Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει δοκιμάσει κανείς να το κάνει modem στο pc με το internet της wind (έχω την προσφορά του free2go)?

Το δοκίμασα, μου έδειχνε wind 3g φουλ σήμα, αλλά δεν έλεγε να κάνει connect με τίποτα!

Μήπως φταίει που η εφαρμογή για το pc είναι της vodafone και δεν αφήνει να συνδεθείς σε άλλο δίκτυο?

 

Και εγώ το δοκίμασα, πέρασα σωστά τα apn settings της cosmote, αλλά δεν με άφηνε, οπότε ΝΑΙ, μιας και το αναφέρεις κι εσύ ΜΑΛΛΟΝ έχει κάνει customia η vodafone και σου επιτρέπει μόνο στο δίκτυό της,

 

Φυσικά επειδή είμαστε μάγκες και ΔΕΝ πτοούμαστε:

1) root το κινητό (z4root από το market)

 

2) wireless_tether_2_0_5-pre13.apk

http://code.google.com/p/android-wifi-tether/downloads/list

 

H μόνη διαφορά είναι ότι έτσι ΔΕΝ χρειάζεται να συνδέεις το κινητό με το pc με usb, αλλά με wifi. (το οποίο για εμένα είναι πλεονέκτημα)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπέροχα! :)

Επίσης συμφωνώ απόλυτα με ότι έγραψες στο #723 respect

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3385224#post3385224

 

1)Αν θες θα μπορούσαμε να το μετονομάσουμε και να του αλλάξουμε και εικονίδιο!:)

 

2)θα περιγράψω την διαδικασία με τον πιο εύκολο (και κατανοητό τουλάχιστον για μένα) τρόπο.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ bootanimation

1)

2)

3)

4)

5)

That was it :).

 

1)εικονιδιο οχι αλλα ονομα οπως πχ "menu παροχου" για πιο debrand:)???

2)"κατανοητό τουλάχιστον για μένα",και για μενα,σαν αμερικανικο manual:lol:,αρα πληρης επιτυχια:D

THANKSSSSSSSSSSSS

 

3)Ξερουμε κατι για λειτουργεια φωνης στο 845 για χρηση με εφαρμογες πχ φωνητικης σημειωσης η φωνητικης καταχωρισης ραντεβου κλπ(ολες οι ενεργειες ρυθμισεις/συνθεση λογου και οδηγιες δεν βοηθησαν)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω γρηγορη απαντηση

 

Χρειαζομαι το HTC IME να εχει και ελληνικη γλωσσα.

 

Κατεβασα αυτη που δινει ο Mr.Edition αλλα δεν εχει Ελληνικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα παρει την 2,2 τελικα? αν ναι παω να το παρω αμεσως

 

παιδια αν μπορειτε απαντηστε μου γρηγορα αν γινεται γιατι θα παω να το αγορασω αν ειναι

Link to comment
Share on other sites

1)εικονιδιο οχι αλλα ονομα οπως πχ "menu παροχου" για πιο debrand:)???

2)"κατανοητό τουλάχιστον για μένα",και για μενα,σαν αμερικανικο manual:lol:,αρα πληρης επιτυχια:D

THANKSSSSSSSSSSSS

 

3)Ξερουμε κατι για λειτουργεια φωνης στο 845 για χρηση με εφαρμογες πχ φωνητικης σημειωσης η φωνητικης καταχωρισης ραντεβου κλπ(ολες οι ενεργειες ρυθμισεις/συνθεση λογου και οδηγιες δεν βοηθησαν)

 

1) Και όνομα μπορείς, και εικονίδιο, με μοναδική λεπτομέρια ότι δεν το έχω κάνει, οπότε δεν είμαι 100% σίγουρος πώς το κάνω :O, θα το βρώ όμως :)

 

2) Ωραίος :) ;)

 

3) Δεν γνωρίζω καθόλου.. Σορρυ...

παιδια αν μπορειτε απαντηστε μου γρηγορα αν γινεται γιατι θα παω να το αγορασω αν ειναι

 

Κανένας δεν μπορεί να σου απαντήσει με 100% σιγουριά. Επισήμως (μάλλον) όχι.. Τουλάχιστον όχι το άμεσο χρονικό διάστημα..

