Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To ZTE-U V880 είναι η κινεζική έκδοση του ευρωπαϊκού ZTE Blade με Multilanguage (απ΄ότι λένε ) Froyo που κυκλοφόρησε στις 14/1/2011.

 

Μάλλον, αυτήν περιμένει και η WIND για να την κυκλοφορήσει εδώ.

http://img263.imageshack.us/img263/2963/ztev880400x300.jpg

Οκτώβρης 2010

ZTE V880, another Android smartphone from ZTE which was seen several days ago in Communication Expo event in Beijing. ZTE V880 is using the latest android froyo 2.2 and powered by 600MHz Qualcomm MSM 7227 processor, capacitive touch screen 3.5 inch WVGA

Also equipped with bluetooth, multi touch support, WiFi, 3.2MP camera, GPS, and comes with 3D hardware acceleration. ZTE V880 is rumored to be released in China through China Unicom operator, but the price is still unknown.

 

______________________________________________________________________________

Κυκλοφόρησε (διέρρευσε) η STOCK ROM 2.2 FROYO του Κινέζικου ΖΤΕ Blade

 

ZTE-U V880 ROM (UNI_CN_V880 1.1), Chinese Blade Rom UNI_CN_V880_1.1 is available137,99MB

Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρατηρησα με την rls7 οτι οταν το βαζω να φορτισει δεν μου αναβει το κοκκινο led οτι φορτιζει(ενω φορτιζει κανονικα). Ισχυει και σε εσας?

 

Ισχύει και σε μένα. Όταν φορτίζει ανάβει άσπρο αντί για κόκκινο.

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ.

Δεν ξέρω τι γίνεται τελικά αλλά στο ΟΜΝΙΑ ΙΙ μόλις το συνδέω στον υπολογιστή αυτόματα μπορεί και μόνο του να κάνει update τον καιρό αλλά και άλλα θεωρώ. Εδώ έχω το ZTE Blade και δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και πως μπορώ να έχω το market μέσω υπολογιστή. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ.

Δεν ξέρω τι γίνεται τελικά αλλά στο ΟΜΝΙΑ ΙΙ μόλις το συνδέω στον υπολογιστή αυτόματα μπορεί και μόνο του να κάνει update τον καιρό αλλά και άλλα θεωρώ. Εδώ έχω το ZTE Blade και δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και πως μπορώ να έχω το market μέσω υπολογιστή. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Ευχαριστώ

 

Αυτό λέγεται Tethering.

 

Αν έχεις WIND ROM Eclair 2.1 δεν γίνεται από μόνο του.

Διάβασε:

The Finnish Saunalahti version of Blade came with 2.1 and ZTE Join Me- software.

http://cid-b44ac789c4798a5f.office.live.com/self.aspx/ZTE%20JoinMe/JoinMe%20for%20Android.exe

First change phone to usb debugging mode.

In JoinMe go to Internet-SnapDialer-Others- and change apn-settings according to your operator settings. 

 

ή

 

Tethering on 2.1
   Also now you have Superuser you can add wifi tethering to you 2.1 (2.2 has it built in) with this app (from the market)
   Barnacle Wifi Tether
   http://szym.net/barnacle/

 

Αν έχεις βάλει Froyo 2.2

Settings -> Wireless & Networks ->Tethering & Portable hotspots -> USB Tethering ON

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καλημερα. Το κινητο το αλλαξα και ωντος ειχε προβλημα με την ακτινοβολια, μου το αλλαξανε κατ ευθειαν απο την wind βενιζελου 11 στη θεσσαλονικη, το αλλαξα χθες...

μερικες ερωτησουλες παιδια..

1. το 3G για ενημερωση applications, ειναι καλο να το αφηνουμε συνεχεια ανοιχτο? εσεις το εχετε συνεχεια ανοιχτο ή το κλεινετε? για να το απενεργοποιησης πως το κανεις? οταν ειχα εγγραφει στο my market μεσω κινητου, το εβλεπα συνεχεια ανοιχτο, και εκανε ανανεωση π.χ. καιρος, ειδησεις κλπ.. πως το απενεργοποιω? πως μπορω να το ενεργοποιω οταν εγω θελω?

