Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Παιδια αν του κανουμε συχνα επαναφορα εργοστασιακων

Ρυθμισεων υπαρχει περιπτωση να χαλασει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

click πάνω στο contact, options (αριστερό κουμπί), share -> Messaging.

 

Ευχαριστω πολυ,το εψαχνα καιρό και χρησιμοποιουσα αλλες πατεντες

 

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια αν του κανουμε συχνα επαναφορα εργοστασιακων

Ρυθμισεων υπαρχει περιπτωση να χαλασει;

 

Όχι, δεν παθαίνει τίποτα, αποτελεί προβλεπόμενη διαδικασία.

 

δεν το εχω βρει λιγοτερο.

 

http://www.skroutz.gr/s/322625/LG-Optimus-2X-P990.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πώς βλέπεις τα 720p @ youtube ? Εμενα ενα HQ μου έχει...Δεν νομίζω να είναι αυτό...

 

Εννοώ πως μέσω του download youtube videos plugin του firefox μπορώ να κατεβάσω αρχεία τα οποία είναι 720p και να παίξουν (σε mp4 μορφή) στο κινητό..Δυστυχώς τα 1080p δεν παίζουν..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν παθαίνει τίποτα, αποτελεί προβλεπόμενη διαδικασία.

 

 

 

http://www.skroutz.gr/s/322625/LG-Optimus-2X-P990.html

 

εγω παντος το πηρα 6-Ιουλιου απο το καταστημα που βγαζει πρωτο στο skroutz 395 euro Οταν σε αλλα καταστηματατα ειχε τοτε 490

XPERIA Z1
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να περάσω την stok rom d με το smartflash αλλά μου αποσυνδέθηκε κατά λάθος στη διάρκεια της διαδικασίας και τώρα δεν ανοίγει ούτε με power, ούτε με συνδυασμό power και down volume με ή χωρίς την μπαταρία? Δηλ. το κατέστρεψα?
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα νοκια που ειχα κ ειχε συμβει το ιδιο πραγμα πηγα κ μου το επανεφερε οποτε το ιδιο θα ισχυει κ για το δικο σου παρε ενα τηλ στην lg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τελικα ξερει κανεις αν το αγορασω απο εξωτερικο, αν θα εχει ελληνικο μενου και πληκτρολογιο ?

 

To πιθανότερο είναι να έχει αλλά εξαρτάται από που θα το πάρεις, αν είναι branded κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω βρει λιγοτερο.

ξερει καποιος αν θα εχει ελληνικο μενου, πληκτρολογιο κτλ ?

 

Αυτό που πόσταρες έιναι σε αγγλικές λίρες...που είναι πιο ισχυρό νόμισμα...και σε ευρώ βγαίνει πάνω απο 400...δές στο http://www.skroutz.gr το πρώτο πρώτο που είναι και απο αξιόπιστο κατάστημα...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο..Κατέβασα χθες 2 παιχνιδάκια (samurai II Vigilence THD, Guerilla Bomb THD) και παρατήρησα και στα 2, μικρά "ακαριαία" κολλήματα, όταν εμφανίζονται οι εχθροί μέσα στο game..Το κάνει και σε σας ή μόνο σε μένα? Edited by Haris1977
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο..Κατέβασα χθες 2 παιχνιδάκια (samurai II Vigilence THD, Guerilla Bomb THD) και παρατήρησα και στα 2, μικρά "ακαριαία" κολλήματα, όταν εμφανίζονται οι εχθροί μέσα στο game..Το κάνει και σε σας ή μόνο σε μένα?

 

Tα THD έχουν διαφορά απο τα απλά ? Μην απαντήσεις με ενα ναι αν μπορείς εξήγησέ μου!

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα το bob αλλα το κολιματακι μου το εκσνε μια φορα στην αρχη. μετα τιποτα smooth.

Ναι εχουν καλυτερα γραφικα optimised για tegra.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα το bob αλλα το κολιματακι μου το εκσνε μια φορα στην αρχη. μετα τιποτα smooth.

Ναι εχουν καλυτερα γραφικα optimised για tegra.

