Jump to content

browser για windows mobile


nikolas81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει browser για windows mobile που να λειτουργει σαν το σαφαρι στο θεμα με τα βιντεακια του youtube?για παραδειγμα σε ορισμενα site υπαρχουν βιντεο του youtube που οταν πατασ πανω τους σου ανοιγουν με την εφαρμογη του youtube και παιζουν πολυ καλα! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια υπαρχει browser για windows mobile που να λειτουργει σαν το σαφαρι στο θεμα με τα βιντεακια του youtube?για παραδειγμα σε ορισμενα site υπαρχουν βιντεο του youtube που οταν πατασ πανω τους σου ανοιγουν με την εφαρμογη του youtube και παιζουν πολυ καλα! :)

 

Και με τον Opera γίνεται αυτό στα Windows Mobile.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα HTC γίνεται ούτως ή άλλως by default. Για τη συσκευή του avatar σου... δεν έχω άποψη.

 

τι γίνεται στα htc by default με τον opera και τα βιντεο από youtube;

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε και το uzard....αρκετά καλό...

http://www.uzard.com/en/down/download.asp

 

φιλε μου ειχες δικιο πολυ καλος!φορτωνει τα βιντεο σε δικο του player.θα μπορουσαμε να τα φορτωσουμε στον coreplayer?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τι γίνεται στα htc by default με τον opera και τα βιντεο από youtube;

 

Εάν πατήσεις πάνω σε link του youtube θα ανοίξει τον youtube player της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ειχες δικιο πολυ καλος!φορτωνει τα βιντεο σε δικο του player.θα μπορουσαμε να τα φορτωσουμε στον coreplayer?

 

δεν ξέρω αν γίνεται αυτο, αν και δεν νομίζω..

 

Εάν πατήσεις πάνω σε link του youtube θα ανοίξει τον youtube player της συσκευής.

 

στις official rom γίνεται αυτό; σε energy rom που έχω δεν μου ανοίγει τον player.

 

(off) welcome back. είχε ερημώσει το σιτε:):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ρε παιδια να ρωτησω κατι .Εχω ενα παλιο iPAQ Pocket Pc το 4150 HP για την ακριβια , και αν δε κανω λαθος εχει πανω τα Windows Mobile 2003 .

Αλλα οταν παω να κανω install εναν browser , μου βγαζει παντα το μηνυμα " is not a valid windows ce application".

Ξερει κανεις γιατι?

Ξερω οτι ειναι λιγο ασχετο και ζηταω συγνωμη αλλα αν μπορει καποιος ας βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μάλλον θα χρειαστεί να βρεις κάποια παλαιότερη έκδοση. Δεν είμαι σίγουρος εάν οι τελευταίες εκδόσεις είναι συμβατές με wm2003.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O Skyfire με απογοητευσε, ενω ενθουσιαστηκα απο τον υZard στην αρχη, μετα ειδα οτι ειναι εξαιρετικα αργος.

Δεν υπαρχει αλλη λυση?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σχετικά γρήγορος είναι ο Opera mini λόγω του ότι είναι σχετικά ελαφρύς browser. Τον έχεις δοκιμάσει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Oχι γιατι θα περιμενα να φαινονταν περισσοτερα πραγματα δηλαδη ειναι κι αυτος browser περιορισμενων δυνατοτητων. Ας ελπισουμε οτι ο uZard θα γινει γρηγορος και σταθερος γιατι μου αρεσε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...