Jump to content

Το iPhone 4 στην Ελλάδα και ο τελικός απολογισμός


TN97
 Κοινοποίηση

Το iPhone 4 κυκλοφόρησε και στην χώρα μας. Θα το αγοράσετε;  

905 members have voted

  1. 1. Το iPhone 4 κυκλοφόρησε και στην χώρα μας. Θα το αγοράσετε;

    • Ναι, θα το αγοράσω, είτε τώρα είτε αργότερα
      248
    • Όχι, δεν θα το αγοράσω
      525
    • Δεν έχω αποφασίσει ακόμα...
      100
    • Το έχω αγοράσει ήδη από το εξωτερικό
      32


Recommended Posts

πουθενα ..απλα συμφωνουμε πως συμφωνουμε!:)

 

Θα μπορουσες να με πεις βεβαια φαν της Νοκια. Αν και εχω να τις καταλογισω παρα πολλα στραβα που εχει κανει τοσα χρονια

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 530
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες δεν ξέρω για το death grip πάντως εμένα

Δεν το κάνει! Είμαι τυχερός; Ο φίλος μας είναι άτυχος;; Χμμμ δεν ξέρω! Εγώ Θάσο πήγαινα πάντως για αντικατάσταση αν έχανε σήμα!

 

Φιλικά και αντικειμενικά!

 

Επίσης θα ήθελα ενα ωραίο συγκριτικό από τον φίλο που έχει αυτές τις 3 συσκευές... Να ξέρουμε αν θα πάμε σε android μετά το iPhone 4 :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν ξέρω για το death grip πάντως εμένα

Δεν το κάνει! Είμαι τυχερός; Ο φίλος μας είναι άτυχος;; Χμμμ δεν ξέρω! Εγώ Θάσο πήγαινα πάντως για αντικατάσταση αν έχανε σήμα!

 

Φιλικά και αντικειμενικά!

 

Επίσης θα ήθελα ενα ωραίο συγκριτικό από τον φίλο που έχει αυτές τις 3 συσκευές... Να ξέρουμε αν θα πάμε σε android μετά το iPhone 4 :p

 

Όλες οι συσκευές είναι ίδιες (ISO γαρ). Απλώς πρέπει να τύχει να βρεθείς σε περιοχή με ασθενές σήμα. Το ότι δεν συμβαίνει το χάσιμο του σήματος (ακόμα) σε κάποιον δε σημαίνει ότι δε θα του συμβεί όταν βρεθεί στις κατάλληλες συνθήκες.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι συσκευές είναι ίδιες (ISO γαρ). Απλώς πρέπει να τύχει να βρεθείς σε περιοχή με ασθενές σήμα. Το ότι δεν συμβαίνει το χάσιμο του σήματος (ακόμα) σε κάποιον δε σημαίνει ότι δε θα του συμβεί όταν βρεθεί στις Ακατάλληλες συνθήκες.

 

Μια μικρη διορθωσουλα αν επιτρεπεται :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ πλάκα πάντως πως ορισμένοι προσπαθούν να πείσουν άλλους που δηλώνουν ότι δεν έχουν πρόβλημα, ότι οι τελευταίοι κάνουν λάθος και η συσκευή τους έχει σίγουρα πρόβλημα. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ πλάκα πάντως πως ορισμένοι προσπαθούν να πείσουν άλλους που δηλώνουν ότι δεν έχουν πρόβλημα, ότι οι τελευταίοι κάνουν λάθος και η συσκευή τους έχει σίγουρα πρόβλημα. :lol:

διαφωνω με την φιλοσοφια αυτη. μην ξεχνας οτι υπαρχουν και πολλοι αλλοι που αποκρυπτουν οτι εχουν προβλημα για να μην τους τα χωσουν εδω μεσα.

και αυτο ειναι ακομα πιο λαθος !!!!

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ πλάκα πάντως πως ορισμένοι προσπαθούν να πείσουν άλλους που δηλώνουν ότι δεν έχουν πρόβλημα, ότι οι τελευταίοι κάνουν λάθος και η συσκευή τους έχει σίγουρα πρόβλημα. :lol:

 

Δεν έχει πλάκα, είναι το σωστό.

 

Στο συγκεκριμένο πρόβλημα, αν ένας αριθμός χρηστών δει το πρόβλημα κι είναι σε θέση να το αναπαραξει, τότε όσοι και να δηλώσουν ότι δεν έχουν πρόβλημα δεν έχει καμια σημασία.

