Jump to content

Android - Εφαρμογές: Launchers


vagelisda
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.626 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
      247
    • GO Launcher (& EX)
      603
    • LauncherPro (& Plus)
      304
    • Launcher 7
      30
    • SPB Mobile Shell
      144
    • Zeam Launcher
      57
    • Άλλος (ποιός);
      241


Recommended Posts

Όχι επιτρέπει και η δωρεάν.

 

Γιώργο ειναι σίγουρο??

Τώρα διάβασα και η απλή έκδοση δεν γράφει τίποτα για φακέλους https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50ZXNsYWNvaWxzdy5sYXVuY2hlciJd

Σε αντίθεση με την prime που το γράφει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50ZXNsYWNvaWxzdy5sYXVuY2hlci5wcmltZSJd

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αληθεια ειναι οτι αν πας στις ρυθμισεις του λαουντσερ, εκει που λεει για φακελους διπλα γραφει *prime*
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσοτεροι launchers ειναι δωρεαν κι αυτος θελει 3 ευρω για να εχω φακελους;

Ε οχι ενταξει δε λεει,θα κανω αλλιως τη δουλεια μου...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσοτεροι launchers ειναι δωρεαν κι αυτος θελει 3 ευρω για να εχω φακελους;

Ε οχι ενταξει δε λεει,θα κανω αλλιως τη δουλεια μου...

 

Όλοι κάτι δίνουν και κάτι παίρνουν. Εγώ προτιμώ τον apex γιατί στην free έκδοση έχει τα περισσότερα χαρακτηριστικά. Το μόνο κακό είναι ότι όλοι τους δεν έχουν ενεργοποιημένη την ειδοποίηση για μηνύματα/κλήσεις/mail στα εικονίδια με την αρίθμηση. Στα sms έβαλα το pop up και είμαι κομπλέ....

 

Πάντως από την στιγμή που μπορείς να φτιάξεις φακέλους στην επιφάνεια εργασίας και να ταξινομήσεις στο μενού εφαρμογών όπως θέλεις, χ#στηκ#$ και αν δεν σε αφήνει να φτιάξει φακέλους στο μενού. Τουλάχιστον εγώ το προσπέρασα ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι εγω δεν μπορω να το ξεπερασω δυστυχως.Κι απο οτι ειδα κανενας απο τους Noava,Apex,Holo που λετε οι περισσοτεροι με αφηνουν να φτιαξω φακελους στο μενου των εφαρμογων,εκτος ισως αν πληρωσω που δεν παιζει οταν υπαρχει ο Go που τα δινει ολα δωρεαν,κι ας λαγκαρει λιγο δεν πειραζει.

Κατα τα αλλα ειναι οντως γρηγοροι κι οι 3 τους.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι εγω δεν μπορω να το ξεπερασω δυστυχως.Κι απο οτι ειδα κανενας απο τους Noava,Apex,Holo που λετε οι περισσοτεροι με αφηνουν να φτιαξω φακελους στο μενου των εφαρμογων,εκτος ισως αν πληρωσω που δεν παιζει οταν υπαρχει ο Go που τα δινει ολα δωρεαν,κι ας λαγκαρει λιγο δεν πειραζει.

Κατα τα αλλα ειναι οντως γρηγοροι κι οι 3 τους.

 

Go και πάλι go....

Όσο για lag δε μπορώ να πω ότι είδα απλά ίσως είναι λιγότερο εκρηκτικός σε σχέση με TSF κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι εγω δεν μπορω να το ξεπερασω δυστυχως.Κι απο οτι ειδα κανενας απο τους Noava,Apex,Holo που λετε οι περισσοτεροι με αφηνουν να φτιαξω φακελους στο μενου των εφαρμογων,εκτος ισως αν πληρωσω που δεν παιζει οταν υπαρχει ο Go που τα δινει ολα δωρεαν,κι ας λαγκαρει λιγο δεν πειραζει.

Κατα τα αλλα ειναι οντως γρηγοροι κι οι 3 τους.

 

Μπορείς να φτιάξεις φακέλους στο nova πάντως!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ο holo ειναι πιο ελαφρυς σε σχεση με τον Go για gb ?