Link to comment
Share on other sites

3) Δεν γνωρίζω καθόλου.. Σορρυ...

 

:)Χαρα και αγιος ο θεος.Αυτα που δεν ξερουμε ολοι μας ειναι περισσοτερα απο αυτα που ξερουμε:lol:,οποτε...................το ψαχνουμε!!!!!

 

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγουμε το mp3 που θέλουμε με την εφαρμογή της μουσικής και όσο παίζει,πατάμε μενού και από το αναδυόμενο μενού--->ορισμός ως ήχος κλήσης

 

σε αυτό έχω μια επιπλέον πατέντα αλλά χρονοβόρα.

υπάρχουν διάφορες εφαρμογές στο market εγώ χρησιμοποίησα τις εξής δυο:

α) mp3 ringtone maker ver 1.3: όταν κατέβει και το ανοίξουμε πάμε στο ringtone editor κι εκεί μας επιλέγουμε το αρχείο που θέλουμε και μετά το ανοίγει και το κόβεις όσο θες αποθηκεύοντάς το στην λίστα των ringtone του ίδιου του κινητού.

β) ringo lite: εκεί ρυθμίζεις όποιο ringtone θες (ή έφτιαξες) για γενικό (ή ειδικό ανά επαφή) ήχο κλήσης ή ειδοποίησης μηνυμάτων.

 

Ελπίζω να βοήθησα κάποιους. Κι εγώ παίρνω βοήθειες εδώ.

Link to comment
Share on other sites

1) Και όνομα μπορείς, και εικονίδιο, με μοναδική λεπτομέρια ότι δεν το έχω κάνει, οπότε δεν είμαι 100% σίγουρος πώς το κάνω :O, θα το βρώ όμως :)

 

2) Ωραίος :) ;)

ερωτ.

3)Ξερουμε κατι για λειτουργεια φωνης στο 845 για χρηση με εφαρμογες πχ φωνητικης σημειωσης η φωνητικης καταχωρισης ραντεβου κλπ(ολες οι ενεργειες ρυθμισεις/συνθεση λογου και οδηγιες δεν βοηθησαν)

απαντ.

3) Δεν γνωρίζω καθόλου.. Σορρυ...

 

Μπορει κανεις ποιο σχετικος απο εμενα να δει το παρακατω μηπως καταλαβει κατι παραπανω?:)

http://developer.android.com/resources/articles/speech-input.html

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να το κάνει modem στο pc με το internet της wind (έχω την προσφορά του free2go)?

Το δοκίμασα, μου έδειχνε wind 3g φουλ σήμα, αλλά δεν έλεγε να κάνει connect με τίποτα!

Μήπως φταίει που η εφαρμογή για το pc είναι της vodafone και δεν αφήνει να συνδεθείς σε άλλο δίκτυο?

πρεπει να βαλεις τις ρυθμισεις για f2go ,δοκιμασε ομως να κατεβασεις και το pdanet το εβαλα και δουλευει μια χαρα

http://junefabrics.com/android/download.php

παιδια αν μπορειτε απαντηστε μου γρηγορα αν γινεται γιατι θα παω να το αγορασω αν ειναι

κανενας δε μπορει να σου πει με σιγουρια (απλα θελουμε να πιστευουμε οτι θα βγει)

για τη ροοταρισμενη stock rom ψαχνω κατι. ANYWAY THANKS!!:confused::confused:

δεν υαρχει επισημη και root (εννοει να κανεις root στην επισημη)

Παιδιά όσοι περάσατε την Celestial Teapot το εικονίδιο των επαφών έμεινε ίδιο κόκκινο με την stock ή άλλαξε; Γιατί εμένα έμεινε το ίδιο με πριν, πώς το αλλάζω;

στη RLS2 το εικονιδιο ειναι πορτοκαλι

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάω να το πάρω κι εγώ.

 

Μια ερώτηση. Μπορώ κατευεθείαν να πάω εδώ και να κάνω όλα αυτά http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3361186#post3361186 και να βάλω την Celestial Teapot σαν ROM? Θα είναι ήδη rooted ή πρέπει να κάνω τίποτα άλλο; Ακόμα, αυτήν η ROM υποστηρίζει WiFi tethering? Από αυτονομία πώς πάει το κινητό γενικά;

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις ποιο σχετικος απο εμενα να δει το παρακατω μηπως καταλαβει κατι παραπανω?:)

http://developer.android.com/resources/articles/speech-input.html

 

Δεν είμαι ειδικός αλλά αυτό ειναι "πηγή πληροφοριών" για προγραμματιστές και πως να ενσωματώσουν σε δική τους εφαρμογή την αναγνώριση ομιλίας..

