Jump to content

Το iPhone 4 στην Ελλάδα και ο τελικός απολογισμός


TN97
 Κοινοποίηση

Το iPhone 4 κυκλοφόρησε και στην χώρα μας. Θα το αγοράσετε;  

905 members have voted

  1. 1. Το iPhone 4 κυκλοφόρησε και στην χώρα μας. Θα το αγοράσετε;

    • Ναι, θα το αγοράσω, είτε τώρα είτε αργότερα
      248
    • Όχι, δεν θα το αγοράσω
      525
    • Δεν έχω αποφασίσει ακόμα...
      100
    • Το έχω αγοράσει ήδη από το εξωτερικό
      32


Recommended Posts

Φυσικά!!!! γιατί τι με ενδιαφέρει εμένα αν πουλάει σαν τρελό, αν αυτό που θα αγοράσω έχει πρόβλημα με το σήμα ή δεν με εξυπηρετεί όπως θέλω εγώ???

 

Δεν γίνεται να εξυπηρέτη 3000 χιλιάδες άτομα και εσυ ο ένας να μην μπορείς να εξυπηρέτηθεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 530
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και φυσικά είναι η ίδιοι μισθοί και ο ίδιος τρόπος ζωής στην Ιταλία ....

 

Για την τιμή του iPhone 4 φταίνε οι μισθοί; Τι άλλο θα ακούσω γι' αυτή την συσκευή; :mad:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να εξυπηρέτη 3000 χιλιάδες άτομα και εσυ ο ένας να μην μπορείς να εξυπηρέτηθεις.

 

Και που ξέρεις οτί αυτοί οι 3000 δεν πήραν το iphone γιατί το θεωρούν status symbol;

Που ξέρεις εσύ ποιές είναι οι ανάγκες αυτών των 3000 χιλιάδων που αγόρασαν το 4;

 

Για την τιμή του iPhone 4 φταίνε οι μισθοί; Τι άλλο θα ακούσω γι' αυτή την συσκευή; :mad:

Όχι δεν το έπιασες σωστά...λέει πως η τιμή του iphone στην ιταλία είναι ίδια όπως κ εδώ...και του είπε πως το κόστος ζωής και οι μισθοί της ιταλίας είναι ίδιοι με της ελλάδας (δεν ξέρω αν ισχύει αυτό για τους μισθούς...)

 

(Σοrry για το double post...)

Edited by TN97
Συνένωση μηνυμάτων. Να χρησιμοποιείς την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ αν θέλεις να προσθέσεις κάτι.

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Και που ξέρεις οτί αυτοί οι 3000 δεν πήραν το iphone γιατί το θεωρούν status symbol;

Που ξέρεις εσύ ποιές είναι οι ανάγκες αυτών των 3000 χιλιάδων που αγόρασαν το 4;

 

Μέσα στους 3 χιλιαδες σίγουρα θα υπάρχουν άτομα με παρόμοιες ανάγκες με σας. Οπότε δεν γίνεται 3 χιλιάδες άτομα να κάνουνε λάθος. Οπότε οποίος θέλει το αγοραζει μην προσπαθείτε να πείσετε τον κόσμο να μην το αγοράσει γιατί βλέπετε δεν πιάνει.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στους 3 χιλιαδες σίγουρα θα υπάρχουν άτομα με παρόμοιες ανάγκες με σας. Οπότε δεν γίνεται 3 χιλιάδες άτομα να κάνουνε λάθος. Οπότε οποίος θέλει το αγοραζει μην προσπαθείτε να πείσετε τον κόσμο να μην το αγοράσει γιατί βλέπετε δεν πιάνει.

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν για τίποτα.

Μην έρθει όμως μετά να μας λέει για το πόσο φοβερή και τρομερή είναι η συσκευή του, γιατί της λείπουν 3 σελίδες χαρακτηριστικά για να θεωρηθεί "πλήρης".

Σόρρυ, αυτή είναι η αλήθεια. Αν είχα αντίθετη άποψη, να είσαι σίγουρος ότι θα ήταν ήδη στα χέρια μου.

