Jump to content

Dell streak


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και με αυτό δεν γίνεται τίποτα Γιάννη. Δοκιμασμένο.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

smart keyboard pro ψαξτε το εδω μεσα δεν θυμαμαι που ακριβως το βρηκα αυριο θα το βρω που το χα κατεβασει
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
smart keyboard pro ψαξτε το εδω μεσα δεν θυμαμαι που ακριβως το βρηκα αυριο θα το βρω που το χα κατεβασει

 

https://market.android.com/details?id=net.cdeguet.smartkeyboardpro&feature=search_result

https://market.android.com/details?id=net.cdeguet.smartkeyboardpro.el&feature=search_result

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το htc δεν παιζει,το χω χιλιοδοκιμάσει.

το angry birds rio το κατέβασα από τον θείο...

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Το angry birds απο το market σου παιζει ?

 

To angry birds απο market δεν επαιζε και σε μενα, πρεπει να κανεις αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3550416#post3550416 και θα τρεξει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

To angry birds απο market δεν επαιζε και σε μενα, πρεπει να κανεις αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3550416#post3550416 και θα τρεξει κανονικα.

 

Εχεις δικιο αν και το διαβασα το συγκεκριμενο δεν το εδωσα σημασια .:)

Link to comment
Share on other sites

ναι έκανα αυτό με την κάρτα και είναι μια χαρά, και τελικά είδα ότι πρέπει να το κάνω και σε άλλα, τώρα μου το ζήταγε το mega jump. το ριο παίζει κανονικά, ωραίο είναι.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Παίδια εγώ το εχω βάλει το HTC IME και ειναι πιστέυω το καλυτερο απο όλα όσα έχω δοκιμάσει! Εχει την καλυτερη ακρίβια και την καλύτερη αναλογια στο μέγεθος των πλήκτρων. Δεν το αλλάζω με τίποτα!!! Έχω djsteve 1.9.0 rom!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παίδια εγώ το εχω βάλει το HTC IME και ειναι πιστέυω το καλυτερο απο όλα όσα έχω δοκιμάσει! Εχει την καλυτερη ακρίβια και την καλύτερη αναλογια στο μέγεθος των πλήκτρων. Δεν το αλλάζω με τίποτα!!! Έχω djsteve 1.9.0 rom!

 

Να και μία rom που το HTC IME παίζει κανονικά σε αυτή τη συσκευή. Ενδιαφέρον!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξέρω ποιον launcher χρησιμοποιείτε αλλά εγώ που δούλευα τον launcher pro για καιρό κυρίως γιατί είχε συρόμενο dock και επειδή ο adw ψιλό κόλλαγε δοκίμασα σήμερα το GO. πολύ καλός σχεδόν άλλο κινητό, σφαίρα, χωρίς κολλήματα με πάρα πολλές επιλογές και πολλά θέματα. Είμαι ενθουσιασμένος, προτείνω να τον δοκιμάσετε.

Α και το καλύτερο..Κλειδώνει την home screen σε κάθετο orientation επιτέλους....:)

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά δεν ξέρω ποιον launcher χρησιμοποιείτε αλλά εγώ που δούλευα τον launcher pro για καιρό κυρίως γιατί είχε συρόμενο dock και επειδή ο adw ψιλό κόλλαγε δοκίμασα σήμερα το GO. πολύ καλός σχεδόν άλλο κινητό, σφαίρα, χωρίς κολλήματα με πάρα πολλές επιλογές και πολλά θέματα. Είμαι ενθουσιασμένος, προτείνω να τον δοκιμάσετε.

Α και το καλύτερο..Κλειδώνει την home screen σε κάθετο orientation επιτέλους....:)

 

Για launcher γενικότερα συζητάμε εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=282395

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδια εγώ το εχω βάλει το HTC IME και ειναι πιστέυω το καλυτερο απο όλα όσα έχω δοκιμάσει! Εχει την καλυτερη ακρίβια και την καλύτερη αναλογια στο μέγεθος των πλήκτρων. Δεν το αλλάζω με τίποτα!!! Έχω djsteve 1.9.0 rom!

 

Παιζει το HTC IME σε σενα λογω custom rom που εχεις ?

Γιατι με την μανισια σε μενα τιποτα ή μηπως ειναι καποια ειδικη εκδοση ή θελει καποιο κολπο , οπως πχ με την αφαιρεση της microsd ?

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει ότι το. Streak έχει προβλήματα λήψης με το σήμα.

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι;

Αναφέρομαι ιδιαίτερα σε εκείνα που έχουν original Rom 2.2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει ότι το. Streak έχει προβλήματα λήψης με το σήμα.

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι;

Αναφέρομαι ιδιαίτερα σε εκείνα που έχουν original Rom 2.2

 

Όχι δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Δεν φαίνεται να έχει χαμηλό σήμα.

 

Μήπως φταίει και η εταιρία σου;

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Δεν φαίνεται να έχει χαμηλό σήμα.

 

Μήπως φταίει και η εταιρία σου;

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση

Όσο αφορά το σήμα αναφέρονται σε διάφορα site κάποιες δυσλειτουργίες που έχουν να κάνουν με τη διαχείριση του 3G.