 

Το συμπέρασμα είναι τοι το πρόβλημα είναι υπαρκτό.

 

Κανείς δεν χαρακτήρισε καμια συσκευή αλλού ως προβληματική. Το ότι δεν έχουν δει το πρόβλημα θα μπορεί να οφείλεται σε έναν αριθμο παραγόντων όπως καλό σήμα στη γειτονιά τους.

 

Γεγονός παραμένει ότι το iPhone 4 έχει πρόβλημα με την κεραία του.

 

Γενικά τα iPhone δεν φημίζονται για τις επιδόσεις τους στο RF κομμάτι. Κι εγώ έχω δει επανειλημμενα iPhone 3GS να πηγαίνει από 3 μπάρες 3G σε 2G και μετά σε "αναζήτηση" και μετά σε "καμία υπηρεσία". Καλά θα κάνει η Apple να βελιτωσει τις επιδόσεις των συσκευών της στον τομέα αυτό.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα τους έξυπνους τις συζητήσεις να μην υποτιμούν την νοημοσύνη μου!

Διαβάστε λίγο τα προηγούμενα πόστ μου..

 

Είμαι ένας power user, αυτή την στιη που γράφω έχω 2 γραμμές γιατί είμαι σε υπόγειο! Το σφιγκω όσο πιο δυνατά γίνεται! Οι γραμμές παραμένουν ίδιες! Μερικές φορές παρατηρώ και αύξηση στις 3 γραμμές παρόλο που το κρατάω σφικτα! Αυτό όμως γίνεται κ αν δεν το αγκαλιαζω ούτως η άλλος! Οποίος αμφιβάλει ας έρθει μια βόλτα και αν καταφέρει να το αναπαράγει το πρόβλημα τότε θα του το χαρίσω να πααει να το πουλήσει να πάρει κανά android αφού είναι τόσο άχρηστο πια... Αν είναι δυνατόν!

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα τους έξυπνους τις συζητήσεις να μην υποτιμούν την νοημοσύνη μου!

Διαβάστε λίγο τα προηγούμενα πόστ μου..

 

Είμαι ένας power user, αυτή την στιη που γράφω έχω 2 γραμμές γιατί είμαι σε υπόγειο! Το σφιγκω όσο πιο δυνατά γίνεται! Οι γραμμές παραμένουν ίδιες! Μερικές φορές παρατηρώ και αύξηση στις 3 γραμμές παρόλο που το κρατάω σφικτα! Αυτό όμως γίνεται κ αν δεν το αγκαλιαζω ούτως η άλλος! Οποίος αμφιβάλει ας έρθει μια βόλτα και αν καταφέρει να το αναπαράγει το πρόβλημα τότε θα του το χαρίσω να πααει να το πουλήσει να πάρει κανά android αφού είναι τόσο άχρηστο πια... Αν είναι δυνατόν!

φιλε μου δεν αναφερε κανεις οτι ΟΛΑ τα iphone4 εχουν προβλημα. και δεν αμφισβητησε κανεις την νοημοσυνη κανενος !!!!

το προβλημα ειναι υπαρκτο, και απλα προσπαθουμε ολοι (κατοχοι iphone και μη) να δουμε απλα αν ειναι το προβλημα μεγαλο η μικρο, συχνο η σπανιο.

οσο πιο γρηγορα το καταλαβουν οι κατοχοι iphone τοσο καλυτερα γι'αυτους. οι υπολοιποι ουτως η αλλως απλως ενημερωνομαστε.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα τους έξυπνους τις συζητήσεις να μην υποτιμούν την νοημοσύνη μου!

Διαβάστε λίγο τα προηγούμενα πόστ μου..

 

Είμαι ένας power user, αυτή την στιη που γράφω έχω 2 γραμμές γιατί είμαι σε υπόγειο! Το σφιγκω όσο πιο δυνατά γίνεται! Οι γραμμές παραμένουν ίδιες! Μερικές φορές παρατηρώ και αύξηση στις 3 γραμμές παρόλο που το κρατάω σφικτα! Αυτό όμως γίνεται κ αν δεν το αγκαλιαζω ούτως η άλλος! Οποίος αμφιβάλει ας έρθει μια βόλτα και αν καταφέρει να το αναπαράγει το πρόβλημα τότε θα του το χαρίσω να πααει να το πουλήσει να πάρει κανά android αφού είναι τόσο άχρηστο πια... Αν είναι δυνατόν!

