Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τότε που εκανα αναβάθμιση σε froyo 2.2, δεν μπορώ να αλλάξω ήχο κλήσης στις επαφές. Ξέρει κανένας το γιατί και πως το φτάχνω? Επίσης παρατήρησα ότι το kies registry patcher δεν λειτουργεί με το νέο kies2. Καμμιά λύση?

 

Το εχουμε αναφερει ξανα αυτο. Προς το παρον η μονη λυση ειναι να χρησιμοποιησεις την πλαιοτερη εκδοση του kies μεχρι να φταξουν ενα kies patcher για την καινουργια.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια, υπαρχει ενα προβλημα στον γαλαξια μου, εχω νταρκυ 8.0 , παω για επιλογη live wallpaper και δεν μου εχει την επιλογη, μου βγαζει μονο : συλλογη, συλλογη φοντων και ταπετσαριες, μηπως εσβησα κατα λαθος την εφαρμογη!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, υπαρχει ενα προβλημα στον γαλαξια μου, εχω νταρκυ 8.0 , παω για επιλογη live wallpaper και δεν μου εχει την επιλογη, μου βγαζει μονο : συλλογη, συλλογη φοντων και ταπετσαριες, μηπως εσβησα κατα λαθος την εφαρμογη!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

αριστερο πληκτρο αφης----->ταπετσαρια--->ζωντανες ταπετσαριες....? δεν εχει...??

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν βγαζει και δεν μπορω να καταλαβω γιατι, μηπως οταν εσβησα εχτες κατι live wallpapers με το sgtools να εσβησα και κατι που να μην επρεπε ,δεν ξερω τι γινετε, υπαρχει κανενα apk για να τα επαναφερω αν οντως εχουν σβηστει;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βήμα 12 :p

 

 

Διαγράψτε (με root explorer)

 

dbdata/databases/com.android.providers.media

dbdata/databases/com.cooliris.media

 

Αυτά τα αρχεία μετά από πολλά φλας τείνουν να γίνονται corrupt και να έχουν επίπτωση στην μπαταρία (A tip by Doc himself)

 

Εναλλακτικά υπάρχει και έτοιμο Script γι'αυτή την δουλεία SGS tools -->Apply script -->clean_thumb_db.txt

Ax,και αυτό το είχα κάνει...

Σε είπα,έκανα με το νι και με το σίγμα ότι παρέθεσες...αλλά όταν ανοίγω το internet η μπαταρία κατεβένει με απίστευτους ρυθμούς:wacko:

 

Mε το android info δεν βλέπω κάτι ασυνήθιστο αλλά όταν κάνω εκκαθάριση μνήμης επιπέδου 2 με βγάζει μήνυμα ότι έκλεισε 13-16 εφαερμογές(παρασκηνίου λογικά,γιατί δεν τις βλέπω στις "εφαρμογές σε λειτουργία"

Eίναι λογικό αυτό;

 

Υ.Γ. Στο xda είχαν ένα wi-fi update που υποτίθεται ότι "στρώνει" την κατανάλωση της μπαταρίας με το wi-fi ανοιχτό.να το δοκιμάσω ή μούφα;

Link to comment
Share on other sites

Η αγγλική 2.2.1 JPY μεσω kies patcher να υποθέσω ότι έχει την αγγλική γραμματοσειρά στις επαφές ,οπότε λύση μόνο ο dialer one ετσι δεν είναι?
εχει ελληνικα κανονικοτατα!!!

 

Οχι δεν βγαζει και δεν μπορω να καταλαβω γιατι, μηπως οταν εσβησα εχτες κατι live wallpapers με το sgtools να εσβησα και κατι που να μην επρεπε ,δεν ξερω τι γινετε, υπαρχει κανενα apk για να τα επαναφερω αν οντως εχουν σβηστει;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

κατι γινεται με τις απεγκαταστασεις μεσω sgs tools κι εγω απεγκατεστησα καποια στιγμη 1-2 wallpapers και μια 1-2 εφαρμογες θεωρητικα <ασφαλεις> και..αναγκαστηκα να ξαναφλασαρω γιατι αρχισε και μου εβγαζε κατι περιεργα κουλα στη συνεχεια το τηλεφωνο(και δεν επανερχοταν μαλιστα)

 

Ax,και αυτό το είχα κάνει...

