Jump to content

Νέες κυκλοφορίες Albums, Singles κτλ


SuRfeRCy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

SCHILLER SEHSUCHT ME DESPINA VANDI KOMMATARA! DESTINY!!!!

KAI OF COURSE 10 XRONIA MAZI

Πραγματικά, το κομματάκι αυτό τα σπάει...! Καμμία σχέση με τα υπόλοιπα της και αυτό ειναι που κάνει τη διαφορά..! Ελπίζω να ακουστεί στην Ελλάδα κι αυτό και να μην χαθεί όπως αδίκως τα υπόλοιπα νέα της Δέσποινας... :(:(:(

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 278
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε λιγες μερες κυκλοφορει η χριστινα κολετσα το νεο της δισκο με τιτλο ''6η αισθηση''....θα παθετε την πλακα σας ολοι με το τραγουδι αυτο....το χριστινακι ειναι τελειο και αξιζει τα παντα...μπραβο....

χριστινα κολετσα θεα.........το διαφημιζει ο αντ1 συνεχεια.......

ετοιμαστειτε για ενα καλοκαιρι με ''6η αισθηση''

Τελικά η "Έκτη Αίσθηση" είναι όλα τα λεφτά! Τέλεια η μουσική, ο στίχος απλός αλλά έξυπνος, σου μένει στο μυαλό και συνεχίζεις να το τραγουδάς! Σιγουρη επιτυχία το καλοκαιράκι στα κλαμπάκια!!! Αντε, να το χορέψουμε κι αυτό!!! :D:D:D:D :lol::lol::lol:
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλη η "Έκτη Αίσθηση"! Με εντυπωσίασε όμως το promotion που έκαναν στη Κωλέτσα...!

Δεν έχουν σε ποιον άλλον να κάνουν promo εκει στην Ηeaven -κανένας από τους τραγουδιστές δεν έχει να δείξει κάτι καλό σε δισκογραφική δουλειά αυτήν την περίοδο- και είπαν να σπρώξουν το Χριστινάκι...Κατ'εμέ, καλή κίνηση....

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδες πως λενε τανεα τραγουδια της ελενας ******ζου και που θα βρω τα τραγουδια της Λουφας και απαλλαγης ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα πως θα βγεί σε cd single το τραγούδι από τις "Γοργόνες"

Ξέρει κανένας την ημέρα κυκλοφορίας??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παίδες έχετε ακούσει ΜΑΝΤΩ ΙΙ ; ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, πραγματικά....!!!!! Ειδικά το single "Δωσε μου λόγο να σωθώ", είναι μακράν από τα καλυτερα τραγούδια ever.... Τα μόνα αρνητικά που έχω βρει είναι τα απαίσια, στην κυριολεξία, μπάσα του τραγουδιού και το ανύπαρκτο promotion από την εταιρία... Και μετά αναρωτιώμαστε γιατί δεν υπάρχουν καλά τραγούδια.... :mad::mad::mad:
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Μαντώ ΙΙ?

Όπως λέμε Terminator II ? :p

Έχει καμιά σχέση με τη Μαντώ (Ι) ?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι η Μαντω 2: Back From the Dead.

Ε...μια σχέση την έχει, απλά όντως είναι καλύτερο από παλιότερα...εχμ...πονήματα της τραγουδίστριας (βλ. Never Let You Go).

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!αγόρασα το Μαντώ 2 κ έπαθα την πλάκα μου.φοβερή μουσική κ τέλειος στίχος.ειδικά τα 2 αγγλόφωνα είναι να κόβεις φλέβες.πολύ καλό κ το αιγόκερος!κ κάτι που έχουμε αρχίσει όλοι να ξεχνάμε είναι ότι ακούς πραγματική φωνή!καμία σχέση με τα σουξέδακια που ακούγονται στο ράδιο.κ παρόλο που δεν προωθήθηκε όπως θα του άξιζε είναι μέσα στο τοπ 10 σε πωλήσεις στην ελλάδα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πήρε κανείς το verve remixed 4?Περιμένω εντυπώσεις...

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

ερχεται και το νεο album της anastacia με τιτλο Heavy Rotation και κυκλοφορει στις 24/10/08.

Δυο τραγουδια που εχουν δηλωθει στην ASCAP(Αμερικανική κοινωνία των συνθετών) ειναι τα All Fall Down και In Summer γραμμενα απο την Anastacia και τον Guy Chambers.

