Jump to content

Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;


vampyre
 Κοινοποίηση

Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;  

360 members have voted

  1. 1. Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;

    • Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη
      74
    • Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω
      52
    • Οχι , ποτέ
      137
    • Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε
      67
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα να με κερατώσουν. Αρκεί να μου το πει για να ξέρω να την κάνω με ελαφρά :whistle:

 

Οπως λέει και η μαμά μου πάντα όταν χωρίζω,το μοναστήρι να ναι καλά :lol:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατι να ειμαστε λοιπον αισθηματιες

αφου στο κοσμο λιγοστες ειναι οι κυριες.!

 

Σ.Καζαντζιδης

 

Υ.Γ.Αφιερωμενο στις γυναικες του forum......!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (11 Απρ. 2004 , 18:48)

 

Κουβέντα κάνουμε! No hard feelings :)

Nα μας προσέχετε και να μας κάνετε όλα τα χατήρια και δεν θα χάσετε :p

 

no hard feelings ennoeite! :)

e oxi ta xatiria prepei na ta kanete eseis.. asthenestero filo den mas lete? e eseis oi "dinatoi" deixte tin dinami sas!

Frozen inside without your touch

without your love darling

only you are the life among the death!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SAREVOCK (11 Απρ. 2004 , 19:15)

 

Nai alla anarotithite giati pragmatika sas keratonoume!

Den mporei na ftaei mono o enas!

 

den eipa pos otan mpei to kerato se mia sxesi fteei o enas..pros theou..apla leo pos to kerato poli apla den einai lisi!!!!! understand??? :)

Frozen inside without your touch

without your love darling

only you are the life among the death!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

 

Ola auta pou lete peri epistimis pos kai kala o andras einai poligamikos apo tin fisi tou einai apla DIKAIOLOGIES! :mad:

San ginaika pou eimai pisteuo pos otan apatisete tin sintrofo sas to kanete mono kai mono gia na ikanopoiisete ton egoismo sas! Gia na deite an eiste apodextoi h oxi.Gia na perifaneveste stous filous sas pos exete polles kataktiseis. :wacko:

Exo adiko? Diorthoste me an kano lathos Den leo vevea pos oi ginekes den exoun apatisei pote.Apla otan oi ginekes apatane kapoion den einai giati den dexete o sintrofos tous na kanoune sex..! :wacko: (opos kanoun oi antres), alla uparxoun alloi logoi :noiothoun paramelimenes,katapiesmenes h paragonismenes..Oi ginekes eimaste politimes..pote tha to katalavete? Prepei na mas prosexete kai na mas agapate kai oxi na mas gemizete kerata!!!! Auta! ;)

 

 

pantos den eida kai poles apopseis pano se auta apo antres..pou einai oi apopseis sas? dexeste osa leo????? :eek:

Frozen inside without your touch

without your love darling

only you are the life among the death!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕς ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΡΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ; ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ. . . :wacko:
I'm so ugly, that's ok,cause so are you, we've broken our mirrors...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Den eho kapoia shesi alla an eiha den tha apatousa POTE tin kopela mou. Fisika tha eiha kai apo ekeini tin idia apaitisi. An mathaina oti me eihe apatisei to pithanotero einai na ta halagame amesos

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν είχα ξαναποστάρει λέω τι ψίφησα....

Παρατρίχα μια μέρα αλλά δεν μου έκατσε ....το μετάνιωσα όμως και από τότε ούτε να το σκεφτώ.....

 

Βλέπω κάτι που δεν μου αρέσει....

Βλέπω πολύ έχουν ψιφήσει ότι απατάνε τον συντροφό τους και την βρίσκουν....

