Jump to content

Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;


vampyre
 Κοινοποίηση

Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;  

360 members have voted

  1. 1. Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;

    • Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη
      74
    • Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω
      52
    • Οχι , ποτέ
      137
    • Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε
      67
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

ego pisteuo oti kaneis den thelei na ton apathsei o suntrofos tou , opote giati na to kaneis esi ???? einai 1000% egoistiko kai deixnei anorimothta kai oti den ksereis ti thes ! Telos deixnei asebia an oxi pros ton/thn suntrofo sas alla pros ton idio ton anthropo !
Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

katarxhn,den paizei rolo na einai erwteumenoi kai oi 2 kai vlakeies.exw files pou einai full erwtevmenes,parol'auta tous keratwnoun.den mporeis na peis ti isxuei stadar,gia ton kathena isxuoun kai alla.egw me to paidi pou eimai twra,de ton exw keratwsei pote.me kapoion allo,de mporw na xerw.isws mono otan o allos de me endiaferei kai auto epeidh leitourgw me sunais8hma.nai oi perissoteres kopeles leitourgoun etsi,alla oxi oles!epishs pistevw pws to kerato den exei fullo.kapoies kopeles isws isxurizontai pws mono oi antres keratwnoun klp alla fusika den einai katholou etsi!exw akousei ta xeirotera gi'auto to thema...mia filh mou htan 5 xronia me kapoion kai pisteve apoluta pws den uparxei periptwsh na thn exei keratwsei kai fusika eixe ginei...pistevw pws sunhthws sumvainei se zeugaria me makroxronia sxesh h gamo dioti kapoia stigmh ginetai routina kai gia na mh xwrisoun efoson twra pia exoun sunh8hsei mazi,keratwnoun.
http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

an yparxei sunenohsh kai katanohsh sto zeugari mporoun na briskoun tropous na anathermanoun thn sxesh tous kai na mhn ftanoun sto "kerato" ! oso gia to thema erwtas pou eipes ! pios kserei liopon ti einai o erwtas ? pote eisai erwteumenh pragmatika kai pote einai apla pathos h kolima ! kaneis den kserei pistepseme ! oloi lene oti einai erwteumenoi alla kata bathos einai apla pathiasmenoi gia kapio logo me ton suntrofo tous (opos gia paradeigma to sex).
Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus ( 6 Μάρ. 2004 , 00:53)

 

Όντως (αλλά όταν είσαι νέος σε ηλικία). Άμα μεγαλώσεις λιγάκι, πίστεψέ με, τα ξεπερνάς και τα δύο :lol:

 

 

Αχμ...........

Να υποθέσω ότι μιλάει η ....πείρα;;;;;

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

xaxa paidia egw 8elw na ta dei ola auta o filos pou exei balei san ypografh:

 

MAKARI OI KOINWNIA MAS NA HTAN OPWS AUTO TO FORUM......

 

 

ela pou einai omws ;) ante kalh synexeia.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Tα αισθηματα σε μια σχεση ειναι παντα αμοιβαια! Αν υπαρχει επικοινωνια ολα γινονται! Αλλα χρειαζεται και σεβασμος και φιλοτιμο! Με την τωρινη μου σχεση (και παντοτινη θελω να πιστευω) μου δωθηκε ......χμμμμμμμ η ευκαρια να το πω, να κανω κατι! Δεν το εκανα! Δεν μπορουσα! Τρελαινομουν και μονο με την σκεψη τι παω να κανω, και αν το δουμε και καθαρα απο ανδρικη πλευρα, ηταν καλες οι..........περιπτωσεις! Ειμαι υπερηφανος για αυτο!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikkosnet (11 Νοέ. 2004 , 23:34)

 

Tα αισθηματα σε μια σχεση ειναι παντα αμοιβαια! Αν υπαρχει επικοινωνια ολα γινονται! Αλλα χρειαζεται και σεβασμος και φιλοτιμο! Με την τωρινη μου σχεση (και παντοτινη θελω να πιστευω) μου δωθηκε ......χμμμμμμμ η ευκαρια να το πω, να κανω κατι! Δεν το εκανα! Δεν μπορουσα! Τρελαινομουν και μονο με την σκεψη τι παω να κανω, και αν το δουμε και καθαρα απο ανδρικη πλευρα, ηταν καλες οι..........περιπτωσεις! Ειμαι υπερηφανος για αυτο!

 

ειλικρινα μπραβο σου αφου κρατηθηκες :) μακαρι να μπορουσα και εγω :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Smoky_B (11 Νοέ. 2004 , 20:20)

pios kserei liopon ti einai o erwtas ? pote eisai erwteumenh pragmatika kai pote einai apla pathos h kolima ! kaneis den kserei pistepseme ! oloi lene oti einai erwteumenoi alla kata bathos einai apla pathiasmenoi gia kapio logo me ton suntrofo tous (opos gia paradeigma to sex).