 

εσυ γιατι δεν πας στα μερη αυτων που λενε οτι πραγματι υπαρχει προβλημα στο σημα τους? ή, μαλλον, καλυτερα να το πεις στον ιδιο τον Jobs, που ο ιδιος ειπε οτι υπαρχει ενα θεμα με την κεραια και, πριν διαφωνησεις μαζι του, σκεψου οτι απελυσε και αυτον που ευθυνεται.. Να σοβαρευτουμε λιγο ρε παιδια, οπως ειπε και ο Jobs 'δεν ειμαστε τελοιοι', στη συνεντευξη του..

 

Αγαπητε μου: Προφανως, εισαι απο τους τυχερους που δεν εχει προβλημα το κινητο σου, αυτο ομως δεν ακυρωνει το προβλημα της κεραιας σε ολες τις συσκευες..

Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά κάποιος έγραψε πως οι συσκευές είναι ISO γαρ και γιαυτο αυτού του είδους η απάντηση!

Εγώ δεν είπα ότι δεν υπάρχει το πρόβλημα!

Εγώ είπα πως δεν το βλέπω εγώ στην δική μου συσκευή!

 

Επίσης σαν τεχνικός μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι οποιαδήποτε κεραία την γειωσεις είτε κινητού είτε wifi κτλ κτλ χάνει σε σχέση με την κανονική της λειτουργία!

Άρα η χαζομαρα που έκαναν είναι ότι άφησαν την κεραία εξωτερική!!!!

Γιαυτο κ τώρα τρέχουν με τις θήκες! Καταταλλα είναι πολύ καλή συσκευή χωρίς κανένα ελλατωμα στο hardware της.

Κ για τους παραπάνω λόγους αμφιβάλλω αν θα διωρθωθει με software update!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
καλησπερα και απο εμενα, αν και εχουν γραφτει πολλες σελιδες απο το μεσημερι, θα απαντησω σε καποιους και θα γραψω για ποιον λογο πιστευω (με επιχειρηματα) οτι το iphone δεν ειναι σε καμια περιπτωση η καλυτερη multimedia συσκευη οπως αναφερθηκε.

 

η απαντηση μου αναφέρεται στα παρακατω posts...

 

Είναι λίγο αστείο που βασίστηκες για τη σύγκριση σε κάτι που έχεις δει μόνο σε specs! Και αυτό ακριβώς φωνάζω από την αρχή! Αλλά παρόλα αυτά σε προκαλώ όταν βγει το Nokia να μαζευτούμε και να δούμε στην πράξη, πόση ώρα θα πάρει στον καθένα μας για νστείλει ένα sms, να μπει σε ένα site, να τραβήξει ένα video να το επεξεργαστεί και να το ανεβάσει στο youtube, να κάνει ένα post στο twitter κλπ κλπ! Επίσης σου υπογράφω από τώρα πως η οθόνη του Νοκια θα είναι αστεία μπροστά σου iphone! Καλή η κριτική αλλά να μην τα φέρνουμε όλα στα μέτρα μας! :p

 

jimacid, και μόνο το γεγονός ότι συγκρίνεις ένα υπαρκτό κινητό με ένα χαρτί full of specs είναι αστείο από μονο του.

Τώρα, για τα επιμέρους points, στα οποία αναλώνεσαι στα περισσότερα στο bluetooth και τη σύνδεση με tv :lol: δεν θα ασχοληθώ καν, καθ' οτι δεν βρίσκω κανένα νόημα. Συνέχισε να ψάχνεις το κινητό που θα συνδέεται με εξωτερική συστοιχία RAID, παρ' όλο που σου δίνει έως και 32GB εσωτερικής μνήμης. :rolleyes:

 

Το αυτό! :rolleyes:

 

εσυ γιατι δεν πας στα μερη αυτων που λενε οτι πραγματι υπαρχει προβλημα στο σημα τους? ή, μαλλον, καλυτερα να το πεις στον ιδιο τον Jobs, που ο ιδιος ειπε οτι υπαρχει ενα θεμα με την κεραια και, πριν διαφωνησεις μαζι του, σκεψου οτι απελυσε και αυτον που ευθυνεται.. Να σοβαρευτουμε λιγο ρε παιδια, οπως ειπε και ο Jobs 'δεν ειμαστε τελοιοι', στη συνεντευξη του..

 

Αγαπητε μου: Προφανως, εισαι απο τους τυχερους που δεν εχει προβλημα το κινητο σου, αυτο ομως δεν ακυρωνει το προβλημα της κεραιας σε ολες τις συσκευες..