 

Εγώ δεν το βρίσκω καθόλου σωστό αυτό....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 22:13)

 

den eipa pos otan mpei to kerato se mia sxesi fteei o enas..pros theou..apla leo pos to kerato poli apla den einai lisi!!!!! understand??? :)

 

Mallon den me katalaves! Thelo na po oti den noiothete mono eseis paramelimenes, paragonismenes ktl ... alla kai emeis kamia fora kai mi sou fainetai periego, niothoume etsi. Ara sas keratonoume gia na xedosoume kai xtipisoume to kampanaki tou kindinou. An pali den sas kaigetai karfi tote to kanoume... spor! :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (11 Απρ. 2004 , 18:41)

 

Μην πιάσουμε τώρα τους πραγματικούς άντρες, γιατι θα κλάψετε με μαύρο δάκρυ... :p :D

 

 

Ναι καλά... :confused: όλες οι γκόμενες πια θέλουν τους trendy με το μαλλί ζελέ-καρφάκι και όταν καταλαβαίνουν μετά από καιρό ότι είναι μάπα το καρπούζι (δηλαδή του αρέσει που και που να του βάζει και δαχτυλάκι :whistle: ) βγαίνουν και από πάνω οι γκόμενες και λένε "είναι gay" και τέτοια :mad:

 

Άντε μην αρχίσω τώρα πρωινιάτικα... :mad:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OverClocker (12 Απρ. 2004 , 03:17)

 

Βλέπω κάτι που δεν μου αρέσει....

Βλέπω πολύ έχουν ψιφήσει ότι απατάνε τον συντροφό τους και την βρίσκουν....

 

Εγώ δεν το βρίσκω καθόλου σωστό αυτό....

 

 

Και δεν έχεις και άδικο. Θα συμφωνήσω μαζί σου. Όλοι πάνε από το κακό στο χειρότερο... λειτουργούν με το κάτω κεφάλι... χειρότερα και από Αμερική καταντήσαμε.... :worry:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Bλέπω ο γυναικείος πληθυσμός το εχει παρει λιγο πατριοτικα αλλα θα προσπαθεισω να ειμαι ειλικρινης

 

δεν θυμαμαι σχεση που να μην τιν εχω κερατωσει............ και πριν ακουσω τα αναθεματα............αυτο γινοτανε οταν αρχιζε το πριξιμο του στιλ "δεν ξερω αν με αγαπας........δεν αισθανομαι ασφαλεια.......θελω απο σενα αυτο......εκεινο....το αλλο......"

 

δεν το εχω μετανιωσει καθολου μα καθολου............ το θεμα τις σχεσης δεν θεωρω πως εχει να κανει με την απιστια η απιστια ειναι κατι το εντελος μηχανικο........απλα γινεται

 

Ειδικα δεν εχω τυψεις σε περιπτωσεις που η δευτερη ξερει οτι εχω σχεση

οσο για το τι θα εκανα αν με κερατονε η κοπελα μου? πολυ απλα χωριζουμε..............εγωιστικο το ξερω αλλα..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mike_69 (13 Απρ. 2004 , 09:45)

 

Bλέπω ο γυναικείος πληθυσμός το εχει παρει λιγο πατριοτικα αλλα θα προσπαθεισω να ειμαι ειλικρινης

 

δεν θυμαμαι σχεση που να μην τιν εχω κερατωσει............ και πριν ακουσω τα αναθεματα............αυτο γινοτανε οταν αρχιζε το πριξιμο του στιλ "δεν ξερω αν με αγαπας........δεν αισθανομαι ασφαλεια.......θελω απο σενα αυτο......εκεινο....το αλλο......"

 

δεν το εχω μετανιωσει καθολου μα καθολου............ το θεμα τις σχεσης δεν θεωρω πως εχει να κανει με την απιστια η απιστια ειναι κατι το εντελος μηχανικο........απλα γινεται

 

Ειδικα δεν εχω τυψεις σε περιπτωσεις που η δευτερη ξερει οτι εχω σχεση

οσο για το τι θα εκανα αν με κερατονε η κοπελα μου? πολυ απλα χωριζουμε..............εγωιστικο το ξερω αλλα..........

 

 

Σωστός ρε φίλε!

Λίγοι πραγματικοί άνδρες έχουν μείνει... :happy:

Και δεν το λέω ειρωνικά :o

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα φιλε απλα ειλικρινεια............ η ειρωνια δεν με πειραζει :whistle: :innocent:

 

απλα λεω αυτο που νομιζω οτι σκευτομαστε ολοι

το αν ειμαι σωστος................. οι γυναικες σιγουρα διαφωνουν

 

και κατι αλλο φιλε Bayern7 .......... δεν θελω να το παιξω ο ΑΝΤΡΑΣ

απλα λεω τι βλεπω

 

φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

 

Ειδικα δεν εχω τυψεις σε περιπτωσεις που η δευτερη ξερει οτι εχω σχεση

οσο για το τι θα εκανα αν με κερατονε η κοπελα μου? πολυ απλα χωριζουμε..............εγωιστικο το ξερω αλλα..........

