Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Λοιπον και εγω με τη νεα firmware που εβαλα (V10b) ειδα οτι ειχα προβλημα με τις κλησεις ,δηλαδη ενω επαιρναν τηλεφωνο το κινητο δεν εδειχνε τιποτα.Χθες και ενω κατεβαζα την ελληνικη επισημη rom για να τη φλασαρω ωστε να γυρισει στην V10a πηγα στις ρυθμισεις>ρυθμισεις κλησεων>προωθηση κλησεων>φωνητικη κληση...σε αυτο το μενου που ανοιγε μετα στην τελευταια επιλογη που λεει εκτος εμβελειας ειχε να προωθει την κληση σε εναν αριθμο και εδω ειναι το περιεργο..ας πουμε οτι εγω εχω το νουμερο (τυχαιο ειναι αυτο που λεω) 6973486595,στην επιλογη της προωθησης ειχε μπει το νουμερο +306973468586595 ....αυτο το 685 ειναι ακυρο και δεν καταλαβαινω πως μπηκε εκει..επισης δε μπορω να θυμηθω με σιγουρια αν ειχα ξαναδει τις επιλογες της προωθησης πριν το προβλημα για να ξερω τι εγινε..Για να μην σας κουραζω την επιλογη της προωθησης εκτος εμβελειας τελικα την εβαλα απενεργοποιημενη,σωστο δεν ειναι αυτο; Και τελος το ξαναγυρισα στο 2g οπου εκει ειχα το προβλημα με τις κλησεις και μαλλον αυτο με την προωθηση πρεπει να εφταιγε γιατι σε περιοχες με χαμηλο σημα νομιζω μου το εκανε ενω στις ιδιες περιοχεσ με το 3g απο οτι εχω την αισθηση δουλευε και λογικο νομιζω ειναι αφου το δικτυο 3g εχει καλυτερη καλυψη σηματος,σωστα ή λαθος;

 

Το δίκτυο 2G έχει καλύτερη κάλυψη από το 3G.

Στο δικό μου, που έκανε το πρόβλημα έχω την εντύπωση (αφού δεν είναι στα χέρια μου) ότι είχα απενεργοποιήσει κάθε είδους προώθηση)

Ας το επιβεβαιώσουν και άλλοι.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να μην το σκαλίσω ώστε να δω πόσο αντέχει.

 

Ποιος ο λόγος; Εννοώ τι θα κερδίσεις από το αποτέλεσμα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος; Εννοώ τι θα κερδίσεις από το αποτέλεσμα;

 

Καλά κάνει το παιδί! Να δει πόσο κρατάει με φυσιολογική χρήση το κινητό. Και εγώ προσπάθησα να το κάνω αυτό το τεστ αλλά δεν κρατήθηκα μισή ώρα. Τώρα ποτέ δεν θα ξέρω αν η μπαταρία φταίει που αδειάζει ή εγώ που το σκίζω :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνει το παιδί! Να δει πόσο κρατάει με φυσιολογική χρήση το κινητό. Και εγώ προσπάθησα να το κάνω αυτό το τεστ αλλά δεν κρατήθηκα μισή ώρα. Τώρα ποτέ δεν θα ξέρω αν η μπαταρία φταίει που αδειάζει ή εγώ που το σκίζω :Ρ

 

Ταπεινη μου αποψη...."εσυ φταις":p

Αν κρινω απο μενα εχω παρατηρησει πως οταν το αφηνω στην ακρη(οπως συνεβει αυτες τις μερες) και το χρησιμοποιω μονο σαν τηλεφωνο με 1 ωρα το πολυ την ημερα κλησεις στο 2G το κινητακι μου εβγαλε 3 γεματες μερες.

Απο την αλλη σημερα που το "εσκισα" με πειραματα και που κολλησα και επαιξα μιαμιση ωρα με τα "χαζα ζομπη" επεσε απο το 65% στο 25% μεσα σε 6-7 ωρες.

 

 

Edit: Οταν καποιος(απο τους MODS) μπορεσει ας μου στειλει ενα PM για το πως να κανω τροποποιηση σε ενα post στο HowTo.

Θελω να κανω αυτο που ειχε πει και ο Γιαννης,να βαλω τη διαδικασια για clockworkmod recovery μεσω του rom manager...

