Jump to content

[iOS 4] Activate / Jailbreak / Unlock για iPhone 3G/3GS/4/4S, iPad


DjArte
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παιδια προσπαθω να κράτησω την συσκευη μου όσο το δυνατόν πιο κοντα στην original εμφάνιση και λειτουργία.

Πιστεύω ότι προσθέτοντας ένα ένα δεκάδες tweaks κάνουμε ζημια.

Μετα απο λίγες μέρες έχουμε ξεχάσει το πόσο καλη ήταν η αυτονομία, πόσο γρηγορη ήταν η συσκευη κλπ.

Το αντιλαμβανόμαστε όταν το κακο παραγινει.

Αυτο ακολουθουσα μέχρι προτεινος αλλα κάποια στιγμη είπα ας βάλω αυτο ας βάλω κι εκείνο και έφτασα να μου κρατα η μπαταρία μια μέρα με το ζωρι.

 

Έπειτα όταν έχεις μια Μερσεντες δεν αρχίζεις να τις φουσκωνεις τα φτερά, να την χαμηλωνεις, να βάζεις αεροτομες.

Θες να κρατήσεις το στυλ της.

 

Πέρασα απο τις 12 το lockinfo αλλα εντελώς καθαρο. Χωρίς θέματα κλπ.

Μέχρι στιγμής με κανονικη καθημερινή χρήση είμαι στο 77% .

Σίγουρα πριν το lockinfo ήταν λίγο καλύτερα.

Θα το δοκιμάσω 2 μέρες και αν δω ότι Υπάρχει σημαντικη διάφορα θα το αφαίρεσω και θα βάλω μόνο το Cyntact που επιτρέπει να κανεις κλήσεις στα αγαπημένα χωρίς να ξεκλειδωσεις το τηλέφωνο.

Αυτο μου είναι πολυ απαραίτητο γιατί κάνω την δουλεια μου πιο γρήγορα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παιδια προσπαθω να κράτησω την συσκευη μου όσο το δυνατόν πιο κοντα στην original εμφάνιση και λειτουργία.

Πιστεύω ότι προσθέτοντας ένα ένα δεκάδες tweaks κάνουμε ζημια.

Μετα απο λίγες μέρες έχουμε ξεχάσει το πόσο καλη ήταν η αυτονομία, πόσο γρηγορη ήταν η συσκευη κλπ.

Το αντιλαμβανόμαστε όταν το κακο παραγινει.

Αυτο ακολουθουσα μέχρι προτεινος αλλα κάποια στιγμη είπα ας βάλω αυτο ας βάλω κι εκείνο και έφτασα να μου κρατα η μπαταρία μια μέρα με το ζωρι.

 

Έπειτα όταν έχεις μια Μερσεντες δεν αρχίζεις να τις φουσκωνεις τα φτερά, να την χαμηλωνεις, να βάζεις αεροτομες.

Θες να κρατήσεις το στυλ της.

 

Πέρασα απο τις 12 το lockinfo αλλα εντελώς καθαρο. Χωρίς θέματα κλπ.

Μέχρι στιγμής με κανονικη καθημερινή χρήση είμαι στο 77% .

Σίγουρα πριν το lockinfo ήταν λίγο καλύτερα.

Θα το δοκιμάσω 2 μέρες και αν δω ότι Υπάρχει σημαντικη διάφορα θα το αφαίρεσω και θα βάλω μόνο το Cyntact που επιτρέπει να κανεις κλήσεις στα αγαπημένα χωρίς να ξεκλειδωσεις το τηλέφωνο.

Αυτο μου είναι πολυ απαραίτητο γιατί κάνω την δουλεια μου πιο γρήγορα.

 

Κωστα,ποτε μα ποτε το iphone,χωρις tweaks,δεν μπορει να ειναι πιο γρηγορο απο οπως ειναι το δικο μου τωρα!!