2. εκανα βλακεια και δεν θυμαμαι τον κωδικο μου, στο my market, πως κανω restore?

3. το gps για προγραμματα τυπου igo, ndrive, πως το ενεργοποιω? διοτι δεν το βρηκα...

θα δω αν με βολευει αυτο το κινητο, το πηρα για να δω αν θα με βοηθησει επαγγελματικα, διαφορετικα ξερω που να απευθυνθω για το πουλησω... :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καλημερα. Το κινητο το αλλαξα και ωντος ειχε προβλημα με την ακτινοβολια, μου το αλλαξανε κατ ευθειαν απο την wind βενιζελου 11 στη θεσσαλονικη, το αλλαξα χθες...

 

Μιας και είμαι περίπτωση DOA (δεν λειτούργησε ποτέ το κινητό), σου φέρανε αντιρρήσεις για την αντικατάσταση? Το είχες πάρει από το ίδιο κατάστημα wind με αυτό που έκανες την αλλαγή?

Link to comment
Share on other sites

οχι καμια αντισταση φιλε μου, σε εμενα το προβλημα ητανε πως μαλλον εβγαζε πολυ ακτινοβολια, ειχα πονοκεφαλο και ταχυπαλμιες, το παραξενο ειναι πως με το που εγινε η αντικατασταση δεν υπηρξε κανενα προβλημα. Μαλλον μου το αντικατεστησαν γρηγορα και χωρις καμια αντισταση, για να μην θεσουν σε κινδυνο τη δημοσια υγεια και τους πανε στα καναλια... ισως και να επεσα σε σοβαρους ανθρωπους... παντως απ οτι ειδα και σε μια ερευνα, στην ολανδια, τα 3g κινητα οντως προκαλουν ναυτια και πονοκεφαλους... ευτυχως διοτι νομιζα πως ειχα τρελάθει εντελεως :D
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο τι καταλαβα η πιο γρηγορη εκδοση ειναι η jellyfish 7... η πιο σταθερη ομως πια ειναι; εννοω να δουλευουν ολα οπως την στοκ ρομ, δηλαδη να δουλευουν και το ραδιοφωνο και το ασυρματο και το gps και το bluetooth και ολα γενικα...

 

Φιλε μου η πιο γρηγορη ειναι η jellyfish 3.Για να καταλαβεις στο δικο μου blade που ειναι φορτωμενο με πολλα παιχνιδια,πολλα προγραμματα gps και εφαρμογες, στο quadrant μου βγαζει παντα πανω απο 900 (μερικες φορες παει και πανω απο 1000).Ενω με την jelly7 με τα 2 pach και το setcpu στα 690,στο quadrant δεν παει με τιποτα πανω απο 550,και χωρις να εχω βαλει extra προγραμματα.

Οσο για το πια ειναι η πιο σταθερη τι να σου πω εγω δουλευω την 3 πανω απο 10 μερες και δεν εχω βρει κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η πιο γρηγορη ειναι η jellyfish 3.Για να καταλαβεις στο δικο μου blade που ειναι φορτωμενο με πολλα παιχνιδια,πολλα προγραμματα gps και εφαρμογες, στο quadrant μου βγαζει παντα πανω απο 900 (μερικες φορες παει και πανω απο 1000).Ενω με την jelly7 με τα 2 pach και το setcpu στα 690,στο quadrant δεν παει με τιποτα πανω απο 550,και χωρις να εχω βαλει extra προγραμματα.

Οσο για το πια ειναι η πιο σταθερη τι να σου πω εγω δουλευω την 3 πανω απο 10 μερες και δεν εχω βρει κανενα προβλημα.

 

Καλησπέρα....

Tο έχουμε συζητήσει και παραπάνω ότι στις πρώτες εκδόσεις Jellyfish συμπεριλαμβανόταν και ένας buggy codec που όταν τον έτρεχε το Quadrant έδινε ψεύτικα αποτελέσματα γιαυτό παλιά πιάναμε 900 και 1000 στα benches....