Edited by agekalp
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος; Εννοώ τι θα κερδίσεις από το αποτέλεσμα;

 

Με κάλυψε ο φίλος jastonas παραπάνω. Ο κύριος λόγος που το κάνω είναι για να γνωρίζω πόσο μπορεί να με καλύψει το κινητό σε περίπτωση που βρεθώ για αρκετές ώρες ακόμα και ολόκληρη μέρα μακρυά από τον "πολιτισμό". Να γνωρίζω ότι με φειδωλή χρήση θα με βγάλει ρε παιδί μου 2 μέρες.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπό αυτή τη λογική έχεις ένα point. :rolleyes:

 

Έτσι ξεχωρίζεις τι καταναλώνει η συσκευή μόνη της και τι με τη δική σου χρήση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ξεχωρίζεις τι καταναλώνει η συσκευή μόνη της και τι με τη δική σου χρήση.

Ακριβώς, και μέχρι τώρα μου δείχνει ότι είναι πολύ τίμια στην κατανάλωση ενέργειας.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Το δίκτυο 2G έχει καλύτερη κάλυψη από το 3G.

Στο δικό μου, που έκανε το πρόβλημα έχω την εντύπωση (αφού δεν είναι στα χέρια μου) ότι είχα απενεργοποιήσει κάθε είδους προώθηση)

Ας το επιβεβαιώσουν και άλλοι.

Εγώ το έχω μόνιμα σε 2G...ακόμα και μέσα στην πόλη με το 3G είχα πρόβλημα στο σήμα.Το γυρνάω σε 3G μόνο οταν σερφαρω.

 

Edit: Οταν καποιος(απο τους MODS) μπορεσει ας μου στειλει ενα PM για το πως να κανω τροποποιηση σε ενα post στο HowTo.

Eχεις pm.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, επεδη μαλλον με βλέπω να το παιρνω το κινητάκι (σκέτη συσκευή με καρτοκινητη SIM), ξερει καποιος πως απενεργοποιείται το A-GPS ωστε να γινει απλό GPS. Ωστε να μην μου τρώει τα cent της καρτας ενα-ενα...
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επίσης, επεδη μαλλον με βλέπω να το παιρνω το κινητάκι (σκέτη συσκευή με καρτοκινητη SIM), ξερει καποιος πως απενεργοποιείται το A-GPS ωστε να γινει απλό GPS. Ωστε να μην μου τρώει τα cent της καρτας ενα-ενα...

 

Πάρτο εσύ με το καλό και θα σου πούμε πως να αποκλείσεις όλες τις ενδεχόμενες ανεπιθύμητες χρεώσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο εσύ με το καλό και θα σου πούμε πως να αποκλείσεις όλες τις ενδεχόμενες ανεπιθύμητες χρεώσεις.

Τουλαχιστον μπορείτε να μου πειτε αν γινεται πριν παω και δώσω 500 ευρά για ενα κινητο που μπορεί να μην μπορώ να χρησιμοποιησω το GPS του;;

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τουλαχιστον μπορείτε να μου πειτε αν γινεται πριν παω και δώσω 500 ευρά για ενα κινητο που μπορεί να μην μπορώ να χρησιμοποιησω το GPS του;;

 

Το GPS του δουλεύει ανεξάρτητα της σύνδεσης (με το κατάλληλο πρόγραμμα πλοήγησης). Τι ακριβώς δεν σου είναι κατανοητό;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το GPS του δουλεύει ανεξάρτητα της σύνδεσης (με το κατάλληλο πρόγραμμα πλοήγησης). Τι ακριβώς δεν σου είναι κατανοητό;

 

Βασικα κάτσε να ρωτήσω πιο αναλυτικά:

 

-Πρόγραμμα πλοήγησης απο την μάνα του έχει; (ρωταω για να ειμαι σιγουρος)

 

-Το προγραμμα πλοήγησης που έχει απο την μανα του (αν υπάρχει) εχει χάρτες Ελλάδας; (ασχετο αλλα ας το ρωτήσω)

 

-Υπάρχει ρυθμιση που να "απαγορευει" στο προγραμμα πλοήγησης που εχει απο την μάνα του (αν υπάρχει) να συνδεεται στο δικτυο και να κανει χρηση της λειτουργίας Assisted GPS (Α-GPS), η οποια σε χρεώνει KB και σου τρώει την κάρτα;

 

Αυτα. Παιδες sorry αλλα εχω μπλεχτει λιγο γιατι ειναι το πρώτο μου κινητο με GPS.