 

otan eisai erwteumenos de mporeis na fas,tremeis opote vlepeis ton allo,xaneis ta logia sou,petas sta sunnefa kai gelas me thn kathe vlakeia,otan ton skeftesai liwneis...auto einai erwtas oxi enthousiasmos!

allo na potheis kapoion gia na mh pw allh lexh molis ton deis kai allo na ton erwteuteis ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Auto mporeis na to pareis kai ws en8ousiasmo opos eipe kai o smoky (ektos apo pa8os)...alla en8ousiasmos mporei na 8ewri8ei mono an exeis polu kairo na kaneis sxesh kai saresei genika to oti eisai se sxesh kai oxi giati einai sigkekrimena auto to atomo!...giauto o prwtos mas "erwtas" gia tous prwtous 4-5 mines einai mallon en8ousiasmos kai pa8iasmos mazi....xwris erwta...an kratisei o prwtos erwtaspanw apo 4-5 mines tote 8a to 8ewrousa ontos "erwta"
Link to comment
Share on other sites

Aπο την στιγμή που ο σύντροφός μου με απατήσει το φταίξιμο δεν είναι μόνο δικό του. Θα είναι και δικό μου. Γιατί για να πάει με κάποια άλλη γυναίκα ενώ είμαστε μαζί αυτό σημαίνει πως πια αναζητάει σε κάποια άλλη κάτι που εγώ πλέον δεν μπορώ ή και δεν θέλω να του δώσω.

Δεν υπάρχει ο άντρας φταίει μόνο ή η γυναίκα φταίει μόνο. Φταίνε και οι δύο.

Δεν έχω απατήσει ποτέ κανέναν δεσμό μου και ούτε πρόκειται ποτέ. Γιατί για να είμαι μαζί του σημαίνει πως είμαι ΜΟΝΟ μαζί του τελεία και παύλα. Όσοι πειρασμοί και να περάσουν απο δίπλα σου, όταν αγαπάς αληθινά και ο σύντροφός σου σε ολοκληρώνει τότε δεν υπάρχει δικαιολογία για την απιστία. Ακόμα και ο πιο άστατος χαρακτήρας όταν βρει το μισό του και ολοκληρώνεται μπορεί να παραμείνει πιστός.

Η απιστία πονάει. Και προσωπικά πιστεύω πως μετά απο την απιστία είναι δύσκολο να ξαναυπάρξει η αγάπη και η εμπιστοσύνη που υπήρχε πριν. Η συγχώρεση όμως είναι ακόμια πιο επίπονη και πιο δύσκολη.

Όταν με απάτησε ένας δεσμός μου δεν τον ρώτησα γιατί. Κατάλαβα αργότερα οτι βρήκε σε κάποια άλλη αυτό που πλέον δεν έβρισκε σε μένα ή που δεν του πρόσφερα.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω πως ακόμα κι αν δεν τα πηγαίνεις τόσο καλά όπως θα ήθελες μέσα σε μια σχέση,όταν τον αγαπάς πλέον τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου και τον θέλεις,ακόμα και τότε θα το σκεφτείς πάρα πολύ να τον/ην απατήσεις... Μη σου πω πως δεν πρόκειται να κάνεις τίποτα απολύτως!

 

Προτιμότερο είναι όταν έχεις όρεξη για "καλοπέραση" να μη κάνεις σοβαρή σχέση... Δεν είναι και ότι καλύτερο να αφήνεις τον άλλο να χτίζει παλάτια στην άμμο... ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Agent M sumfwnw. Auto epidi oloi 3eroume poso ponaei na mas keratwnoun! Otan 3ereis ti pono mporeis na kaneis to/th suntrofo sou na upostei, kai ton elaxisto sebasmo kai agaph na exeis, de 8a ton/thn keratwseis!

 

Sumfwnw kai me to na mhn kaneis sobaro desmo an niw8eis paixnidiaris th sigkekrimenh periodo. Auto px kanw egw. Einai 2-3 kopeles pou me kinigane gia desmo, alla egw den 8elw, giati 3erw oti uparxei megalh periptwsh na tis pligwsw afou de 8elw auth th stigmh kati monimo (alla kai sigkekrimena de 8elw kati parapanw apo "paixnidia" me tis kopeles autes).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (12 Νοέ. 2004 , 03:31)

 

Sumfwnw kai me to na mhn kaneis sobaro desmo an niw8eis paixnidiaris th sigkekrimenh periodo. Auto px kanw egw. Einai 2-3 kopeles pou me kinigane gia desmo, alla egw den 8elw, giati 3erw oti uparxei megalh periptwsh na tis pligwsw afou de 8elw auth th stigmh kati monimo (alla kai sigkekrimena de 8elw kati parapanw apo "paixnidia" me tis kopeles autes).

 

 

Έτσι είναι το σωστό.

Ντόμπρα και ξεκάθαρα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι οι πειρασμοί είναι πολλοί και οι ευκαιρίες να απατήσεις τον/την συντροφο σου, σου δίνονται συχνά - πυκνά.

