Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

chrisdental

Φιλε μου δε συμβαινει αυτο σε μενα. Ειμαι και γω default χωρις root κτλ. Οπου ρυθμισω την ενταση εκει παραμενει χωρις να αλλαζει. Μηπως μπαινει αυτοματα καποιο προφιλ και σου αλλαζει την ενταση; Για κοιταξε τις ρυθμισεις σου.

 

 

Καλησπέρα φίλε μου.

Έχω κοιτάξει τις ρυθμίσεις μου και δεν έχω βάλει κάποιο πρόγραμμα για αλλαγή προφίλ.

Απλά αλλάζει η ένταση του ήχου. Και το περίεργο ότι το κάνει και σε άλλη συσκευή, άσχετη.

Πραγματικά τόσα χρόνια με smartphones (λόγω επαγγέλματος) αρχίζω να απογοητεύομαι.

Edited by ghom
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα παραθεσω κατι που υπωθηκε στους xda:

 

''I was at the HTC London Event yesterday.Although the information itself came from the marketing guy (he was there, the person I asked just went and asked him to be "sure").

 

However, the guy said "I really cannot give out the date." I was like: Is there a date or you're just not sure yet? "I'm not allowed to give you more info, all I can say is that Sense 3.0 will be released soon for the HD."

 

Also, the fact that there was HTC Desire HDs to win during the event shows that our phone isn't quite outdated yet :-P and HTC is still looking over us... As slowly as they are.''

 

Πολυ ενδιαφερον post.Δηλαδη μπορει να ερθει με την 2.3 πακετο?Επισης παιδια αν μας κανουμε την αναβαθμιση σημαινει οτι ξεχναμε μετα τις αλλες rom?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πολυ ενδιαφερον post.Δηλαδη μπορει να ερθει με την 2.3 πακετο?

 

Μπορεί αν και δεν το βλέπω.

 

Επισης παιδια αν μας κανουμε την αναβαθμιση σημαινει οτι ξεχναμε μετα τις αλλες rom?

 

Με τα τωρινά δεδομένα ναι. Γιαυτό και δεν είναι πολλοί που θα ακολουθήσουν την επίσημη οδό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο. :confused:

 

Πολυ ενδιαφερον post.Δηλαδη μπορει να ερθει με την 2.3 πακετο?Επισης παιδια αν μας κανουμε την αναβαθμιση σημαινει οτι ξεχναμε μετα τις αλλες rom?

 

Μπορεί αν και δεν το βλέπω.

 

 

 

Με τα τωρινά δεδομένα ναι. Γιαυτό και δεν είναι πολλοί που θα ακολουθήσουν την επίσημη οδό.

 

 

[TEST] Pyramid_hTC_Asia_WWE_1.05.707.1

 

:D

Link to comment
Share on other sites

 

Nai ρε Σπυρο!Σε λιγο οι devs θα θελουν pc-network system σα τη ταινια swordfish για να μπορουν να δουλεψουν τοσες port και leaks! LoL

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Nai ρε Σπυρο!Σε λιγο οι devs θα θελουν pc-network system σα τη ταινια swordfish για να μπορουν να δουλεψουν τοσες port και leaks! LoL

 

Sent from my Desire HD

 

Πολύ τυχαία πάντως τα leaks :p

Link to comment
Share on other sites

Το Sense 3.0 δεν θα έρθει σε καμία από τις παλιές συσκευές (επίσημα) ;) γιατί δεν μπορούν να το υποστηρίξουν τα παλιά hw (λένε) . http://twitter.com/#!/htc/statuses/58287330590601216
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αρα με την καμια επισημη αναβαθμιση στην 2.3 και περιμενουμε τους μαγειρες..

 

Δεν εχει να κανει με τη 2.3...Αλλο η 2.3 και αλλο htcsense 3.0...

Τη ginger θα τη παρουμε...

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με τη 2.3...Αλλο η 2.3 και αλλο htcsense 3.0...

Τη ginger θα τη παρουμε...

 

Sent from my Desire HD

 

Το λεω γιατι μετα απο την επισιμη ginger δεν θα μπορουμε να βαλουμε αλλη rom.

Link to comment
Share on other sites

H μεγάλη πλάκα θα είναι να πάρουμε εμείς το Sense 3.0 πρίν απο την επίσημη κυκλοφορία των προαναφερθέντων συσκευών :p
Link to comment
Share on other sites

H μεγάλη πλάκα θα είναι να πάρουμε εμείς το Sense 3.0 πρίν απο την επίσημη κυκλοφορία των προαναφερθέντων συσκευών :p

 

Δεν το βρίσκω καθόλου απίθανο :lol: Αφού ήδη κυκλοφορεί η rom του sensation με το sense 3.0 στο διαδίκτυο :D

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
H μεγάλη πλάκα θα είναι να πάρουμε εμείς το Sense 3.0 πρίν απο την επίσημη κυκλοφορία των προαναφερθέντων συσκευών :p

 

Γιατί... η πρώτη φορά θα είναι που γίνεται κάτι τέτοιο;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.

Έχω κοιτάξει τις ρυθμίσεις μου και δεν έχω βάλει κάποιο πρόγραμμα για αλλαγή προφίλ.

Απλά αλλάζει η ένταση του ήχου. Και το περίεργο ότι το κάνει και σε άλλη συσκευή, άσχετη.

Πραγματικά τόσα χρόνια με smartphones (λόγω επαγγέλματος) αρχίζω να απογοητεύομαι.

