λειτουργεί ο πομποδέκτης του κινητού αλλά όλες οι άλλες λειτουργίες οπότε παίζεις τα παιχνίδια σου, γράφεις στο ημερολόγιο, κανονίζεις τα ραντεβού και δεν σου λέει και κανένας τίποτα!!! :)

 

Re paidia emena giati den douleuei sto 3650 to flight mode?Molis to anoigo mou leei insert sim card

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

παιδια το mini GPS σε full-cracked που μπορω να το βρω?εχει προβληματα σαν εφαρμογη?ευχαριστω

 

 

 

 

Mini GPS 1.03 :)

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις σε Η/Υ (λειτουργικο windows) απλως ανοιξε ενα παραθυρο (πχ my computer) και πηγαινε tools --> folder options --> view και μετα κανε uncheck hide extensions for known file types.. Αφου πατησεις Οκ με ενα απλο rename καθαρισες. Ευχομαι να βοηθησα..
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον TYPHOON

 

Όπως δηλώνει και το όνομα του το χρησιμοποιούμε στα αεροπλάνα. Δεν λειτουργεί ο πομποδέκτης του κινητού αλλά όλες οι άλλες λειτουργίες οπότε παίζεις τα παιχνίδια σου, γράφεις στο ημερολόγιο, κανονίζεις τα ραντεβού και δεν σου λέει και κανένας τίποτα!!! :)

 

Xreiazete na vgaleis thn sim gia na doulepsi?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Minotavrs

 

Xreiazete na vgaleis thn sim gia na doulepsi?

 

 

Nai χρειαζεται

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...