Σε είπα,έκανα με το νι και με το σίγμα ότι παρέθεσες...αλλά όταν ανοίγω το internet η μπαταρία κατεβένει με απίστευτους ρυθμούς:wacko:

 

Mε το android info δεν βλέπω κάτι ασυνήθιστο αλλά όταν κάνω εκκαθάριση μνήμης επιπέδου 2 με βγάζει μήνυμα ότι έκλεισε 13-16 εφαερμογές(παρασκηνίου λογικά,γιατί δεν τις βλέπω στις "εφαρμογές σε λειτουργία"

Eίναι λογικό αυτό;

 

Υ.Γ. Στο xda είχαν ένα wi-fi update που υποτίθεται ότι "στρώνει" την κατανάλωση της μπαταρίας με το wi-fi ανοιχτό.να το δοκιμάσω ή μούφα;

δεν μπορω να καταλαβω τι κανετε με τις μπαταριες και τι ζητατε απο τις μπαταριες!!

εχω το κινητο 3 μηνες,το εχω λιωσει στη χρηση,το εχω φλασαρει 10 φορες και ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα με την μπαταρια οτι ρομ και να του ειχα επανω (δεν μιλω για custom).

Το κινητο αυτο με μια μεση λογικη χρηση βγαζει 2,5 ημερες ανετα,τωρα αν το λιωνεται με τον explorer και το wifi κι ολη μερα ψαχουλεμα, ε ναι ρε παιδια,θα σας τρωει μπαταρια και δεν φταιει το κινητο για αυτο,μη ζητατε τα αδυνατα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες τα μηνύματα μου,θα έβλεπες ότι με max 1 ώρα internet και άλλη μια ώρα άλλες εφαρμογές ή μουσική,πάει από το 95% στο 15%

Ε,αν αυτό θεωρείται λιώσιμο,τότε τι να το κάνω το smartphone;;!!!

Υ.Γ. Αν γνώριζα γιατί η μπαταρία από την μια μέρα στην άλλη,παρόλες τις 22 rom(custom και μη) που έχω φλασάρει,άρχισε να βγάζει αντί για 2 μέρες,12 ώρες δε θα ζάλιζα ούτε τον Βασίλη ούτε κανένα:)

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες τα μηνύματα μου,θα έβλεπες ότι με max 1 ώρα internet και άλλη μια ώρα άλλες εφαρμογές ή μουσική,πάει από το 95% στο 15%

Ε,αν αυτό θεωρείται λιώσιμο,τότε τι να το κάνω το smartphone;;!!!

Υ.Γ. Αν γνώριζα γιατί η μπαταρία από την μια μέρα στην άλλη,παρόλες τις 22 rom(custom και μη) που έχω φλασάρει,άρχισε να βγάζει αντί για 2 μέρες,12 ώρες δε θα ζάλιζα ούτε τον Βασίλη ούτε κανένα:)

 

προφανως κατι καπου σου κανει ζημια στο συστημα,αντι να ταλαιπωρεισαι και να ψαχνεσαι κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων η wipe data απο recovery και απο εκει και περα βαζε μια μια τις εφαρμογες σου με προσοχη να δεις ποια σου κανει ζημια.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ Φασούλα δάσκαλε του spinning ;) κάνε full διαγραφή τα πάντα full restore όπως ήταν το κινητό όταν το αγόρασες(μην σου πω να βάλεις και την eclair πάλι) και μετά βάζεις μία έκδοση βασισμένη στην 2.2.1 froyo είτε είναι darky είτε jpu είτε custom και άμα δεν, τότε μπορεί να πέζει ελαττωματική μπαταρία(0,5% πιθανότητα αφού το πήρες καινούργιο). πολύ πιθανό, να είναι κάποια εφαρμογή που έβαλες και τρώει μπαταρία! δούλεψε το κινητό μετά από hard restore με ίντερνετ κ.λ.π αλλά μην εγκαταστήσεις κανένα πρόγραμμα. αν δεις όλα οκ, τότε πέρνα τα ένα ένα.
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ax,και αυτό το είχα κάνει...

Σε είπα,έκανα με το νι και με το σίγμα ότι παρέθεσες...αλλά όταν ανοίγω το internet η μπαταρία κατεβένει με απίστευτους ρυθμούς:wacko:

 

Mε το android info δεν βλέπω κάτι ασυνήθιστο αλλά όταν κάνω εκκαθάριση μνήμης επιπέδου 2 με βγάζει μήνυμα ότι έκλεισε 13-16 εφαερμογές(παρασκηνίου λογικά,γιατί δεν τις βλέπω στις "εφαρμογές σε λειτουργία"

Eίναι λογικό αυτό;

 

Υ.Γ. Στο xda είχαν ένα wi-fi update που υποτίθεται ότι "στρώνει" την κατανάλωση της μπαταρίας με το wi-fi ανοιχτό.να το δοκιμάσω ή μούφα;

 

Αν διάβαζες τα μηνύματα μου,θα έβλεπες ότι με max 1 ώρα internet και άλλη μια ώρα άλλες εφαρμογές ή μουσική,πάει από το 95% στο 15%

Ε,αν αυτό θεωρείται λιώσιμο,τότε τι να το κάνω το smartphone;;!!!

