Jump to content

Απόψεις: Πρόβλημα λήψης, πωλήσεις του iPhone 4 και η εικόνα της Apple...


TN97
 Κοινοποίηση

Θα επηρεάσει το πρόβλημα λήψης το iPhone 4 και την εικόνα της Apple;  

555 members have voted

  1. 1. Θα επηρεάσει το πρόβλημα λήψης το iPhone 4 και την εικόνα της Apple;

    • Ναι
      375
    • Όχι
      165
    • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ
      15


Recommended Posts

To θεμα πλεον εχει περασει σε αλλο επιπεδο.

 

ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΟΥ Consumer Report ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΤΗΣ ΑPPLE.

 

ΚΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ"!!!

 

Αν έμπαινες στον κόπο να επισκευτείς ο ίδιος τα Apple Discussions θα διαπίστωνες πως δεν σβήστηκε το θέμα, ούτε και η ανακοίνωση για τα συμπεράσματα του consumer reports. Αυτό που σβήστηκε είναι κάποια συγκεκριμένα σχόλια χρηστών, κάποια μάλιστα εκ των οποίων ήταν εναντίον της αξιοπιστίας του ConsumerReports και των συμπερασμάτων του.

 

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2503638&tstart=0

 

Μάλλον λοιπόν δεν μπορούμε να μιλούμε για λογοκρισία του θέματος αφού το θέμα εξακολουθεί να υπάρχει στα Apple forums. Δεν συμφωνείς; :rolleyes:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 199
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο θεμα που αναφερεις γραφουν οτι ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ σβηστηκαν και κανουν πλακα κανοντας προβλεψεις για το ποτε θα σβηστει και αυτο...

 

Επισης δες ποση διαρκεια ζωης εχει το συγκεκριμενο θεμα που αναφερεις και περιμενε να δουμε αν θα συνεχισει να υπαρχει...

 

Ακομα και αυτος που το ξεκινάει γραφει " READ IT WHILE YOU CAN"

 

Μην προσπαθεις να κανεις το ασπρο μαυρο.

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Αν έμπαινες στον κόπο να επισκευτείς ο ίδιος τα Apple Discussions θα διαπίστωνες πως δεν σβήστηκε το θέμα, ούτε και η ανακοίνωση για τα συμπεράσματα του consumer reports. Αυτό που σβήστηκε είναι κάποια συγκεκριμένα σχόλια χρηστών, κάποια μάλιστα εκ των οποίων ήταν εναντίον της αξιοπιστίας του ConsumerReports και των συμπερασμάτων του.

 

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2503638&tstart=0

 

Μάλλον λοιπόν δεν μπορούμε να μιλούμε για λογοκρισία του θέματος αφού το θέμα εξακολουθεί να υπάρχει στα Apple forums. Δεν συμφωνείς; :rolleyes:

 

Οι χρήστες βέβαια λένε ότι το θέμα έχει σβηστεί 4 φορές και το ξαναανεβάζουν.

"Last 2 or 3 threads on this subject have been deleted. This one will be gone soon. "

"Congrats everyone. We have survived 4 minutes! Lets see how much longer we can go until deletion."

Επίσης το link για το report.

http://blogs.consumerreports.org/electronics/2010/07/apple-iphone-4-antenna-issue-iphone4-problems-dropped-calls-lab-test-confirmed-problem-issues-signal-strength-att-network-gsm.html

Link to comment
Share on other sites

Μην προσπαθεις να κανεις το ασπρο μαυρο.