Ειδικότερα αναφέρεται ότι χάνει το σήμα στα καλά καθούμενα και κάνοντας αναζήτηση το επαναφέρει.

Ένα άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι για την απόδοση, πιστότητα-ποιότητα και ένταση, του ακουστικού του (όχι του μεγαφώνου)

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση

Όσο αφορά το σήμα αναφέρονται σε διάφορα site κάποιες δυσλειτουργίες που έχουν να κάνουν με τη διαχείριση του 3G.

Ειδικότερα αναφέρεται ότι χάνει το σήμα στα καλά καθούμενα και κάνοντας αναζήτηση το επαναφέρει.

Ένα άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι για την απόδοση, πιστότητα-ποιότητα και ένταση, του ακουστικού του (όχι του μεγαφώνου)

Ευχαριστώ

 

Ένα θεματάκι με το 3G υπάρχει εδώ που τα λέμε. Μερικές φορές δείχνει να μην ανοίγει.

 

Αλλά πολύ σπάνια. Δεν έχω βρεί κάποιο workaround.

 

Όσο για το μεγάφωνο, είχα παρατηρήσει ότι δεν ακούγεται.

 

Όμως έφταιγε η θήκη otterbox η οποία όπως μιλάω μάλλον καλύπτει το ακουστικό και δεν μπορώ να ακούσω καλά. :blink::blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση

Όσο αφορά το σήμα αναφέρονται σε διάφορα site κάποιες δυσλειτουργίες που έχουν να κάνουν με τη διαχείριση του 3G.

Ειδικότερα αναφέρεται ότι χάνει το σήμα στα καλά καθούμενα και κάνοντας αναζήτηση το επαναφέρει.

Ένα άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι για την απόδοση, πιστότητα-ποιότητα και ένταση, του ακουστικού του (όχι του μεγαφώνου)

Ευχαριστώ

 

Το ακουστικό του δυστυχώς δεν έχει καλή ποιότητα. ´τριζεί´ σε υψηλή ένταση...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα, ούτε με το σήμα ούτε με την ένταση του ήχου. Το έχω με otterbox commuter θήκη.

Ίσα ίσα που γκαρίζει και τρίζει καμιά φορά από την ένταση. Το έχω ένα κάτω από το φουλ και με καλύπτει.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Κι εδω κανενα προβλημα με το ακουστικο ουτε και με το σημα.

Μια που ειπατε και για θηκες.

Αγορασα πριν 2 εβδομαδες την otterbox defender.

Με μια λεξη αψογη !!! Εκτος απο την φοβερη προστασια που προσφερει, ακομα και για το σηματακι της Dell, κουμπωνει και σε μια πλαστικη θηκη και αυτη με την σειρα της μπορει να κουμπωσει σε ολα σχεδον τα universal συστηματα βασης για ταμλο αυτοκινητου.

Επιτελους καταφερα να το εχω στο αυτοκινητο και σταθερα και σε ωραια θεση (αεραγωγο).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, δεν εχει προβλημα. Απλα δεν ειναι καλη η ποιοτητα του ηχου. Οποιαδηποτε ενταση πανω απο 50% αλλοιωνει απο λιγο εως πολυ τον ηχο του συνομιλητη, ειδικα στις high pitched voices.

Το ειδα σε ολα τα streak και κανα δυο φιλων...

Link to comment
Share on other sites

Το Streak απο ηχο ειτε κλησης ειτε ακουστικο ειναι υπεραψογο , ειδικα σε σχεση με το Desire HD που ειχα πριν ειναι μερα με την νυχτα . Οσον αφορα το σημα ειναι επισης αριστο (μπορω να μιλησω μονο για 2G γιατι 3G δεν χρησιμοποιω ) .
Link to comment
Share on other sites

Το Streak απο ηχο ειτε κλησης ειτε ακουστικο ειναι υπεραψογο , ειδικα σε σχεση με το Desire HD που ειχα πριν ειναι μερα με την νυχτα . Οσον αφορα το σημα ειναι επισης αριστο (μπορω να μιλησω μονο για 2G γιατι 3G δεν χρησιμοποιω ) .

 

Χμμμ, τοτε Γιαννη φαινεται οτι εγω εχω γινει περιεργος, γιατι και στο 4αρι που εχω (οπως και στα προηγουμενα) ο ηχος μου φαινεται για κλωτσιες, αλλα ολοι συνομολογουν πως ειναι μια χαρα.

Σε αντιθεση με, π.χ. το lg optimus 2X, που ειναι αψογος στα αυτια μου.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με τον ήχο ουτε με το σήμα,ποτέ.Το ακουστικο ίσως έχει πολλά μπάσσα αλλα τι να κάνουμε.Βέβαια τωρα τελευταία εκανε μόνο του 2 restart και δεν μπόρεσα να βρω το γιατι αλλα δεν με ένοιαξε και πολύ.Παρήγγειλα και εγώ μια θήκη και 2 μπαταρίες και είμαι σε αναμονή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...