Jump to content

R.I.P. - Για αυτούς που έφυγαν...


junglist
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως εφυγε ο Μεγαλος Γιαννης Σπαθας. Πολυ νεος, πολυ πιο νεος απο τα 69 χρονια του. Μεγαλο κριμα.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρούτγκερ Χάουερ @ Blade runner.

Rip.

Τα είχε βέβαια τα χρονάκια του.

 

Sent from my Huawei P20 Pro, using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ρούτγκερ Χάουερ @ Blade runner.

Rip.

Τα είχε βέβαια τα χρονάκια του.

 

Sent from my Huawei P20 Pro, using Tapatalk.

76 χρόνων

Δεν ήταν και τελειωμένος.

 

Ηθοποιαρα και με ωραίες ταινίες.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σκοτωθηκε χθες σε τροχαιο ο 23χρονος γιος του ιδιοκτητη της αλυσιδας καταστηματων παιχνιδιων "Ζαχαριας".Η τραγικη συμπτωση ειναι οτι πριν 2 χρονια ειχε σκοτωθει με παρομοιο τροπο σε τροχαιο σε ηλικια 24 χρονων ο γιος του ιδικοτητη των Jumbo.Λες και υπαρχει καποια καταρα που χτυπαει τους γιους των ιδιοκτητων παιχνιδαδικων....
Link to comment
Share on other sites

76 χρόνων

Δεν ήταν και τελειωμένος.

 

Ηθοποιαρα και με ωραίες ταινίες.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Όχι, τελειωμένος δεν ήταν. Δεν ήταν όμως και μικρός.

Τα είχε τα χρονάκια του.

 

Sent from my Huawei P20 Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σκοτωθηκε χθες σε τροχαιο ο 23χρονος γιος του ιδιοκτητη της αλυσιδας καταστηματων παιχνιδιων "Ζαχαριας".Η τραγικη συμπτωση ειναι οτι πριν 2 χρονια ειχε σκοτωθει με παρομοιο τροπο σε τροχαιο σε ηλικια 24 χρονων ο γιος του ιδικοτητη των Jumbo.Λες και υπαρχει καποια καταρα που χτυπαει τους γιους των ιδιοκτητων παιχνιδαδικων....

Πια κατάρα. Ο 24χρονος γιος του ιδιοκτήτη του jumbo έτρεχε με μια άθλια συντηρημένη Porsche με 280 χιλιόμετρα και σκότωσε μάνα και παιδί στο δρόμο Λαμίας Αθήνας. Δολοφόνος με λίγα λόγια έμεινε ο πατέρας χωρίς γυναίκα και παιδί. Ο 23χρονος του Ζαχαρία πως πέθανε?

Link to comment
Share on other sites

Πια κατάρα. Ο 24χρονος γιος του ιδιοκτήτη του jumbo έτρεχε με μια άθλια συντηρημένη Porsche με 280 χιλιόμετρα και σκότωσε μάνα και παιδί στο δρόμο Λαμίας Αθήνας. Δολοφόνος με λίγα λόγια έμεινε ο πατέρας χωρίς γυναίκα και παιδί. Ο 23χρονος του Ζαχαρία πως πέθανε?
Και ο πατέρας σιγά μην κάτσει να σκάσει, πήρε την αποζημίωση και παντρεύτηκε την καλή του πριν κάποιους μήνες που αν δεν κάνω λάθος ήταν και έγκυος...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ο πατέρας σιγά μην κάτσει να σκάσει, πήρε την αποζημίωση και παντρεύτηκε την καλή του πριν κάποιους μήνες που αν δεν κάνω λάθος ήταν και έγκυος...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για αυτόν που έχασε μάνα και παιδί λες? Δεν το είχα ακούσει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Και ο πατέρας σιγά μην κάτσει να σκάσει, πήρε την αποζημίωση και παντρεύτηκε την καλή του πριν κάποιους μήνες που αν δεν κάνω λάθος ήταν και έγκυος...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαφωνώ. Νέος άνθρωπος είναι. Να μην ξαναφτιάξει τη ζωή του;
Link to comment
Share on other sites

Και ο πατέρας σιγά μην κάτσει να σκάσει, πήρε την αποζημίωση και παντρεύτηκε την καλή του πριν κάποιους μήνες που αν δεν κάνω λάθος ήταν και έγκυος...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η ζωή συνεχίζεται. Και στην τελική μπράβο του που μπόρεσε και προχώρησε γιατί αυτό που έγινε δεν το λες και λίγο....