 

Παιδιά μήπως πρέπει να απενεργοποιήσετε τη λειτουργία τσέπης και το σιγανό κουδούνισμα; Τα έχετε δοκιμάσει αυτά;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα με το wifi... καποιες φορες δεν εχει προβλημα αλλα σε μερικα σημεια οπως καποιες καφετεριες μια μπαινει μια δεν μπαινει...δεν ξερω τι γινετε μερικες φορες βρεισκει το σημα κ μου λεειι ληψη διευθυνσης κ μενει εκει για αρκετη ωρα...μεχρι που κανει αποσυνδεση...αλλες ενω βρισκει το σημα δεν μπαινει καθολου δεν κανει ουτε ληψη απλα κανει σαρωση κ μετα αποσυνδεση...κ αλλες φορες πεταει...τι μπορει να φταιει ρε παιδια?? με εχει κρεμασει πολλες φορες...επισης λογικα δεν φταινε τα router γιατι οι αλλοι διπλα μου μπαινουν κανονικα..! τελος εχω κ ενα μικρο προβληματακι με τα βιντεο...στην αναπαραγωγη κολανε πολυ! καποιος μου ειπε οτι παιζει να φταιει η μαμα καρτα...αυτο ειναι τελικα???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση? Δουλευει σωστα σε εσας η αυτοματη φωτεινοτητα? Τις περισσοτερες φορες μου κανει κατι ακυρες αυξομειωσεις που δεν βοηθανε σε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση? Δουλευει σωστα σε εσας η αυτοματη φωτεινοτητα? Τις περισσοτερες φορες μου κανει κατι ακυρες αυξομειωσεις που δεν βοηθανε σε τιποτα.

 

Δεν έχω παρατηρήσει πρόβλημα στη φωτεινότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση? Δουλευει σωστα σε εσας η αυτοματη φωτεινοτητα? Τις περισσοτερες φορες μου κανει κατι ακυρες αυξομειωσεις που δεν βοηθανε σε τιποτα.

 

Και φυσικά κάνουν αυξομειώσεις. Για αυτό είναι και αυτόματη. Τώρα κατά πόσο είναι άκυρες αυτό ίσως να το ξέρει καλύτερα το κινητό :p

Link to comment
Share on other sites

ασxημα τα νεα για το sense3.0

δεν θα το παρει http://www.digitallife.gr/to-htc-sense-3-0-tha-ypostirizei-mono-to-sensation-to-evo-3d-kai-to-flyer/

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση? Δουλευει σωστα σε εσας η αυτοματη φωτεινοτητα? Τις περισσοτερες φορες μου κανει κατι ακυρες αυξομειωσεις που δεν βοηθανε σε τιποτα.

 

Με τη LeeDroid μου έκανε άκυρα και ήθελες νυχτερινή όραση για να δείς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως πρέπει να απενεργοποιήσετε τη λειτουργία τσέπης και το σιγανό κουδούνισμα; Τα έχετε δοκιμάσει αυτά;

 

Αυτό πρέπει να είναι το πρόβλημα.

Μου το κάνει και σ' εμένα, στο Desire. Επειδή όμως η λειτουργία μού αρέσει και δεν θέλω να την απενεργοποιήσω, εγκατέστησα την εφαρμογή Volume Locker και έτσι αν δεν επαληθεύσω να κρατήσει τις ρυθμίσεις από το Νotification Βar, στον χρόνο που έχω ορίσει (15 δευτερόλεπτα) δεν αλλάζει η ένταση του ήχου.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

ασxημα τα νεα για το sense3.0

δεν θα το παρει http://www.digitallife.gr/to-htc-sense-3-0-tha-ypostirizei-mono-to-sensation-to-evo-3d-kai-to-flyer/

 

καλυτερα! το sense3 φαινεται ποολυ βαρυ.. δεν νμζω να το αντεχει η συσκευη! εδω στα 1.5 ghz του flyer και παλι κολαει αν δειτε βιντεακια..

Link to comment
Share on other sites

ασxημα τα νεα για το sense3.0

δεν θα το παρει http://www.digitallife.gr/to-htc-sense-3-0-tha-ypostirizei-mono-to-sensation-to-evo-3d-kai-to-flyer/

 

 

θα το πάρει αλλα με κάποιες ελλείψεις

 

http://screenshooter.net/2759574/jvribgj

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα με το wifi... καποιες φορες δεν εχει προβλημα αλλα σε μερικα σημεια οπως καποιες καφετεριες μια μπαινει μια δεν μπαινει...δεν ξερω τι γινετε μερικες φορες βρεισκει το σημα κ μου λεειι ληψη διευθυνσης κ μενει εκει για αρκετη ωρα...μεχρι που κανει αποσυνδεση...αλλες ενω βρισκει το σημα δεν μπαινει καθολου δεν κανει ουτε ληψη απλα κανει σαρωση κ μετα αποσυνδεση...κ αλλες φορες πεταει...τι μπορει να φταιει ρε παιδια?? με εχει κρεμασει πολλες φορες...επισης λογικα δεν φταινε τα router γιατι οι αλλοι διπλα μου μπαινουν κανονικα..! τελος εχω κ ενα μικρο προβληματακι με τα βιντεο...στην αναπαραγωγη κολανε πολυ! καποιος μου ειπε οτι παιζει να φταιει η μαμα καρτα...αυτο ειναι τελικα???

 

Είναι καινούργια η συσκευή σου? Αν ναι πήγαινε την για άλλαγμα...

 

Αν όχι, πήγαινε το στην HTC. Και το δικό μου τα ίδια έκανε με το wifi. Αλλαγή καλωδιοταινίας και έγινε τζετ... :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...