Jump to content

Microsoft Windows 8


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το άλλο τώρα που δεν ξέρω αν αναφέρθηκε νωρίτερα, όπως επίσης και το αν συμβαίνει και σε άλλους.. γιατί όταν κάνω δεξί κλικ με το ποντίκι σε μια εφαρμογή για παράδειγμα, στις "Ιδιότητες" κάτω κάτω έχει και το (3) δίπλα;:confused:

Για δοκίμασε να πατήσεις '3' στο πληκτρολόγιο να δεις τι θα γίνει ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δοκίμασε να πατήσεις '3' στο πληκτρολόγιο να δεις τι θα γίνει ;)

 

Που να το φανταστώ..!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδω καποια χρησιμα ''μικρα μυστικα'' σχετικα με το skype στα windows 8

http://www.pcworld.com/article/2013598/become-a-skype-power-user-with-our-7-must-know-secrets.html

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια ολοι οι υποτιτλοι στα windows 8 μου εχουν λαθος κωδικοποιηση, και ας αλλαζω φορματ. Καμια ιδεα; Υποψην τα εχω στα αγγλικα εγκατεστημενα...

επισης ελληνικα υπομενου (δεξι-κλικ) απο προγραμματα μου τα εμφανιζει χαλια....

Edited by stathis123

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

παιδια ολοι οι υποτιτλοι στα windows 8 μου εχουν λαθος κωδικοποιηση, και ας αλλαζω φορματ. Καμια ιδεα; Υποψην τα εχω στα αγγλικα εγκατεστημενα...

επισης ελληνικα υπομενου (δεξι-κλικ) απο προγραμματα μου τα εμφανιζει χαλια....

 

Φιλέ και εγώ τα αγγλικά έχω και δεν έχω κανένα πρόβλημα... χρησιμοποιώ τους shark007 codecs και μέχρι στιγμής λειτουργούν απροβλημάτιστα.

 

Να ξέρετε, αν έχετε πάρει τα win8 για 2 υπολογιστές και θέλετε να περάσετε windows media center και στους δύο, πρέπει να δηλώσετε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ EMAILS όταν ζητάτε να σας στείλουν το product key για το media center. Αν δηλώστε το ίδιο σας στέλνουν το ίδιο κλειδί με αποτέλεσμα το ένα να σας βγάζει ότι είναι ήδη ενεργοποιημένο.

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ και εγώ τα αγγλικά έχω και δεν έχω κανένα πρόβλημα... χρησιμοποιώ τους shark007 codecs και μέχρι στιγμής λειτουργούν απροβλημάτιστα.

 

Να ξέρετε, αν έχετε πάρει τα win8 για 2 υπολογιστές και θέλετε να περάσετε windows media center και στους δύο, πρέπει να δηλώσετε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ EMAILS όταν ζητάτε να σας στείλουν το product key για το media center. Αν δηλώστε το ίδιο σας στέλνουν το ίδιο κλειδί με αποτέλεσμα το ένα να σας βγάζει ότι είναι ήδη ενεργοποιημένο.

 

Με εσωσες τωρα:) τοσες ημερες υπομονη και email και ακομα δεν μου απαντανε απο MS στην απορια μου γιατι δεν μου στελνουν κωδικο για το δευτερο pc μου στο media center.

Φαντασου ξανασυμπληρωσα τη φορμα και μου στελνουν ξανα το ιδιο απο το πρωτο pc.

Να σε καλα.

Στο παιδι απο πανω(stathis123) για τους υποτιτλους-''Θα πας settings-control panel-region-administrative και κατω-κατω θα βαλεις Ελλαδα. ''

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση , εγκατεστησα τα 8 κανονικα και στον δισκο c εχω και τα παλια (windows.old).

Προσπαθω να διαγραψω τα windows.old αλλα το συστημα δεν με αφηνει.

Τι πρεπει να κανω, μιας και δεν εχω εμπειρια με τετοιου ειδους θεματα.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση , εγκατεστησα τα 8 κανονικα και στον δισκο c εχω και τα παλια (windows.old).

Προσπαθω να διαγραψω τα windows.old αλλα το συστημα δεν με αφηνει.

Τι πρεπει να κανω, μιας και δεν εχω εμπειρια με τετοιου ειδους θεματα.