 

ειναι φορτωμενο τοσο οσο πρεπει κ τοσο οσο μου χρειαζεται εμενα στην χρηση που του κανω!

 

ουτως η αλλως ποτε δεν ειχα τηλ,αυτης της κατηγοριας, με τετοια αυτονομια(μετα το hero) ..αλλα κ παλι στην μερα ειμαι σχεδον παντα..

 

ετσι λεω : προς τι η μινιμαλιστικη σκεψη,την στιγμη που θελω να κανω τοσα πραγματα με την συσκευη μου?μπορω να θυσιασω την 2η μερα (που δεν την ειδα κ ποτε :lol:) στην αυτονομια κ κανω οτι θελω.

 

σκεψου εχω τοσα tweaks κ privileges πειραγμενα μεσα στην συσκευη,που ακομη κ τωρα που το lockinfo κανει "νερα",ξερω αμεσα ποιο φταιει κ δεν "συμβαδιζει" με το "νεο" lockinfo!(δεν μιλαω για μπαταριες,αυτονομιες κλπ,αλλα για συχνα πυκνα restarts του SB οταν συνδεεται με usb στο pc το τηλ!) και φταιει το Lockinfo για αυτο καθαρα.

εχω ενημερωσει,για αυτο τον David Ashman κ περιμενω λυση.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μου εφεραν ενα iphone 4 με ios 4.3.3 απο βουλγαρια προσπαθησα να το κανω unlock με redsnow αλλαα δεν μπορει να πιασει με τπτ το δικτυο μηπωσ εχει ιδεα κανεισ τι πρεπει να κανω για να δουλεψει κανονικα???ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μου εφεραν ενα iphone 4 με ios 4.3.3 απο βουλγαρια προσπαθησα να το κανω unlock με redsnow αλλαα δεν μπορει να πιασει με τπτ το δικτυο μηπωσ εχει ιδεα κανεισ τι πρεπει να κανω για να δουλεψει κανονικα???ευχαριστω πολυ

 

Εισαι σιγουρος οτι ηταν κλειδωμενο ?

Link to comment
Share on other sites

σιγουρη δεν ειμαι αλλα δεν μου δουλευει με τιν σιμ στην συγκεκριμενη συσκευη ενω σε αλλο iphone δουλευει κανονικα η καρτα :(
Link to comment
Share on other sites

σιγουρη δεν ειμαι αλλα δεν μου δουλευει με τιν σιμ στην συγκεκριμενη συσκευη ενω σε αλλο iphone δουλευει κανονικα η καρτα :(

 

Τι μήνυμα σου γράφει αμα βάζεις την SIM? το κουτι το εχεις να δεις εαν ειναι κλειδωμένο σε provider?

Link to comment
Share on other sites

Τι μήνυμα σου γράφει αμα βάζεις την SIM? το κουτι το εχεις να δεις εαν ειναι κλειδωμένο σε provider?

The sim card inserted in this iphone does not appear to be supported.

Only compatible sim cards from a supported carrier may be used to activate iphone.Please insert the sim card that came with your iphone or visit a supported carrier's store to receive a replacement sim card.

αυτο το μυνημα μου βγαζει στο i tunes

Link to comment
Share on other sites

The sim card inserted in this iphone does not appear to be supported.

Only compatible sim cards from a supported carrier may be used to activate iphone.Please insert the sim card that came with your iphone or visit a supported carrier's store to receive a replacement sim card.

αυτο το μυνημα μου βγαζει στο i tunes

 

Αυτο σημαινει οτι χρειαζεσαι σιγουρα την καρτα sim που ειχε μεσα η συσκευη οταν την πηρες... Ισως μετα, και αφου γινει activated η συσκευη να μπορεις να βαλεις Ελληνικη... δυσκολο ομως το βλεπω...

Εχεις την original SIM ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο σημαινει οτι χρειαζεσαι σιγουρα την καρτα sim που ειχε μεσα η συσκευη οταν την πηρες... Ισως μετα, και αφου γινει activated η συσκευη να μπορεις να βαλεις Ελληνικη... δυσκολο ομως το βλεπω...