 

http://www.skai.gr/news/technology/article/150906/delirio-stin-ellada-gia-to-iphone-4/?utm_source=rss_news_technology&utm_campaign=skai200905190000&utm_medium=rss

 

Αν όλοι αυτοί είχα τα προβλήματα που εσύ θεωρείς δεδομένα, θα έπρεπε σε όλα τα forums να υπάρχουν χιλιάδες χρήστες που θα βρίζουν και όχι 5-6!

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν όλοι αυτοί είχα τα προβλήματα που εσύ θεωρείς δεδομένα, θα έπρεπε σε όλα τα forums να υπάρχουν χιλιάδες χρήστες που θα βρίζουν και όχι 5-6!

:cool:

 

307 ατομα συμφωνουν μαζι μου και 168 διαφωνουν..

Link to comment
Share on other sites

307 ατομα συμφωνουν μαζι μου και 168 διαφωνουν..

 

Και 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν Skip. :baby:

Link to comment
Share on other sites

307 ατομα συμφωνουν μαζι μου και 168 διαφωνουν..

 

Πόσοι όμως από αυτούς έχουν δει έστω ζωγραφιστό το iPhone 4 μάλλον δεν το γνωρίζουμε...

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Πόσοι όμως από αυτούς έχουν δει έστω ζωγραφιστό το iPhone 4 μάλλον δεν το γνωρίζουμε...

 

To internet , τους φιλους και τον κοσμο εδω μεσα γιατι τους εχουμε τοτε βρε συ:)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

To internet , τους φιλους και τον κοσμο εδω μεσα γιατι τους εχουμε τοτε βρε συ:)

 

Όση αξία και αξιοπιστία στερούνται οι διθυραμβικές κριτικές όσων κατέχουν μια συσκευή, άλλο τόσο αναξιόπιστες και πρακτικά άχρηστες είναι οι αρνητικές απόψεις ανθρώπων που δεν την έχουν. Κοινή λογική...

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Όση αξία και αξιοπιστία στερούνται οι διθυραμβικές κριτικές όσων κατέχουν μια συσκευή, άλλο τόσο αναξιόπιστες και πρακτικά άχρηστες είναι οι αρνητικές απόψεις ανθρώπων που δεν την έχουν. Κοινή λογική...

 

Οταν βλεπω ΒΙΝΤΕΟ που φαινεται το προβλημα καθαρα (σε πανω απο μια συσκευες εννοειται), οταν διαβαζω ανακοινωσεις της ιδιας της ΑPPLE, οταν ακουω αποψεις ανθρωπων που το ΑΓΟΡΑΣΑΝ δεν χρειαζομαι κατι αλλο.

Και αυτο κοινη λογικη ειναι νομιζω.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όση αξία και αξιοπιστία στερούνται οι διθυραμβικές κριτικές όσων κατέχουν μια συσκευή, άλλο τόσο αναξιόπιστες και πρακτικά άχρηστες είναι οι αρνητικές απόψεις ανθρώπων που δεν την έχουν. Κοινή λογική...

 

Οταν βλεπω ΒΙΝΤΕΟ που φαινεται το προβλημα καθαρα (σε πανω απο μια συσκευες εννοειται), οταν διαβαζω ανακοινωσεις της ιδιας της ΑPPLE, οταν ακουω αποψεις ανθρωπων που το ΑΓΟΡΑΣΑΝ δεν χρειαζομαι κατι αλλο.

Και αυτο κοινη λογικη ειναι νομιζω.

 

@thePRODIGY

 

Ειδικεύεις κάτι που ο Foxx το αναφέρει γενικά. Δεν εστιάζει στην καθημερινή προβληματική ή μη χρήση του κινητού, αλλά στην αξιοπιστία των απόψεων κάποιων εδώ μέσα - φίλων ή μη της Apple.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

@thePRODIGY

 

Ειδικεύεις κάτι που ο Foxx το αναφέρει γενικά. Δεν εστιάζει στην καθημερινή προβληματική ή μη χρήση του κινητού, αλλά στην αξιοπιστία των απόψεων κάποιων εδώ μέσα - φίλων ή μη της Apple.

 

Νομιζα πως μιλαγαμε για το σημα. Αν αναφεροταν σε κατι αλλο, λαθος δικο μου.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 μέρες τώρα είχα 4 πτώσεις κλήσης. Ο συνομιλητής δεν με ακουγε , εγώ τον άκουγα και το σήμα στις 5 γραμμές. Στην τελευταία κλήση πρόλαβα να δω ότι εχω πατήσει κάπως (με το αυτί μου) την σιγή. Δεν κλείνει τόσο γρήγορα η οθόνη όπως στο 3Gs. Ίσως είναι στην δικιά μου συσκευή μόνο.

