Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα!!

Μιας και τα εχω και τα 2 ......Σε θεματα δυναμης-οθονης-αποκρισης αυτης-ποιοτητα κατασκευης-ηχου-ποιοτητα κλησεων-φωτογ μηχανης gps-wifi απλα δεν αγγιζει το Galaxy S.

Εαν βεβαια το παμε σε καθαρα θεμα τιμης σε καινουργεια-σφραγισμενα ε ναι τοτε το

X5 είναι το καλύτερο value for money!!!

 

Ποσο κοστιζει καινουργιο το ideos

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

199€ και δώρο 40€ χάρτες. Λογικά.

 

Ακριβως ετσι.Ndrive το δωρακι......με κωδικο που το κατεβαζουμε απο το market!

Και απο Τριτη στα καταστηματα!!

Εκτος και εαν υπαρξει κανα θεμα με απεργιες παλι......

 

Kαι το x5 με 2 χρόνια εγγύηση θα βγει.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

199€ και δώρο 40€ χάρτες. Λογικά.

 

Συμφωνα με τον καταλογο των καταστηματων WIND

 

Οποτε μεθαυριο ειναι η μεγαλη ευκαιρια του IDEOS X5 ...

Για να δουμε "τι ψαρια πιανει..."

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς τι θα προτιμούσατε: Το Χ5 με 200€ ή το HTC HD2 ή το Galaxy S με 90€ περισσότερα, αλλά αυτά τα δυο είναι από Demo ή από ανοιγμένη συσκευασία και όχι μεταχειρισμένα.

 

Για θέματα που αφορούν συγκρίσεις συσκευών υπάρχουν οι Διαξιφισμοί.

Στο παρόν θέμα γίνονται συζητήσεις μόνο για τα συγκεκριμένα μοντέλα που αναφέρει ο τίτλος.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα διαβάσει, το ZTE Blade είχε ένα θέμα με τις επαφές που είναι γραμμένες με ελληνικούς χαρακτήρες, τις πέταγε όλες μέσα στο γράμμα "Ζ". Άραγε θα συμβαίνει αυτό και με το Χ5;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα διαβάσει, το ZTE Blade είχε ένα θέμα με τις επαφές που είναι γραμμένες με ελληνικούς χαρακτήρες, τις πέταγε όλες μέσα στο γράμμα "Ζ". Άραγε θα συμβαίνει αυτό και με το Χ5;

 

Αυτό συνέβαινε σε όλες τις 2.1 rom του android, είναι περιορισμός της 2.1. Το Χ5 έρχεται με 2.2 οπότε δεν υφίσταται κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 καταστήματα στο κέντρο Αθήνας που ρώτησα μου είπαν πως ακόμη δεν υπάρχει ενημέρωση για το πότε θα αρχίσει να διατίθεται στην αγορά :(
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε το πήρε κανείς ?

 

Μ αρέσει που λέγανε πως αν το παρεις το Πάσχα έχεις δώρο το ndrive ,μόνο που το Πάσχα τελείωσε:lol:

Link to comment
Share on other sites

απο ενα καταστημα θεσ/νικη μου ειπανε παρασκευη !!!! σε αλλο επισης δεν εχει ερθει...μας δουλευουν ψιλο γαζι
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο σκρούτζ ένα κατάστημα το έχει ήδη φέρει. Αλλά δεν γράφει τίποτα για δώρο χάρτες.

 

Καλύτερα να στείλεις πρώτα ένα e-mail να τον ρωτήσεις πότε θα είναι διαθέσιμο.

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

Nokia 5110 -->Philips Savy -->Siemens C35i -->Samsung S300M -->Sony Ericsson T610 --> Sony Ericsson W660 -->HTC P3700 Diamond -->HTC T5353 Diamond 2 -->ZTE Blade--> Samsung Nexus s i9020 --> Acer Liquid Gallant Duo --> Huawei Honor 3C -->Xiaomi Redmi Note 3 pro SE
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να στείλεις πρώτα ένα e-mail να τον ρωτήσεις πότε θα είναι διαθέσιμο.

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

 

Έχω ήδη στείλει και ρώτησα και για τους χάρτες.

Αλλά τίποτα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

και στο κατάστημα της Κατερίνης τα ίδια γίνονται. Δεν ξέρουν πότε ακριβώς θα φτάσει το τηλέφωνο...
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία σήμερα,παραλαβή την προσεχή δευτέρα.Τιμή 199€.
Εγω πηρα αρκετα καταστηματα παιδια, εδω στην αθηνα, και ολα μου ειπαν μεθαυριο πεμπτη θα το εχουν.
Link to comment
Share on other sites

Κ απο μενα τιποτα σε δυο καταστηματα, χωρις μαλιστα να ξερουν ποτε θα ερθει...

 

Τι να πεις...?? Σε ολα τα κινητα τα ιδια κανουν, ετσι δεν εγινε κ με το LG Optimus x2??

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα αρκετα καταστηματα παιδια, εδω στην αθηνα, και ολα μου ειπαν μεθαυριο πεμπτη θα το εχουν.

 

Ετσι σου ειπαν...??? Εγω εδω πειραια μιλησα με 3-4 κ ειπαν δεν το εχουν..και ο τελευταιος μου ειπε το εξης..'' Το εχουμε...:blink: ειναι αυτο με τα 2 πληκτρα κατω και ειναι η οθονη αφης...???:shifty:'' ''οχι'' του λεω ''Ειναι ολο αφης και εχει 4 πληκτρα αφης απο κατω..'' απαντηση απο wind '' Α,αυτο δεν θα το φερουμε καθολου...'':X:mad:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Ετσι σου ειπαν...??? Εγω εδω πειραια μιλησα με 3-4 κ ειπαν δεν το εχουν..και ο τελευταιος μου ειπε το εξης..'' Το εχουμε...:blink: ειναι αυτο με τα 2 πληκτρα κατω και ειναι η οθονη αφης...???:shifty:'' ''οχι'' του λεω ''Ειναι ολο αφης και εχει 4 πληκτρα αφης απο κατω..'' απαντηση απο wind '' Α,αυτο δεν θα το φερουμε καθολου...'':X:mad:
:lol::lol: Καλα..! Επεσες σε τελειως ασχετους εσυ! :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα σήμερα στο υποκατάστημα της wind στην Έδεσσα που μένω και μου είπαν ότι είναι διαθέσιμο για παραγγελία...199 ευρώ με δώρο τους χάρτες...επίσης μου είπαν ότι η προσφορά ισχύει μέχρι 7/5 και ότι εάν το παραγγείλω θα έρθει σε 2 εργάσιμες...το μόνο πρόβλημα μου ήταν ότι δεν τους έχουν στείλει τη συσκευή για να τη δοκιμάσεις και να δεις αν τελικά αξίζει...γιαυτό κολλάω ακόμα για το αν θα τ παραγγείλω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...