 

Σε λειτουργιες ειναι ιδιοι ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Ο holo ειναι πιο ελαφρυς σε σχεση με τον Go για gb ?

 

Σε λειτουργιες ειναι ιδιοι ?

 

Στο desire s μου με μαμα ρομ πάντως ο holo σπάνια να laggarei ενώ ο go κάθε τρεις και λίγο κάνει ανανέωση των εικονιδίων που σημαίνει έλλειψη ραμ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα μετα από θετικα σχολια που διαβασα για τον tsf και ιδου μεχρι τωρα οι εντυπώσεις μου…

Καταρχήν ειναι πραγματικα ότι πιο αλαγκάριστο ( να μου συγχωρεθεί ο αδόκιμος ορος) κυκλοφορει σε launcer .

Ακομα και με την μνημη να εχει φτασει στον πατο εξακολοθει να γλιστράει τις οθονες την μια πισω από την άλλη σαν να μην συμβαίνει τιποτα…

Απλα δεν χαμπαριαζει…

Δεν ξερω πως το καταφερανε αλλα είναι αξιο θαυμασμού το ποσο ελαφρυ νιωθεις το κινητο σου…

Εχω μεν το s3 αλλα και σε πιο αδύναμα κινητα δεν νομιζω να εχει διαφορετική αποδοση…

 

Βεβαια εχει εντελώς διαφορετικη νοοτροπία αφου ο σχεδιασμος του είναι λιγο μπερδεμενος σε σχεση με ότι εχουμε συνηθίσει και για αρκετη ωρα δεν καταλαβαινεις τι κανει και πως το κανει…

Παρομοίως και εγω μετα από μια ωρα που το παιδεύω εχω αρκετες απορίες.,

Οποιος λοιπον το κατέχει ας μου δωσει τα φωτα του…

 

1) Καταρχήν υπαρχει δυνατότητα να κρυφτεί η πανω μπαρα και ετσι να εχω φουλ screen wallpaper;

2) Το βελακι κάθε φορα που ακουμπάω την οθονη και γραφει Back to select τι ακριβως κανει και πως λειτουργεί;

 

 

3) Τις ζωντανες ταπετσαρίες του s3 δεν τις δέχεται . Αληθεια δεν μπορω να τις χρησιμοποιήσω;

 

4) Τους φακελους που δημιουργώ μπορω να τους ονομάσω;

 

5) Για να περασω από οθονη σε οθονη πρεπει να παταω παντα αριστερά κατω να εμφανίζονται ολες και μετα να επιλεγω αυτή που θελω;

Δεν γινετε να σέρνονται η μια μετα την άλλη;

 

 

6) Πρεπει να εχω υποχρεωτικά 5 οθονες για scrool ;

Μου χρειάζονται μονο τρεις και τις υπόλοιπες δεν μου αφηνει να τις καταργήσω.

 

7) Σε διαφορα widget υπαρχει δυνατότητα αλλαγής μεγεθους;

 

Αυτά τα ολίγα…

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα μετα από θετικα σχολια που διαβασα για τον tsf και ιδου μεχρι τωρα οι εντυπώσεις μου…

Καταρχήν ειναι πραγματικα ότι πιο αλαγκάριστο ( να μου συγχωρεθεί ο αδόκιμος ορος) κυκλοφορει σε launcer .

Ακομα και με την μνημη να εχει φτασει στον πατο εξακολοθει να γλιστράει τις οθονες την μια πισω από την άλλη σαν να μην συμβαίνει τιποτα…

Απλα δεν χαμπαριαζει…

Δεν ξερω πως το καταφερανε αλλα είναι αξιο θαυμασμού το ποσο ελαφρυ νιωθεις το κινητο σου…

Εχω μεν το s3 αλλα και σε πιο αδύναμα κινητα δεν νομιζω να εχει διαφορετική αποδοση…

 

Βεβαια εχει εντελώς διαφορετικη νοοτροπία αφου ο σχεδιασμος του είναι λιγο μπερδεμενος σε σχεση με ότι εχουμε συνηθίσει και για αρκετη ωρα δεν καταλαβαινεις τι κανει και πως το κανει…