Επισης θα κυκλοφορησει και ενα single με τιτλο I can feel you στις 10/10/08.

Όλες οι ημερομηνίες αφορουν την Ευρωπη.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Το καινούργιο single της P!nk So what. Το album βγαίνει στις 27 Οκτωβρίου στη Μ. Βρετανία. Για Ελλάδα λίγο αργότερα λογικά...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Έβγαλε καινούριο άλμπουμ ο Τερζής;

 

Ναι και λέγεται ζόρικη νύχτα.Δεν το έχω ακούσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη σας για το νέο αυτό Cd του Μιχάλη ?

Ομολωγώ πως δεν περίμενα κάτι τέτοιο όταν έμαθα οτι πρόκειτε να κυκλοφορισει καινούργιο Cd του Χατζηγιάννη..

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?δν σ αρεσε?εγω ακουσα 2μονο το εμεις οι 2 σαν ενα κ μου φανηκε μετριο κ το η αγαπη που μενει το οποιο ειναι κεφατο κ καλουτσικο.αλλα δν ειναι ο παλιος Χατζηγιαννης που εγραφε πολυ πιο ωραια τραγουδια!
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?δν σ αρεσε?...αλλα δν ειναι ο παλιος Χατζηγιαννης που εγραφε πολυ πιο ωραια τραγουδια!

 

Αυτό ακριβώς..

Μονο το '' άλλη μια νύχτα '' είναι κοματάρα.

Αυτο που θέλω να πω είναι οτι ο Μίχαλης δεν είναι αυτός ο καλλιτεχνης που σχεδόν όλοι μας αγαπήσαμε.. αυτός που δεν ήταν ο ''εμπορίκος'' αλλά και αυτός που άγγιζε το κοίνο του με την πρωτοτυπία των τραγουδιών του. Πλέον οτι κάνει το κάνει για τα λεφτά ή επειδή τον ''πίεζουν'' οι χορηγοί του..

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς..

Μονο το '' άλλη μια νύχτα '' είναι κοματάρα.

Αυτο που θέλω να πω είναι οτι ο Μίχαλης δεν είναι αυτός ο καλλιτεχνης που σχεδόν όλοι μας αγαπήσαμε.. αυτός που δεν ήταν ο ''εμπορίκος'' αλλά και αυτός που άγγιζε το κοίνο του με την πρωτοτυπία των τραγουδιών του. Πλέον οτι κάνει το κάνει για τα λεφτά ή επειδή τον ''πίεζουν'' οι χορηγοί του..

 

Έχει μερικά χρόνια κατά τη γνώμη μου που έγινε αυτή η αλλαγή.. Το "κρυφό φιλί" πιστεύω πως είναι το κορυφαίο του album. Όλα τα τραγούδια είναι από άνω του μετρίου έως πολύ καλά. Από εκεί και μετά μπήκε και ο ΟΤΕ στη μέση και άρχισαν τα "Να 'μαι στα σύννεφα ψηλά με ένα τηλέφωνο αγκαλιά" :lol::p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς τη track list έχει το καινούργιο του cd?:cool:Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει το τραγούδι απο την ''Πολυκατοικία'' γιατί το πρωί που το κατέβασα έλεγε ''....απο το νέο cd single του Μιχάλη Χατζηγιάννη με τίτλο 7''.:)
Link to comment
Share on other sites

Ναι και λέγεται ζόρικη νύχτα.Δεν το έχω ακούσει ακόμα.

Τελειο ειναι το "Ακρη του γκρεμου σου να'μαι"!!! Θα μεινει!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

όντως ο ΟΤΕ τα χάλασε τα πράγματα, από το "εμεις οι δυο σαν ένα" μου αρέσει κυρίως η μουσική... αλλά θα καεί έτσι που τα βγάζει τα τραγούδια, χωρια που σου δίνει την εντύπωση ότι γράφει κατά παραγγελία πλέον... βεβαίως εδώ κάνουν επιτυχίες αν και αν τύποι... η εμπορικότητα του Χατζηγιάννη μας πειράζει?

Για εμένα το καλύτερο του είναι η εκτέλεση του τραγουδιού της Νικολακοπούλου "Το πάρτυ"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...