 

Κατα τα αλλά , είμαι υπερευχαριστημενος , δεν κολαει πουθενά και παίζει παιχνίδια τέλεια.

Στα υπόλοιπα που λένε μερικοί , χεστικα γιατί γνωρίζω τι θέλω απο μια συσκευή.Να κανω 10 πράγματα τέλεια , τα υπόλοιπα δν με νοιαζουν

Edited by Billeridis
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

5 μέρες τώρα είχα 4 πτώσεις κλήσης. Ο συνομιλητής δεν με ακουγε , εγώ τον άκουγα και το σήμα στις 5 γραμμές. Στην τελευταία κλήση πρόλαβα να δω ότι εχω πατήσει κάπως (με το αυτί μου) την σιγή. Δεν κλείνει τόσο γρήγορα η οθόνη όπως στο 3Gs. Ίσως είναι στην δικιά μου συσκευή μόνο.

 

Κατα τα αλλά , είμαι υπερευχαριστημενος , δεν κολαει πουθενά και παίζει παιχνίδια τέλεια.

Στα υπόλοιπα που λένε μερικοί , χεστικα γιατί γνωρίζω τι θέλω απο μια συσκευή. Να μην μιλάει πουθενά. Να κανό 10 πράγματα τέλεια , τα υπόλοιπα δν με νοιαζουν

 

Ελα μου?! :blink::ninja:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οταν βλεπω ΒΙΝΤΕΟ που φαινεται το προβλημα καθαρα (σε πανω απο μια συσκευες εννοειται), οταν διαβαζω ανακοινωσεις της ιδιας της ΑPPLE, οταν ακουω αποψεις ανθρωπων που το ΑΓΟΡΑΣΑΝ δεν χρειαζομαι κατι αλλο.

Και αυτο κοινη λογικη ειναι νομιζω.

 

Εννοείται πως θα είναι κοινή λογική, όταν φυσικά δείξεις και σε εμάς τους υπολοίπους πότε και που η Apple ανακοίνωσε πως υπάρχει συγκεκριμένο πρόβλημα στο iPhone 4 που δεν υπόκειται στους ίδιους φυσικούς νόμους που διέπουν όλες τις συσκευές. Όσο για τα videos θέλεις να δούμε μερικά ακόμα μαζί;

 

Samsung Galaxy S:

Google - HTC Nexus:

HTC Desire: http://www.youtube.com/watch?v=bONIjkFrn_c

 

Φαντάζομαι πως τώρα που τα είδαμε, θα πρέπει εμείς οι κατά τα άλλα φίλοι του iPhone ακολουθώντας το παράδειγμα υμών των υπολοίπων να γυρνούμε τα topics του forum αφορίζοντας τις συγκεκριμένες συσκευές. Να υποθέσω πως το βρίσκεις αυτό λογικό; Γιατί για να είμαι ειλικρινής και με όλο το συμπάθειο εγώ το βρίσκω μάλλον γελοίο. :)

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ πλάκα πάντως πως ορισμένοι προσπαθούν να πείσουν άλλους που δηλώνουν ότι δεν έχουν πρόβλημα, ότι οι τελευταίοι κάνουν λάθος και η συσκευή τους έχει σίγουρα πρόβλημα. :lol:

 

Ναι έχεις δίκαιο !!!!!! Είναι τραγικό !!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Ακόμα πιο ηλίθιο είναι φυσικά :

να έχει παραδεχθεί η Apple ότι όντως χάνει σήμα,

να έχουμε όλοι μας δει πολλά βίντεο,

να έχει γίνει σάλος (στα πλαίσια αρνητικής διαφήμησης υπέρ της Apple)

και εν τέλει να βγαίνει η Apple και να λέει πως ναι το κινητό έχει αυτό το πρόβλημα (και αντί να μείνει εκεί στην κυριολεξία θάβει όλα τα κινητά της αγοράς) και επιπλέον δημοσιοποιήσει πως οι συσκευές της υπολόγιζαν εξ αρχής λάθος το σήμα !!!!

 

Αλλά όοοοοοοχι !!!!!! Τώραα έρχεται ένας καταναλωτής και λέει ότι όλα αυτά είναι βλακείες, το κινητό δουλεύει ρολόι !!!!!!!!! Πόσο τραγικό μπορεί να είναι αυτό ???????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...