Link to comment
Share on other sites

Να την φτιάξει, απλά μου κάνει εντύπωση ότι μετά από ένα τέτοιο γεγονός που έζησε που εγώ όταν το είδα στην τηλεόραση μου ερχόταν κάθε τόσο στο μυαλό και με έπιανε ένας κόμπος για κάμποσο καιρο, αυτός μέσα σε 1,5 χρόνο περίπου κατάφερε να ξεπεράσει ένα τόσο τραγικό γεγονός, να γνωρίσει κάποια, να κάνει σχέση για να δει ότι του κάνει και στο τέλος να παντρευτεί...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για αυτόν που έχασε μάνα και παιδί λες? Δεν το είχα ακούσει αυτό.
Ναι γι αυτόν...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γρήγορα ξεπέρασε οτι έγινε εκεί θέλει να σταθεί ο φίλος. Κατάρα δεν είναι πάντως όταν πας με 280 με σάπια λάστιχα είναι τα θέλει ο απαυτος μου και τα παθαίνω. Το θέμα είναι τι σου φταίει ο αθώος κόσμος και τον περνεις στο λαιμό σου.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ενάμιση χρόνο παντρεύτηκε, όχι μετά από ενάμιση μήνα. Καλά έκανε και προχώρησε στη ζωή του. Μπορεί και λόγω εγκυμοσύνης ο γάμος να επισπεύσθηκε. Δεν γνωρίζουμε ακριβώς τον λόγο και δεν μας πέφτει και λόγος στο κάτω κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα εδώ δεν ποιος παντρεύτηκε και γιατί.

Τέτοια κουτσομπολιστικα σίγουρα μπορούν να συζητηθούν αλλού.

 

Αν έχετε να προσθέσετε κάτι παραπάνω στο θέμα του τι έγινε με τον νεκρό του Ζαχαρια θα ήταν ενδιαφέρον

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ενάμιση χρόνο παντρεύτηκε, όχι μετά από ενάμιση μήνα. Καλά έκανε και προχώρησε στη ζωή του. Μπορεί και λόγω εγκυμοσύνης ο γάμος να επισπεύσθηκε. Δεν γνωρίζουμε ακριβώς τον λόγο και δεν μας πέφτει και λόγος στο κάτω κάτω.
Εσύ το βρίσκεις απόλυτα φυσιολογικό, εγώ πάλι όχι. Άποψη ο καθένας μπορεί να έχει για τις πράξεις μας και για εμάς.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λες και υπαρχει καποια καταρα που χτυπαει τους γιους των ιδιοκτητων παιχνιδαδικων....

 

η ίδια κατάρα που χτυπάει όλους όσοι τρέχουν με 170 σε κατοικημένη περιοχή και κάνουν προσπεράσεις σε διπλή γραμμή κλπ.

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Εσύ το βρίσκεις απόλυτα φυσιολογικό, εγώ πάλι όχι. Άποψη ο καθένας μπορεί να έχει για τις πράξεις μας και για εμάς.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι θα έπρεπε δηλαδή να κάνει κατά τη γνώμη σου; Να πενθεί μέχρι να γεράσει; Ερωτεύτηκε μια άλλη γυναίκα και την παντρεύτηκε. Απόλυτα φυσιολογικό. Εσύ μπορεί να μην το έκανες, κάποιος άλλος όμως το έκανε. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι.
Link to comment
Share on other sites

Τι θα έπρεπε δηλαδή να κάνει κατά τη γνώμη σου; Να πενθεί μέχρι να γεράσει; Ερωτεύτηκε μια άλλη γυναίκα και την παντρεύτηκε. Απόλυτα φυσιολογικό. Εσύ μπορεί να μην το έκανες, κάποιος άλλος όμως το έκανε. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι.
Εννοείτε ότι δεν είμαστε όλοι ίδιοι δεν χρειαζόταν διευκρίνηση. Αρκετά το off topic από εμένα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η ίδια κατάρα που χτυπάει όλους όσοι τρέχουν με 170 σε κατοικημένη περιοχή και κάνουν προσπεράσεις σε διπλή γραμμή κλπ.

Σοβαρά, τόσο πολύ έτρεχε σε εκείνο το σημείο;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να πούμε αντίο και στον Λαυρέντη Μαχαιρίτσα.. σε τόσο μικρή ηλικία αλλα με πολύχρονη μάχη :(

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε αντίο και στον Λαυρέντη Μαχαιρίτσα.. σε τόσο μικρή ηλικία αλλα με πολύχρονη μάχη :(
Πολύχρονη μάχη αλλά τουλάχιστον έφυγε στον ύπνο του και δεν υπέφερε
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε αντίο και στον Λαυρέντη Μαχαιρίτσα.. σε τόσο μικρή ηλικία αλλα με πολύχρονη μάχη :(
Είχε καρκίνο;

Γιατί άκουσα ότι έφυγε από καρδιά.

 

Και τον περίμενα πώς και πώς να παίξει σε λίγες βδομάδες εδώ Κύπρο..

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ανακοπή έπαθε. Αυτό διάβασα. Επίσης λένε ότι άργησε 3μιση ώρες να φθάσει το ασθενοφόρο στο σπίτι του.

(Όχι ότι μπορεί να άλλαζε κάτι)

 

Όπως και να χει, rip

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο το ειδα στις ειδησεις και δεν το πιστευα!Τεραστια απωλεια.Παντως για ανακοπη ειπαν,δεν ειχα ακουσει κατι για καρκινο.Ηταν να δωσει και συναυλια αυριο με τον Πορτοκαλογλου.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο το ειδα στις ειδησεις και δεν το πιστευα!Τεραστια απωλεια.Παντως για ανακοπη ειπαν,δεν ειχα ακουσει κατι για καρκινο.Ηταν να δωσει και συναυλια αυριο με τον Πορτοκαλογλου.
ακριβώς.. στη ΔΕΘ και ήθελα να τον δω.

Καλό του ταξίδι

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...