Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε καλησπερα δε νομιζω οτι χρειαζεσαι antivirus το task killer αστο χρειαζεται.

 

με την έκδοση 2.2 ούτε το task killer χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το sygic aura φίλε μου το αγόρασα πριν 10 μέρες 19,90 ευρώ μαζι με τους χαρτες Eastern Europe στους οποίους περιλαμβάνετε και η Ελλάδα, δε χρειάζετε να πληρώσεις για κάτι άλλο.

 

Ποια ειναι η ακριβης εκδοση του sygic aura που εχεις;;

Link to comment
Share on other sites

καλησπεπα παιδια

εκανα σημερα το πρωτο μου ηard reset

 

ολα πηγαν καλα και μετα το εστησα

 

εκανα συγχρονισμο τις επαφεσ μου απο το gmail και ολα καλα

 

εχω ενα προβλημα ομως

ενω στο gmail εχω και το ημερολογο μου με τις γιορτες οταν κανω συγχρονισμο δειχνει οτι γινεται αλλα δεν τις περναει τις γιορτες

μπορει να βοηθησει καποιος

ευχαριστω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

παιδια μιοα ερωτησουλα και συγγνωμη αν εχει ξαναγραφτει.

ειμαι ακομα στη διαδικασια να παρω ή οχι το κινητακι.

γερνω κατα το ναι και κανω διαφορες ερυνες....

μια εξ αυτων και σημαντικη

υπαρχει προγραμμα που να μεγαλωνει την γραμματοσειρα κυριως στα μηνυματα?σε τι μεγεθος ειναι?αν μπορειτε ενα σκριν η απλα το αναλογο νουμερο του μεγεθους με το οφις πχ.το ξερ ωοτι μπορει να εχει ξαναγρατει αλλα πραγματικα ειναι το πιο σημαντικο θεμα π εχω αυτη τη στγμη

Link to comment
Share on other sites

@ GTHOM

 

Πηγαίνεις στην εφαρμογή Ημερολόγιο-->Μενού -->Περισσότερα-->Ημερολόγια-->Τίκαρε επάνω στο λογαριασμό σου.

 

@geovrettos1908

 

Εφόσον είναι τόσο σημαντικό για εσένα θα σου πρότεινα να το κοιτάξεις σε μαγαζί και να δεις αν σε ικανοποιεί η γραμματοσειρά. Να ξέρεις ότι δεν αλλάζει. Αυτό που θα δεις είναι. Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος.

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ένα soft reset στο κινητό (Αν δεν ξέρεις πως απλά βγάλε την μπαταρία και ξαναβάλτην).

 

Έχεις μήπως custom rom στο κινητό?

 

oxi δεν εχω custom

Link to comment
Share on other sites

παιδια μιοα ερωτησουλα και συγγνωμη αν εχει ξαναγραφτει.

ειμαι ακομα στη διαδικασια να παρω ή οχι το κινητακι.

γερνω κατα το ναι και κανω διαφορες ερυνες....

μια εξ αυτων και σημαντικη

υπαρχει προγραμμα που να μεγαλωνει την γραμματοσειρα κυριως στα μηνυματα?σε τι μεγεθος ειναι?αν μπορειτε ενα σκριν η απλα το αναλογο νουμερο του μεγεθους με το οφις πχ.το ξερ ωοτι μπορει να εχει ξαναγρατει αλλα πραγματικα ειναι το πιο σημαντικο θεμα π εχω αυτη τη στγμη

 

μπορεις.. θα περασεις και μια εφαρμογη απο το android market Και θα μεγαλωνεις θα μικραινεις θα τους βαλεις χρωμα οτι θες..

