Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια επειδη σκεφτομαι σοβαρα την αποκτηση του hd,εχω ανοιξει και σχετικο θεμα στους διαξιφισμους,αυτο που με προβληματιζει ειναι η πλατη του κινητου με τα τοσα κομματια.τελικα ειναι προβληματικη η ιστορια η οχι γιατι εχουν γραφτει αρκετα πανω σε αυτο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Aπλά να προσθέσω ότι εάν δεν έχεις root στο τηλέφωνο δεν γίνεται hard reset με κουμπιά, παρά μόνο μέσα από το μενού του τηλεφώνου

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια επειδη σκεφτομαι σοβαρα την αποκτηση του hd,εχω ανοιξει και σχετικο θεμα στους διαξιφισμους,αυτο που με προβληματιζει ειναι η πλατη του κινητου με τα τοσα κομματια.τελικα ειναι προβληματικη η ιστορια η οχι γιατι εχουν γραφτει αρκετα πανω σε αυτο.

 

Μια χαρά είναι τα καπάκια του. Problem free :)

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Aπλά να προσθέσω ότι εάν δεν έχεις root στο τηλέφωνο δεν γίνεται hard reset με κουμπιά, παρά μόνο μέσα από το μενού του τηλεφώνου

 

Και αν δεν το εχουμε κανει root και για καποιο λογο δεν ξεκιναει και θελουμε να κανουμε reset τι κανουμε ?:(:(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι τα καπάκια του. Problem free :)

+ 1 και απο εμένα... το κινητό πετάει ,τα καπάκια του μια χαρά,

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια επειδη σκεφτομαι σοβαρα την αποκτηση του hd,εχω ανοιξει και σχετικο θεμα στους διαξιφισμους,αυτο που με προβληματιζει ειναι η πλατη του κινητου με τα τοσα κομματια.τελικα ειναι προβληματικη η ιστορια η οχι γιατι εχουν γραφτει αρκετα πανω σε αυτο.

 

Σωστη η επισημανση σου φιλε μου για τα καπακια πισω. Ευτυχως αν εξαιρεσεις τα pre-production κομματια που ειχαν τεραστιες ανοχες και μεγαλα κενα, αυτα που εχω δει κι ειναι παραγωγης δεν εχουν καποιο προβλημα, εκτος λιγων περιπτωσεων που δεν κουμπωνουν σωστα. Παντως, οπως εχω ξαναπει, δεν ηταν καλη η σκεψη με τα 850 κομματια στην πλατη του κινητου...

Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν το εχουμε κανει root και για καποιο λογο δεν ξεκιναει και θελουμε να κανουμε reset τι κανουμε ?:(:(

 

Βγάλε την μπαταρία και ξαναβάλε την. Και πάτα το Power. Έκανες τπτ στο κινητό σου ;.

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την μπαταρία και ξαναβάλε την. Και πάτα το Power. Έκανες τπτ στο κινητό σου ;.

 

Οχι...Μια χαρα ειναι.Πληροφοριακα ρωτησα.Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά. Γενικώς δεν θα έρθεις ποτέ σε αυτή τη θέση αν δεν έχεις παρέμβει στο κινητό σου και όχι με εφαρμογή. Mε S-OFF ϊσως να το πάθεις αυτό αν και ψιλοδύσκολο. Γενικώς το τηλέφωνο ΠΑΝΤΑ ξεκινάει και ΔΕΝ κρασάρει Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

ποια προγραμματα πλοηγησης δουλευουν σωστα με τη συσκευη μας?

χρειαζεται να κανουμε καποιες ρυθμισεις οπως στα wmobile,η βρισκουν δορυφορους χωρις να αλλαξουμε παραμετρους?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια προγραμματα πλοηγησης δουλευουν σωστα με τη συσκευη μας?

χρειαζεται να κανουμε καποιες ρυθμισεις οπως στα wmobile,η βρισκουν δορυφορους χωρις να αλλαξουμε παραμετρους?

 

Eχω βαλει χωρις προβλημα το sigyc aura με ελληνικο χαρτη και ελληνικη φωνητικη πλοηγηση.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την μπαταρία και ξαναβάλε την. Και πάτα το Power. Έκανες τπτ στο κινητό σου ;.