 

Δεν γίνεται να εξυπηρέτη 3000 χιλιάδες άτομα και εσυ ο ένας να μην μπορείς να εξυπηρέτηθεις.

 

Αυτό ήταν. Τώρα το πέτυχες.....

Είναι λογική αυτή? Επειδή κάποιοι ικανοποιούνται με οθόνες των 3,5 ιντσών, πρέπει και εγώ να μείνω εκεί?

Και πώς ξέρεις πόσοι από αυτούς που το αγόρασαν θα μείνουν ή όχι ευχαριστημένοι?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν για τίποτα.

Μην έρθει όμως μετά να μας λέει για το πόσο φοβερή και τρομερή είναι η συσκευή του, γιατί της λείπουν 3 σελίδες χαρακτηριστικά για να θεωρηθεί "πλήρης".

Σόρρυ, αυτή είναι η αλήθεια. Αν είχα αντίθετη άποψη, να είσαι σίγουρος ότι θα ήταν ήδη στα χέρια μου.

 

 

 

Αυτό ήταν. Τώρα το πέτυχες.....

Είναι λογική αυτή? Επειδή κάποιοι ικανοποιούνται με οθόνες των 3,5 ιντσών, πρέπει και εγώ να μείνω εκεί?

Και πώς ξέρεις πόσοι από αυτούς που το αγόρασαν θα μείνουν ή όχι ευχαριστημένοι?

 

Δεν είμαι μαζί τους να ξέρω. Αλλά σε ένα προϊόν για να θεωρείτε πετυχημένο κοιτάμε της πωλήσεις

Edited by geo_1983petra
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι μαζί τους να ξέρω. Αλλά σε ένα προϊόν για να θεωρείτε πετυχημένω κοιτάμε της πωλήσεις

 

Αυτό ισχύει γενικά.

Όμως μιας και το θέμα "κινητό τηλέφωνο" το κατέχουμε, θέλω να πιστεύω, μπορούμε να κρίνουμε και κάπως πιο "ειδικά" ο καθένας για τον εαυτό του.

 

Δηλαδή, αν ήταν να αγοράσω κουζίνα, που δεν ξέρω από κουζίνες, θα κοιτούσα ποια πουλάει περισσότερο, αλλά για κινητό, πιστεύω ότι μετά από πολυετή ενασχόλησή μου με το άθλημα και αγορά πολλών συσκευών (πολλές εκ των οποίων μεγάλες αποτυχίες για μένα) νομίζω ότι μπορώ να σχηματίσω άποψη από μόνος μου για το τι μου κάνει και τι όχι, και όχι να παρακολουθώ τις πωλήσεις.;)

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι η σειρά των λαθεμένων αγορών μου έλαβε τέλος, ούτε ότι το παίζω κανένας ειδήμονας, απλά νομίζω μπορώ να κρίνω για τις ανάγκες και τον εαυτό μου με πιο πολύπλοκα κριτήρια από τις "πωλήσεις."

 

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι μαζί τους να ξέρω. Αλλά σε ένα προϊόν για να θεωρείτε πετυχημένο κοιτάμε της πωλήσεις

 

Αλλο πετυχημένο και άλλο πλήρες...

Ο μόνος λόγος που αυτό το κινητό πουλάει σα τρελό παρά το γεγονώς οτί έχει 700 ευρώ είναι γιατί αυτό το κινητό είναι μόδα,είναι status symbol,είναι εύκολο και γρήγορο στς λειτουργίες του,διαφημίζεται συνέχεια από παντού...ΑΛΛΑ δεν είναι πλήρες ούτε και το τελειότερο κινητό του κόσμου...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλο πετυχημένο και άλλο πλήρες...

Ο μόνος λόγος που αυτό το κινητό πουλάει σα τρελό παρά το γεγονώς οτί έχει 700 ευρώ είναι γιατί αυτό το κινητό είναι μόδα,είναι status symbol,είναι εύκολο και γρήγορο στς λειτουργίες του,διαφημίζεται συνέχεια από παντού...ΑΛΛΑ δεν είναι πλήρες ούτε και το τελειότερο κινητό του κόσμου...