Οχι κάτι που μπορούμε εμείς οι popolo να χρησιμοποιήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ειδικός αλλά αυτό ειναι "πηγή πληροφοριών" για προγραμματιστές και πως να ενσωματώσουν σε δική τους εφαρμογή την αναγνώριση ομιλίας..

Οχι κάτι που μπορούμε εμείς οι popolo να χρησιμοποιήσουμε.

 

Ο λογος που το εδωσα ειναι γιατι αναφερεται στην εφαρμογη ομιλιας στο 2.1:)

Τωρα απο την αλλη ολες οι σχετικες εφαρμογες θελουν 2.2 τουλαχιστον:(

Πραγματικα τι να :X

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα! :)

Επίσης συμφωνώ απόλυτα με ότι έγραψες στο #723 respect

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3385224#post3385224

 

1) Το vodafone menu δεν είναι κάποιο application της vodafone, απλά παραπέμπει στα services της εκάστοτε sim της εκάστοτε εταιρείας! Δηλαδή αν έχεις sim cosmote θα σου εχει το sim menu της cosmote, αν έχεις wind θα παραπέμπει στο sim menu της wind!

Μπες μία στο "vodafone menu" και θα καταλάβεις τι εννοώ :)

 

Αν θες θα μπορούσαμε να το μετονομάσουμε και να του αλλάξουμε και εικονίδιο!:)

 

2) Σχετικά με τα boot animations τώρα:

Η περιγραφή στο συγκεκριμένο τόπικ περιγράφει την διαδικασία μέσω root shell μέσω PC. (εννοώ ότι μπορείς μέσω της console του pc σου να "διαχειρίζεσαι" αρχεία συστήματος του κινητού σου)

 

Εγώ θα περιγράψω την διαδικασία με τον πιο εύκολο (και κατανοητό τουλάχιστον για μένα) τρόπο:

 

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ bootanimation

 

1) κατευάζουμε το animation της αρεσκείας μας. (Η ανάλυσή μας είναι qvga.)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=696193

 

2) Μετονομάζουμε το αρχείο που κατευάσαμε από 240x320.zip σε bootanimation.zip και στην συνέχεια το περνάμε στην κάρτα μνήμης. (ΔΕΝ το κάνουμε extract! το αφήνουμε .zip)

 

3) Ανοίγουμε το root explorer και πηγαίνουμε στο directory: /system/media

Εκεί υπάρχει ένα αρχείο bootanimation.zip το οποίο το κάνουμε rename σε bootanimationold.zip (αυτό το κάνουμε για backup του παλιού)

 

4) Στην συνέχεια επιλέγουμε move το bootanimationold.zip στην κάρτα μνήμης μας, δηλαδή στο directory:

/sdcard (αυτό το κάνουμε για backup του παλιού)

 

5) Τέλος μεταφέρουμε το bootanimation.zip (αυτό που περάσαμε στο βήμα 2 στην κάρτα μνήμης) στο /system/media

 

That was it :)

 

 

 

Έστειλα αναλυτικα οδηγίες και τρόπο που ΔΕΝ χρειάζεται adb shell. Ανεξάρτητα από αυτό, however, μάλλον όντως έχεις πρόβλημα με τους drivers του sdk. Δώσε adb devices και πες μου αν σου βγάζει τίποτα.

 

Ευχαριστώ, τώρα έχω κάποιο πρόβλημα με τον root explorer και δεν μπορώ να αντιγράψω το zip στο /system/media ενώ μπορώ να κάνω rename το οoriginal bootanimation.zip

Αγγελίες στο buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

Ο λογος που το εδωσα ειναι γιατι αναφερεται στην εφαρμογη ομιλιας στο 2.1:)

Τωρα απο την αλλη ολες οι σχετικες εφαρμογες θελουν 2.2 τουλαχιστον:(

Πραγματικα τι να :X

Ακόμη και στο android 2.2 προς το παρόν δεν υποστηρίζονται ελληνικά.Οπότε εδώ στην Ελλάδα δε μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ακόμη 100% αυτή τη λειτουργία

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι !!

