Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το lockScreen θα μπει στην επομενη version της rom σαν deafult...;)

 

Φοβερό το lock elthis....

Thanks bro...

Υπάρχουν ρυθμίσεις η όχι?

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φοβερό το lock elthis....

Thanks bro...

Υπάρχουν ρυθμίσεις η όχι?

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

Oχι,δεν εχει ρυθμισεις...ειναι default στο sense οπως αυτο που εχουμε....

Σε 2-3 ωρες θα βγει i00 4.3 update που θα περιλαμβανει το lockscreen λιγο πιο βελτιωμενο ακομα και καποιες μικρες προσθηκες οπως το black market...;)

Δε θα χρειαστει κανενα wipe...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Oχι,δεν εχει ρυθμισεις...ειναι default στο sense οπως αυτο που εχουμε....

Σε 2-3 ωρες θα βγει i00 4.3 update που θα περιλαμβανει το lockscreen λιγο πιο βελτιωμενο ακομα και καποιες μικρες προσθηκες οπως το black market...;)

Δε θα χρειαστει κανενα wipe...

 

Ωραία αναμένουμε ;)

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

και το περνάμε από πάνω? χάνουμε ρυθμίσεις κλπ?

 

επίσης πώς γίνεται ο browser μετά από λίγη ώρα που τρέχει στο παρασκήνιο να μην κλείνει?

Edited by Alexkass

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

και το περνάμε από πάνω? χάμουμε ρυθμίσεις κλπ?

 

επίσης πώς γίνεται ο browser μετά από λίγη ώρα που τρέχει στο παρασκήνιο να μην κλείνει?

 

Το flashαρεις κατευθειαν χωρις wipe και δε χανεις τπτ...

 

Το το task killer του android δε το πειραζουν...Ετσι λειτουργει,να κλεινει μονο του οτι νομιζει δηλαδη οτι δε χρειαζεται και σχεδον ολοι οι devs το αφηνουν ως εχει...Ειναι αρκετα εξυπνο αλλωστε.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

άσε να κρίνω εγώ τι είναι έξυπνο για μένα. κανένα σοβαρό OS δεν το κάνει αυτό. ακόμα και ο chrome @ goog στο πισί όταν κλείσει μετά ανοίγει ως έχει.

 

τέσπα. ελπίζω κάποτε να φτιαχτεί.

 

2-3 πραγματάκια είναι αυτά που κάνουν το android να θυμίζει κινέζικη κόπια του iOS. ελπίζω να φτιάξει γιατί θέλω να κρατήσω το Iphone στο ράφι.

 

ποιο navi χρησιμοποιείτε? και πού το βρήκατε?

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

άσε να κρίνω εγώ τι είναι έξυπνο για μένα. κανένα σοβαρό OS δεν το κάνει αυτό. ακόμα και ο chrome @ goog στο πισί όταν κλείσει μετά ανοίγει ως έχει.

 

τέσπα. ελπίζω κάποτε να φτιαχτεί.

 

2-3 πραγματάκια είναι αυτά που κάνουν το android να θυμίζει κινέζικη κόπια του iOS. ελπίζω να φτιάξει γιατί θέλω να κρατήσω το Iphone στο ράφι.

 

ποιο navi χρησιμοποιείτε? και πού το βρήκατε?

 

Ο καθενας κρινει τι ειναι εξυπνο και τι του ταιριαζει με τα δικα του κριτηρια...Μια χαρα εξυπνο ειναι το android, αν και λιγα χρονια στο προσκηνιο, και εξελισεται ραγδαια...Και αφου δεν ειναι στα μετρα μας η microsoft, με τοσα προβληματα που αντιμετωπιζουμε καθημερινα με τοσα χρονια εμπειρια στη πλατη της, και το ios με ολα τα φωτα πανω του, μη ζηταμε κατι τετοιο απ το android στα πρωτα ουσιαστικα βηματα του...

 

Navi αναφερθηκαν σε προηγουμενα posts,λιγο πιο πισω, και γενικα ολα κανουν καλα τη δουλεια τους...

 

Το δικο μου iphone ειναι τελειο στη βιβλιοθηκη μου...;)

 

Edit:το πισι εχει τουλαχιστον 2gb ram...οταν καταφερουν να τα χωρεσουν σε smartphones τοσα gb, δε θα κλεινει τπτ...

 

Sent from my Desire HD

Edited by Villis
Αναφορά σε site με πειρατικό software

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Συγχωριανέ μου!! (Αν είσαι από τη Θεσσαλονίκη, φυσικά). Τι εννοείς με το να αλλάξεις κάρτα μνήμης ;. Θέλεις να πάρεις καινούρια και να αντικαταστήσεις αυτή που έχεις ;.
Link to comment
Share on other sites

Αντε παμε για αλλα...;)

Να επιβεβαιωθει μονο!

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

@elthis ανάβει φωτιές ο δικός σου... 4.3 με lockscreen από sense 3.0 και μετά πέφτει για ύπνο! Τώρα να δω εγώ πως θα κοιμηθώ...
Link to comment
Share on other sites

@elthis ανάβει φωτιές ο δικός σου... 4.3 με lockscreen από sense 3.0 και μετά πέφτει για ύπνο! Τώρα να δω εγώ πως θα κοιμηθώ...