Παρομοίως και εγω μετα από μια ωρα που το παιδεύω εχω αρκετες απορίες.,

Οποιος λοιπον το κατέχει ας μου δωσει τα φωτα του…

 

1) Καταρχήν υπαρχει δυνατότητα να κρυφτεί η πανω μπαρα και ετσι να εχω φουλ screen wallpaper;

2) Το βελακι κάθε φορα που ακουμπάω την οθονη και γραφει Back to select τι ακριβως κανει και πως λειτουργεί;

 

 

3) Τις ζωντανες ταπετσαρίες του s3 δεν τις δέχεται . Αληθεια δεν μπορω να τις χρησιμοποιήσω;

 

4) Τους φακελους που δημιουργώ μπορω να τους ονομάσω;

 

5) Για να περασω από οθονη σε οθονη πρεπει να παταω παντα αριστερά κατω να εμφανίζονται ολες και μετα να επιλεγω αυτή που θελω;

Δεν γινετε να σέρνονται η μια μετα την άλλη;

 

 

6) Πρεπει να εχω υποχρεωτικά 5 οθονες για scrool ;

Μου χρειάζονται μονο τρεις και τις υπόλοιπες δεν μου αφηνει να τις καταργήσω.

 

7) Σε διαφορα widget υπαρχει δυνατότητα αλλαγής μεγεθους;

 

Αυτά τα ολίγα…

 

για το 5 και το 7 και εγώ ενδιαφέρομαι!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα μετα από θετικα σχολια που διαβασα για τον tsf και ιδου μεχρι τωρα οι εντυπώσεις μου…

Καταρχήν ειναι πραγματικα ότι πιο αλαγκάριστο ( να μου συγχωρεθεί ο αδόκιμος ορος) κυκλοφορει σε launcer .

Ακομα και με την μνημη να εχει φτασει στον πατο εξακολοθει να γλιστράει τις οθονες την μια πισω από την άλλη σαν να μην συμβαίνει τιποτα…

Απλα δεν χαμπαριαζει…

Δεν ξερω πως το καταφερανε αλλα είναι αξιο θαυμασμού το ποσο ελαφρυ νιωθεις το κινητο σου…

Εχω μεν το s3 αλλα και σε πιο αδύναμα κινητα δεν νομιζω να εχει διαφορετική αποδοση…

 

Βεβαια εχει εντελώς διαφορετικη νοοτροπία αφου ο σχεδιασμος του είναι λιγο μπερδεμενος σε σχεση με ότι εχουμε συνηθίσει και για αρκετη ωρα δεν καταλαβαινεις τι κανει και πως το κανει…

Παρομοίως και εγω μετα από μια ωρα που το παιδεύω εχω αρκετες απορίες.,

Οποιος λοιπον το κατέχει ας μου δωσει τα φωτα του…

 

1) Καταρχήν υπαρχει δυνατότητα να κρυφτεί η πανω μπαρα και ετσι να εχω φουλ screen wallpaper;

2) Το βελακι κάθε φορα που ακουμπάω την οθονη και γραφει Back to select τι ακριβως κανει και πως λειτουργεί;

 

 

3) Τις ζωντανες ταπετσαρίες του s3 δεν τις δέχεται . Αληθεια δεν μπορω να τις χρησιμοποιήσω;

 

4) Τους φακελους που δημιουργώ μπορω να τους ονομάσω;

 

5) Για να περασω από οθονη σε οθονη πρεπει να παταω παντα αριστερά κατω να εμφανίζονται ολες και μετα να επιλεγω αυτή που θελω;

Δεν γινετε να σέρνονται η μια μετα την άλλη;

 

 

6) Πρεπει να εχω υποχρεωτικά 5 οθονες για scrool ;

Μου χρειάζονται μονο τρεις και τις υπόλοιπες δεν μου αφηνει να τις καταργήσω.

 

7) Σε διαφορα widget υπαρχει δυνατότητα αλλαγής μεγεθους;

 

Αυτά τα ολίγα…

οποιοδηποτε widget δεν το χρειαζεσαι,το μεταφερεις με πατημενο το δαχτυλο κατω δεξια και φευγει απο την οθονη.