εχο προβλημα με το wi-fi και το gps οποσ ειπα και προχτες :cry::cry:

απο οτι προσεξα το κουμπι για την ειδοποιηση δικτυου εχει κολλησει!!

μπορει καποιοσ να μοθ πει πως να το κανω flash ή root ?? μου ειπαν οτι ετσι μπορει να διορθωθει το προβλημα!!

μιλησα με την vodafone και μου ειπε οτι πρεπει να το δει τεχνικος για να δουν τι εχει .επειδη ομως ειμαι απο Κυπρο πρεπει να το στειλω Ελλαδα και ... λιγο δυσκολο.

καποιος καμια ιδεα ???

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι !!

εχο προβλημα με το wi-fi και το gps οποσ ειπα και προχτες :cry::cry:

απο οτι προσεξα το κουμπι για την ειδοποιηση δικτυου εχει κολλησει!!

μπορει καποιοσ να μοθ πει πως να το κανω flash ή root ?? μου ειπαν οτι ετσι μπορει να διορθωθει το προβλημα!!

μιλησα με την vodafone και μου ειπε οτι πρεπει να το δει τεχνικος για να δουν τι εχει .επειδη ομως ειμαι απο Κυπρο πρεπει να το στειλω Ελλαδα και ... λιγο δυσκολο.

καποιος καμια ιδεα ???

εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3383879#post3383879 θα βρεις την επίσημη ελληνική ρομ,έχει μέσα και οδηγίες για το πως γίνεται το φλασάρισμα

Link to comment
Share on other sites

εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3383879#post3383879 θα βρεις την επίσημη ελληνική ρομ,έχει μέσα και οδηγίες για το πως γίνεται το φλασάρισμα

 

Γεια σας παιδια , μολις πειρα το joy 845 της βοντα και εχω μπει στο τριπακι να το flasharo, διαβασα τις οδηγιες του φιλου μας hellas200 με προσοχη αλλα διστυχος δεν τα καταφερα, 8α γραψω τις ενεργειες που κανω να μου πειτε σας παρακαλω τι μου κσεφευγει, εχω κατεβασει το TCT_RLS3 σαν νεα ρομ του κινητου το amonra recovery και το superboot. Και κσεκιναω ετσι, τα 3 αυτα αρχεια τα εχς και στην SD του κινητου και στο PC μου, Το κινιτο κλειστο και το συνδεω με το pc, εχοντας πατιμενα τα end call + vol down και τελος το κουμπι ανοιγματος μπενς στο mode που απετειτε, στην οθονη εμφανιζετε η κλεπσιδρα μονο και μενει ετσι, τοτε ανοιγω τα αρχεια μου και τρεχω το superboot οπου ανοιγει μια κονσολα που μου λεει waiting for devices... οση ωρα τωρα και αν το αφισω δεν κανει την παραμικρη ενεργεια απο κει και επειτα, απλα μενει με την κλεπσιδρα στην ο8ονη και τπτ αλλο, εγω παρολλα αυτα το αφισα 1-2 λεπτα εχοντας το superboot ενεργο και χορις να αλλακσει κατι κανω επανεκκινιση του κινητου παλι στο mode poy απετειτε με end call+vol down και ανοιγμα συσκευης τρεχω απο το pc το αρχειο amonra recovery το οποιο και αυτο τρεχει μια κονσολα περιμενοντας για σθνδεση συσκευης και φυσικα εχοντας το συνδεδεμενο με το pc δεν κανει απολυτος τιποτα, η κλεπσιδρα στα8ερη στην ο8ονη του κινητου και παρολα αυτα το αφεινω λιγη ωρα ετσι με το amonra recovery ενεργο και επανεκινω το κινητο στο boot menu πατοντας call+vol up και ανοιγμα, μου δειχνει 4 επιλογες 1.Reboot now 2.Apply sdcard:update.zip 3.wipe data/factory reset 4.wipe cache partition. Αυτα η δευτερη επιλογη δεν κανει τπτ παταω αλλα καμια ενεργεια wipes εκανα μεχρι και ρεσετ, αλλα μετα απο ολα αυτα δεν καταφερνω για καποιο λογο να περασω την καινουργια rom. 8α σας ειμαι ευγνομων αν μπορεσετε να με κα8οδηγεισετε εμενα και αλους φιλους βημα βημα για το πως αλλαζουμε την πλατφορμα του κινητου, Σας ευχαριστω για τον χρονο σας και 8α περιμενω με αγωνια μια πληροφορια..

