Jump to content

Samsung SGH-E600


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

i othoni tou kinitou kanei kymata,i otan pas na traviskeis me tin camera?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε κατάσταση αναμονής όταν κουνάω πέρα δώθε την οθόνη κάνει ψηλά κυματάκια,το ίδιο συμβαίνει και όταν πάω να τραβήξω φωτογραφία,όταν το έχω σταθερό όμως το κινητό σε κατάσταση αναμονής ή όταν πάω να τραβήξω φωτογραφία δεν κάνει κυματάκια παρά μόνο αν το κουνίσω απότομα δεξιά και αριστερά..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μήπως ξέρει κανένας κανένα πρόγραμμα που να μπορεί να μεγαλώσει την διάρκεια της εγγραφής video στο Ε600;
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Απίστευτο κι όμως αληθινό,βρήκα το τριών ετών κινητό μου sgh e600 να πωλείται ολοκαίνουργιο σε κατάστημα "Γερμανός" στην τιμή των 307 Ε!Ούτε καν bluetooth δεν έχει.....
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για απλό, λάθος πρόκειται.

 

Υπάρχει περίπτωση μια μεγάλη επιχέιρηση με ένα τόσο μεγάλο δίκτυο καταστημάτων, να ρισκάρει την φήμη της για να πετύχει, τι;

:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΓΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η έντασή μου έγκειται στον τίτλο του θέματος :"ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ".

 

Δηλαδή, ο jon_robocop είναι σίγουρος ότι αυτό έγινε εκ' του πονηρού;

 

Αν ξαναπεράσεις, jon_robocop από αυτό το μαγαζί, κάνε μια ερώτηση για το κινητό της βιτρίνας.

 

Να δούμε τι θα σου πούν...

;)

Link to comment
Share on other sites

Σε αρκετά μαγαζιά υπάρχουν "αρχαία" μοντέλα στις "αρχαίες" τους και φουσκωμένες τιμές...Δεν πρόκειται για λάθος, αλλά για καθαρά "δημοσιοΰπαλλίστικη" νοοτροπία...Κανέναν δεν τον ενδιαφέρει το τί θα γίνουν...Ας σκονίζονται στο χρόνο....Σίγουρα έχουν χαθεί και οι συσκευασίες τους...Κάποια καταστήματα κάποια στιγμή τα βγάζουν στο "σφυρί" σε αστείες τιμές...Κάποια άλλα απλώς τα έχουν για να θυμίζουν...:p
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,δεν έμεινα μόνο στην βιτρίνα,ήμουν μέσα και τους ρώτησα γελώντας,"μα είναι δυνατόν?αυτό είναι 3 χρονών κινητό!",και η απάντηση ήταν ότι υπάρχουν κάποιοι "κολλημένοι που το ζητούν επειδή είναι πολύ μικρό!"...Αμφιβάλλω αν θα βρεθεί κάποιος τόσο αδαής που να το αγοράσει τόσο ακριβά..
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

dhladh piasthka koroido pou to phra xtes??:lol: :lol: plaka kano den tha to perna oute me :( 7 euros
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

paides sas brisko ipervolikous.gia na to exei etsi o German kati tha kserei........ ti legame? mporei na tou emathan na ftiaxnei fredo meta apo toso kairo!

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

όχι βρε παιδιά δεν καταλάβατε τι έγινε?

Το κινητό αυτό είναι σαν το παλιό κρασί!:D

Όσο παλιώνει ανεβαίνει η τιμή του! :lol: :lol: :D

Αίσχος!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί απατεώνες? Οποιος θέλει το αγοράζει...

 

νομικά ίσως έχεις δίκιο.. αν όμως παρουσιάζεται στον αγοραστή ως σύγχρονη συσκευή, στην ίδια τιμή πχ με το SE k800i, ασύγκριτα πιο εξελιγμένο κινητό και με πολύ περισσότερες δυνατότητες? Μια χαρά "παράσταση ψευδών γεγονότων σαν αληθινών" του 386ΠΚ μου ακούγεται, τώρα για το παράνομο περιουσιακό όφελος έχω την αίσθηση ότι όταν 1 προϊόν έχει ημερομηνία παραγωγής παλαιότερη του εξαμήνου ΔΕΝ μπορεί να πωλείται ως καινούριο.. Δν είμαι σίγουρος που το είχα μάθει..Θα φρεσκάρω τις γνώσεις μου στην προστασία του καταναλωτή με την πρώτη ευκαιρία!:D

 

ηθικά πάντως είναι απατεωνιά..για να επέλθει σε κάποιον η βούληση να αγοράσει το συγκεκριμένο μοντέλο σε αυτή την τιμή,μάλλον δε θα γνώριζε τι αγόραζε..εκτός αν η πώληση γινόταν από κατάστημα-stock ή από..παλαιοπωλείο:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά,

αν μπορεί κάποιος να δώσει μια βοήθεια...

Εχω ένα E600 και αυτό που θέλω είναι να μεταφέρω εικόνες και βίντεο από το κινητό αυτό σε άλλο κινητό ή υπολογιστή...

 

Δοκίμασα να πάω στον Γερμανό να τα κάνω Cd, μου λένε δεν κάνει Video το μηχάνημά τους....Δοκίμασα με infrared, στέλνει μόνο τηλ. κατάλογο και όχι αρχεία...Δοκίμασα στην Τιm, τίποτα...

 

Κατάφερα μετά από κόπο κ βρήκα ένα καλώδιο που θεωρητικά δουλέυει και δεν μπορώ να βρω drivers για το E600 για να το δει το pc μου...Πού μπορώ να τους βρω?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to Samsung SGH-E600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...