 

Οποιος βοηθησει θα του χρωσταω χαρη. Help!

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Βασικα κάτσε να ρωτήσω πιο αναλυτικά:

 

-Πρόγραμμα πλοήγησης απο την μάνα του έχει; (ρωταω για να ειμαι σιγουρος)

 

-Το προγραμμα πλοήγησης που έχει απο την μανα του (αν υπάρχει) εχει χάρτες Ελλάδας; (ασχετο αλλα ας το ρωτήσω)

 

-Υπάρχει ρυθμιση που να "απαγορευει" στο προγραμμα πλοήγησης που εχει απο την μάνα του (αν υπάρχει) να συνδεεται στο δικτυο και να κανει χρηση της λειτουργίας Assisted GPS (Α-GPS), η οποια σε χρεώνει KB και σου τρώει την κάρτα;

 

Αυτα. Παιδες sorry αλλα εχω μπλεχτει λιγο γιατι ειναι το πρώτο μου κινητο με GPS.

 

Οποιος βοηθησει θα του χρωσταω χαρη. Help!

 

-Όχι (εκτός αν αυτό του google maps θεωρείται navigation - θέλει data όπως και να χει, δεν παίζει offline)

 

-Όχι

 

-Υπάρχει ρύθμιση να μην κάνει χρήση της σύνδεσης για δεδομένα, οπότε πιστεύω ότι αυτό θα σε καλύψει.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

-Όχι (εκτός αν αυτό του google maps θεωρείται navigation - θέλει data όπως και να χει, δεν παίζει offline)

Tι κουλό ειναι πάλι αυτό;; Κινητά με GPS να μην εχουν αυτονομη εφαρμογή πλοήγησης;; Λες ολα τα Android να ειναι ετσι; Ειδικα για την HTC που παινευεται για το interface της, θα ειναι μεγάλη ντροπη να το εχει παραλείψει αυτό. Ενω το παναρχαιο WM6.5 κινητό του ταξιτζή εχει μεσα χαρτες μεχρι και για Αλεποχώρι Ευρου.

 

Δηλαδή αυτο το Google maps δεν παίζει καθόλου offline, ουτε για τους δρομους; (για το satellite view δεν με νοιαζει)

 

Οποτε, κανω αλλη μια ερώτηση, και σας απαλασσω απο την ενοχλητική παρουσία μου: Ποιος προγραμματακι βάζουμε στο Optimus 2X για offline navigation (που να υποστηριζει απενεργοποιηση του A-GPS); Να το πω απλά, ποιο ειναι το πιο ευρευως χρησιμοποιουμενο; Και πως του περναμε χαρτες για Ελλαδα;

 

Να ξερω πριν το παρω (τι προγραμματα ειναι διαθεσιμα), μην μεινω προ εκπλήξεως...

 

Ευχαριστω παιδες για τις απαντησεις. Αρχίζω και βγαζω αρκη. Ενα help ακομα αν μπορειτε να δωσετε...

 

ΥΓ: Εψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο

ΥΓ: Μην μου πειτε οτι και το iPhone 4 εναι ετσι, δηλαδη οτι και αυτο δεν εχει αυτονομη εφαρμογη πλοηγησης...

Edited by kurkosdr
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Tι κουλό ειναι πάλι αυτό;; Κινητά με GPS να μην εχουν αυτονομη εφαρμογή πλοήγησης;; Λες ολα τα Android να ειναι ετσι; Ειδικα για την HTC που παινευεται για το interface της, θα ειναι μεγάλη ντροπη να το εχει παραλείψει αυτό. Ενω το παναρχαιο WM6.5 κινητό του ταξιτζή εχει μεσα χαρτες μεχρι και για Αλεποχώρι Ευρου.

 

Δηλαδή αυτο το Google maps δεν παίζει καθόλου offline, ουτε για τους δρομους; (για το satellite view δεν με νοιαζει)

 

Οποτε, κανω αλλη μια ερώτηση, και σας απαλασσω απο την ενοχλητική παρουσία μου: Ποιος προγραμματακι βάζουμε στο Optimus 2X για offline navigation (που να υποστηριζει απενεργοποιηση του A-GPS); Ποιο ειναι το πιο ευρευως χρησιμοποιουμενο να το πω απλά; Και πως του περναμε χαρτες για Ελλαδα;

 

Να ξερω πριν το παρω (τι προγραμματα ειναι διαθεσιμα), μην μεινω προ εκπλήξεως...