 

Πλέον έχει διορθωθεί το bug και το σκορ στο Quadrant είναι πραγματικό και όχι πλασματιικό όπως παλιά! ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η πιο γρηγορη ειναι η jellyfish 3.Για να καταλαβεις στο δικο μου blade που ειναι φορτωμενο με πολλα παιχνιδια,πολλα προγραμματα gps και εφαρμογες, στο quadrant μου βγαζει παντα πανω απο 900 (μερικες φορες παει και πανω απο 1000).Ενω με την jelly7 με τα 2 pach και το setcpu στα 690,στο quadrant δεν παει με τιποτα πανω απο 550,και χωρις να εχω βαλει extra προγραμματα.

Οσο για το πια ειναι η πιο σταθερη τι να σου πω εγω δουλευω την 3 πανω απο 10 μερες και δεν εχω βρει κανενα προβλημα.

 

Δεν πρόσεξες μάλλον τι λέει ο developer στην R4.

 

RLS4

* Now also works without SIM cards (thanks to MDCFan)

* No bootlogo, keeps Splash screen until bootanimation starts. Saves space in ramdisk and splash is rather easy to replace yourself compared to replacing the bootlogo.

* Removed Nexus bootanimation and uses the default Android flashing logo.

* Added ADW Launcher

* Added Emulator ROMs

* Added VM Heap tool (and changed VM Heap size back to the default 24Mb as you can now easily change it yourselves)

* Turned off Stagefright. Stagefright are a new set of media decoders in 2.2 but they are broken in our release which is why it doubles the Quadrant Scores. It doesn't make the phone faster, just the benchmarks and it's just an illusion.

* Changed default wallpaper.

* Made a super-slim lite version that fits well within a 128Mb system partition (see "Partition layout change" thread and this post for more info.)

 

Με άλλα λόγια, οι μετρήσεις μέχρι την R3 ήταν πλασματικές, λανθασμένες.

Αυτό είναι γνωστό εδώ και εβδομάδες. Διαίρεσε δια 2 ότι Benchmark βγάζεις.

Και μετά από αυτά, μπορείς να βάλεις JJ R7 ή να περιμένεις λίγες ώρες μέχρι να βγει η Official κινέζικη stock Rom 2.2

Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

Τα σκορ απο μόνα τους, δε λένε τίποτα, μπορείς να διακρίνεις διαφορά στο μάτι; Αν όχι, δεν έχει νόημα η συζήτηση ^^

 

EDIT: Με επιβεβαίωσαν ήδη τα παιδιά απο πάνω ^^

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν το κατάλαβε;; Όλοι ασχολούμαστε με την JJ R7 ενώ ....

Κυκλοφόρησε η STOCK ROM 2.2 FROYO του Κινέζικου ΖΤΕ Blade

 

ZTE-U V880 ROM (UNI_CN_V880 1.1), Chinese Blade Rom UNI_CN_V880_1.1 is available

 

 

Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι ο dev της Jellyfish λέει ότι είναι 1 ΜΗΝΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ από την Japanese Jellyfish, οπότε ... :p

 

Υ.Γ. Ωχ..συγγνώμη για το διπλό ποστ παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Φιλε μου η πιο γρηγορη ειναι η jellyfish 3.Για να καταλαβεις στο δικο μου blade που ειναι φορτωμενο με πολλα παιχνιδια,πολλα προγραμματα gps και εφαρμογες, στο quadrant μου βγαζει παντα πανω απο 900 (μερικες φορες παει και πανω απο 1000).Ενω με την jelly7 με τα 2 pach και το setcpu στα 690,στο quadrant δεν παει με τιποτα πανω απο 550,και χωρις να εχω βαλει extra προγραμματα.

Οσο για το πια ειναι η πιο σταθερη τι να σου πω εγω δουλευω την 3 πανω απο 10 μερες και δεν εχω βρει κανενα προβλημα.

Μην παραπληροφορεις! εχει λεχθει οτι το σκορ στο qudrant στην 3b ηταν εικονικο! δεν ειναι δυνατον να εισαι πανω απο συσκευες του 1GHZ....εγω με την 6 και ταυτοχρονα o/c στα 691 δεν εχω πιασει πανω απο 600.

