Jump to content

[Επίσημο] Nokia C2-01


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μόνο που μπορεί να συμβαίνει είναι μήπως τα κινητά αυτά έχουν εισαχθεί κατευθείαν από τα καταστήματα και όχι μέσω της ελληνικής αντιπροσωπείας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί κάποιος να μου πει πόσο ακριβώς είναι το sar της συσκευής γιατί στην σελίδα sar της Nokia για το c2 - 01 δίνει 4 διαφορετικές τιμές!
-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αυτό με τον κωδικό RM-721. Αυτό θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δύο ερωτήσεις:

  1. Υπάρχει φωτεινή ειδοποίηση για εισερχόμενες κλήσεις και μηνύματα;
  2. Ποια παιχνίδια περιλαμβάνει στις εφαρμογές;

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το κινητό, το πήρα προχτες σε ασημί χρώμα (warm silver) και πραγματικά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Η ΝΟΚΙΑ σε αυτές τις συσκευές, κατέχει το know how στη συγκεκριμένη κατηγορία, φτιάχνοντας διαχρονικά μοντέλα προσιτά και απόλυτα value for money. :up: Edited by teitzis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα, μια φίλη αγόρασε το C2-01 πριν λίγες ημέρες το οποίο δεν προορίζεται για την Ελλάδα. Μπορεί να γράψει στα Ελληνικά αλλά δεν υπάρχει επιλογή σαν γλώσσα για το μενού. Από όσο κοίταξα δεν βρήκα τρόπο για πέρασμα της Ελληνικής γλώσσας στο S40 όπως γίνετε στο Symbian, άρα μονόδρομος είναι το Nokia Center και το 20ευρο? Γνωρίζετε κάποιον τρόπο για να αποφύγει το Service? Ευχαριστώ.
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα παιδια. Το αγορασα και γω για την γυναικα μου καλο τηλεφωνο (εγω εχω το Ν900) και ειμαι ενθουσιασμενος με το C2-01 απλα αυτο που δεν καταφερα ειναι να μπω στο facebook και στο e-mail αν γνωριζεται γιατι. Στο facebook απλα μενει εκει που λεει sign in και δεν κανει κατι αλλο και για το e-mail μου γραφει communication errortry again later. Ευχαριστω
From N9
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Υπάρχει φωτεινή ειδοποίηση για εισερχόμενες κλήσεις και μηνύματα;

Ευχαριστώ :)

 

Αυτο με ενδιαφερει και μενα. Αν γινεται ας απαντησει καποιος που το εχει

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με ενδιαφερει και μενα. Αν γινεται ας απαντησει καποιος που το εχει

 

Τελικά δεν υπάρχει.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

το τηλ. για τα λεφτά του είναι μια χαρά

μόνο μια εφαρμογή ψάχνω και αν ξέρει κανείς

επειδή σε μερικά ονόματα έχω 2 και 3 αριθμούς υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να βγάζει τον αριθμό του καλούντος μαζί με το όνομα όταν σε παίρνουν τηλ. ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Αγαπητοι συμφορουμιτες θα ηθελα να ρωτησω αν το κινητακι μας παιρνει τη γνωστη εφαρμογη whatsapp. Απο μια γρηγορη ματια που εριξα στο marketplace δεν εβγαλα ακρη.

 

Για πειτε

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς πως μπορούμε να κάνουμε Google Contacts Sync στο κινητό;

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητάκι ως δεύτερη επιλογή ... θα ήθελα να μάθω τα εξής

Πόσα χιλιάδες χρώματα έχει η οθόνη του...γιατί δεν το βρίσκω ... και πόσα GHz είναι ο επεξεργαστής....

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

... και πόσα GHz είναι ο επεξεργαστής....

ghz..; θα αστειεύεσαι ετσι;:rolleyes:

τα χρώματα ειναι 256.000

Link to comment
Share on other sites

ghz..; θα αστειεύεσαι ετσι;:rolleyes:

τα χρώματα ειναι 256.000

 

καλά όντως... χααχα πάντως τα χρώματα είναι 262.000 το βρήκα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Σε αυτό το κινητό μπορούμε να αποκλείσουμε αριθμό, ώστε να μη δεχόμαστε κλήσεις από αυτόν;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Οταν βαζω καποιο mp3 ή ραδιοφωνο, βλεπω μια μαυρη οθονη παρολο που ακουγεται κανονικα. Ετσι ειναι ο player που εχει το κινητο ή εχει καποιο προβλημα το δικο μου;
Link to comment
Share on other sites

Οταν βαζω καποιο mp3 ή ραδιοφωνο, βλεπω μια μαυρη οθονη παρολο που ακουγεται κανονικα. Ετσι ειναι ο player που εχει το κινητο ή εχει καποιο προβλημα το δικο μου;

 

Έχεις αλλάξει skin; Έτσι όπως το περιγράφεις, υπάρχει πρόβλημα στο theme του media player.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Οταν βαζω καποιο mp3 ή ραδιοφωνο, βλεπω μια μαυρη οθονη παρολο που ακουγεται κανονικα. Ετσι ειναι ο player που εχει το κινητο ή εχει καποιο προβλημα το δικο μου;

 

το θέμα που έχεις βάλει φταίει... ή άλλαξε θέμα ή πάτα αριστερό κλικ πήγαινε στις ρυθμίσεις και κάτω κάτω εκει που σου λέει "θέμα αναπ. πολυμέσ." άλλαξε το απο ορισμένο από θέμα σε κανονικό

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Γειά σας και χρόνια πολλά. Έχω το nokia c2-01 και θέλω να του κάνω αναβάθμιση. Μήπως μπορεί κανένας να με βοηθήσει; Ευχαριστώ και καλές γιορτές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum. :)

Ρίξε μια ματιά εδώ http://www.nokia.com/gr-el/support/product/c2-01/softwareupdate/

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλές γιορτές. Έχω το nokia c2-01 και θέλω να του κάνω αναβάθμιση. Μπήκα στο site της nokia αλλά μόλις φτάνει στο update δεν προχωράει παρακάτω. Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλές γιορτές. Έχω το nokia c2-01 και θέλω να του κάνω αναβάθμιση. Μπήκα στο site της nokia αλλά μόλις φτάνει στο update δεν προχωράει παρακάτω. Τι μπορεί να φταίει;

 

πήγαινε ρυθμίσεις --> ενημέρωση λογισμικού τηλεφώνου --> στοιχεία λογισμικού και πες μου ποια έκδοση έχεις στη συσκευή σου

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...