 

 

αυτο λες φιλε?? αυτα που τηα τα βρω???(TCT_RLS3 σαν νεα ρομ του κινητου το amonra recovery και το superboot).

αν ειναι ευκολο επειδη δεν το ξανακανα αυτο μπορεις να με βοηθεισης λιγο περισσοτερο??? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια , μολις πειρα το joy 845 της βοντα και εχω μπει στο τριπακι να το flasharo, διαβασα τις οδηγιες του φιλου μας hellas200 με προσοχη αλλα διστυχος δεν τα καταφερα, 8α γραψω τις ενεργειες που κανω να μου πειτε σας παρακαλω τι μου κσεφευγει, εχω κατεβασει το TCT_RLS3 σαν νεα ρομ του κινητου το amonra recovery και το superboot. Και κσεκιναω ετσι, τα 3 αυτα αρχεια τα εχς και στην SD του κινητου και στο PC μου, Το κινιτο κλειστο και το συνδεω με το pc, εχοντας πατιμενα τα end call + vol down και τελος το κουμπι ανοιγματος μπενς στο mode που απετειτε, στην οθονη εμφανιζετε η κλεπσιδρα μονο και μενει ετσι, τοτε ανοιγω τα αρχεια μου και τρεχω το superboot οπου ανοιγει μια κονσολα που μου λεει waiting for devices... οση ωρα τωρα και αν το αφισω δεν κανει την παραμικρη ενεργεια απο κει και επειτα, απλα μενει με την κλεπσιδρα στην ο8ονη και τπτ αλλο, εγω παρολλα αυτα το αφισα 1-2 λεπτα εχοντας το superboot ενεργο και χορις να αλλακσει κατι κανω επανεκκινιση του κινητου παλι στο mode poy απετειτε με end call+vol down και ανοιγμα συσκευης τρεχω απο το pc το αρχειο amonra recovery το οποιο και αυτο τρεχει μια κονσολα περιμενοντας για σθνδεση συσκευης και φυσικα εχοντας το συνδεδεμενο με το pc δεν κανει απολυτος τιποτα, η κλεπσιδρα στα8ερη στην ο8ονη του κινητου και παρολα αυτα το αφεινω λιγη ωρα ετσι με το amonra recovery ενεργο και επανεκινω το κινητο στο boot menu πατοντας call+vol up και ανοιγμα, μου δειχνει 4 επιλογες 1.Reboot now 2.Apply sdcard:update.zip 3.wipe data/factory reset 4.wipe cache partition. Αυτα η δευτερη επιλογη δεν κανει τπτ παταω αλλα καμια ενεργεια wipes εκανα μεχρι και ρεσετ, αλλα μετα απο ολα αυτα δεν καταφερνω για καποιο λογο να περασω την καινουργια rom. 8α σας ειμαι ευγνομων αν μπορεσετε να με κα8οδηγεισετε εμενα και αλους φιλους βημα βημα για το πως αλλαζουμε την πλατφορμα του κινητου, Σας ευχαριστω για τον χρονο σας και 8α περιμενω με αγωνια μια πληροφορια..

 

 

αυτο λες φιλε?? αυτα που τηα τα βρω???(TCT_RLS3 σαν νεα ρομ του κινητου το amonra recovery και το superboot).

αν ειναι ευκολο επειδη δεν το ξανακανα αυτο μπορεις να με βοηθεισης λιγο περισσοτερο??? ευχαριστω

 

επισης μου λεει οτι το προγγραμμα δεν ειναι διαθεσιμο :(:(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, τώρα έχω κάποιο πρόβλημα με τον root explorer και δεν μπορώ να αντιγράψω το zip στο /system/media ενώ μπορώ να κάνω rename το οoriginal bootanimation.zip

 

το ίδιο έγινε και σε μένα. ελπίζω να διαφωτιστούμε... ευχαριστώ... :)

 

σημείωση τα έκανα δυο τα joy.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σταματηστε να ρωτατε τα ιδια και τα ιδια.