2.οταν πατησεις το κουμπι κατω αριστερα και το αφησεις.πανω αριστερα εμφανιζεται σε ενα μικρο κυκλο ενα συμβολο που επιλεγεις ποια θα ειναι η κεντρικη οθονη που θα επιλεξεις να εχεις,και καθε φορα που θα πατας το βελακι back της συσκευης σου,θα σε πηγαινει σ αυτη την οθονη.

3.στην καθετη μπαρα αριστερα εχει ενεργοποιηση animation.ισως πρεπει να το ενεργοποιησεις απλλα με επιφυλαξη γιατι δεν το εχω κανει.

4.οταν ανοιγεις ενα φακελλο,επανω οριζοντια στην οθονη ανοιγει χωρος για να δωσεις ονομα στο φακελλο.

5.γινεται κανονικα οπως σε ολους τους launchers.

6.νομιζω οτι μεχρι αυτη την εκδοση δεν μπορουμε να εχουμε πιο λιγες οθονες.

7.ναι,στην αριστερη καθετη μπαρα εχει density που αλλαζει το μεγεθος απο widgets και φακελλους.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οποιοδηποτε widget δεν το χρειαζεσαι,το μεταφερεις με πατημενο το δαχτυλο κατω δεξια και φευγει απο την οθονη.

2.οταν πατησεις το κουμπι κατω αριστερα και το αφησεις.πανω αριστερα εμφανιζεται σε ενα μικρο κυκλο ενα συμβολο που επιλεγεις ποια θα ειναι η κεντρικη οθονη που θα επιλεξεις να εχεις,και καθε φορα που θα πατας το βελακι back της συσκευης σου,θα σε πηγαινει σ αυτη την οθονη.

3.στην καθετη μπαρα αριστερα εχει ενεργοποιηση animation.ισως πρεπει να το ενεργοποιησεις απλλα με επιφυλαξη γιατι δεν το εχω κανει.

4.οταν ανοιγεις ενα φακελλο,επανω οριζοντια στην οθονη ανοιγει χωρος για να δωσεις ονομα στο φακελλο.

5.γινεται κανονικα οπως σε ολους τους launchers.

6.νομιζω οτι μεχρι αυτη την εκδοση δεν μπορουμε να εχουμε πιο λιγες οθονες.

7.ναι,στην αριστερη καθετη μπαρα εχει density που αλλαζει το μεγεθος απο widgets και φακελλους.:)

 

Για το 7 που το έχω κάνει αλλάζοντάς την density αλλάζει κανονικά τα εικονίδια των εφαρμογών αλλά των widget όχι!

 

Για το 6 είδα τώρα ότι πατώντας το κάτω αριστερό γαλάζιο εικονίδιο σου δείχνει τις οθόνες και πάνω αριστερά έχει ένα άλλο γαλάζιο εικονίδιο που πατώντας το σου ξανά δείχνει τις οθόνες αλλά εκεί μπορείς να προσθέσεις η να αφαιρέσεις οθόνες!

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Στο desire s μου με μαμα ρομ πάντως ο holo σπάνια να laggarei ενώ ο go κάθε τρεις και λίγο κάνει ανανέωση των εικονιδίων που σημαίνει έλλειψη ραμ

 

Σε λειτουργιες και δομη ο Go μου αρεσει παρα πολυ ... ο Holo εχει ιδιες λειτουργιες ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Για το 7 που το έχω κάνει αλλάζοντάς την density αλλάζει κανονικά τα εικονίδια των εφαρμογών αλλά των widget όχι!

Για το 6 είδα τώρα ότι πατώντας το κάτω αριστερό γαλάζιο εικονίδιο σου δείχνει τις οθόνες και πάνω αριστερά έχει ένα άλλο γαλάζιο εικονίδιο που πατώντας το σου ξανά δείχνει τις οθόνες αλλά εκεί μπορείς να προσθέσεις η να αφαιρέσεις οθόνες!

τα δικα του widget για τον καιρο και για την μουσικη που εχω δοκιμασει,τα αλλαζει.