Υ.Γ. Αν γνώριζα γιατί η μπαταρία από την μια μέρα στην άλλη,παρόλες τις 22 rom(custom και μη) που έχω φλασάρει,άρχισε να βγάζει αντί για 2 μέρες,12 ώρες δε θα ζάλιζα ούτε τον Βασίλη ούτε κανένα:)

 

προφανως κατι καπου σου κανει ζημια στο συστημα,αντι να ταλαιπωρεισαι και να ψαχνεσαι κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων η wipe data απο recovery και απο εκει και περα βαζε μια μια τις εφαρμογες σου με προσοχη να δεις ποια σου κανει ζημια.

 

ναι ρε συ Φασούλα δάσκαλε του spinning ;) κάνε full διαγραφή τα πάντα full restore όπως ήταν το κινητό όταν το αγόρασες(μην σου πω να βάλεις και την eclair πάλι) και μετά βάζεις μία έκδοση βασισμένη στην 2.2.1 froyo είτε είναι darky είτε jpu είτε custom και άμα δεν, τότε μπορεί να πέζει ελαττωματική μπαταρία(0,5% πιθανότητα αφού το πήρες καινούργιο). πολύ πιθανό, να είναι κάποια εφαρμογή που έβαλες και τρώει μπαταρία! δούλεψε το κινητό μετά από hard restore με ίντερνετ κ.λ.π αλλά μην εγκαταστήσεις κανένα πρόγραμμα. αν δεις όλα οκ, τότε πέρνα τα ένα ένα.

 

 

Το μόνο περίεργο που βλέπω (ας πούμε περίεργο) όπως σου έγραψα και πριν είναι ο bigmem kernel με τα 355mb ram. Αλλά δεν νομίζω να φταίει αυτό. Απλά κάνε μια αλλαγή στον απλό κ12ι έτσι για το ****το.. το update που λες για το Wifi δεν είναι καθόλου μούφα, αλλά το έχεις περασμένο σίγουρα γιατί έχεις hardcore kernel και περιλαμβάνεται.

 

Εάν και πάλι δεν έχεις αποτελέσματα, πας αναγκαστικά σε αυτό που είπαν τα παιδιά ποιο πάνω και που βασικά είναι το βήμα 6 στον οδηγό :)

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα 3 φορές ως τώρα(όχι απλά factory reset αλλά format την sd card)μετά πέρασα μέσω Odin την 2.2,πέρασμα kernel με CWM και μετά σε custom rom από την κουζίνα του Doc.

Οι εφαρμογές που έχω τώρα,είναι οι ίδιες με αυτές που είχα όταν το είχα χωρίς πρόβλημα...

 

Τέλος πάντων και επειδή σας έχω κουράσει,αύριο θα ξανακάνω φορμάτ,θα περάσω μια JPY και μετά την cooked rom.

 

Αν εξακολουθεί να καταπίνει την μπαταρία,νομίζω δε μενει άλλη λύση από την αγορά άλλης

 

Σας ευχαριστώ όλους-εκτώς του μέλους "hackfree" aka περονοφόρος:p

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα 3 φορές ως τώρα(όχι απλά factory reset αλλά format την sd card)μετά πέρασα μέσω Odin την 2.2,πέρασμα kernel με CWM και μετά σε custom rom από την κουζίνα του Doc.

Οι εφαρμογές που έχω τώρα,είναι οι ίδιες με αυτές που είχα όταν το είχα χωρίς πρόβλημα...

 

Τέλος πάντων και επειδή σας έχω κουράσει,αύριο θα ξανακάνω φορμάτ,θα περάσω μια JPY και μετά την cooked rom.

 

Αν εξακολουθεί να καταπίνει την μπαταρία,νομίζω δε μενει άλλη λύση από την αγορά άλλης

 

Σας ευχαριστώ όλους-εκτώς του μέλους "hackfree" aka περονοφόρος:p

 

ΕΛΑ ευκαιρία, νέο Kitchen με theme support, :)

 

http://romkitchen.org/sgs_v1/

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο αλλά θα το πω..Βάλτε την 2.2.1 ..απλά ΔΕΝ υπάρχει!:)

 

Λίγο άσχετο... αλλά θα συμφωνήσω απόλυτα!!! :)

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο... αλλά θα συμφωνήσω απόλυτα!!! :)

 

Ακόμα πιο άσχετο...αν είναι 2.2.1 ας είναι custom και ας είναι darkly 8..lol

 

Sent from Galaxy !