Διαβαστε τα προηγουμενα ποστς και μην τα θελετε ολα στο πιατο.

 

Ημαρτων.......

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σταματηστε να ρωτατε τα ιδια και τα ιδια.

Διαβαστε τα προηγουμενα ποστς και μην τα θελετε ολα στο πιατο.

 

Ημαρτων.......

 

κοίτα φίλε. συμβουλεύεις "καλή την πίστη" κάποιους. Σε ευχαριστούν που ψάχνεις και βρίσκεις κάτι και το λες (κι εγώ το έχω κάνει). Ρωτάς όμως κάποια λεπτομέρεια γιατί κάτι δεν έγινε επιτυχώς. Δεν είναι κακό και αν πιστεύεις πως το πέτυχες με την πρώτη εσύ, βοήθησε μας. Ελπίζω να μην είναι κόπος.

 

Εγώ πχ έχω μια απορία που νομίζω δεν έχει αναφερθεί. Αναφορά παράδοσης έχει;;;

 

Το βρήκα. Και ειδοποίηση έχει και να έχει δόνηση όταν έρχεται μήνυμα. στα μηνύματα πατάμε menu και ρυθμίζουμε μετά ότι θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερ κ απο μενα

 

εχω διαβασει με προσοχη ολα τα thread περι flash κλπ.

 

αν κανεις δε θελει να μπει στη διαδικασια αυτη, κ θελει ενα απλο κινητο, να μπαινει σε ασυρματο νετ πχ σε κανενα ξενοδοχειο ή αεροδρομειο 'η κ απο το σπιτι χπ, κ για μια χρηση μηνυμα τηλεφωνο κ καμια εφαρμογουλα χαλαρη να περνα η ωρα περισσοτερο, θα το προτεινατε? καλοεβλεπα κ το χ8 της εριξον, βεβαια στη διπλασια τιμη οκ, αλλα για χαλαρη χρηση(σελιδες βιντεακι ιντερνετ, κλπ), θα το προτεινατε. οσοι το εχετε μετα απο καποια χρηση εχετε καποιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερ κ απο μενα

 

εχω διαβασει με προσοχη ολα τα thread περι flash κλπ.

 

αν κανεις δε θελει να μπει στη διαδικασια αυτη, κ θελει ενα απλο κινητο, να μπαινει σε ασυρματο νετ πχ σε κανενα ξενοδοχειο ή αεροδρομειο 'η κ απο το σπιτι χπ, κ για μια χρηση μηνυμα τηλεφωνο κ καμια εφαρμογουλα χαλαρη να περνα η ωρα περισσοτερο, θα το προτεινατε? καλοεβλεπα κ το χ8 της εριξον, βεβαια στη διπλασια τιμη οκ, αλλα για χαλαρη χρηση(σελιδες βιντεακι ιντερνετ, κλπ), θα το προτεινατε. οσοι το εχετε μετα απο καποια χρηση εχετε καποιο προβλημα?

 

εγώ ναι. γι' αυτό και τσίμπησα αλλά δυο. ένα για μένα (ακόμα) και ένα για άλλο άτομο. αν του βγάλεις και τα Vodafone... (εύκολο ήταν τελικά) είσαι οκ. τα προβλήματα είναι η συνήθεια μόνο των διάφορων πραγμάτων που μέχρι τώρα δεν ήξερες λογικά και θα μάθεις να προσαρμόζεσαι.

 

Παιδιά εσείς case βρήκατε; (κάτι σαν αυτό πχ http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006293).

Πήγα σε plaisio μου είπαν να πάω σε vodafone κατάστημα. Πήγα σε 3 δεν είχαν τίποτα. Ρώτησα και για προστατευτικό οθόνης. Ούτε τέτοια είχαν για το κινητό. Το υποστηρίζουν βρε... :p :lol: μην τους κατηγορώ τους ανθρώπους. κάνουν ότι μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες τα βονταφον??κ σε τι δλδ θα πρεπει να προσαρμοστω?καποιο παραδειγμα θα βοηθουσε!εχει κολληματα πχ σε μενου κλπ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...