Εχεις την original SIM ?

οχι δεν την εχω μηπως αν κανω downgrade γινει κατι?αλλα με ποιο προγραμμα να κανω?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν την εχω μηπως αν κανω downgrade γινει κατι?αλλα με ποιο προγραμμα να κανω?

 

Δεν θα καταφερεις κατι, γιατι εχει αναβαθμιστεί και το baseband της συσκευης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι μια απαντηση αμεσα να περασω στην αγορα του iphone 4. Λεει πισω MC603GB/A. Ειναι ελληνικο σωστα? Το Α ομως υποδηλει κατι?

 

Sent from my Samsung Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι μια απαντηση αμεσα να περασω στην αγορα του iphone 4. Λεει πισω MC603GB/A. Ειναι ελληνικο σωστα? Το Α ομως υποδηλει κατι?

 

Sent from my Samsung Galaxy tab using Tapatalk

 

Το ίδιο part no. έχει και το δικό μου που το έχω πάρει απο δω, όσο για το /Α νομίζω οτι το έχουν όλα.

Λογικά θα γράφει και Ελληνικά πίσω στο κουτί.

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι γραφει, απλα εχω ακουσει τοσα για κλεψιες κ κοροιδιες πανω σε iphone, που αν δε ρωτησω εδω πρωτα, δεν κανω βημα! Ευχαριστω! :D

 

Sent from my Samsung Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αλλά δεν μου χρησιμεύει ΠΟΥΘΕΝΑ!!! Είμαι j/b κοντά ένα μήνα τώρα και έχω 4 εφαρμογές μετρημένες στο τηλέφωνό μου απο cydia που τις θεωρώ χρήσιμες! Τίποτα άλλο από εκεί!

 

Και έτσι βλέπω την αυτονομία και την λειτουργικότητα του κινητού μου να πετάει.. απλά πράγματα δεν χρειάζεται να το γεμίσω cydia theaks και μετά να τρέχω και να μην φτάνω τα restore...

 

To sbsettings στο 3g που είχα το θεωρούσα απαραίτητο τώρα στο 4άρι και στο ios 4 δεν βλέπω λόγο να το βάλω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, χθες πήρε ενας ξάδερφος μου το iphone 4 και ανελαβα να του το κανω jb μιας και ειχα κανει ηδη το δικο μου και ηταν μια χαρα. Το καναμε jb, εγκαταστησαμε και 2-3 εφαρμογες απο cydia δοκιμασμένες στο δικό μου, αλλά μετά από λίγη ώρα χρήσης αρχισε να κρασάρει το springboard και να κανει επανεκινήσεις χωρίς να κάνεις κάτι συγκεκριμένο. Ε μέχρι σήμερα κολάει όλο και πιο πολύ και θέλω να το κάνω restore γιατι δεν πιστεύω να υπάρχει άλλος τρόπος να στρώσει αλλά είναι στην 4.2.1 και δεν θέλω να το πάω στην 4.3.3 κάνοντάς το restore. πώς θα μπορέσω να κρατήσω την 4.2.1 και να κάνω restore για να στρώσει?? plz βοήθεια γιατι έχει απελπιστεί δεν μπόρεσε να το δουλέψει καθόλου απο όταν το πήρε και πρέπει εγώ να του το κάνω! Περιμένω απαντήσεις!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, χθες πήρε ενας ξάδερφος μου το iphone 4 και ανελαβα να του το κανω jb μιας και ειχα κανει ηδη το δικο μου και ηταν μια χαρα. Το καναμε jb, εγκαταστησαμε και 2-3 εφαρμογες απο cydia δοκιμασμένες στο δικό μου, αλλά μετά από λίγη ώρα χρήσης αρχισε να κρασάρει το springboard και να κανει επανεκινήσεις χωρίς να κάνεις κάτι συγκεκριμένο. Ε μέχρι σήμερα κολάει όλο και πιο πολύ και θέλω να το κάνω restore γιατι δεν πιστεύω να υπάρχει άλλος τρόπος να στρώσει αλλά είναι στην 4.2.1 και δεν θέλω να το πάω στην 4.3.3 κάνοντάς το restore. πώς θα μπορέσω να κρατήσω την 4.2.1 και να κάνω restore για να στρώσει?? plz βοήθεια γιατι έχει απελπιστεί δεν μπόρεσε να το δουλέψει καθόλου απο όταν το πήρε και πρέπει εγώ να του το κάνω! Περιμένω απαντήσεις!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3648395#post3648395