N95 -> N95 8g -> OMNIA -> Xperia -> OMNIA HD -> HTC HD -> N97 -> Iphone 3gs -> HTC HD2 -> Iphone 4 -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S II -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy SIII -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 3 -> HTC M8 -> Iphone 5s -> LG G3 -> Samsung Galaxy Note 4 -> SONY Z3 -> LG G4 -> Xiaomi Mi MAX
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η ακριβης εκδοση του sygic aura που εχεις;;

 

την τελευταια εκδοση (2.1 R-19897 ) την κατεβαζεις απο το μάρκετ μαζι με τους χάρτες που θα επιλέξεις, ειναι δοκιμαστικο για 7 μέρες, μέσω του site της sygic αγοράζεις την άδεια (ανάλογα πιο πακέτο χάρτων θέλεις) και σου στέλνουν στο mail σου τον κωδικο ενεργοποίησης των οποίο περνας στο πρόγραμμα στο κινητο και το ενεργοποιεις επ΄αόριστον.

Ακόμη δεν έχω καταλάβει βέβαια πως γίνετε η αναβάθμηση των χαρτών όποτε αυτή χρειάζετε, αν ξέρει κανένας συνάδελφος ας μας πει.

Edited by fiffis
Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες που έχει για την ανατολική ευρώπη και όσον αφορά την Ελλάδα, είναι στα ελληνικά οι δρόμοι ;. Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα ινσταλ το aquarium wallpaper αλλα δε μπορω να το βρω στο τηλεφωνο, κανω αναζητηση αλλα δε το Βγαζει . ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ????????????????????????????

 

βασικα βρηκα που ειναι αλλα παω να το ανοιξω και λεει οτι υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης, επαναλαμβανω τη διαδικασια αλλα δε την ανοιγει, τι φταιει ?

 

Co-mod edit: Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με τόνους και σημεία στίξης για ευκολία όλων μας και να αποφεύγεις τα πολλαπλά posts, γι' αυτό υπάρχει το κουμπί τροποποίησης.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

μπορεις.. θα περασεις και μια εφαρμογη απο το android market Και θα μεγαλωνεις θα μικραινεις θα τους βαλεις χρωμα οτι θες..

 

 

υπεροχα...παω κατα πανω του σιγα σιγα....

στειλε μου ενα πμ με το προγραμμα να το δοκμασω στο desire ενς φιλου σε παρακαλω η φρεφτο εδω

Link to comment
Share on other sites

υπεροχα...παω κατα πανω του σιγα σιγα....

στειλε μου ενα πμ με το προγραμμα να το δοκμασω στο desire ενς φιλου σε παρακαλω η φρεφτο εδω

 

To handcent sms κάνει αυτό που θες. Πήγαινε menu> settings> Custom style > Bubble setting > Incoming font και μετά outgoing font. Tα κάνεις όσο μεγάλα θες.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες που έχει για την ανατολική ευρώπη και όσον αφορά την Ελλάδα, είναι στα ελληνικά οι δρόμοι ;.

 

φωνητικες οδηγίες, χαρτες, γλώσσα προγράμματος κτλ, τα πάντα είναι στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα ινσταλ το aquarium wallpaper αλλα δε μπορω να το βρω στο τηλεφωνο, κανω αναζητηση αλλα δε το Βγαζει . ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ????????????????????????????

 

βασικα βρηκα που ειναι αλλα παω να το ανοιξω και λεει οτι υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης, επαναλαμβανω τη διαδικασια αλλα δε την ανοιγει, τι φταιει ?

 

Co-mod edit: Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με τόνους και σημεία στίξης για ευκολία όλων μας και να αποφεύγεις τα πολλαπλά posts, γι' αυτό υπάρχει το κουμπί τροποποίησης.

 

Για κάποιο λόγο δεν σου δουλεύει.. ίσως δεν είναι συμβατό με την ρομ ή το κινητό σου. Η κάνει κάποιο conflict με άλλο πρόγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

μαγγες μου συνεβη αυτο που απευχεται καθε χρηστης HD Desire ..Μου το κλεψανε ...τεσπα ..πηγα πλαισιο πηρα αλλο ...ομως στο καπακι που μπαινει η sd ειναι τελειως λασκα ...θα το παω πισω ....θα μου το παρουνε ετσι ??