 

Προφανώς φοτρώνει η μνήμη για όλη την πίστα..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα το bob αλλα το κολιματακι μου το εκσνε μια φορα στην αρχη. μετα τιποτα smooth.

Ναι εχουν καλυτερα γραφικα optimised για tegra.

 

Πολύ καλύτερα και τα βρίσκεις δωρεαν πουθενά?

Link to comment
Share on other sites

Την εκδοση V10e μονο εγω την φοραω; Και το εχω αναβαθμισει εδω και 1 μηνα.

Εσυ και οσοι αλλοι εχουν παρει συσκευη απο τις ακολουθες χωρες/δικτυα χωρων....

HONG KONG, SWISSCOM,SFR FRANCE, VIP CROATIA,VODAFONE HUNGARY/PORTUGAL/GERMANY/ROMANIA/SPAIN

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάντως με τα ''φορτώματα'' της μνήμης το κάνει σε ορισμένα games (guerilla bob,samurai 2 κλπ) και όχι σε άλλα όπως Riptide gp, thunder rage 2, GT Free HD.. Άρα πρέπει να ναι και θέμα παιχνιδιού..

 

Κάτι άσχετο: εξωτερική κάρτα sd έχει κανείς?Άκουσα πως μονο φωτός μπορείς να βάλει εκεί..Αληθεύει? είναι ο φάκελος που λέει _ExternalSD ?

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω εξωτερικη καρτα και τοποθετω οτι θελω χωρις περιορισμους

 

Απλά το κακό είναι ότι δεν δουλεύουν όλα τα προγράμματα πλοήγησης από εκεί καθώς και όταν κάνουμε app2sd για μεταφορά εφαρμογών από την κύρια μνήμη στην κάρτα, στην ουσία δεν μεταφέρονται στην κάρτα αλλά στην internal memory.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος δεν εχει δοκιμασει τον GO LAUNCHER EX στο κινητο μας προτεινω να το κανει αμεσα..τοσο καιρο εβλεπα τα themes του στο market και μου φαινονταν πολυ παιδικα,χθες ομως που καθομουν και δεν ειχα τι να κανω τον περασα για πλακα και εμεινα αφωνος.Οτι πιο smooth εχω δει στο κινητο απο θεμα αφης και οτι καλυτερο σε ελευθερη ram.Για να καταλαβεται ποσο μου αρεσε σας λεω οτι αφησα τον spb 3d στην ακρη που του ειχα σκασει και 10αρικο...
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος δεν εχει δοκιμασει τον GO LAUNCHER EX στο κινητο μας προτεινω να το κανει αμεσα..τοσο καιρο εβλεπα τα themes του στο market και μου φαινονταν πολυ παιδικα,χθες ομως που καθομουν και δεν ειχα τι να κανω τον περασα για πλακα και εμεινα αφωνος.Οτι πιο smooth εχω δει στο κινητο απο θεμα αφης και οτι καλυτερο σε ελευθερη ram.Για να καταλαβεται ποσο μου αρεσε σας λεω οτι αφησα τον spb 3d στην ακρη που του ειχα σκασει και 10αρικο...

 

Καλύτερο από το spb 3d? μην μας κάνεις τέτοια και κλαίμε το 10ευρό...!!!:(

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο από το spb 3d? μην μας κάνεις τέτοια και κλαίμε το 10ευρό...!!!:(

 

Κοιτα το spb ειναι κλασικη αξια,το πιο ομορφο γραφικα περιβαλλον με ωραια widget-ακια και ειδικα κανα δυο τρια που ειναι 3d κιολας οτι πρεπει για να εντυπωσιασεις του φιλους στην καφετερια,κανει το κινητο κοσμημα (α και να μην ξεχναμαι και τη λειτουργια tablet mode στο τελευταιο update ) .Ομως ο go launcher σε κερδιζει χωρις φανφαρες και πυροτεχνηματα..βαλτο και θα καταλαβεις αμεσως την αποκριση της αφης και σιγουρα θα δεις την διαφορα σε ram..Μενει να δω τι λεει και απο μπαταρια....

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...