 

Ευχαριστω παιδες για τις απαντησεις. Αρχίζω και βγαζω αρκη. Ενα help ακομα μπορειτε να δωσετε

 

ΥΓ: Εψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο

ΥΓ: Μην μου πειτε οτι και το iPhone 4 εναι ετσι, δηλαδη οτι και αυτο δεν εχει αυτονομη εφαρμογη πλοηγησης

 

ολα τα κινητα ειναι ετσι και το Iphone φυσικα

απλα μερικες φορες καποιες εταιριες δινουν πχ σαν δωρο καποιο προγραμμα,δεν σημαινει ομως οτι παει πακετο με την συσκευη,απλα ειναι δωρο

Link to comment
Share on other sites

To λειτουργικό από μόνο του δεν έχει πλοήγηση offline. Υπάρχουν 5-6 πολύ καλά προγράμματα που κάνουν αυτή τη δουλειά με κάποιο κόστος. Υπάρχει ολόκληρο θέμα στο νήμα για android που αφορά όλα τα σχετικά προγράμματα.

Αν εξαιρέσεις τα Νοκια (σχεδόν όλα με OVI MAPS) υπάρχουν και κάποια συγκεκριμένα κινητά που δίνουν κάποιο από τα προγράμματα με την αγορά της συσκευής.

(Προφανώς ούτε τα iphone έχουν τέτοιο πρόγραμμα από μαμά:confused:)

 

Υπάρχει τώρα επιλογή στο λειτουργικό (και του LG O2X) που απαγορεύει/επιτρέπει την μεταφορά δεδομένων μέσω παρόχου. Οπότε πρόβλημα ουδέν με κατανάλωση μονάδων

Ολα τα σύγχρονα κινητά χρησιμοποιούν το AGPS (σε σχέση με το απλό GPS) μόνο και μόνο για να επιταχύνουν το λοκάρισμα. Δεν απαιτούν σύνδεση απλά την εκμεταλλεύονται όταν είναι διαθέσιμη.

Ολα λοιπόν τα σοβαρά προγράμματα πλοήγησης λειτουργούν άψογα και χωρίς το "Α"(=assisted) στο AGPS

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Χιλια ευχαριστω tsaglis kai komos, τωρα εχω αρχίσει να καταλαβαινω πως το GPS εχει αρχίζει να εμφανιζεται κυριολεκτικα σε ολα τα κινητά, ενω τα προγραμματα αλλα και η δημιουργια προγραμματος απο το μηδεν κοστιζουν χρήματα. Απλά συνδεονται στην ταδε υπηρεσια maps και ολα ΟΚ.

 

Σε λιγο θα μας λενε το κινητο μας εχει 1080p media player και θα εννουν ανεβασε το στο youtube και δες το απο 'κει (chrome os smartphone; )

 

Παλι ευχαριστω, παω στο thread με τα navigators να δω τι παιζει. Αλλα αν θελει να προτεινει καποιος κατι που νομιζει οτι "δενει" καλυτερα με το optimus 2x ή οτι ειναι το καλυτερο navigator, please ποστάρετε.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Χιλια ευχαριστω tsaglis kai komos, τωρα εχω αρχίσει να καταλαβαινω πως το GPS εχει αρχίζει να εμφανιζεται κυριολεκτικα σε ολα τα κινητά, ενω τα προγραμματα αλλα και η δημιουργια προγραμματος απο το μηδεν κοστιζουν χρήματα. Απλά συνδεονται στην ταδε υπηρεσια maps και ολα ΟΚ.

 

Σε λιγο θα μας λενε το κινητο μας εχει 1080p media player και θα εννουν ανεβασε το στο youtube και δες το απο 'κει (chrome os smartphone; )

 

Παλι ευχαριστω, παω στο thread με τα navigators να δω τι παιζει. Αλλα αν θελει να προτεινει καποιος κατι που νομιζει οτι "δενει" καλυτερα με το optimus 2x ή οτι ειναι το καλυτερο navigator, please ποστάρετε.

