Jump to content

Tennis - Ασχολείται κανείς;


aggelopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tennis ή καλυτερα αντισφαιριση.. :) Ασχολειται κανεις?

Ξερετε που εχει ελευθερα γηπεδα?? Μου φενεται περιεργο σε οσα γηπεδα εχω παει πρεπει να πληρωσεις με την ωρα. :mad: Λες και εχουν κατι το ιδιαιτερο. :mad:

Και τελος, που υπαρχουν οργανωμενα και προσεγμενα γηπεδακια? :worry: Υπαρχουν ομαδες? :confused:

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 276
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποιοι δήμοι έχουν και για τους δημότες νομίζω είναι ελεύθερα αλλά δεν νομίζω να ελέγχει και κανεις όταν μπαίνεις ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ΑΟΑΗ=Αθλητικός Όμιλος Αντισφαίρισης Ηλιούπολης

 

8 γήπεδα συνολικά, τα 5 χώμα.

Στο χώμα πρέπει να γραφτείς στο σύλλογο για να παίξεις, πανακριβα. Στα αλλά ελεύθερα όταν δεν έχουν προπόνηση. Κάθε Κυριακή απόγευμα γίνεται το τραγικο, στα 4 γήπεδα περιμένουν 4 παρεες και τα 5 χωμάτινα είναι άδεια...

 

Papajohn

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έπεζα όταν ήμουν μικρός...μέχρι και τα 12 μου χρόνια...ωραίο άθλημα αλλά λόγω μαθημάτων σταμάτησα τα μαθήματα αν και δεν λέω όχι για ένα φιλικό αγώνα! :D
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

O dimos Athinaion pantos ektos apo 2-3 athlitika kentra se ektaseis ''aerodromiou'' den ehei kamia ipodomi kai parohi egatastaseon se toses xiliades kosmo.Tzampa gip[edo tennis tha ehei..?
Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papajohn (16 Μάρ. 2004 , 16:19)

 

ΑΟΑΗ=Αθλητικός Όμιλος Αντισφαίρισης Ηλιούπολης

 

8 γήπεδα συνολικά, τα 5 χώμα.

Στο χώμα πρέπει να γραφτείς στο σύλλογο για να παίξεις, πανακριβα. Στα αλλά ελεύθερα όταν δεν έχουν προπόνηση. Κάθε Κυριακή απόγευμα γίνεται το τραγικο, στα 4 γήπεδα περιμένουν 4 παρεες και τα 5 χωμάτινα είναι άδεια...

 

Papajohn

 

 

Kalo afto alla ampelokipoi-ilioupoli einai kapos... :(

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (16 Μάρ. 2004 , 16:25)

 

Kalo afto alla ampelokipoi-ilioupoli einai kapos... :(

 

 

Kapws??? banal? :p

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ξερω τεννις. 4χρονια παραλληλα με τεχνικη κολυμβηση. Οποιος θελει φιλικο στην Θεσσαλονικη, ειμαι μεσα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (16 Μάρ. 2004 , 17:56)

 

Kapws??? banal? :p

 

Ohi re! Poli makria, olokliro taksidi einai!

 

Kapou sto psihiko ehei alla den ksero pou. :worry:

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (16 Μάρ. 2004 , 23:20)

 

Οι ρακέτες μου αρέσουν, οι οποίες είναι ξαδέλφες του τέννις.

 

 

Vasika den vrisko kapoio skopo i stoho se afto to paihnidi kai etsi den mou aresei katholou.Ase pou o ilios me zemataei.Kai spao ta podia mou stis krimenes petres tis ammou.Kai enohlo kai tous louomenous.Kai den vrisko antipalo.Kai.......

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Παίζω κι εγώ (τέννις :) ) όποτε μπορώ αλλά δυστυχώς με τον καιρό που κάνει τελευταία δεν μπορείς να ξεμυτίσεις.. Υπάρχει ένα γήπεδο κοντά (μόνο του!) στο οποίο πρέπει να πας από τις 2-3 το μεσημέρι για να βρεις να παίξεις (κι αυτό παίζεται και πάλι). Σ/Κ είναι απλησίαστο βέβαια.. Ακόμα και 9 το πρωί να πας μάλλον θα παίζουν ήδη! :) Είναι το μόνο ελεύθερο εδώ κοντά. Ολα τ'άλλα ανήκουν σε ομίλους και πρέπει να πληρώσεις. Δυστυχώς, μαζί με πολλά άλλα, το κράτος δεν έχει προβλέψει καθόλου για κοινόχρηστους αθλητικούς χώρους. :(

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (16 Μάρ. 2004 , 23:59)

 

Vasika den vrisko kapoio skopo i stoho se afto to paihnidi kai etsi den mou aresei katholou.Ase pou o ilios me zemataei.Kai spao ta podia mou stis krimenes petres tis ammou.Kai enohlo kai tous louomenous.Kai den vrisko antipalo.Kai.......