 

Βοηθεια παιδια μετα απο ροοτ με το visionari η οθονη βγαζει ενα κοκκινο τριγωνο και δεν κανει τιποτα αλλο ξερει κανεις τι εγινε;

Edited by stolidi
Link to comment
Share on other sites

ποια προγραμματα πλοηγησης δουλευουν σωστα με τη συσκευη μας?

χρειαζεται να κανουμε καποιες ρυθμισεις οπως στα wmobile,η βρισκουν δορυφορους χωρις να αλλαξουμε παραμετρους?

Τo gps το βρίσκει μόνο του.Εκτός από το aura με τα εκπληκτικά γραφικά,στο android υπάρχουν igomyway(περισσότερο σαν amigo παρά σαν igo8),sygic mm 10,navigon

Link to comment
Share on other sites

Βοηθεια παιδια μετα απο ροοτ με το visionari η οθονη βγαζει ενα κοκκινο τριγωνο και δεν κανει τιποτα αλλο ξερει κανεις τι εγινε;

 

Βγάλε την μπαταρία και την κάρτα μνήμης. Περίμενε κανένα 10λεπτο και πες μας τι έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος DHD κ εγω....προβληματιζομαι με τη διαρκεια της μπαταριας..μηπως ξερει κανεις καμια αξιοπιστη για να αγορασω;;;Η mugen αποτι ειδα δεν εχει βγαλει ακομα τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

Από την brando φίλε από εκεί πήρα κ γώ μαζί με θήκη σιλικόνης κ είναι μια χαρά η μπαταρία είναι 1500 κ βγάζω 35 ώρες με full φόρτο

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και είναι ασχετο με το θέμα εχω το desire και το hd mini, και θέλω να τα δώσω μιας και πήρα το desire hd,που θα πρέπει να απευθυνθώ...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζετε απο τα 768ΜΒ RAM πόσα είναι διαθέσιμα στο τηλέφωνο με νορμάλ χρήση. Πόσα δηλαδή μένουν ελεύθερα απο το λειτουργικό αν έχετε εγκαταστήσει -ενδεικτικα τελείως- 50 εφαρμογές? Μιλάω για official froyo rom και όχι 'πειραγμενη' rom προφανώς.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν και είναι ασχετο με το θέμα εχω το desire και το hd mini, και θέλω να τα δώσω μιας και πήρα το desire hd,που θα πρέπει να απευθυνθώ...

 

Εδώ δεν έχεις πρόσβαση στο Buy&Sell μιας και είναι για χρήστες με τουλάχιστον 150 post και 150 μέρες στο forum. Κατά συνέπεια θα χρειαστεί να ανατρέξεις σε διαφορετικό site για κάτι τέτοιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζετε απο τα 768ΜΒ RAM πόσα είναι διαθέσιμα στο τηλέφωνο με νορμάλ χρήση. Πόσα δηλαδή μένουν ελεύθερα απο το λειτουργικό αν έχετε εγκαταστήσει -ενδεικτικα τελείως- 50 εφαρμογές? Μιλάω για official froyo rom και όχι 'πειραγμενη' rom προφανώς.

 

 

Με εντελως "μαμα" rom και περιπου τοσες εφαρμογες, συνηθως εχω γυρω στα 480-500mb used με βαση το Quick System Info.

 

Αν και δεν νομιζω οτι παιζει τοσο ρολο το ποσες εχεις εγκατεστημενες, αλλα το ποσες εχεις τρεξει/ανοιξει ανα πασα στιγμη.

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι δυνατη η ταυτοχρονη τηλεφωνικη κληση και η πλοηγηση στο ιντερνετ;;;

 

Το λεω γιατι παρατηρησα οτι οταν κανω μια κληση και προσπαθω να μπω και ιντερνετ, τοτε χανεται το σημα Η και G. Το μονο που δειχνει ειναι οι μπαρες του σηματος και η συνδεση σε οποιοδηποτε site ειναι αρκετα αργη εως αδυνατη. Ειναι φυσιολογικο αυτο;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι δυνατη η ταυτοχρονη τηλεφωνικη κληση και η πλοηγηση στο ιντερνετ;;;

 

Σε εμένα δεν εχει πρόβλημα... με cosmote...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...