 

επισης επειδη εχασα τις επαφες μου ...τις εχω ομως στο HTCsense.com ..υπαρχει τροπος απο εκει να περαστουν στο κινητο ?? πως γινεται ?? δεν ειδα κατι

 

Δεν μπορεις μεσω htcsense να το εντοπίσεις; :rolleyes:

 

Μόλις συνδέσεις το νέο τηλέφωνο με το htcsesne.com θα επαναφέρει τις επαφές μόνο του, εμένα μέχρι και sms μου έχει επαναφέρει.

 

Πάντως κρίμα για το το παλιό, αυτός που το πήρε να μη δει άσπρη μέρα:mad: άντε μην πω τίποτα χειρότερο.

 

Καλημερα.Παιδια απο το market βαλτε το sim checker lite ωστε να εχετε παρα πολλες πιθανοτητες να βρητε το τηλ. σε περιπτωση που χαθει η κλαπει.

Οριζεις εναν δευτερο αριθμο τηλ. και οταν μπει οποιοαδηποτε καρτα sim στο τηλεφωνο σου, σου στελνει μηνυμα το τηλ. στον αριθμο που εχεις ορισει εσυ, με το νουμερο της sim που εχει μπει στο τηλ.

Επισης, οριζοντας ενα οποιοδιποτε Email σου στελνει μηνυμα μεσω google και μπορεις να δεις ακριβως στο χαρτη που ειναι το τηλεφωνο σου

Ολα αυτα χωρις να χρειαζεται να ειναι συνδεδεμενο το τηλ. στο internet και χωρις να ειναι ενεργοποιοημενο το gps....δοκιμαστε τη free εκδοση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Παιδια απο το market βαλτε το sim checker lite ωστε να εχετε παρα πολλες πιθανοτητες να βρητε το τηλ. σε περιπτωση που χαθει η κλαπει.

Οριζεις εναν δευτερο αριθμο τηλ. και οταν μπει οποιοαδηποτε καρτα sim στο τηλεφωνο σου, σου στελνει μηνυμα το τηλ. στον αριθμο που εχεις ορισει εσυ, με το νουμερο της sim που εχει μπει στο τηλ.

Επισης, οριζοντας ενα οποιοδιποτε Email σου στελνει μηνυμα μεσω google και μπορεις να δεις ακριβως στο χαρτη που ειναι το τηλεφωνο σου

Ολα αυτα χωρις να χρειαζεται να ειναι συνδεδεμενο το τηλ. στο internet και χωρις να ειναι ενεργοποιοημενο το gps....δοκιμαστε τη free εκδοση!

 

Πολυ καλο ακουγεται...Εβαλα την pro εκδοση.

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

φωνητικες οδηγίες, χαρτες, γλώσσα προγράμματος κτλ, τα πάντα είναι στα Ελληνικά.

Update, κλπ υπάρχει δυνατότητα, να κάνει; Είναι όντως από τα καλύτερα της αγοράς για την εν λόγω συσκευή; Κάποιος εδώ έλεγε πως το πρόγραμμα κάνει "ό, τι να 'ναι". :shifty:

Link to comment
Share on other sites

το sygic aura φίλε μου το αγόρασα πριν 10 μέρες 19,90 ευρώ μαζι με τους χαρτες Eastern Europe στους οποίους περιλαμβάνετε και η Ελλάδα, δε χρειάζετε να πληρώσεις για κάτι άλλο.

 

Πως γίνεται πληρωμή ;;; δεχονται και Paypal ;;;;

Edited by alambi
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπερα να σας πω το προβλημα μου.. μηπως μου βρειτε λυση!

Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων στο 10 μερων μου Desire hd γιατι καθως αρχησα να σκαλιζω το συστημα πλοηγησης και τις τοποθεσιες και αυτα αρχισαν να μου αναβουν κατι σηματακια τα G και Η τα οποια φυσικα και δεν καταλαβαινα αλλα μου τελειωναν την μπαταρια σε χρονο ρεκορ!(πριν απο αυτο την κρατουσα περιπου 2,5 μερες)...ετσι θεωρησα σκοπιμο να προβω σε αυτην την ενεργεια για να φυγουν και καλα αυτα!! Πριν απο μια ωρα εκτελεσα την απαναφορα 2 φορες αλλα εχω προβλημα ακομα καθως με αναγνωριζει καπου στην Ταιβαν και δε με βρισκει στη ροδο...Υστερα και ο καιρος μου τα εχει παιξει και δεν μου τη βγαζει τη Ροδο ενω πριν ολα ηταν οκ???

Μηπως ξερει κανεις τι κανω λαθος???

Link to comment
Share on other sites

Τα G και H είναι το gprs και το hsdpa (σύνδεση με το internet μέσω του δικτύου κινητής τηλεφωνίας), η οποία σε χρεώνει όταν είναι ενεργοπιημένη... Για αν την απενεργοποιήσεις πας ρυθμίσεις->ασύρματο & δίκτυα->και μετά απενεργοποίησε το "δίκτυο κινητής τηλεφωνίας".

Για να σε εντοπίσει σωστά, θα πρέπει να έχει ανοιχτό το ίντερνετ ή/και το gps. Για το internet αν δεν έχεις πακέτο δεδομένων στο συμβόλαιό σου, μπορείς να μπεις από wifi. Για το ρολόι με τον καιρό, βγάλε το widget και ξαναβάλτο, αφού πρώτα έχεις ανοίξει το ίντερνετ (wifi ή 3g) και τον εντοπισμό (ρυθμίσεις->τοποθεσία)...

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Villis...

εκανα αυτα που μου ειπες, απενεργοποιησα τα G,H και εχω wifi στα Location δεν με βρισκει, οταν ανοιξω τον χαρτη με πεταει κατευθεια στην Ταιβαν...Δηλαδη συνεχιζω να εχω το ιδιο προβλημα....ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ πως το απεκτησα αυτο ξαφνικα με μια απλη επαναφορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων στο 10 μερων μου Desire hd γιατι καθως αρχησα να σκαλιζω το συστημα πλοηγησης και τις τοποθεσιες και αυτα αρχισαν να μου αναβουν κατι σηματακια τα G και Η τα οποια φυσικα και δεν καταλαβαινα αλλα μου τελειωναν την μπαταρια σε χρονο ρεκορ!

 

Αν εμεινες 10 μερες με το ιντερνετ ανοιχτο, να περιμενεις και κανα λογαριασμο φουσκα,

δε θελω να σε τρομαξω αλλα αν το σκαλιζες και απο πανω αστα να πανε..

 

για το ερωτημα σου, περα απο αυτο που σου ειπε το παιδι, ανοιξε και μια το google maps να σε βρει και μετα κανε ενημερωση το καιρο.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως ειναι με καρτα η συγκεκριμενη μου συσκευη αλλα φυσικα την εφαγε ολη!!!

Τεσπα το θεμα μου ειναι οτι εχω συνδεθει σε wifi λεω και στα location με βγαζει στην TAiban οσες φορες και να το κανω ανανεωση ενω στο widget Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΜΟΥ λεει Δεδομενα χαρτη μη διαθεσιμα!!!

Πως θα το κανω να με βρει!!!!!?????????

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως ειναι με καρτα η συγκεκριμενη μου συσκευη αλλα φυσικα την εφαγε ολη!!!

Τεσπα το θεμα μου ειναι οτι εχω συνδεθει σε wifi λεω και στα location με βγαζει στην TAiban οσες φορες και να το κανω ανανεωση ενω στο widget Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΜΟΥ λεει Δεδομενα χαρτη μη διαθεσιμα!!!

Πως θα το κανω να με βρει!!!!!?????????

 

Το GPS το έχεις ανοιχτό για να βοηθήσει;

Κάνε και μια βόλτα από το μπαλκόνι να κλειδώσει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...