 

Είδες πουθενά να κάνω "το άσπρο μαύρο"; Εσύ είπες πως λογοκρίθηκε και σβήστηκε, πάω και εγώ να δω την "λογοκρισία" στα Apple Discussions και διαπιστώνω πως όχι μόνο υπάρχει το συγκεκριμένο topic αλλά και πολλά άλλα παλαιότερα με το ίδιο ακριβώς θέμα. Έχω άδικο ή μήπως δεν βλέπω καλά; :lol:

 

Εννοείται πως δεν θα μου κάνει εντύπωση αν η Apple λογοκρίνει αρνητικά σχόλια. Έχω και ο ίδιος διαπιστώσει πολύ χειρότερη και αυταρχική συμπεριφορά της συγκεκριμένης εταιρείας στο παρελθόν, ενώ και δικά μου "σχολιαστικά" posts στα forum τους έχουν σβηστεί. Αυτά για να ξεκαθαρίσω πως δεν την υποστηρίζω ως εταιρεία, άσχετα με το τελευταίο θέμα για το οποίο και συζητούμε. Όσο για τα προβλήματα με το σήμα, αν όντως ισχύουν πράγμα που σύντομα θα το διαπιστώσουμε, ναι και εγώ πιστεύω πως θα προκαλέσει σημαντική ζημιά στην αξιοπιστία και την εικόνα της Apple, και θα της αξίζει. Τα λάθη πληρώνονται και πρέπει να πληρώνονται ώστε να μην επαναληφθούν. :)

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Είδες πουθενά να κάνω "το άσπρο μαύρο"; Εσύ είπες πως λογοκρίθηκε και σβήστηκε, πάω και εγώ να δω την "λογοκρισία" στα Apple Discussions και διαπιστώνω πως όχι μόνο υπάρχει το συγκεκριμένο topic αλλά και πολλά άλλα παλαιότερα με το ίδιο ακριβώς θέμα. Έχω άδικο ή μήπως δεν βλέπω καλά; :lol:

 

Εννοείται πως δεν θα μου κάνει εντύπωση αν η Apple λογοκρίνει αρνητικά σχόλια. Έχω και ο ίδιος διαπιστώσει πολύ χειρότερη και αυταρχική συμπεριφορά της συγκεκριμένης εταιρείας στο παρελθόν, ενώ και δικά μου "σχολιαστικά" posts στα forum τους έχουν σβηστεί. Αυτά για να ξεκαθαρίσω πως δεν την υποστηρίζω ως εταιρεία, άσχετα με το τελευταίο θέμα για το οποίο και συζητούμε. Όσο για τα προβλήματα με το σήμα, αν όντως ισχύουν πράγμα που σύντομα θα το διαπιστώσουμε, ναι και εγώ πιστεύω πως θα προκαλέσει σημαντική ζημιά στην αξιοπιστία και στην εικόνα της Apple, και θα της αξίζει. :)

 

Καλα βλεπεις, μιας και βλεπεις αυτα που υπαρχουν αλλα δεν βλεπεις αυτα που δεν υπαρχουν πλεον.

 

If you were looking for a message thread on Apple's support forums pointing to Consumer Reports' article 'not recommending' the iPhone 4, it's not there any more. Apple's support forum moderators deleted the thread. Bing cached it.

 

If it happened once, maybe you'd say it was a glitch. But what if it happened twice? Three times? Four times, five, six?

 

Αν θελεις λοιπον βαλε μας το λινκ που θα επρεπε να υπαρχει μεσα στο φορουμ της apple και που παραπεμπει στο συγκεκριμενο θεμα. Αυτο ακριβως που δεν θα βρεις είναι αυτο που δεν βλεπεις πλεον. Το οτι βλεπεις καποια δεν σημαινει οτι τα βλεπεις ολα...

 

Και αν διαβασεις το αρθρο θα καταλαβεις οτι το εσβησαν γιατι οι συγκεκριμενοι πλεον επιστημονικα αποδειξαν οτι το τηλεφωνο εχει προβλημα. Τελεια και παυλα. Η apple δουλευει τον κοσμο με τις ανακοινωσεις αυτες και αυτο τελεια και παυλα.

Edited by jks13
Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις λοιπον βαλε μας το λινκ που θα επρεπε να υπαρχει μεσα στο φορουμ της apple και που παραπεμπει στο συγκεκριμενο θεμα. Αυτο ακριβως που δεν θα βρεις είναι αυτο που δεν βλεπεις πλεον. Το οτι βλεπεις καποια δεν σημαινει οτι τα βλεπεις ολα...