Link to comment
Share on other sites

εχει εμφανιστει σε κανεναν προβλημα με το καπάκι? στην κάτω δεξια γωνία το καπάκι δεν κουμπώνει (απο την αρχή υπήρχε το πρόβλημα). Σε τεσσερα καταστήματα wind που εχει η λαρισα , όλοι το βλεπαν αλλα όλοι δεν ξέρανε τι να κάνουν. δεν έχουνε ένα καπάκι ???? τι κολο εταιρία ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόσεξες μάλλον τι λέει ο developer στην R4.

 

RLS4

* Now also works without SIM cards (thanks to MDCFan)

* No bootlogo, keeps Splash screen until bootanimation starts. Saves space in ramdisk and splash is rather easy to replace yourself compared to replacing the bootlogo.

* Removed Nexus bootanimation and uses the default Android flashing logo.

* Added ADW Launcher

* Added Emulator ROMs

* Added VM Heap tool (and changed VM Heap size back to the default 24Mb as you can now easily change it yourselves)

* Turned off Stagefright. Stagefright are a new set of media decoders in 2.2 but they are broken in our release which is why it doubles the Quadrant Scores. It doesn't make the phone faster, just the benchmarks and it's just an illusion.

* Changed default wallpaper.

* Made a super-slim lite version that fits well within a 128Mb system partition (see "Partition layout change" thread and this post for more info.)

 

Με άλλα λόγια, οι μετρήσεις μέχρι την R3 ήταν πλασματικές, λανθασμένες.

Αυτό είναι γνωστό εδώ και εβδομάδες. Διαίρεσε δια 2 ότι Benchmark βγάζεις.

Και μετά από αυτά, μπορείς να βάλεις JJ R7 ή να περιμένεις λίγες ώρες μέχρι να βγει η Official κινέζικη stock Rom 2.2

 

προφανως εχασα καποια επεισοδια με ολα τα παραπανω.Περα απο αυτα ομως η 3 σε εμενα δουλευει αψογα σε παιχνιδια οπως angry birds,gt racingHD,asphalt5HD,hero of sparta HD,Assassins creed κ.τ.λ. Θα δοκιμασω την 7 στις ιδιες συνθηκες και θα σας πω εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

εχει εμφανιστει σε κανεναν προβλημα με το καπάκι? στην κάτω δεξια γωνία το καπάκι δεν κουμπώνει (απο την αρχή υπήρχε το πρόβλημα). Σε τεσσερα καταστήματα wind που εχει η λαρισα , όλοι το βλεπαν αλλα όλοι δεν ξέρανε τι να κάνουν. δεν έχουνε ένα καπάκι ???? τι κολο εταιρία ειναι?

 

Κινεζιά είναι. Τι ακριβώς περίμενες με τόσα λεφτά? ;)

Όσα καπάκια και να σου δώσουνε, τό ίδιο πρόβλημα θα υπάρχει. Συνήθισε το!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω το εξής: Πέρασα τη JellyFish 7 + το Hardware Acceleration Patch. Εγκατέστησα και το SetCPU για να το τσεκάρω, αλλά δε θέλω να πιέσω τη CPU με overclocking. Παρατήρησα ωστόσο κάτι που με ενδιαφέρει: Προσφέρει governor "on demand", που σημαίνει ότι ρίχνει τα MHz όταν η CPU είναι αδρανής.

 

Το ερώτημα μου είναι: Για να γίνεται χρήση του on demand governor χρειάζεται να σετάρω το SetCPU να ξεκινάει στο boot ή η συμπεριφορά αυτή είναι η default στη JellyFish;

 

EDIT:

 

Και κάτι ακόμα τελείως minor αλλά αν υπάρχει λύση γιατί όχι :-) Το Cosmote το γράφει COSMOT, υπάρχει κάποια λύση για αυτό στη JellyFish;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κινεζιά είναι. Τι ακριβώς περίμενες με τόσα λεφτά? ;)

Όσα καπάκια και να σου δώσουνε, τό ίδιο πρόβλημα θα υπάρχει. Συνήθισε το!