 

τελειο κινητο δεν υπαρχει.

κινητο αγοραζουμε οχι υπολογιστη.

παντος αυτα που κανει εστω τα κανει καλυτερα απο ολους.

Link to comment
Share on other sites

τελειο κινητο δεν υπαρχει.

κινητο αγοραζουμε οχι υπολογιστη.

παντος αυτα που κανει εστω τα κανει καλυτερα απο ολους.

 

Όχι δεν υπάρχει τέλειο κινητό από την στιγμή που κανένα δεν φτιάχνει καφέ :p

Ούτε τέλειος υπολογιστής υπάρχει...

Ναι τα περισότερα από αυτά που κάνει τα κάνει πάρα πολύ καλά,πολύ πιο έυκολα κ πιο γρήγορα από άλλα κινητά αλλά τα άλλα κινητά κάνουν φτηνότερα πολλά περισότερα πράγματα από αυτό...Μην κάτσω να αναλύσω τι κάνει και τι δεν κάνει,πάνω κάτω τα ξέρουμε...

 

Αλλά μην έρχεστε και μας λέτε οτί είναι το τελειότερο κινητό,γιατί όχι δεν είναι...

Το οτί είναι μια πάρα πολύ καλή επιλογή όμως δεν το αμφισβητεί κανείς....

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΑ δεν είναι πλήρες ούτε και το τελειότερο κινητό του κόσμου...

Τέλειο δεν υπάρχει στην βιομηχανία, και σίγουρα το iPhone δεν είναι. Όμως αν δεν συγκεντρώνει το iPhone 4 σήμερα τον καλύτερο μέσο όρο τότε ποιό τα καταφέρνει καλύτερα να το μάθουμε και εμείς οι ...παραπλανηθέντες; :p

 

τελειο κινητο δεν υπαρχει.

κινητο αγοραζουμε οχι υπολογιστη.

Γιατί μήπως υπάρχουν "τέλειοι" υπολογιστές; :lol:

Τα μαύρα τους τα χάλια έχουν όλα τα καταναλωτικά προϊόντα αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα γι'αυτό.

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει τέλειο κινητό από την στιγμή που κανένα δεν φτιάχνει καφέ :p

Ούτε τέλειος υπολογιστής υπάρχει...

Ναι τα περισότερα από αυτά που κάνει τα κάνει πάρα πολύ καλά,πολύ πιο έυκολα κ πιο γρήγορα από άλλα κινητά αλλά τα άλλα κινητά κάνουν φτηνότερα πολλά περισότερα πράγματα από αυτό...Μην κάτσω να αναλύσω τι κάνει και τι δεν κάνει,πάνω κάτω τα ξέρουμε...

 

Αλλά μην έρχεστε και μας λέτε οτί είναι το τελειότερο κινητό,γιατί όχι δεν είναι...

Το οτί είναι μια πάρα πολύ καλή επιλογή όμως δεν το αμφισβητεί κανείς....

 

εγω δεν ειπα οτι ειναι τελειο κινητο.

απλως ανεφερα οτι πρεπει να σταματησει αυτο με το σημα εχει καταντηση κουραστικο.

οποιος δεν το θελει δεν το παιρνει.

οποιο θεμα ανοιχτη το ιδιο πραγμα γραφεται.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειπα οτι ειναι τελειο κινητο.

απλως ανεφερα οτι πρεπει να σταματησει αυτο με το σημα εχει καταντηση κουραστικο.

οποιος δεν το θελει δεν το παιρνει.

οποιο θεμα ανοιχτη το ιδιο πραγμα γραφεται.

