Jump to content

Android - Εφαρμογές: Launchers


vagelisda
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.626 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
      247
    • GO Launcher (& EX)
      603
    • LauncherPro (& Plus)
      304
    • Launcher 7
      30
    • SPB Mobile Shell
      144
    • Zeam Launcher
      57
    • Άλλος (ποιός);
      241


Recommended Posts

καλησπέρα, μόλις κατέβασα τον nova να δω πως είναι, αλλα λόγω λίγης μπαταρίας δεν πρόλαβα να τον πειράξω αρκετά.

εκεί που είχα κολλήσει είναι πως να βάλω το ημερολόγιο να δείχνει σε widget όλο το μήνα. μου έχει μόνο μία προβολή 3χ2 που έχει μόνο το επόμενο συμβάν. δεν γίνεται να το βάλω να δείχνει όλο το μήνα όπως στον tw?

 

Έχει ο Νόβα δικά του widgets;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δικά του? δεν ξέρω ποιανού είναι αλλά μερικά τα έχει , άλλα δεν τα έχει . Εχει να κάνει με το αν είναι του tw ή όχι? και το ημερολόγιο γιατί το έχει, αλλά διαφορετικό? α επίσης δεν έβρισκα τον καιρό!
Link to comment
Share on other sites

το ημερολογιο ειναι εφαρμογη του κινητου...ειναι ανεξαρτητο απο τι launcher εχεις.. :) δοκιμασε οταν το εχεις στην επιφανεια κρατωντας το πατημενο θα σου εμφανιζει λογικα γυρω γυρω ενα πλαισιο οπου το μεγαλωνεις και το κανεις οσο θες εσυ..
Link to comment
Share on other sites

Για Δοκιμάστε και τον holo hd, βασίζεται στο aosp είναι ελαφρύς και γρηγορότερος από τον νοβα
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Για Δοκιμάστε και τον holo hd, βασίζεται στο aosp είναι ελαφρύς και γρηγορότερος από τον νοβα

μπα σε ics δεν ειναι και ο καλυτερος...

αυτος που τα σπαει σε gingerbread ειναι ο απλος holo

Link to comment
Share on other sites

Για jb μιλάω
καθε εκδοση android εχει και τους launchers που δουλευουν καλυτερα/χειροτερα.οποτε καλο θα ειναι να αναφερουμε και σε ποια εκδοση android αναφερομαστε για τον χ launcher.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος εάν υπάρχει αντίστοιχος launcher με το Nova? Με ενδιαφέρει να δημιουργεί φακέλους και όχι καρτέλες.. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος εάν υπάρχει αντίστοιχος launcher με το Nova? Με ενδιαφέρει να δημιουργεί φακέλους και όχι καρτέλες.. :confused:

 

Ο NOVA δημιουργεί και φακέλους. Ότι επιλέξεις εσύ στο μενού θα σου φτιάξει.

Όταν πας στο ομάδες συρταριου, αριστερά γράφει καρτέλες και στα δεξιά φάκελοι. ;-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ο NOVA δημιουργεί και φακέλους. Ότι επιλέξεις εσύ στο μενού θα σου φτιάξει.

Όταν πας στο ομάδες συρταριου, αριστερά γράφει καρτέλες και στα δεξιά φάκελοι. ;-)

 

Το γνωρίζω ρε συ.. Ρωταω για κάποιον άλλον που να έχει τις ίδιες δυνατότητες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω ρε συ.. Ρωταω για κάποιον άλλον που να έχει τις ίδιες δυνατότητες.. ;)

 

Γιατί σε καίει τόσο πολύ για φακέλους;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε καίει τόσο πολύ για φακέλους;

 

Δεν με βολευουν πολύ οι καρτέλες.. Γενικότερα προτιμώ φακέλους.. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν με βολευουν πολύ οι καρτέλες.. Γενικότερα προτιμώ φακέλους.. :)

 

Α είσαι και ιδιότροπος...:p:p:p:p:p

 

Δοκίμασε τον holo HD να δεις ότι είναι καλύτερος από τον νόβα. αυτόν δουλεύω τώρα

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Α είσαι και ιδιότροπος...:p:p:p:p:p

 

Δοκίμασε τον holo HD να δεις ότι είναι καλύτερος από τον νόβα. αυτόν δουλεύω τώρα

 

Είναι πολύ ωραίος ο Nova 2.0 beta10 που δοκίμασα, αλλά περιμένω μία stable έκδοση. Δοκίμασα τον Holo HD, αλλά έτσι και έτσι.. :( Προς το παρόν, θα μείνω με Apex, μέχρι να δω τι θα κάνω.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραίος ο Nova 2.0 beta10 που δοκίμασα, αλλά περιμένω μία stable έκδοση.

 

Βγήκε η stable έκδοση, δεν πρέπει να έχει διάφορες με την beta 10.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους - Ερωτηση χρησιμοποιω κυριως τον next αλλα εχω περασμενους και αλλους launcher , απλα οταν με το κεντρικο κουμπι παω να τους επιλεξω δεν μου βγαζει τους διαθεσιμους launcher γιατι στην τελευταια φορα που εκανα την επιλογη απο λαθος δεν πατησα το κουτακι " μονο μια φορα "αλλα το κουτακι "πάντα " . Πως τους επαναφερω να φαινονται όλοι ; Το κινητο ειναι το Note 2

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους - Ερωτηση χρησιμοποιω κυριως τον next αλλα εχω περασμενους και αλλους launcher , απλα οταν με το κεντρικο κουμπι παω να τους επιλεξω δεν μου βγαζει τους διαθεσιμους launcher γιατι στην τελευταια φορα που εκανα την επιλογη απο λαθος δεν πατησα το κουτακι " μονο μια φορα "αλλα το κουτακι "πάντα " . Πως τους επαναφερω να φαινονται όλοι ; Το κινητο ειναι το Note 2

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις - > εφαρμογές βρες τον launcher και πάρα καθαρισμός προεπιλογων

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου αρέσει με τα poll ειναι οτι κατα διαστηματα πέφτουν τελείως έξω. Ο go παλια μπορει να ήταν καλός αλλα πλέον δεν ειναι στους άμεσα προτεινόμενους. Ειναι πολυ βαρυς. Ο holo (με τις εκδόσεις του) που πρέπει να ειναι ο πιο γρήγορος δεν ειναι κάν μέσα στο poll. Όπως και ο αντικαταστάτης του go, o next.

 

Άμα ξεκιναγε το poll απο την αρχη και όχι απο το '10 θα ήταν πολυ διαφορετικα τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να γινόταν ενα καινούργιο τοπικ με τους νέους launcher αφου πλεον αυτοι που υπαρχουν στη δημοσκόπηση δεν βρίσκονται ουτε καν στην πρωτη πεντάδα του ενδιαφεροντος
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...