 

Τσεκαρε εδω για προγραμματα πλοηγησησης ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=291854 ) ..οπως θα δεις στα σχολια αυτο που γινεται αμεσα αντιληπτο ειναι οτι η επιλογη γινεται με προσωπικα κριτηρια δηλαδη τι θα βολεψει τον καθενα γιατι σε αλλους αρεσει καποιο προγραμμα ενω αλλοι το σιχτιριαζουν..εγω παντως το ndrive δουλευω στο optimus 2x .Ενα πραγμα θα σου πω ομως για να καταλαβεις τι παιζει με αυτα τα προγραμματα,μη περιμενεις να δεις επιδοσεις σαν να τρεχεις tom tom σε pda,αν ξερεις καθολου απο τετοια θα καταλαβεις τι λεω.

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια μικρη βοηθεια οποιος γνωριζει??

πηρα σημερα το Ο2Χ και εβαλα μεσα καποιες εφαρμογες και παιχνιδακια..!λοιπον,απο τα 8gb που δινει η μνημη τηλεφωνου τα 5 ειναι ελευθερα..εβαλα κ μια καρτα μνημης 16gb!

αφου περασα τις εφαρμογες εχω μνημη διαθεσιμη 1,5 gb στο τηλεφωνο και η καρτα μνημης ανεπαφη..!οι φωτογραφιες και τα βιντεο εχουν ρυθμηστει να αποθηκευονται στην καρτα μνημης αλλα και παλι δεν ειναι αρκετο!

υπαρχει καποια λυση να αποθηκευονται οι εφαρμογες και τα παιχνιδια στην καρτα μνημης και να δουλευει απο εκει και να μενει η μνημη τηλεφωνου ανεπαφη?Κανενα workaround δν βρισκω για το συγκεκριμενο θεμα!ας με διαφωτισει καποιος :cry:

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια μικρη βοηθεια οποιος γνωριζει??

πηρα σημερα το Ο2Χ και εβαλα μεσα καποιες εφαρμογες και παιχνιδακια..!λοιπον,απο τα 8gb που δινει η μνημη τηλεφωνου τα 5 ειναι ελευθερα..εβαλα κ μια καρτα μνημης 16gb!

αφου περασα τις εφαρμογες εχω μνημη διαθεσιμη 1,5 gb στο τηλεφωνο και η καρτα μνημης ανεπαφη..!οι φωτογραφιες και τα βιντεο εχουν ρυθμηστει να αποθηκευονται στην καρτα μνημης αλλα και παλι δεν ειναι αρκετο!

υπαρχει καποια λυση να αποθηκευονται οι εφαρμογες και τα παιχνιδια στην καρτα μνημης και να δουλευει απο εκει και να μενει η μνημη τηλεφωνου ανεπαφη?Κανενα workaround δν βρισκω για το συγκεκριμενο θεμα!ας με διαφωτισει καποιος :cry:

 

install manager η root tools

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

install manager η root tools

 

τα εχω ηδη :(

το προβλημα μου ειναι οτι για παραδειγμα τα παιχνιδια φτιαχνουν εναν φακελο στην μνημη τηλεφωνου και παιζουν απο κει..η μετακινηση τους στην καρτα μνημης δεν λειτουργει!οπως και για τους χαρτες GPS !υπαρχει δυνατοτητα να λειτουργησουν καπως απο καρτα SD??

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Το εχω με κάρτα wats up.Εδώ και 1 εβδομάδα προσπαθώ να βάλω τις ρυθμίσεις για τo COSMOTE Internet On The Phone 60.Παίρνω στην εξυπηρέτηση πελατών μου λένε ότι είναι καινούριο και δεν μπορούν να στείλουν αυτόματες ρυθμίσεις με μήνυμα.Τους λέω στείλτε τις με εμάιλ,λένε οκ αλλά δεν στέλνουν τίποτα παρ΄όλο που έχω ήδη πληρώσει για την υπηρεσία.Αν τις έχει κάποιος ας βοηθήσει...
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια σύντομη σύντομη συνομιλία με τον Paul μέσω twitter μάλλον ο Paul μετά την Fr15 δύσκολα θα βγάλει άλλη Ρομ μιας και έχει πάρει το SGII και δηλώνει εντυπωσιασμένος με την ταχύτητα απόκρισής του.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...