 

Γιατί είπα εγώ κάτι για το σήμα; :confused:

 

Βασικά ένα θεματάκι υπάρχει με το σήμα στο 3g αν είσαι σε περιοχή με χάλια κάλυψη αλλά και πάλι όλες οι συσκευές αντιμετωπίζουν πρόβλημα σε τέτοιες περιοχές,άλλες μικρότερο άλλες μεγαλύτερο...το 4 έχει λίγο μεγαλύτερο πρόβλημα όταν το ακουμπάς αλλά και πάλι γυρίζει σε gsm σήμα και δεν χάνεις ούτε κλήση ούτε τίποτα...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είπα εγώ κάτι για το σήμα; :confused:

 

Βασικά ένα θεματάκι υπάρχει με το σήμα στο 3g αν είσαι σε περιοχή με χάλια κάλυψη αλλά και πάλι όλες οι συσκευές αντιμετωπίζουν πρόβλημα σε τέτοιες περιοχές,άλλες μικρότερο άλλες μεγαλύτερο...το 4 έχει λίγο μεγαλύτερο πρόβλημα όταν το ακουμπάς αλλά και πάλι γυρίζει σε gsm σήμα και δεν χάνεις ούτε κλήση ούτε τίποτα...

 

λοιπον την παρασκευη θα το εχω θα το ριξω μια ματια να δω ποσο σοβαρο ειναι.

ασε που εχω παραγγειλα μια belkin θηκη σιγα μην το εχω ετσι να μου πεσει κατω να κλαιω τα λεφτα μου μετα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον την παρασκευη θα το εχω θα το ριξω μια ματια να δω ποσο σοβαρο ειναι.

ασε που εχω παραγγειλα μια belkin θηκη σιγα μην το εχω ετσι να μου πεσει κατω να κλαιω τα λεφτα μου μετα.

 

Με γειά ;)

Εμένα το πήρε ένας φίλος μου από τις 27 και το τσεκάραμε αυτό με το σήμα...

Πάντως για όσους δεν το έχουν δει από κοντά πραγματικά είναι το κάτι άλλο σαν ποιότητα κατασκευής!!!Είναι απίστευτο όμορφο!

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Με γειά ;)

Εμένα το πήρε ένας φίλος μου από τις 27 και το τσεκάραμε αυτό με το σήμα...

Πάντως για όσους δεν το έχουν δει από κοντά πραγματικά είναι το κάτι άλλο σαν ποιότητα κατασκευής!!!Είναι απίστευτο όμορφο!

ειχε προβλημα ο φιλος με το σημα?

Link to comment
Share on other sites

ειχε προβλημα ο φιλος με το σημα?

 

Λοιπόν με παροχό κοσμοτέ κάναμε σύγκριση iphone4 vs wave...Τα είχαμε βάλει σε λειτουργία 3g...είμασταν στο σαλόνι οπού το με το wave όταν το αφήνω στο τραπεζάκι έχω 2γραμμές 3g...Τα αφήσαμε δίπλα δίπλα...το wave έτυχε να έχει 3 γραμμές σήμα εκείνη την ώρα και το iphone 2 γραμμές...

Πιάνωντας στο χέρι μου το wave έχασε μια γραμμή...έσφιξα το χέρι μου γύρω από τη κεραία του wave και έχασε κ άλλη γραμμή,είχα μείνει με 1 γραμμή 3g σήμα...

Κάνοντας το ίδιο με το iphone σφίγκοντας το χέρι μου στην περιοχή της κεραίας έμεινε με 0 γραμμές και μπήκε σε gsm δίκτυο με full σήμα..

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν με παροχό κοσμοτέ κάναμε σύγκριση iphone4 vs wave...Τα είχαμε βάλει σε λειτουργία 3g...είμασταν στο σαλόνι οπού το με το wave όταν το αφήνω στο τραπεζάκι έχω 2γραμμές 3g...Τα αφήσαμε δίπλα δίπλα...το wave έτυχε να έχει 3 γραμμές σήμα εκείνη την ώρα και το iphone 2 γραμμές...

Πιάνωντας στο χέρι μου το wave έχασε μια γραμμή...έσφιξα το χέρι μου γύρω από τη κεραία του wave και έχασε κ άλλη γραμμή,είχα μείνει με 1 γραμμή 3g σήμα...