 

ο στόχος είναι το δυναμικό και ταυτόχρονα τεχνικοαμυντικό παιχνίδι και η εκγύμναση. Προφανώς στο μυαλό σου θα έχεις κάποιους άσχετους που μ@λ.κίζωνται στην παραλία και το μόνο που κάνουν είναι να ενοχλούν τους λουόμενους. Αν όμως δείς κάποιους που γνωρίζουν καλά το άθλημα, θα εκπλαγείς.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (16 Μάρ. 2004 , 19:27)

 

Ohi re! Poli makria, olokliro taksidi einai!

 

Kapou sto psihiko ehei alla den ksero pou. :worry:

 

 

Pou konta meneis?

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Για κοντά στο ψυχικό έλενξε στον ΑΟΑΦ - Αθλητικό όμιλο αντισφαιρίσεως φιλοθέης, πρέπει να είναι δωρεάν, τουλάχιστον εγώ που έκανα παλια, πλήρωνα τα μαθήματα μόνο και μετά παίζαμε ελεύθερα.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (17 Μάρ. 2004 , 00:32)

 

ο στόχος είναι το δυναμικό και ταυτόχρονα τεχνικοαμυντικό παιχνίδι και η εκγύμναση. Προφανώς στο μυαλό σου θα έχεις κάποιους άσχετους που μ@λ.κίζωνται στην παραλία και το μόνο που κάνουν είναι να ενοχλούν τους λουόμενους. Αν όμως δείς κάποιους που γνωρίζουν καλά το άθλημα, θα εκπλαγείς.

 

Vasika emena eho sto myalo mou,pou den eho mathei akoma.. :o

Eho dei kati kammenous pou prepei na paizoun apo tote pou anakalifthike i raketa..

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (17 Μάρ. 2004 , 00:59)

 

Pou konta meneis?

 

Eipame Ampelokipous..! :o

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (17 Μάρ. 2004 , 01:28)

 

Για κοντά στο ψυχικό έλενξε στον ΑΟΑΦ - Αθλητικό όμιλο αντισφαιρίσεως φιλοθέης, πρέπει να είναι δωρεάν, τουλάχιστον εγώ που έκανα παλια, πλήρωνα τα μαθήματα μόνο και μετά παίζαμε ελεύθερα.

 

Pou einai aftos o omilos akrivos? :confused: :)
Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Pou einai aftos o omilos akrivos?
τώρα αν σου πω ότι δεν θυμάμαι :p (λες και είναι μεγάλη η Φιλοθεή... :lol: ) όταν με το καλό φτιάξει το http://www.filothei.gr (τώρα είναι down) δες μήπως το λέει εκει.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Με αφορμή την επιτυχία του Μάρκου Παγδάτη, είπα να ανοίξω ένα θέμα για το τέννις. Αν και είναι πολύ λίγο διαδεδομένο ώς άθλημα στην Ελλάδα, εσείς έχετε ασχοληθεί καθόλου; Που παίζετε; :)

Εγώ έπαιζα για 8 χρόνια περίπου (μέχρι τα 16 μου), αλλά μετά που πλάκωσαν τα μαθήματα κ τώρα που βρίσκομαι στην Πάτρα το έχω αφήσει τελείως..:(

Άντε, ελάτε να μαζευτούμε να κανονίσουμε και κανένα παιχνιδάκι :D

Link to comment
Share on other sites

"Παλιά καραβάνα" κι εγώ στο τέννις. Παλιότερα ασχολούμουν αρκετά, τώρα παίζω για χαβαλέ αραιά και που. Με έχουν κερδίσει λιγότερο "ευγενή" αθλήματα πλέον...:vava:

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγάλος μου καημός... :(

 

Στεναχωριέμαι που ποτέ δεν πήρα την απόφαση να μάθω. Πολύ θα ήθελα ακόμα και τώρα, αλλά ξέρω πω είναι κομματάκι δύσκολο...

 

Στην TV πάντως είμαι φανατικός θεατής κι όποτε πετυχαίνω αγώνα τον βλέπω... :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...