 

Απλα θα χρησιμοποιήσεις την 4.2.1

http://appldnld.apple.com/iPhone4/061-9858.20101122.Er456/iPhone3,1_4.2.1_8C148_Restore.ipsw

και την έκδοση του redsnow που ήταν για αυτήν. Αν θυμάμαι καλα ήταν το 9 δεν είμαι σίγουρος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση! Δύο ερωτήσεις μόνο... Που βρίσκω τα certificates SHSH blogs ?? Και επίσης..το αρχείο που μου εδωσες το λινκ θα μου το ζητήσει το iTunes να το ανοίξω κατα την διαδικασία του restore? Α και όταν τελειώσει το restore κάνω κανονικα jb πάλι με greenpoison ε??
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση! Δύο ερωτήσεις μόνο... Που βρίσκω τα certificates SHSH blogs ?? Και επίσης..το αρχείο που μου εδωσες το λινκ θα μου το ζητήσει το iTunes να το ανοίξω κατα την διαδικασία του restore? Α και όταν τελειώσει το restore κάνω κανονικα jb πάλι με greenpoison ε??

 

To SHSH δεν χρειάζεται να το ψάξεις. Εφ όσον ήταν JB πριν στην 4.2.1, έχει κρατηθεί απο το cydia αυτόματα.

Το αρχείο που σου εδωσα είναι το 4.2.1 iOS.

Θα το βάλεις στην επιφάνεια εργασιας σου. Θα σου χρειαστει πρώτα απ όλα για το restore.

Αφου ακολουθήσεις την διαδικασία που περιγράφεται εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=307079 αλλα και στο επόμενο μήνυμα ώστε να κανεις restore, θα χρειαστεί να υποδείξεις αυτο το αρχείο με το iOS 4.2.1 πατώντας shift + restore.

Επίσης θα το χρειαστείς και μόλις ξεκινήσεις το JB.

 

Διάβασε προσεκτικά τις οδηγίες στο link που σου εδωσα σχετικά με το πως κάνουμε downgrade αλλα και στο επόμενο μήνυμα που περιγράφω πως κάνουμε restore κατευθείαν σε παλιοτερο iOS όπως για παράδειγμα τώρα, που δεν θες να πας στην 4.3.3

Είναι δοκιμασμένο το εκανα στην δικη μου συσκευη.

 

Αν δεν τα καταφέρεις, κανε restore στην 4.3.3 και κανε JB σ αυτήν με το redsnow16.

Είναι μια χαρα το iOS 4.3.3

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα όλους τους τρόπους και να το κάνω restore στην 4.2.1 με το αρχείο που μου είπες και το tiny umbrella και στο τελος δεν έβγαζε exit recovery για να ανοιξει η συσκευή με αποτέλεσμα να το κάνω reset και άνοιγε κανονικά χωρίς καμία αλλαγή. Επίσης δοκίμασα να κατεβασω και την αναβάθμιση και να το κάνω restore με την καινούργια έκδοση αλλά πάλι τπτ ενώ κατέβηκε όλο κανονικά μου έβγαλε μήνυμα οτι your connection was timed out και δεν μπόρεσε λεει να κατέβει ενώ είχε ολοκληρωθεί!! Καμιά ιδέα εκτος απο το να το πετάξω???:mad:
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν κανείς σωστά. Στο tiny umprella αριστερά στο μενού πρέπει να σού δείχνει το όνομά της συσκευής. Την επιλεγείς και σου βγάζει την ένδειξη exit recovery.