για τα widgets του εμποριου,κρατας πατημενο το δαχτυλο πανω τους,και τα περικλειει με ενα περιγραμα που αν το τραβηξεις οριζοντια η καθετα,μικραινουν η μεγαλωνουν!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα δικα του widget για τον καιρο και για την μουσικη που εχω δοκιμασει,τα αλλαζει.

για τα widgets του εμποριου,κρατας πατημενο το δαχτυλο πανω τους,και τα περικλειει με ενα περιγραμα που αν το τραβηξεις οριζοντια η καθετα,μικραινουν η μεγαλωνουν!

 

Ναι μικραίνουν του εμπορίου αλλά μέχρι ένα επί ένα.όσο τα δίνει ο developer της εκάστοτε εφαρμογής!σε όλους τους άλλους launcher αν μεγαλώσω το grid πχ σε 6 επί 6 μικραίνει πολύ και τα widgets ακόμα και πιο μικρά από το μαμα ένα επί ένα!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα μετα από θετικα σχολια που διαβασα για τον tsf και ιδου μεχρι τωρα οι εντυπώσεις μου…

Καταρχήν ειναι πραγματικα ότι πιο αλαγκάριστο ( να μου συγχωρεθεί ο αδόκιμος ορος) κυκλοφορει σε launcer .

Ακομα και με την μνημη να εχει φτασει στον πατο εξακολοθει να γλιστράει τις οθονες την μια πισω από την άλλη σαν να μην συμβαίνει τιποτα…

Απλα δεν χαμπαριαζει…

Δεν ξερω πως το καταφερανε αλλα είναι αξιο θαυμασμού το ποσο ελαφρυ νιωθεις το κινητο σου…

Εχω μεν το s3 αλλα και σε πιο αδύναμα κινητα δεν νομιζω να εχει διαφορετική αποδοση…

 

Βεβαια εχει εντελώς διαφορετικη νοοτροπία αφου ο σχεδιασμος του είναι λιγο μπερδεμενος σε σχεση με ότι εχουμε συνηθίσει και για αρκετη ωρα δεν καταλαβαινεις τι κανει και πως το κανει…

Παρομοίως και εγω μετα από μια ωρα που το παιδεύω εχω αρκετες απορίες.,

Οποιος λοιπον το κατέχει ας μου δωσει τα φωτα του…

 

1) Καταρχήν υπαρχει δυνατότητα να κρυφτεί η πανω μπαρα και ετσι να εχω φουλ screen wallpaper;

2) Το βελακι κάθε φορα που ακουμπάω την οθονη και γραφει Back to select τι ακριβως κανει και πως λειτουργεί;

 

 

3) Τις ζωντανες ταπετσαρίες του s3 δεν τις δέχεται . Αληθεια δεν μπορω να τις χρησιμοποιήσω;

 

4) Τους φακελους που δημιουργώ μπορω να τους ονομάσω;

 

5) Για να περασω από οθονη σε οθονη πρεπει να παταω παντα αριστερά κατω να εμφανίζονται ολες και μετα να επιλεγω αυτή που θελω;

Δεν γινετε να σέρνονται η μια μετα την άλλη;

 

 

6) Πρεπει να εχω υποχρεωτικά 5 οθονες για scrool ;

Μου χρειάζονται μονο τρεις και τις υπόλοιπες δεν μου αφηνει να τις καταργήσω.

 

7) Σε διαφορα widget υπαρχει δυνατότητα αλλαγής μεγεθους;

 

Αυτά τα ολίγα…

 

1. Στην τελευταια εκδοση νομιζω υπαρχει η επιλογη αυτη στις ρυθμισεθς της εφαρμογης > gestures. αν οχι, δεν γινεται.

 

2. Μηπως απο τις ρυθμισεις πρεπει να απενεργοποιησεις το lasso mode ? πανω δεξια εμφανιζει ενα κυκλακι, το οποιο σν το πατησεις , μετα μπορεις με το δακτυλο σου να κυκλωσεις φακελους ή εφαρμογες που βρισκονται στην οθονη και να κανεις μια ομαδικη εργασια.

