Jump to content

Games - Ποιά παιζετε / ποιά σας αρέσουν


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτη τη στιγμη στον υπολογιστη μου εχω το The Sims 2 και το Resident Evil 4ασχετα μεταξυ τους αλλα δεν εχει να κανει!Πιο πριν επαιζα το Swat 4(καλο αλλα λιγο) το Alias και αλλα!

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Oblivium!!!

Aπλα απιστευτο κολυμα!

...Ισως το καλυτερο RPG ever!

Μάλλον εννοείς "Oblivion" ;)

Όντως...πολύ καλό.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοείς "Oblivion" ;)

Όντως...πολύ καλό.

 

 

Nαι αυτο!

Για ατελειωτες ωρες κολληματος και με δυνατοτητα να κανεις οτι θελεις μεσα στο παιχνιδι....

Link to comment
Share on other sites

Δύο μέρες τώρα έχω κολλήσει με το Caesar IV. Καταπληκτικό videogame.:up: Πριν αρκεταααα χρόνια (νομίζω περίπου έξι χρόνια) είχα το Caesar II. Πριν δύο μέρες βρέθηκα σε ένα Video club για να νοικιάσω μια ταινία και όταν είδα το Caesar IV το αγόρασα δίχως δεύτερη σκέψη.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (Nokia6280/2.0 (05.92) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Prwto kai kalytero to FINAL FANTASY VIII(kai mono apo tin seira) meta GTA series, pro kai carbon. Kapoios anefere to Oblivion san to kalytero rpg for ever epidei 30 wres gia 60%. F.F8 100+wres gia card collector, item kai alla polla

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα στο ξεθαψιμο παλιων θρεντιωνε.

Ειμαι νιουμπι εδω και προσπαθω να βρω κανα θεμα που να με ενδιαφερει μεσω αναζητησης:p

Λοιπον, παλαιωθεν τεραστιο λιωσιμο τα gta:vice city, gta:san andreas(το δευτερο απειρως πιο πολυ), WoW(εχω κλεισει σχεδον μια μερα παιζοντας.-), counter strike σε εποχες γυμνασιου, και ακομα πιο παλια κατι theme hospital και κατι sims στα οποια απολαμβανα να φτιαχνω σπιτια.

CoD, ντοτες, pes09 το πιο προσφατο κολλημα, και επισης σημερα εδινα μαθημα στις 11 και μεχρι 5 λεπτα πριν επαιζα ενα demo guitar hero που εχω στο ps3. Αφου θυμηθηκα οτι γραφω παλι καλα.

Ειμαι καΐδι.

Link to comment
Share on other sites

gta iv / pes2009/ need for speed undercover/ the sim 3 :cool::cool:

και κανενα pokeraki μεσα μεσα:X

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν εμαθα ποκερακι.

:/

Το σιμς 3 τι το διαφορετικο εχει απο το 2? Δηλαδη στη ζωη των σιμς τι αλλο αλλαζει; (γιατι στα σπιτια μπορουσες να κατεβασεις 50000 εξπανσιονς και να αλλαξεις απειρα πραγματα)

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν εμαθα ποκερακι.

:/

Το σιμς 3 τι το διαφορετικο εχει απο το 2? Δηλαδη στη ζωη των σιμς τι αλλο αλλαζει; (γιατι στα σπιτια μπορουσες να κατεβασεις 50000 εξπανσιονς και να αλλαξεις απειρα πραγματα)

το sims 3 εχει καλυτερα γραφικα, γειτονιες(μπορεις να προσθεσεις και αλλες), ρουχα και γενικα ολα αλλασουν. υπαρχουν ωραια βιντεακια που μπορεις να δεις στο ιντερνετ

 

Υ.Γ.: το ποκερακι ειναι υπεροχο και πολυ ευκολο να το μαθεις. Και εγω στο facebook το παιζω!

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Call of duty, Call of duty 2, Call of duty 4, Call of duty 5 (Single και online) Pro 9

Nba2k9, Sims 3, San andreas (με cheats φυσικά), Need for speed Undercover, Counter strike condition zero, 1.6 , Source! Γενικά ότι έχει να κάνει me first person shoot το παιζω! MEn of War, Brothers in arms και όλα όσα έχω για το PS2 με emulators:D!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...