 

Σε μενα κουμπωνει κανονικα παντως οπως και σε πολλα παιδια.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καλημερα. Το κινητο το αλλαξα και ωντος ειχε προβλημα με την ακτινοβολια, μου το αλλαξανε κατ ευθειαν απο την wind βενιζελου 11 στη θεσσαλονικη, το αλλαξα χθες...

μερικες ερωτησουλες παιδια..

1. το 3G για ενημερωση applications, ειναι καλο να το αφηνουμε συνεχεια ανοιχτο? εσεις το εχετε συνεχεια ανοιχτο ή το κλεινετε? για να το απενεργοποιησης πως το κανεις? οταν ειχα εγγραφει στο my market μεσω κινητου, το εβλεπα συνεχεια ανοιχτο, και εκανε ανανεωση π.χ. καιρος, ειδησεις κλπ.. πως το απενεργοποιω? πως μπορω να το ενεργοποιω οταν εγω θελω?

2. εκανα βλακεια και δεν θυμαμαι τον κωδικο μου, στο my market, πως κανω restore?

3. το gps για προγραμματα τυπου igo, ndrive, πως το ενεργοποιω? διοτι δεν το βρηκα...

θα δω αν με βολευει αυτο το κινητο, το πηρα για να δω αν θα με βοηθησει επαγγελματικα, διαφορετικα ξερω που να απευθυνθω για το πουλησω... :)

 

1 Καταναλωνει μπαταρια ψαχνοντας για 3G.

Για απενεργοποιηση : Μενου-> Ρυθμισεις-> Ασυρματο & Δικτυα-> Δικτυα κινητης τηλεφωνιας-> Λειτουργια δικτυου-> Μονο GSM

 

2 Χαμπαρ κι εχω

 

3 Ανοιγει μονο του. Δε χρειαζεται να κανεις κατι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Ειμαι καινουργιος εδω και παραλληλα υποψηφιος αγοραστης του Blade.

Θα ηθελα να τονισω το ποσο σημαντικο ειναι το θεμα της ακτινοβολιας και οχι μονο του SAR.Ενα παιδι ανεφερε οτι ειχε το προβλημα με ταχυπαλμιες κτλ και κανεις δεν εδωσε σημασια!

Αυτο γιατι κανενας δεν του εχει τυχει ή απλα το ''προσπερναμε'' ; Ημουν κατοχος ενος κινεζικου ( Dual Sim Tv WiFi E.t.c ) και ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα!! Μετα απο 10 λεπτα στο χερι μου ενιωθα οτι μουδιαζαν τα δαχτυλα μου και ειχα ταχυπαλμια! Οτι κινεζικο και να εχω πιασει ιδιας τεχνολογιας μου κανει το ιδιο!! Οι αλλοι μου λενε δεν καταλαβαινω τιποτα!!! Πραγματικα δεν ειναι ψυχολογικο....

Και ερωτομαι...συμβαινει το ιδιο και στο Blade ; ή τα Dual Sim και παραπλησια κινητα εκ των πολλων ''μαιμουδες'' του Iphone εχουν κακη...απαγωγη της ενεργειας στην μπαταρια;;;;;

Πραγματικα θα χαρω πολυ να συζητηθει το θεμα γιατι ειναι εξισου σοβαρο με το αν ειναι γρηγοροτερη η 7 ή η 6 ή αν το +10mhz κανουν την διαφορα!

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εξήγηση ή το Blade ως κινεζάκι προτιμάει τα ομοεθνή αξεσουάρ>>:p:p

 

χαχαχα, ε καπως πρεπει να πουληθουν ολες αυτες οι καρτες που υπαρχουν στο ebay

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Ειμαι καινουργιος εδω και παραλληλα υποψηφιος αγοραστης του Blade.

Θα ηθελα να τονισω το ποσο σημαντικο ειναι το θεμα της ακτινοβολιας και οχι μονο του SAR.Ενα παιδι ανεφερε οτι ειχε το προβλημα με ταχυπαλμιες κτλ και κανεις δεν εδωσε σημασια!