Όταν φτάσεις στο σημείο να το κάνεις σημαίνει ότι δεν σε ικανοποιεί αυτό που έχεις τώρα και δοκιμάζεις κάτι καινούριο, γιατί κάπου έχει γίνει το λάθος και από τους 2.

Κι εμένα μου έχουν δωθεί ευκαιρίες αλλά δεν τις εκμεταλλεύτηκα αν και μπήκα στον πειρασμό :o γιατί πως να το κάνουμε "είναι γλυκό το ποτό της αμαρτίας" όπως λέει και το λαικό άσμα.

Όλα αυτά βέβαια πρίν γνωρίσω τον άνθρωπο που μοιράζομαι τώρα τη ζωή μου μαζί του, γιατί με καλύπτει και δεν με ενδιαφέρει να δοκιμάσω κάτι άλλο. Ασε που αν το κάνω δεν θα μπορώ να τον ξανακοιτάξω στα μάτια :worry: .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maggie_25 (12 Νοέ. 2004 , 12:34)

 

Κι εμένα μου έχουν δωθεί ευκαιρίες αλλά δεν τις εκμεταλλεύτηκα αν και μπήκα στον πειρασμό :o γιατί πως να το κάνουμε "είναι γλυκό το ποτό της αμαρτίας" όπως λέει και το λαικό άσμα.

 

 

 

Υπαρχει και ενα αλλο που λεει ''αν πας με αλλη, θα σου σπασω το κεφαλι'' :p :p :p

 

 

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maggie_25 (12 Νοέ. 2004 , 12:34)

 

 

Όλα αυτά βέβαια πρίν γνωρίσω τον άνθρωπο που μοιράζομαι τώρα τη ζωή μου μαζί του, γιατί με καλύπτει και δεν με ενδιαφέρει να δοκιμάσω κάτι άλλο. Ασε που αν το κάνω δεν θα μπορώ να τον ξανακοιτάξω στα μάτια :worry: .

 

 

:) ;)

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όταν πας να περάσεις το δρόμο το φανάρι είναι κόκκινο....αλλά με λίγη τύχη και ξεροκεφαλιά περνάς απέναντι! Γιατί;;;; Επειδή βιάζεσαι λίγο (ή πολύ) παραπάνω;;!;;Από την άλλη μπορείς να περιμένεις να πρασινίσει και να είσαι cool περνώντας χαλαρά σε αυτό που θες να φτάσεις!

 

Κάπως έτσι και οι πειρασμοί είναι πολλοί,είναι πολύ πιο γρήγοροι και έχουν ρίσκο!

Επειδή αρκετοί μπήκαν σε διαδικασία σύγκρισης των φύλων το μόνο που έχω να προσάψω (και σε άνδρες αλλά και γυναίκες) είναι η βιασύνη! Αν περίμενες λίγο και εξηγούσες στο συντροφό σου αν μη τι άλλο θα είχες καθαρή συνείδηση! ;)

Προσωπικά,ήμουν στο τσακ αλλά χαίρομαι που οι αρχές μου με απέτρεψαν... :)

'70s
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (17 Νοέ. 2004 , 21:21)

 

δεν απαντω γιατι μπορει να δει την απαντηση η γυναικα μου :whistle:

 

 

καταλάβαμε :D :confused: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dogas (17 Νοέ. 2004 , 18:50)

 

Συνήθως όταν πας να περάσεις το δρόμο το φανάρι είναι κόκκινο....αλλά με λίγη τύχη και ξεροκεφαλιά περνάς απέναντι! Γιατί;;;; Επειδή βιάζεσαι λίγο (ή πολύ) παραπάνω;;!;;Από την άλλη μπορείς να περιμένεις να πρασινίσει και να είσαι cool περνώντας χαλαρά σε αυτό που θες να φτάσεις!

 

Κάπως έτσι και οι πειρασμοί είναι πολλοί,είναι πολύ πιο γρήγοροι και έχουν ρίσκο!

Επειδή αρκετοί μπήκαν σε διαδικασία σύγκρισης των φύλων το μόνο που έχω να προσάψω (και σε άνδρες αλλά και γυναίκες) είναι η βιασύνη! Αν περίμενες λίγο και εξηγούσες στο συντροφό σου αν μη τι άλλο θα είχες καθαρή συνείδηση! ;)

Προσωπικά,ήμουν στο τσακ αλλά χαίρομαι που οι αρχές μου με απέτρεψαν... :)

 

κατα την γνωμη μου καλα εκανες ;)
Link to comment
Share on other sites

Στο παρά πέντε.

 

Ευτυχώς... θα με έτρωγαν οι τύψεις μετά, μιας και την κοπέλα μου την αγαπώ πραγματικά.

 

Πάντως ήταν "δυνατό κομμάτι". :p

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (17 Νοέ. 2004 , 19:21)

 

δεν απαντω γιατι μπορει να δει την απαντηση η γυναικα μου :whistle:

 

Kυριος...! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...