 

Δες εδω που αναφερθηκε και 2 σελιδες πισω

http://www.jstawski.com/archive/2012/06/01/Deleting-the-Windows-old-directory-after-upgrading-to-Windows-8.aspx

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω που αναφερθηκε και 2 σελιδες πισω

http://www.jstawski.com/archive/2012/06/01/Deleting-the-Windows-old-directory-after-upgrading-to-Windows-8.aspx

 

Σ'ευχαριστω alex!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Με εσωσες τωρα:) τοσες ημερες υπομονη και email και ακομα δεν μου απαντανε απο MS στην απορια μου γιατι δεν μου στελνουν κωδικο για το δευτερο pc μου στο media center.

Φαντασου ξανασυμπληρωσα τη φορμα και μου στελνουν ξανα το ιδιο απο το πρωτο pc.

Να σε καλα.

Στο παιδι απο πανω(stathis123) για τους υποτιτλους-''Θα πας settings-control panel-region-administrative και κατω-κατω θα βαλεις Ελλαδα. ''

 

ευχαριστω... Γενικα εσας παιδια τα Live tiles σας κολλανε; Καποιες φορες οι εφαρμογες δεν μου ανοιγουν...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω... Γενικα εσας παιδια τα Live tiles σας κολλανε; Καποιες φορες οι εφαρμογες δεν μου ανοιγουν...

 

Προσωπικά δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα, όχι μόνο με τα tiles, αλλά γενικότερα με τα windows 8.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση σε σχεση με το usability των 8..Tα εβαλα χθες σε pc το οποιο δεν ειναι δικο μου, και τα δουλεψα για λιγο. Ειναι ενα 13αρι ultrabook του 2011 αρα με σχετικα μοντερνο trackpad και σπεκς.

Μου φανηκε απιστευτα δυσχρηστο το metro ui σε συσκευη χωρις touchscreen. Η μονη καλη εμπειρια που μπορω να σκεφτω για το metro ui ειναι σε 11αρια ultrabooks με touchscreen (και κατα προτιμηση removable keyboard).

 

Ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω το νεο interface να δουλευει καλα σε μεγαλυτερες οθονες, σε εταιρικα pc κλπ.

Περιμενω την γνωμη σας.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

περασα τα 8 το σ/κ μεσω pay pal που τα ειχα κατεβασει και μου μεταφερθηκαν ολες οι εφαρμογες μια χαρα τα συνηθισα αμεσως , αυτο που κοιταγα στο youtube οτι μπορεις να τρεχεις 2 προγραμματα μαζι με χωρισμενη την οθονη πως γινεται; το ιδιο μπορουμε να κανουμε και στο google chrome ; αντι για 2 καρτελες να ειναι 2 διαφορετικες σελιδες; ., παρατηρω οτι εαν πας το ποντικι στο πανω μερος της σελιδας γινεται χερακι και με το ποντικι γινεται σμικρυνση για να το μεταφερεις καπου αλλα δεν ξερω που!, το εχει δοκιμασει κανενας; μου θυμηζουνε android κινητα το store που εχει μεσα για να κατεβαζεις εφαρμογες.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση σε σχεση με το usability των 8..Tα εβαλα χθες σε pc το οποιο δεν ειναι δικο μου, και τα δουλεψα για λιγο. Ειναι ενα 13αρι ultrabook του 2011 αρα με σχετικα μοντερνο trackpad και σπεκς.

Μου φανηκε απιστευτα δυσχρηστο το metro ui σε συσκευη χωρις touchscreen. Η μονη καλη εμπειρια που μπορω να σκεφτω για το metro ui ειναι σε 11αρια ultrabooks με touchscreen (και κατα προτιμηση removable keyboard).

 

Ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω το νεο interface να δουλευει καλα σε μεγαλυτερες οθονες, σε εταιρικα pc κλπ.

Περιμενω την γνωμη σας.

 

Φίλε, είναι αλήθεια πως αν το PC έχει touchscreen τα windows 8 απλά το απογειώνουν. Τα πέρασα και στο laptop (Fujitsu Lifebook T900 with Dual Digitizer) και πραγματικά το έκαναν άλλο pc. Παρόλα αυτά τα πέρασα και στο Home Theater PC που έχω στο σαλόνι και δεν με δυσκόλεψαν ιδιαίτερα. Θέλει όντως να τα συνηθίσεις λίγο, αλλά γενικά δεν είναι τόσο δύσχρηστα. Και μάλιστα έχουν μερικές ευκολίες που δεν τις είχαμε στα 7αρια. Όπως για παράδειγμα integrated social networks, feeds, mails, skype.