 

Αν θελήσεις να κανείς restore στην 4.3.3 θα πρέπει πρώτα να διαγραψεις την τελευταία γραμμή που προσέθεσες στο αρχείο hosts γιατί έτσι δεν αφήνει την συσκευή να επικοινωνήσει με τον server της apple.

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το αρχείο που τροποποιησα όντως θα δημιουργει προβλημα και δεν μου περασε απο το μυαλο. Θα ξαναδοκιμασω αυριο και θα σας πω εξελιξεις! Ευχαριστω πολυ για την πολυτιμη βοήθεια!!!

 

 

Edit: στο tiny umbrella ναι μεν μου εμφανιζει το ονομα της συσκευης στα κινεζικα γιατι ειναι στα ελληνικα αλλα κατα την διαδικασια του restore δεν μου το εμφανιζει στα connected devices αλλα στα recently added!

Link to comment
Share on other sites

Το SBSettings είναι μια από της Cydia εφαρμογές που τρέχει συνέχεια οπότε αν και με ένα μικρό ποσοστό ρουφάει μπαταρία... και αν είσαι J/B εύκολα παρασυρεσαι στο νσ κάνεις το κινητό σου να τα κάνει "όλα" και πέφτεις στην παγίδα...

 

Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ SBSettings το θεωρώ άχρηστο στο 4άρι :!:

 

Συγγνώμη φίλε μου,αλλά σίγουρα δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει sbsettings στο μήλο...

Επίσης από τα προηγούμενα μηνύματα σου,βγάζω το συμπέρασμα ότι είσαι κ ΕΣΥ ένας από τους εκατομμύρια χρήστες iPhones που δεν μπορούν να χαρούν τις δυνατότητες της συσκευής τους στο έπακρο...κ απλά αναλώνονται στο jb μόνο για το instalous ...

 

Το cydia για έναν που καταλαβαίνει τι πραγματικά χρειάζεται,είναι ο θησαυρός του iPhone κ το Α κ το Ω.

 

Από εκεί αρχίζουν όλα αυτά που κάνουν την διάφορα σε ένα iPhone κ από εκεί μπορούν παράλληλα να τελειώσουν,αν αρχίζει ο χρήστης κ βάζει ότι βρει μπροστά του.

Είναι τεράστιες οι δυνατότητες του μήλου αρκεί να ξέρεις τι ζητάς απο αυτό κ φυσικά πως θα τα πάρεις.

 

Την καλημέρα μου :)

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε μου,αλλά σίγουρα δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει sbsettings στο μήλο...

Επίσης από τα προηγούμενα μηνύματα σου,βγάζω το συμπέρασμα ότι είσαι κ ΕΣΥ ένας από τους εκατομμύρια χρήστες iPhones που δεν μπορούν να χαρούν τις δυνατότητες της συσκευής τους στο έπακρο...κ απλά αναλώνονται στο jb μόνο για το instalous ...

 

Το cydia για έναν που καταλαβαίνει τι πραγματικά χρειάζεται,είναι ο θησαυρός του iPhone κ το Α κ το Ω.

 

Από εκεί αρχίζουν όλα αυτά που κάνουν την διάφορα σε ένα iPhone κ από εκεί μπορούν παράλληλα να τελειώσουν,αν αρχίζει ο χρήστης κ βάζει ότι βρει μπροστά του.

Είναι τεράστιες οι δυνατότητες του μήλου αρκεί να ξέρεις τι ζητάς απο αυτό κ φυσικά πως θα τα πάρεις.