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα πιο άσχετο...αν είναι 2.2.1 ας είναι custom και ας είναι darkly 8..lol

 

Sent from Galaxy !

 

Επειδη τις μερες αυτες λογω υποχρεωσεων ειμαι λιγο εκτος του φορουμ, ο σκοτεινος τυπος δεν εβγαλε τιποτα καινουριο? Ειμαστε ακομα στην v.8 που την εδινε και σε lite?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τις μερες αυτες λογω υποχρεωσεων ειμαι λιγο εκτος του φορουμ, ο σκοτεινος τυπος δεν εβγαλε τιποτα καινουριο? Ειμαστε ακομα στην v.8 που την εδινε και σε lite?

 

οχι ακομα...:D

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα Φιλε :).

Εχω μιλησει και με τον Αλεξανδρο (tyxerakias) και θα τον βαλει και στο πρωτο post στο hacks/root για να υπαρχει και εδω στο φορουμ για ολα τα παιδια :).

παει λοιπον και το θεμα των apns.

με τη βοηθεια ολων των παιδιων εδω και της πολυ καλης παρεας που εχουμε κανει, ενα ενα τα φτιαχνουμε ολα τα θεματακια. πλεον υπαρχουν σχεδον τα παντα σε οδηγους εδω στο φορουμ και οτι εχω φτιαξει/μαζεψει στο blog μου και πιστευω οτι ειμαστε απο τα πιο καλα και δημιουργικα threads εδω στο φορουμ :).

μπραβο σε ολους γι'αυτο !!!!

 

 

Φιλε μου οταν διπλα στο σημα του σηματος σου δειχνει ενα 3g η το H, τοτε μπορεις κανονικα να κανεις βιντεοκληση.

ΑΝ σου δειχνει G η E η τιποτα, τοτε δεν μπορεις γιατι δεν υπαρχει σημα 3g στην περιοχη που εισαι :).

Δίπλα στο σήμα της κεραίας δεν δείχνει τίποτα.Αυτό θέλω....να δείχνει όταν υπάρχει 3G να το δείχνει εκεί δίπλα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είχα μέχρι χθες το πρόγραμμα της κοσμοτέ Απεριόριστα 45 το παλιό. Είχα απενεργοποιήσει την υπηρεσία ίντερνετ της Κοσμοτέ. Το άλλαξα σε Κοσμοτέ Απεριόριστα 25 το καινούργιο όπου προσφέρει κι 100 μεγαμπάιτ ίντερνετ. Τηλεφώνησα στην Κοσμοτέ να μου το απενεργοποιήσει κι ας το πληρώνω στο πάγιο του προγράμματος και μου είπε ότι δε μπορεί να το κάνει. Πώς μπορώ να αποφύγω εντελώς κάποια χρέωση; Υπάρχουν στο Galaxy S απ' ό,τι ξέρω κάποιες εφαρμογές που κρυφά μπαίνουν στο ίντερνετ μέσω του παρόχου κινητής τηλεφωνίας. Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω εντελώς το ίντερνετ μέσω Κοσμοτέ; Θέλω να μπαίνω μόνο μέσω Wi-Fi. Έχω ενεργοποιημένο μόνο το GSM. Στα σημεία πρόσβασης έχει αυτόματα Cosmote internet και Cosmote mms.
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια. ειμαι καινουργιος στην παρεα του galaxy και γενικα στο android. ξεκινησα να διαβαζω οσα γραφεται αλλα πελαγωσα, οποτε θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση. εχω ενα με jm5 τι να κανω, να βαλω darky 8, να περιμενω για την επισημη, 'η εχετε να προτινεται κατι αλλο....
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια. ειμαι καινουργιος στην παρεα του galaxy και γενικα στο android. ξεκινησα να διαβαζω οσα γραφεται αλλα πελαγωσα, οποτε θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση. εχω ενα με jm5 τι να κανω, να βαλω darky 8, να περιμενω για την επισημη, 'η εχετε να προτινεται κατι αλλο....