 

Άνθρωπέ μου σου λέω πως υπάρχει, και έδωσα ήδη το link. Ορίστε λοιπόν άλλη μια φορά. Πάτα το το "ρημάδι" να το δεις.

 

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2503638&tstart=0

 

Όπως βλέπεις υπάρχει και το topic και το link στο CR. Τώρα αν σβήστηκαν κάποια άλλα παλαιότερα ή αν θα σβηστεί και αυτό αργότερα το είπα και το ξαναλέω πως δεν το αμφισβητώ. Έχω δει την Apple να κάνει πολύ χειρότερα στο παρελθόν. :)

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Άνθρωπέ μου σου λέω πως υπάρχει, και έδωσα ήδη το link. Ορίστε λοιπόν άλλη μια φορά. Πάτα το το "ρημάδι" να το δεις.

 

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2503638&tstart=0

 

Όπως βλέπεις υπάρχει και το topic και το link στο CR. Τώρα αν σβήστηκαν κάποια άλλα παλαιότερα ή αν θα σβηστεί και αυτό αργότερα το είπα και το ξαναλέω πως δεν το αμφισβητώ. Έχω δει την Apple να κάνει πολύ χειρότερα στο παρελθόν. :)

 

Apple drops Consumer Reports/iPhone 4 discussion threads down memory hole

 

by TJ Luoma (RSS feed) on Jul 12th 2010 at 7:00PM

 

 

Εσυ δεν γραφεις αυτο πιο πανω???

"Είδες πουθενά να κάνω "το άσπρο μαύρο"; Εσύ είπες πως λογοκρίθηκε και σβήστηκε, πάω και εγώ να δω την "λογοκρισία" στα Apple Discussions και διαπιστώνω πως όχι μόνο υπάρχει το συγκεκριμένο topic αλλά και πολλά άλλα παλαιότερα με το ίδιο ακριβώς θέμα. Έχω άδικο ή μήπως δεν βλέπω καλά; "

 

Το θεμα που μας δινεις

Topic : Consumer Reports puts the smackdown on iPhone 4

Posted: Jul 13, 2010 1:49 AM

εχει γραφτει πααααρα πολλες ωρες μετα την καταγγελια.

Link to comment
Share on other sites

Για να χρησιμοποιήσω τα δικά σου λόγια ζήτησες να σου δώσω το topic των Apple Discussions που παραπέμπει στο συγκεκριμένο report του customers reports, και αυτό σου έδωσα μια και υπάρχει.

Από εκεί και μετά τι να συζητάμε; Αν όντως υπάρχει θέμα με τη λήψη όσα topics και αν σβήσουν, το θέμα θα υπάρχει και θα γίνει ακόμα ευρύτερα γνωστό και έτσι πρέπει να γίνει.

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Με το μάρκετινγκ που διαθέτει η Apple ακόμα και όλα να τα αποσύρει, θα τους κάνει όλους να τρέχουν σαν τρελοί να αγοράσουν ένα γιατί θα είναι συλλεκτικό!!! :wacko::wacko::wacko:
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

αρχιζει και γινεται κουραστικο ολο αυτο ολο τα ιδια και τα ιδια λεμε.

το θεμα ειναι οτι θελουμε να βρεθει λυση.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά, δε χρειάζεται να δίνουμε έκταση σε κάτι άλλο εκτός από το πραγματικό θέμα της συζήτησης. Άλλωστε και ο foxx ξεκαθάρισε ότι δε λέει πως δε γίνεται λογοκρισία στα forums της Apple, απλώς είχε αντίρρηση για τη συγκεκριμένο. Εγώ, επειδή μιλάτε για άσπρο-μαύρο, θα έλεγα ότι δε χρειάζεται να βλέπουμε μόνο άσπρο ή μαύρο σε κάθε θέμα... Υπάρχουν και ενδιάμεσες διαβαθμίσεις του γκρίζου... ;)

 

Όσο για τα προβλήματα με το σήμα, αν όντως ισχύουν πράγμα που σύντομα θα το διαπιστώσουμε, ναι και εγώ πιστεύω πως θα προκαλέσει σημαντική ζημιά στην αξιοπιστία και την εικόνα της Apple, και θα της αξίζει. Τα λάθη πληρώνονται και πρέπει να πληρώνονται ώστε να μην επαναληφθούν.