 

περασα τα 8 το σ/κ μεσω pay pal που τα ειχα κατεβασει και μου μεταφερθηκαν ολες οι εφαρμογες μια χαρα τα συνηθισα αμεσως , αυτο που κοιταγα στο youtube οτι μπορεις να τρεχεις 2 προγραμματα μαζι με χωρισμενη την οθονη πως γινεται; το ιδιο μπορουμε να κανουμε και στο google chrome ; αντι για 2 καρτελες να ειναι 2 διαφορετικες σελιδες; ., παρατηρω οτι εαν πας το ποντικι στο πανω μερος της σελιδας γινεται χερακι και με το ποντικι γινεται σμικρυνση για να το μεταφερεις καπου αλλα δεν ξερω που!, το εχει δοκιμασει κανενας; μου θυμηζουνε android κινητα το store που εχει μεσα για να κατεβαζεις εφαρμογες.

 

Για να χωρίσεις την οθόνη στα δύο καταρχήν πρέπει να έχεις ανάλυση 1366x768 και πάνω. (Γίνετε και σε μικρότερες αναλύσεις αλλά πρέπει να πειράξεις την registry) Τώρα για να το κάνεις αυτό αν πάς το ποντίκι τέρμα πάνω και σου εμφανιστεί το χεράκι τότε μπορείς να πάς το παράθυρο είτε δεξια είτε αριστερά για να χωρίσεις την οθόνη στα δυο. Βέβαια στην πραγματικότητα δεν χωρίζεται ακριβώς στα δυο. Αν ψάξεις στο youtube θα καταλάβεις πως λειτουργεί. Η λειτουργεία λέγετε windows 8 snap view ψαχτο έτσι. Επίσης, αν πας πάλι το ποντίκι πάνω και σου εμφανιστεί το χεράκι μπορείς να πάς το παράθυρο στην κάτω δεξιά γωνία και να το κλείσεις.

 

Α! ακόμα ένας τρόπος να ενεργωποιήσεις το snap view είναι να πας το ποντίκι πάνω αριστερά και να σου εμφανιστούν οι εφαρμογές που έχεις ανοιχτές. Με δεξί κλικ πάνω σε μία εφαρμογή θα σου βγάλει 3 επιλογές, close - snap left - snap right. Δεν ξέρω βέβαια αν λειτουργεί σε όλες τις εφαρμογές.

 

Ελπίζω να σας κάλυψα.

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση σε σχεση με το usability των 8..Tα εβαλα χθες σε pc το οποιο δεν ειναι δικο μου, και τα δουλεψα για λιγο. Ειναι ενα 13αρι ultrabook του 2011 αρα με σχετικα μοντερνο trackpad και σπεκς.

Μου φανηκε απιστευτα δυσχρηστο το metro ui σε συσκευη χωρις touchscreen. Η μονη καλη εμπειρια που μπορω να σκεφτω για το metro ui ειναι σε 11αρια ultrabooks με touchscreen (και κατα προτιμηση removable keyboard).

 

Ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω το νεο interface να δουλευει καλα σε μεγαλυτερες οθονες, σε εταιρικα pc κλπ.

Περιμενω την γνωμη σας.

Σε 17άρι laptop χωρίς touch screen, καμιά διαφορά στο usability σε σχέση με τα 7 που είχα φορτωμένα πριν. Είναι ένα πιο γρήγορο λειτουργικό (σε σχέση με τα 7) με μια διαφορετική Homescreen. Δεν καταλαβαίνω τι βλέπεις τόσο διαφορετικό και δύσχρηστο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση σε σχεση με το usability των 8..Tα εβαλα χθες σε pc το οποιο δεν ειναι δικο μου, και τα δουλεψα για λιγο. Ειναι ενα 13αρι ultrabook του 2011 αρα με σχετικα μοντερνο trackpad και σπεκς.

Μου φανηκε απιστευτα δυσχρηστο το metro ui σε συσκευη χωρις touchscreen. Η μονη καλη εμπειρια που μπορω να σκεφτω για το metro ui ειναι σε 11αρια ultrabooks με touchscreen (και κατα προτιμηση removable keyboard).

 

Ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω το νεο interface να δουλευει καλα σε μεγαλυτερες οθονες, σε εταιρικα pc κλπ.