Κάνοντας το ίδιο με το iphone σφίγκοντας το χέρι μου στην περιοχή της κεραίας έμεινε με 0 γραμμές και μπήκε σε gsm δίκτυο με full σήμα..

 

Και εγω ετυχε να εχω τις ιδιες συσκευες και ειδα το αντιθετο

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

ειναι για να σφιγκουμε τις συσκευες ετσι?

περιμενω να ερθει και μενα να κανω το τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ετυχε να εχω τις ιδιες συσκευες και ειδα το αντιθετο

 

Δηλαδή το wave είχε χειρότερο σήμα;

Ήταν και οι δύο συσκευές στο ίδιο δίκτυο;

Βασικά αυτά είναι ψιλομπακαλίστικα που κάνουμε,οι μετρήσεις πρέπει να γίνονται σε εργαστήρια...

 

ειναι για να σφιγκουμε τις συσκευες ετσι?

περιμενω να ερθει και μενα να κανω το τεστ.

 

Όταν λέμε τις σφύγγουμε εννοούμε δεν τις κρατάμε τελείως χαλαρά,πως σφίγγεις την συσκευή που κρατάς όταν νομίζεις οτί πάει να σου πέσει...κάπως έτσι...

 

(Πάλι βλακεία με double post έκανα,και δεν έχει επιλογή και να διαγράψω το ποστ...)

Edited by gkr41
Συνεχόμενα μηνύματα

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα παραδεχομουν οποιον ειχε τα '**' και μου ελεγε 'ναι ρε φιλε, επειδη ειναι της μοδας το πηρα'.. και οσο αφορα τις πωλησεις παγκοσμιως:

 

οσο αφορα τις κατασκευαστριες εταιριες

nokia 35%

samsung 20.6%

lg 8.6%

rim 3.4%

sony ericsson 3.1%

motorola 3%

apple 2.7%

 

οσο αφορα το λειτουργικο

Symbian 44,3%

Research In Motion (RIM) 19,4%

iPhone OS 15.4%

Android 9.6%

Microsoft Windows Mobile 6.8%

Linux 3.7%

 

πηγή: http://www.gartner.com

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα παραδεχομουν οποιον ειχε τα '**' και μου ελεγε 'ναι ρε φιλε, επειδη ειναι της μοδας το πηρα'.. και οσο αφορα τις πωλησεις παγκοσμιως:

 

οσο αφορα τις κατασκευαστριες εταιριες

nokia 35%

samsung 20.6%

lg 8.6%

rim 3.4%

sony ericsson 3.1%

motorola 3%

apple 2.7%

 

οσο αφορα το λειτουργικο

Symbian 44,3%

Research In Motion (RIM) 19,4%

iPhone OS 15.4%

Android 9.6%

Microsoft Windows Mobile 6.8%

Linux 3.7%

 

πηγή: http://www.gartner.com

 

Μα φιλε μου συγγνωμη κιολας, τι συγκρινεις ακριβως?

Προφανως οι εταιριες που προηγουνται της apple θα πουλησουν πιο πολυ οταν παρουσιαζουν 4-5+ smartphones τον χρονο ενω η apple μολις 1!!!

Aν βεβαια μιλαει για πωλησεις smartphone και οχι γενικα, γιατι αν μιλαει γενικα δε το συζηταμε καν.

 

Σας καιει τοσο πολυ που πουλαει τοσο το iphone που καταντατε γραφικοι.

Το Ν8 δε θα πουλησει οσο η apple το iphone σε ενα μηνα.Ε και?

Σου αρεσει το Ν8, παρ'το.Τι σε νοιαζει τι κανει ο αλλος?!

Ωχου, μας σκοτιζεται με τα ψυχολογικα σας με τις εταιριες και τις μετρησεις και τις πωλησεις και τις μουρες και το ραδιοφωνο μπλα μπλα μπλα...

 

Βασικά αυτά είναι ψιλομπακαλίστικα που κάνουμε,οι μετρήσεις πρέπει να γίνονται σε εργαστήρια...