 

Την καλημέρα μου :)

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

 

Ωραία τότε για εξήγησε μου εσύ που σου φαίνεται τόσο χρήσιμο το SBSettings στο 4...? Να κλείνεις το 3G η να βλέπεις πόση μνήμη ελεύθερη έχεις; H να εξαφανίζεις εικονίδια; Η πόσα άλλα άκυρα κατά την γνώμη μου ?

 

Επίσης ποιος σου είπε ότι έχω το installus; Και τέλος θα ήθελα πολύ να μου πεις ποιες από τις εφαρμογές cydia έχεις στο μήλο σου και κατά πόσο σου χρησιμεύουν και πόσο κρατάει η μπαταρία στο κινητό σου;

 

Καλημέρα και από μένα :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τότε για εξήγησε μου εσύ που σου φαίνεται τόσο χρήσιμο το SBSettings στο 4...? Να κλείνεις το 3G η να βλέπεις πόση μνήμη ελεύθερη έχεις; H να εξαφανίζεις εικονίδια; Η πόσα άλλα άκυρα κατά την γνώμη μου ?

 

Επίσης ποιος σου είπε ότι έχω το installus; Και τέλος θα ήθελα πολύ να μου πεις ποιες από τις εφαρμογές cydia έχεις στο μήλο σου και κατά πόσο σου χρησιμεύουν και πόσο κρατάει η μπαταρία στο κινητό σου;

 

Καλημέρα και από μένα :)

 

Αυτά ξέρεις ότι κάνει το sbsettings,αυτά αναφέρεις.

 

Επίσης αν δεν το ξέρεις υπάρχουν εφαρμογές στο cydia που δεν δίνονται καν στο app store.(κ payd μάλιστα) Να μην μιλήσω για λύσεις/διορθώσεις/εμπλουτισμό εφαρμογών με στοιχεία ανύπαρκτα για αυτές/tweaks κ δεκάδες άλλες εφαρμογές !

Τωρα αν όλα αυτά είναι "άχρηστα" κατα την γνώμη σου,σεβαστό.

Αλλά επειδή Εγω είμαι πολύ απαιτητικός χρήστης κ ultimate power user έχω απαιτήσεις, που για εσάς μπορεί να είναι αστείες,αλλά βρε αδερφέ,να μην έχω κ

 

μια αναφορά μηνυμάτων

Μια επιλογή απόριψης κλήσης

Ένα quick menu να ενεργοποίησω wifi,bl κλπ

Να μην συνεχίσω να αναφέρω τι αλλα λείπουν απο το iPhone σε σχέση με άλλες πλατφόρμες λογισμικού αλλα κ σε σχέση ΜΕ πολυ φθηνότερες κ λιγότερο "έξυπνες" συσκευές.

Όσο για την μπαταρία του κ την αυτονομία της,είχα το μήλο μου για ένα μήνα οεμ,λόγω έλλειψης jb.

Επιβεβαιωνω ότι η μπαταρία του κράταγε έτσι:

 

ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟ ΑΠΟ ΌΤΙ ΜΕΤΆ ΠΟΥ ΤΟ ΈΚΑΝΑ JB !

 

Αλλα γιατί ομως??

 

Γιατί σε οεμ κατάσταση ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΎΣΕ ΝΑ ΚΆΝΕΙ παρα μονο,πολυ ελαχιστα πραγματα κ Τα Περισσοτερα απο αυτα ΌΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΈΝΑ Κ ΈΤΣΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΆ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΎΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΌΤΕΡΟ ΑΠΟ ΌΤΙ ΜΕΤΆ ΤΟ JB !

Γράφω με κεφάλαια γιατί φωνάζω μπάς κ καταλάβουν κάποιοι τελικά ποιος είμαι κ τι ενοω όταν επαναλαμβάνω κάτι (που το φωνάζω χρόνια Τωρα).

 

Επέτρεψε μου να έχω την άποψη μου,μιας κ κάτι ξέρω παραπάνω..

Φιλικά πάντα Δημητρης :)

 

 

 

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...