 

Και γιατι δε κατεβαζεις το lockscreen.apk που εχω postαρει στη προηγουμενη σελιδα του thread να το περασεις και πρεπει να τον περιμενεις; ;)

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

E γιατί κόλλημα είναι αυτό, και αυτό να κάνω με το που βγει η 4.3 πάλι θα την περάσω, είπα να γλυτώσω την διαδικασία :P
Link to comment
Share on other sites

E γιατί κόλλημα είναι αυτό, και αυτό να κάνω με το που βγει η 4.3 πάλι θα την περάσω, είπα να γλυτώσω την διαδικασία :P

 

Περασε το να κοιμηθεις καλα το βραδυ και αυριο δε ξερουμε τι μας ξημερωνει με τη νεα leak :p

Αλλωστε το ιδιο apk εχει προσθεσει στη 4.3...;)

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Περασε το να κοιμηθεις καλα το βραδυ και αυριο δε ξερουμε τι μας ξημερωνει με τη νεα leak :p

 

To θέμα είναι οτι αύριο έχουμε το παιχνίδι της ζωής μας με την Ατρομητάρα, οπότε ότι γίνει σήμερα το βράδυ....καλα κι αυτοί σήμερα βρήκανε :ninja:

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι οτι αύριο έχουμε το παιχνίδι της ζωής μας με την Ατρομητάρα, οπότε ότι γίνει σήμερα το βράδυ....καλα κι αυτοί σήμερα βρήκανε :ninja:

 

Χαχαχαχα...κυκλοι του αντιπαλου εδωσαν τη leak!

Παντως απ οτι διαβαζω μεχρι τωρα δεν πρεπει να εχει διαφορες με τη χθεσινη leak...και το radio ιδιο...θα δειξει.

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι τοση τρελα?? Τι τρομερη διαφορα μπορει να εχει απο την προηγουμενη εκδοση???? Μονο την διαδικασια με εφαρμογες επαφες κτλ που πρεπει να κανει μετα κουραζομαι για να αλλαζω ρομ καθε μερα...

Panasonic g500, Siemens C10, Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700,  3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air,  5s,  6, iPad Air2, 6s, 7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro, 13 pro max  13pro, 15pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι τοση τρελα?? Τι τρομερη διαφορα μπορει να εχει απο την προηγουμενη εκδοση???? Μονο την διαδικασια με εφαρμογες επαφες κτλ που πρεπει να κανει μετα κουραζομαι για να αλλαζω ρομ καθε μερα...

 

Γιατι πλέον οι developers θα έχουν μια καθαρή DHD rom να δουλέψουν και εμείς το official ραδιάκι, ούτε ports, ούτε τίποτα και κάποια στιγμή θα βγεί και το source για custom κερνελ.

Link to comment
Share on other sites

δλδ αυτη ειναι η οφφισιαλ και οσοι δεν ειμαστε ροοτ θα μπορουμε να την βαλουμε ?

 

Αναφερομαι σε αυτη την εκδοση

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1056329&page=6

HTC Desire HD <<<
Link to comment
Share on other sites

Συγχωριανέ μου!! (Αν είσαι από τη Θεσσαλονίκη, φυσικά). Τι εννοείς με το να αλλάξεις κάρτα μνήμης ;. Θέλεις να πάρεις καινούρια και να αντικαταστήσεις αυτή που έχεις ;.
ναι συγχωριανε μου αυτό εννοώ,θέλω να βάλω μεγαλύτερη
Link to comment
Share on other sites

δλδ αυτη ειναι η οφφισιαλ και οσοι δεν ειμαστε ροοτ θα μπορουμε να την βαλουμε ?

 

Αναφερομαι σε αυτη την εκδοση

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1056329&page=6

 

Mπορει να ειναι η επισημη μπορει και οχι...Αλλα ετσι κι αλλιως πρωτα θα παρουν λογικα την επισημη οσοι ειναι root γιατι το πιθανοτερο ειναι να μη βγει ota για Ελλαδα κατευθειαν...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

δλδ αυτη ειναι η οφφισιαλ και οσοι δεν ειμαστε ροοτ θα μπορουμε να την βαλουμε ?

 

Αναφερομαι σε αυτη την εκδοση

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1056329&page=6

 

Mπορει να ειναι η επισημη μπορει και οχι...Αλλα ετσι κι αλλιως πρωτα θα παρουν λογικα την επισημη οσοι ειναι root γιατι το πιθανοτερο ειναι να μη βγει ota για Ελλαδα κατευθειαν...

 

 

Επίσημη είναι και έκδοση για όλο τον κόσμο, αφού έρχεται μάλιστα και σε exe για εγκατάσταση απο υπολογιστή. Μπορείς να τη βάλεις άμεσα αλλα αν έχεις root το χάνεις και αν δεν έχεις ίσως να μη μπορείς να γυρίσεις πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω ότι συζήτηση για παράνομο λογισμικό (ζήτηση λογισμικού ή ζήτηση links) απαγορεύεται δημόσια στο forum!

Elthis τροποποίησα το post σου ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...