Περιμενω την γνωμη σας.

 

Δεν υπαρχει αυτα που λες.

Και με το ποντικη μετα απο μικρο διαστημα τα συνηθιζεις και σου φαινονται παιχνιδακι να το χειριζεσαι το metro ui

Εγω τα live titles τα θεωρω παρα πολυ βολικα εχεις σε πρωτο πλανο τα παντα(email-skype-επαφες-skydrive,whether κ.α)

Ετσι κι αλλιως το γυρνας σε desktop και εχεις 7ρια στην ουσια και δουλευεις.

Τα 8ρια ειναι παναλαφρα.φιλικοτατα συμβατοτητα με προγραμματα-drivers,μπουταρουν και τα 2 pc μου στο μισο χρονο απο τα 7ρια στην ουσια αναγεννηση των pc νιωθεις οτι πηρες καινουργιο pc.

Συμφωνω οτι σε οθονη αφης και ειδικοτερα κανα ultrabook σε στυλ Transformer Book με αποσπομενο πληκτρολογιο θα δειξει τα δοντια του στανταρ.

Ασε που αμα πιασεις μονο τετοια υβριδικη συσκευη στα χερια σου αμφιβαλλω αν θα ξανααγγιξεις apple ποτε σου:rolleyes:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και παλιότερα, νόμιζα ότι με ένα κλειδί μπορούσα να εγκαταστήσω το λειτουργικό σύστημα σε δύο υπολογιστές. Ε όπως ξέρετε δεν ενεργοποιήθηκαν τα Windows στον δεύτερο υπολογιστή :p και τώρα θέλω να αγοράσω κλειδάκι και για αυτό το λάπτοπ. Το θέμα είναι ότι πατάω "αγορά κλειδιού" και μου βγάζει να αγοράσω Windows 8 με 59,99 ευρώ. Πώς γίνεται να αγοράσω με 29,99 και όχι με 59,99 ; :O
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και παλιότερα, νόμιζα ότι με ένα κλειδί μπορούσα να εγκαταστήσω το λειτουργικό σύστημα σε δύο υπολογιστές. Ε όπως ξέρετε δεν ενεργοποιήθηκαν τα Windows στον δεύτερο υπολογιστή :p και τώρα θέλω να αγοράσω κλειδάκι και για αυτό το λάπτοπ. Το θέμα είναι ότι πατάω "αγορά κλειδιού" και μου βγάζει να αγοράσω Windows 8 με 59,99 ευρώ. Πώς γίνεται να αγοράσω με 29,99 και όχι με 59,99 ; :O

Εδώ έχουν 29.90 ;)

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και παλιότερα, νόμιζα ότι με ένα κλειδί μπορούσα να εγκαταστήσω το λειτουργικό σύστημα σε δύο υπολογιστές. Ε όπως ξέρετε δεν ενεργοποιήθηκαν τα Windows στον δεύτερο υπολογιστή :p και τώρα θέλω να αγοράσω κλειδάκι και για αυτό το λάπτοπ. Το θέμα είναι ότι πατάω "αγορά κλειδιού" και μου βγάζει να αγοράσω Windows 8 με 59,99 ευρώ. Πώς γίνεται να αγοράσω με 29,99 και όχι με 59,99 ; :O

 

Μην πατήσεις αγορά κλειδιού. Βρές έναν υπολογιστή με 7άρια. Κατέβασε τον windows upgrade assistance και κάνε αγορά από εκεί. Θα σου βγάλει κλειδί με €29,99. Μόλις πάρεις το κλειδί απλά μην συνεχίσεις την εγκατάσταση και χρησιμοποίησε το κλειδί στον υπολογιστή που θές.

 

Δεν έκανα αυτό ακριβώς. Αγόρασα το κλειδί με αυτόν τον τρόπο αλλά δεν έκανα εγκατάσταση την έκδοση που ξεκίνησε να κατεβάζει γιατί μου έλεγε ότι θα κατέβει σε 10 ώρες... οπόγε το διέκοψα και πέρασα αυτά που είχα κατεβάσει για το laptop... το κλειδί λειτούργησε κανονικά πάντως.