Πότε είπες ότι το περιμένεις να σου έρθει;

Link to comment
Share on other sites

Πότε είπες ότι το περιμένεις να σου έρθει;

 

Αύριο μέχρι το βράδυ περιμένω τον συνεργάτη μου από Αγγλία, οπότε μεθαύριο αν όλα πάνε καλά θα έχω επιτέλους προσωπική εμπειρία από το μέγεθος και τη φύση του προβλήματος. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Εσυ συγνωμη φιλε μου, αλλα εχεις δει εσυ ποτε update που να ειναι hardware? Οταν μιλαμε για update εννοουμε hardware? Και ο λαθος τροπος υπολογισμου γινεται απο software ή απο hardware? Γιατι μιλουν για αλγοριθμο υπολογισμου (αυτο είναι software) και οχι για εξαρτημα που δινει λαθος στοιχεια ουτε για σχεδιασμο.

Φίλε δεν είπα πουθενά για Hardware Update και μην μας τρελάνεις. Απλά έκανα την ερώτηση, αν τελικά το πρόβλημα είναι στο Software και έχουν πιθανότητα 0.01% να το λύσουν τι θα λέγατε; Δεν μίλησα για Hardware Update, δεν είναι εφικτό κάτι τέτοιο :S

 

Tο οτι σε ολα μα ολα τα iphone 4, μολις ακουμπας το επιμαχο σημειο πέφτει η ποιοτητα του σηματος με την μια, για μενα ειναι αρκετο.

Μα φίλε μου Κώστα εδώ είναι που κολλάω και εγώ. Το πρόβλημα δεν υπάρχει σε όλα τα iPhone 4... Συμφωνώ υπάρχουν πάρα πολλά, τα περισσότερα, που έχουν πρόβλημα αλλά μερικά άλλα δεν έχουν αυτό το πρόβλημα. Είναι βέβαιο ότι καλύπτοντας τον χώρο εκείνο θα μειωθεί το σήμα, αλλά όχι τόσο δραματικά. Υπάρχουν και άτομα που δεν αντιμετωπίζουν το πρόβλημα. Και να σου κάνω μια ερώτηση. Πως γίνεται η Apple, να έβαλε την κεραία εξωτερικά και να μην είδε το πρόβλημα αυτό; Δηλαδή αμφισβητούμε πλέον και το τι γίνεται μέσα στις εταιρίες; Κάνουν έρευνες, το δοκιμάζουν όχι μόνο στα εργαστήρια αλλά και έξω από αυτά, κάνουν επανασχεδιασμούς, αλλάζουν 1002 πράγματα... Και έκαναν εκεί το λάθος τοποθετώντας την κεραία εξωτερικά;

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν είπα πουθενά για Hardware Update και μην μας τρελάνεις. Απλά έκανα την ερώτηση, αν τελικά το πρόβλημα είναι στο Software και έχουν πιθανότητα 0.01% να το λύσουν τι θα λέγατε; Δεν μίλησα για Hardware Update, δεν είναι εφικτό κάτι τέτοιο :S

 

 