 

μπορεις να δοκιμασεις και να επιλεξεις......προταση απο εμενα βαλε την 2.2.1 ή την darky 8...!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είχα μέχρι χθες το πρόγραμμα της κοσμοτέ Απεριόριστα 45 το παλιό. Είχα απενεργοποιήσει την υπηρεσία ίντερνετ της Κοσμοτέ. Το άλλαξα σε Κοσμοτέ Απεριόριστα 25 το καινούργιο όπου προσφέρει κι 100 μεγαμπάιτ ίντερνετ. Τηλεφώνησα στην Κοσμοτέ να μου το απενεργοποιήσει κι ας το πληρώνω στο πάγιο του προγράμματος και μου είπε ότι δε μπορεί να το κάνει. Πώς μπορώ να αποφύγω εντελώς κάποια χρέωση; Υπάρχουν στο Galaxy S απ' ό,τι ξέρω κάποιες εφαρμογές που κρυφά μπαίνουν στο ίντερνετ μέσω του παρόχου κινητής τηλεφωνίας. Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω εντελώς το ίντερνετ μέσω Κοσμοτέ; Θέλω να μπαίνω μόνο μέσω Wi-Fi. Έχω ενεργοποιημένο μόνο το GSM. Στα σημεία πρόσβασης έχει αυτόματα Cosmote internet και Cosmote mms.

 

η εταιρια δεν σου επιτρεπει την αλλαγη για δυο λογουσ...1δεν μπορεισ να πληρωνεισ κατι και να μην το εχεισ σαν υπηρεσια και δευτερον τα νεα προγραμματα εχουν μικροτερο χρονο ομιλιας αλλα περισσοτερη επιδοτηση!μπορεις να ανεβεις σε παγιοστο unlimited 35 χωρις ιντερνετ και μετα απο 6 μηνες το ριχνεις κατω στα 25 θνλιμιτεδ αλλα ρωτα πρωτα σε εναν γερμανο.αλλη λυση πιο ανετη ειναι να βγαλεις τις ρυθμισεις ιντερνετ της κοσμοτε απο το κινητο σου τελειως να μην μπορει να συνδεθει :lol: αν και ρωτα τους εξπερτ μας εδω μηπως τις ξαναπερναει μονο του σαν το μηλο που μολις βαλεις την καρτα λαμβανει ρυθμισεις παροχου!!!:D

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είχα μέχρι χθες το πρόγραμμα της κοσμοτέ Απεριόριστα 45 το παλιό. Είχα απενεργοποιήσει την υπηρεσία ίντερνετ της Κοσμοτέ. Το άλλαξα σε Κοσμοτέ Απεριόριστα 25 το καινούργιο όπου προσφέρει κι 100 μεγαμπάιτ ίντερνετ. Τηλεφώνησα στην Κοσμοτέ να μου το απενεργοποιήσει κι ας το πληρώνω στο πάγιο του προγράμματος και μου είπε ότι δε μπορεί να το κάνει. Πώς μπορώ να αποφύγω εντελώς κάποια χρέωση; Υπάρχουν στο Galaxy S απ' ό,τι ξέρω κάποιες εφαρμογές που κρυφά μπαίνουν στο ίντερνετ μέσω του παρόχου κινητής τηλεφωνίας. Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω εντελώς το ίντερνετ μέσω Κοσμοτέ; Θέλω να μπαίνω μόνο μέσω Wi-Fi. Έχω ενεργοποιημένο μόνο το GSM. Στα σημεία πρόσβασης έχει αυτόματα Cosmote internet και Cosmote mms.

Άλλαξε τις ρυθμίσεις ίντερνετ,κάνε ένα νέο-άκυρο ΑΡΝ και συνδέσου σε αυτό ..;)

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

προφανως δεν εχεις περασμενα apn γι αυτο και δεν σου δειχνει τιποτα εκτος αν εχεις απενεργοποιημενα τα data στη συσκευη σου.

 

το παρων thread εχει πιασει σχεδον τις 1000 σελιδες,κατι τετοιο δεν ακουστηκε πουθενα,θα ειχε γινει ο χαμος εδω αν υπηρχε τετοιο θεμα ;)

 

προφανως δεν ειναι σωστα περασμενη η jpy στο galaxy σου και στο λεω γιατι ειμαι κατοχος galaxy κι ετυχε να πιασω και desire hd,δεν θα πω τιποτα παραπανω γιατι θα βγω off topic.

Σορυ που γίνομαι κουραστικός..τι είναι τα αpn?

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις ιδεα να μου πει ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη καμερας που μπορει να παρει το galαxy ???? με ενδιαφερει καποια εφαρμογη που να εχει ρυθμισεις για χαμηλο φωτισμο ποιο πολυ με ενδιαφερει για το βιντεο... οπως πχ εχει το Ν8 που δεν εχει και αυτο led στο βιντεο το βραδυ δεν βλεπεις τιποτα αλλα μολις βαλεις νυχτερινη κανει τη νυχτα μερα και ας χανεις πολυ σε frames δεν πειραζει κανεις δουλεια...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...