 

Nαι αλλα η πραγματικοητα βρισκεται εκει εξω, στο εργαστηριο απλα θα ερθει η επιβεβαιωση.

Το θεμα ειναι οτι υφισταται το ''πρβλημα'' σε ολες τις συσκευες, και δεν ειναι τιποτα παραπανω απο αυτο που σε πολλες συσκευες παρατηρειται, απλα σε μεγαλυτερο βαθμο.

Το αν πιανει η δεν πιανει και το ποσοστο που πεφτει το σημα εχει να κανει καθαρα με την ποιοτητα ληψης της καθε περιοχης.

Απλα αλλοι το αποδεχονται, αλλοι το κρυβουν, και αλλοι βρισκουν αλλο εναν λογο να ξεσπασουν εναντιον του iphone, των χρηστων του, του steve κτλ.

Edited by gkr41
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση του κουμπιού "Τροποποίηση" ή "Πολλαπλή παράθεση"
Link to comment
Share on other sites

Το Ν8 δε θα πουλησει οσο η apple το iphone σε ενα μηνα.

 

Σε ένα μήνα; Η Nokia θα ανοίξει σαμπάνιες έτσι και το Ν8 καταφέρει (αν καταφέρει) να πουλήσει σε όλη του τη ζωή λίγες χιλιάδες κομμάτια τη στιγμή που η Apple πούλησε κοντά στα 2.000.000 iPhone 4 μέσα σε 1-2 ημέρες.

 

Δεν σημαίνει βέβαια τίποτα αυτό για την ποιότητα της ίδιας της συσκευής αλλά σημαίνει πολλά όσον αφορά την αποδοχή του κόσμου και τον αντίκτυπο ενός μοντέλου στην αγορά.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Μα φιλε μου συγγνωμη κιολας, τι συγκρινεις ακριβως?

Προφανως οι εταιριες που προηγουνται της apple θα πουλησουν πιο πολυ οταν παρουσιαζουν 4-5+ smartphones τον χρονο ενω η apple μολις 1!!!

Aν βεβαια μιλαει για πωλησεις smartphone και οχι γενικα, γιατι αν μιλαει γενικα δε το συζηταμε καν.

 

Σας καιει τοσο πολυ που πουλαει τοσο το iphone που καταντατε γραφικοι.

Το Ν8 δε θα πουλησει οσο η apple το iphone σε ενα μηνα.Ε και?

Σου αρεσει το Ν8, παρ'το.Τι σε νοιαζει τι κανει ο αλλος?!

Ωχου, μας σκοτιζεται με τα ψυχολογικα σας με τις εταιριες και τις μετρησεις και τις πωλησεις και τις μουρες και το ραδιοφωνο μπλα μπλα μπλα...

 

welcome to the club my friend :)

φιλικη συμβουλη, αν κατσεις λιγο ακομα προσπαθησε να μην ανατιναχτεις κι εσυ απο οτι διαβασεις :)

 

btw, πολυ ευστοχη η υπογραφή σου, προσυπογραφω ;)

 

foxx: 1.700.000 "προβληματικων" ip4 πουληθηκαν σε 3 μερες :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

@michaelpap4: απο τη κριτικη μαθαινουμε.. Λιγοι ειναι οι haters και εγω δεν ειμαι απο αυτους. Εγω ειμαι lover των dual sim (μελλοντικό γκρουπ καταναλωτών). Εγραψα αυτα τα στατιστικά για να προσγειώσω καποιους που λανθασμενα νομιζουν οτι το 4αρι ειναι top. Και η εφημερίδα 'Το Θέμα' οταν ειχε πρωτοβγει, ξεπουλουσε, γιατι ομως? Γιατι ο αριθμος των φυλλαδων ηταν επιτηδες λιγος σε καθε περιπτερο. Κλασσικο κολπο marketing..

 

(περασαν 2 ωρες απο το post και ουτε ενα σχολιο, η με εκαναν ban, η τους αποστομωσα, η το μυστικο λογισμικο του Jobs (world domination) λειτουργησε..

Edited by mobilelove
??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...