Μα φίλε μου Κώστα εδώ είναι που κολλάω και εγώ. Το πρόβλημα δεν υπάρχει σε όλα τα iPhone 4... Συμφωνώ υπάρχουν πάρα πολλά, τα περισσότερα, που έχουν πρόβλημα αλλά μερικά άλλα δεν έχουν αυτό το πρόβλημα. Είναι βέβαιο ότι καλύπτοντας τον χώρο εκείνο θα μειωθεί το σήμα, αλλά όχι τόσο δραματικά. Υπάρχουν και άτομα που δεν αντιμετωπίζουν το πρόβλημα. Και να σου κάνω μια ερώτηση. Πως γίνεται η Apple, να έβαλε την κεραία εξωτερικά και να μην είδε το πρόβλημα αυτό; Δηλαδή αμφισβητούμε πλέον και το τι γίνεται μέσα στις εταιρίες; Κάνουν έρευνες, το δοκιμάζουν όχι μόνο στα εργαστήρια αλλά και έξω από αυτά, κάνουν επανασχεδιασμούς, αλλάζουν 1002 πράγματα... Και έκαναν εκεί το λάθος τοποθετώντας την κεραία εξωτερικά;

 

Το πρόβλημα είναι σε όλα τα κινητά. Το αν θα παρατηρηθεί όμως το πρόβλημα εξαρτάται από την κάλυψη που υπάρχει στο συγκεκριμένο σημείο. Γιατί ακουμπώντας σε εκείνο το σημείο το iPhone δε μηδενίζεται το λαμβανόμενο σήμα, αλλά αποσβένεται (δηλαδή μειώνεται) η ισχύς του. Οπότε άμα είσαι σε σημείο που έχεις "σήμα καμπάνα" ούτε γάτα ούτε ζημειά.

Το θέμα είναι πως η απόσβεση αυτή είναι τόσο μεγάλη που σε σημεία με απλά ικανοποιητικό σήμα (άσχετα το display του σήματος στην οθόνη), αυτό αποσβένεται τόσο ώστε πέφτει κάτω από το σημείο ευαισθησίας της συσκευής με αποτέλεσμα "να μην πιάνει". Η απόσβεση σε άλλα κινητά πιάνοντας τα γύρω από το σημείο που είναι η κεραία είναι πολύ μικρότερη και γι'αυτό δεν εκδηλώνουν φανερά αυτό το πρόβλημα.

Η μόνη λύση είναι η θήκη.

Link to comment
Share on other sites

@andreas_ku990, το τελευταίο σου μήνυμα μόλις σβήστηκε.

 

Υιοθέτησε πιο ευγενικό ύφος απέναντι στους άλλους και ιδιαίτερα όταν δεν συμφωνούν μαζί σου. Μην ξεχνάς ότι η συμμετοχή σε ένα forum δεν είναι υποχρεωτική.

 

Απορίες, ενστάσεις και παρατηρήσεις, μόνο με ΠΜ.

 

Στο θέμα μας.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι σε όλα τα κινητά

(Επειδή και το τελευταίο που δεν έγραψα κάτι που να θίγει σβήστηκε θα συνεχίσω κανονικά...)

 

Λοιπόν, το ότι έχουν όλα τα iPhone 4 προβλήματα αυτό δεν ευσταθεί. Υπάρχουν άτομα που δεν αντιμετώπισαν κάποιο πρόβλημα. Αυτό ακόμα περιμένω να μου το εξηγήσετε, προτού είστε σίγουροι για οτιδήποτε. Ο μόνος που ξέρει τι γίνεται προς το παρών είναι η εταιρία, το να είμαστε σίγουροι, αμφισβητώντας οτιδήποτε μέχρι και κατόχους που δεν έχουν πρόβλημα, τότε απλά δεν αξίζει η συζήτηση. Συμφωνώ, όπως είπα ξανά, ότι πολλοί έχουν πρόβλημα, όλοι όμως όχι ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει πλέον ένα ακόμα review από μέλος του φόρουμ που το έχει στην κατοχή του επί 12 ολόκληρες μέρες.

Κλήσεις δεν χάνει και για να υπάρξει σημαντική πτώση ώστε να πέσει στην μια γραμμή πρπεπει όχι απλά να ακουμπάς αλλά να κρατάς σφυκτα το σημείο πράγμα που δεν νομίζω ότι κάνει κάποιος από εμάς στο τηλέφωνο του.