Αυτο γιατι κανενας δεν του εχει τυχει ή απλα το ''προσπερναμε'' ; Ημουν κατοχος ενος κινεζικου ( Dual Sim Tv WiFi E.t.c ) και ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα!! Μετα απο 10 λεπτα στο χερι μου ενιωθα οτι μουδιαζαν τα δαχτυλα μου και ειχα ταχυπαλμια! Οτι κινεζικο και να εχω πιασει ιδιας τεχνολογιας μου κανει το ιδιο!! Οι αλλοι μου λενε δεν καταλαβαινω τιποτα!!! Πραγματικα δεν ειναι ψυχολογικο....

Και ερωτομαι...συμβαινει το ιδιο και στο Blade ; ή τα Dual Sim και παραπλησια κινητα εκ των πολλων ''μαιμουδες'' του Iphone εχουν κακη...απαγωγη της ενεργειας στην μπαταρια;;;;;

Πραγματικα θα χαρω πολυ να συζητηθει το θεμα γιατι ειναι εξισου σοβαρο με το αν ειναι γρηγοροτερη η 7 ή η 6 ή αν το +10mhz κανουν την διαφορα!

Ευχαριστω πολυ.

 

Εχεις δικιο σε οσα λες αλλα αν εμενα π.χ. δεν με εχει ενοχλησει η ακτινοβολια ακομα κι αν το εχω στο αυτι μου και μιλαω μιση ωρα πως θα σου πω οτι μου κανει κακο αφου δεν με ενοχλει;Πως θα ανοιξω συζητηση γι'αυτο αφου δεν θα ξερω τι να απαντησω;Λιγα ποστ πιο πισω ειδα ενα παιδι και συγκεκριμενα ο zacharis που εγραφε οτι τον ενοχλουσε και το πηγε για αλλαγη.Νομιζω του το αλλαξανε και τωρα ειναι ολα οκ αλλα καλυτερα να απαντησει ο ιδιος.Το sar της συσκευης το εχουμε αναφερει πολλες φορες οποτε ας κρινει καλυτερα ο καθενας μονος του αν το θελει ή οχι το κινητο.

Edited by panosfx

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι ο dev της Jellyfish λέει ότι είναι 1 ΜΗΝΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ από την Japanese Jellyfish, οπότε ... :p

 

 

Ναι, τώρα το είδα. Θα δούμε τι θα πούνε και οι άλλοι γκουρού εκεί μέσα. :X

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σε οσα λες αλλα αν εμενα π.χ. δεν με εχει ενοχλησει η ακτινοβολια ακομα κι αν το εχω στο αυτι μου και μιλαω μιση ωρα πως θα σου πω οτι μου κανει κακο αφου δεν με ενοχλει;Πως θα ανοιξω συζητηση γι'αυτο αφου δεν θα ξερω τι να απαντησω;Λιγα ποστ πιο πισω ειδα ενα παιδι και συγκεκριμενα ο zacharis που εγραφε οτι τον ενοχλουσε και το πηγε για αλλαγη.Νομιζω του το αλλαξανε και τωρα ειναι ολα οκ αλλα καλυτερα να απαντησει ο ιδιος.Το sar της συσκευης το εχουμε αναφερει πολλες φορες οποτε ας κρινει καλυτερα ο καθενας μονος του αν το θελει ή οχι το κινητο.

Οχι δεν μιλαω για το SAR ( υπαρχουν και τα Bluetooth αλλωστε). Αναφερομαι πιο πολυ για τον ''μουδιασμα και τις ταχυπαλμιες'' .Εχω διαβασει ολο το θεμα πιστεψε με ! απλα το αναφερω για να μιλησουν παιδια που ισως εχουν ή ειχαν το ιδιο προβλημα με τετοια κινητα....!

Και η ευθυς ερωτηση ειναι η εξης...

Υπαρχουν παιδια που ειχαν παρομοιο προβλημα με τα Dual Sim Κινεζικα και τωρα με την ZTE δεν εχουν;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...