Edited by Astroholic
Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Μην πατήσεις αγορά κλειδιού. Βρές έναν υπολογιστή με 7άρια. Κατέβασε τον windows upgrade assistance και κάνε αγορά από εκεί. Θα σου βγάλει κλειδί με €29,99. Μόλις πάρεις το κλειδί απλά μην συνεχίσεις την εγκατάσταση και χρησιμοποίησε το κλειδί στον υπολογιστή που θές.

 

Δεν έκανα αυτό ακριβώς. Αγόρασα το κλειδί με αυτόν τον τρόπο αλλά δεν έκανα εγκατάσταση την έκδοση που ξεκίνησε να κατεβάζει γιατί μου έλεγε ότι θα κατέβει σε 10 ώρες... οπόγε το διέκοψα και πέρασα αυτά που είχα κατεβάσει για το laptop... το κλειδί λειτούργησε κανονικά πάντως.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Πρέπει οπωσδήποτε να βρω υπολογιστή με 7άρια ε; :O

 

Εδώ έχουν 29.90

 

Το ξέρω φίλε μου απλά στον υπολογιστή εκείνον, δε σε αφήνει να μπεις στο Ίντερνετ παρά μόνο σε συγκεκριμένη σελίδα της Microsoft για να αγοράσεις κλειδί. ;)

 

 

Γενικά για τα Win 8, φορτώνουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ! :blink:

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Πρέπει οπωσδήποτε να βρω υπολογιστή με 7άρια ε; :O

 

Το ξέρω φίλε μου απλά στον υπολογιστή εκείνον, δε σε αφήνει να μπεις στο Ίντερνετ παρά μόνο σε συγκεκριμένη σελίδα της Microsoft για να αγοράσεις κλειδί. ;)

 

Ε εντάξει... όχι απαραίτητα 7άρια... και με xp και με Vista γίνεται...

τώρα δοκιμάζω κάτι άλλο... θα σε ενημερώσω σε λίγο.

 

EDIT: Λοιπόν αυτό που δοκίμασα δεν έπιασε... δοκίμασα να ξανατρέξω το windows8-upgradeassistant σε υπολογιστή που έχει ήδη 8αρια για να δω αν αφίνει να αγωράσω κι άλλο κλειδί... αλλά δεν αφίνει (προφανώς)... απλά είπα μήπως... :P

Οπότε... βρες καλύτερα υπολογιστή με 7αρια Vista ή XP.

 

Ελπίζω να βοήθησα λίγο.

Edited by Astroholic
Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω ενα θεματακι.

Κανω την διαδικασια για να παρω τα Win8 Pro με την προσφορα με τα 29.99

Κανω τα παντα αλλα οταν φτανω στο σημειο να δωσω τα στοιχεια μου και συγγεκριμενα εκει που πρεπει να βαλω τον ταχυδρομικο κωδικο μου βγαζει σφαλμα και συγγεκριμενα αυτο: http://clip2net.com/s/2v3KO .....

μπορει καποιος να μου πει που μπορει να οφειλετε αυτο αφου ο ταχυδρομικος κωδικας που βαζω ειναι σωστος.......

Τι θα πρεπει να βαλω;

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω ενα θεματακι.

Κανω την διαδικασια για να παρω τα Win8 Pro με την προσφορα με τα 29.99

Κανω τα παντα αλλα οταν φτανω στο σημειο να δωσω τα στοιχεια μου και συγγεκριμενα εκει που πρεπει να βαλω τον ταχυδρομικο κωδικο μου βγαζει σφαλμα και συγγεκριμενα αυτο: http://clip2net.com/s/2v3KO .....

μπορει καποιος να μου πει που μπορει να οφειλετε αυτο αφου ο ταχυδρομικος κωδικας που βαζω ειναι σωστος.......

Τι θα πρεπει να βαλω;

 

26 000 ή 260 00

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

εχω windows 7 και θελω να βαλω τα 8. Σε αυτη την σελιδα http://windows.microsoft.com/el-GR/windows/buy με 30 ευρω λεει πως κανεις upgrade απο τα 7 στα 8. Το θεμα μου ειναι οτι θελω να κανω φορματ τα 7 και να μπουνε καθαρα τα 8 (εχω ιο στο λαπτοπ). Θα μπορει να γινει αυτο?

Επισης αν αγορασω αυτο, και μετα απο καποιο διαστημα χρειαστει να κανω φορματ, θα μπορω να ξαναβαλω αυτα τα windows 8 pro upgrade που αγορασα?

Επισης, αυτη η εκδοση ειναι ολοκληρομενη?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...