 

Δεν έχουμε παρά να περιμένουμε κι αλλά test από γνωστά μας άτομα για να καταλήξουμε κάπου.

 

Ο συμφορουμιτης ισχυρίζεται ότι αν δεν ήξερε το πρόβλημα μπορεί να μην το αντιλαμβάνονταν. Οι δοκιμές του έγιναν σε δυο ευρωπαϊκές χώρες όπου ταξίδευε. Και είναι απόλυτα αξιόπιστο άτομο όπως αξιόπιστος είναι και ο άλλος συμφορουμιτης που δηλώνει τρομερό πρόβλημα σε χρήση στην Κυπρο και Βουλγαρια όπου κινείται.

 

Οπότε αν δεν κυκλοφορισουν αρκετά κομμάτια στην Ελλαδα δεν μπορούμε να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα.

Περιμένουμε τις εντυπώσεις του Θανου "fox" ο οποίος είναι της δουλειάς και θα μας δώσει εμπεριστατομενη τοποθετιση επί του θέματος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Οι χρήστες βέβαια λένε ότι το θέμα έχει σβηστεί 4 φορές και το ξαναανεβάζουν.

"Last 2 or 3 threads on this subject have been deleted. This one will be gone soon. "

"Congrats everyone. We have survived 4 minutes! Lets see how much longer we can go until deletion."

Επίσης το link για το report.

http://blogs.consumerreports.org/electronics/2010/07/apple-iphone-4-antenna-issue-iphone4-problems-dropped-calls-lab-test-confirmed-problem-issues-signal-strength-att-network-gsm.html

 

τι μου θυμιζει αυτη η λογοκρισια..τι μου θυμιζει...;

τελος παντων

δηλαδη υπαρχουν 113 ατομα εδω μεσα που πιστευουν οτι δεν θα επηρεασει;;

μπραβο..ουτε στο στρατο δεν ειχαμε τοση πλυση εγκεφαλου

Link to comment
Share on other sites

Αν η Sony (λέμε τώρα) έβγαζε την νέα της ολοκαίνουρια πολυδιαφημισμένη super AMOLED 70 ιντσών full HD, 4K, 3D, slim, dolby, με wifi, streaming, media sharing και recording υπερ-bravia που κανει ένα σκασμό λεφτά, και τελικά αποδεικνυόταν, ότι : σε ΚΑΠΟΙΕΣ TV (random κιόλας!) την ώρα που αλλάζεις κανάλι, αν κρατάς το τηλεκοντρόλ έτσι ώστε να γέρνει στο πλάι (αντί να είναι πχ με τα κουμπιά προς τα πάνω τελείως οριζόντιο), αντί να αλλάξει κανάλι, σου σβήνει την tv (πάνω στο μουντιάλ κιόλας, έτσι!), ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ; :rolleyes:

 

πόλεμος, επανάσταση, διαδήλωση;

Link to comment
Share on other sites

τι μου θυμιζει αυτη η λογοκρισια..τι μου θυμιζει...;

τελος παντων

δηλαδη υπαρχουν 113 ατομα εδω μεσα που πιστευουν οτι δεν θα επηρεασει;;

μπραβο..ουτε στο στρατο δεν ειχαμε τοση πλυση εγκεφαλου

Αυτοί που ψήφισαν οτι δε θα επηρεαστεί δε σημαίνει πως είναι κολλημένοι με την Apple κι οτι θα πάρουν τη συσκευή. Μάλλον θεωρούν πως όλος αυτός ο ντόρος δεν είναι ικανός να βλάψει την εικόνα της εταιρίας και τις πωλήσεις που θα κάνει η συσκευή σε ανενημέρωτους καταναλωτές και fanboys.

Καμία σχέση με πλύση εγκεφάλου, μην τα συγχέεις :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...