 

3. Για να παιζει live wallpapers θα πρεπει να ενεργοποιησεις το mixed mode , παλι απο τις ρυθμισεις.

 

4. Ναι. Ανοιγεις το φακελο, πατας εκει που λεει φακελος και διορθωνεις το ονομα.

5.επιλεγεις απο τις ρυθμισεις το sliding mode

6. Πατας το εικονιδιο κατω αριστερα και αφου σου βγαλει την προεπισκοπιση ολων των οθονων, πατας το εικονιδιο (σαν Τ ειναι) πανω αριστερα. Τοτε μπορεις να επεξεργαστεις ολες τις οθονες, να προσθεσεις νεες, ή σερνοντας μια οθονη κατω δεξια να την καταργησεις.

 

ΓΕΝΙΚΑ, για να μπεις στις ρυθμισεις του tsf, στην αριστερη πλευρα της οθονης, καπου προς το κεντρο υπαρχει ενα εικονιδιο, το πατας και επιλεγεις το εικονιδιο με τη λαμπα. Εκει θα δεις το μενου των ρυθμισεων.

 

Have fun!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μα ακριβώς τις ίδιες!

 

Ισχύει αυτό; Ψάχνω τρόπο να κάνω φακέλους στο συρτάρι και δεν έχω βρει τίποτα. Μπορείς να βοηθήσεις;

Link to comment
Share on other sites

η ρομ που εχω βαλει στη συσκευη μου εχει εγκατεστημενους δυο launchers που δεν τους χρησιμοποιω.

υπαρχει τροπος να τους απεγκαταστησω και να μην εμφανιζονται καθολου στην επιλογη launcher?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό; Ψάχνω τρόπο να κάνω φακέλους στο συρτάρι και δεν έχω βρει τίποτα. Μπορείς να βοηθήσεις;

 

Α σορυ επειδή δεν με ενδιαφέρει το συρτάρι δεν το ξέρω!νομίζω έχει να φτιάξεις ΑΝΤΙ για φακέλους καρτέλες οπότε το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Κάνας ελαφρύς launcher με φακέλους στο συρτάρι υπάρχει; Έχω έρωτα με τον Go, αλλά το lagάρισμα του δεν υποφέρεται πια.

 

Εχω έβαλα μια ρομ που έχει το Nexus launcher πολύ καλός με φακέλους ελαφρύς δυνατότητα back up και πολλά άλλα :)

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

η ρομ που εχω βαλει στη συσκευη μου εχει εγκατεστημενους δυο launchers που δεν τους χρησιμοποιω.

υπαρχει τροπος να τους απεγκαταστησω και να μην εμφανιζονται καθολου στην επιλογη launcher?

Δοκίμασε με το titanium backup να τα κάνεις Uninstall/freeze

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τον παντρεύτηκα τον tsf…

Η τελευταία version που εντελει επρεπε να αγορασω για να τα δω όλα …ε μου τα εδειξε όλα…

 

Οσες απορίες και αμφιβολίες αν ειχα η τελευταία Version τις έλυσε αφου ο δημιουργός του φρόντισε να συμπληρώσει τις πιο σημαντικές του ελλείψεις

Και όλα αυτά με την κινηση να παραμένει νερακι…

Βεβαια υπαρχουν καποια θεματακια που δεν πιανει τον go αλλα όχι σε τετοιο βαθμο που να σε κανει να προτιμας τον go από τον tsf… ( μεχρι την 1.5.9. θα ψήφιζα και παλι go)

Η 1.6.1 σαν πακετο θεωρω πως είναι ότι πιο ολοκληρωμένο υπαρχει αυτή την στιγμη σε launcher και πραγματικά χωρις lang…..

Εχω δοκιμάσει αρκετους launcher εδώ και δυο χρόνια και ολοι υποσχόταν μην επιβάρυνση της μνήμης και χωρις κολλήματα …..

Ε τελικα ο μονος που το κανει πραγματικά είναι ο tsf…

Ευχαριστω τα παιδια που μου άνοιξαν τα ματια…

 

Το πιο σοβαρό του μειονέκτημα, η τιμη του…

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...