 

 

Μια ερωτησούλα :)

Αφού είσαι υπέρμαχος της ειλικρίνιας, γιατί δεν το λες και στην πρώτη, με την οποία έχεις σχέση; Αν μη τι άλλο, θα έπρεπε να της δίνεις και κείνης το δικαίωμα να είναι εξίσου εγωίστρια.

 

Τεσπά. Γενικότερα τώρα. Η δική μου άποψη είναι οτι αν δεν μπορείς να βασίσεις μια σχέση στην ειλικρίνια και την εμπιστοσύνη, τότε μην την κάνεις καθόλου. Διευκρινίζεις εξ' αρχής : θέλω ελεύθερη σχέση, και προχωράς έτσι.

Επίσης, η ειλικρίνια και η εμπιστοσύνη μπορούν να συνδυαστούν με τη συγχώρεση. Ένα λάθος μπορείς να το κάνεις και, αν και μια κρίση θα επέλθει, μια σχέση με γερά θεμέλια μπορεί να στηριχθεί. Κοινώς, ένα παραστράτημα συχωρείται (δύσκολα κατά γενική ομολογία :worry: ), η συνεχής κοροιδία όμως καθόλου :mad: .

Το ζήτημα είναι κατά πόσο κάποιος μπορεί σήμερα να βάλει γερά θεμέλια στις σχέσεις του... :wacko:

 

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ask..........πιστευω πως το θεμα ειναι η απιστεια οχι οι σχεσεις και πως θα τις κανουμε καλυτερες

αν το ελεγα στην πρωτη απλα δεν θα ηταν απιστεια θα ηταν μια ξεκαθαρη σχεση ................... δεν λεω πως ειμαι σωστος...........απλα ειλικρινεις εκει που με συμφαιρει .................... παντος για μια σωστη σχεση συμφωνω μαζι σου...........

οσο τορα για τον εγωισμο της πρωτης............... κλασικη αντρικη αντιμετοπιση..............δεν το λεμε......και η πιτα ολοκληρη και ο σκυλος χορτατος...............

γαιδουριά.........αλλα ισχυει

 

παντα φιλικα παιδες

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι διαφωνώ οριζοντίως , καθέτως και πλαγίως. :!:

 

Οταν κάνετε μια σχέση φροντίστε νε είστε πρώτα εσείς σωστοί στη σχέση σας και μετά κοιτάξτε τι κάνει η κοπέλα σας.

 

Η εμπιστοσύνη και τα αισθήματα σε μία σχέση είναι ένα συνεχές πάρε-δώσε. Δίνεις για να παίρνεις. Οταν δίνει μόνο ο ένας , χαλάει η συνταγή.

 

Αν θέλετε να είστε σαν τις πεταλουδίτσες φίλοι μου και να πηδάτε από λουλουδάκι σε λουλουδάκι αφήστε τις σχέσεις κατά μέρος γιατί στο τέλος πληγώνετε τους άλλους ή/και πληγώνεστε εσείς.

 

Οσο για την απιστία , είναι ασυγχώρητη για μένα. Αιτία οριστικού χωρισμού. Φυσικά απαιτώ πίστη γιατί τη δίνω κιόλας.

 

My 2 cents. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

 

Ola auta pou lete peri epistimis pos kai kala o andras einai poligamikos apo tin fisi tou einai apla DIKAIOLOGIES! :mad:

San ginaika pou eimai pisteuo pos otan apatisete tin sintrofo sas to kanete mono kai mono gia na ikanopoiisete ton egoismo sas! Gia na deite an eiste apodextoi h oxi.Gia na perifaneveste stous filous sas pos exete polles kataktiseis. :wacko:

Exo adiko? Diorthoste me an kano lathos. Episis me ekneurizoun para polu kati psonia antres oi opoioi lene "oi proigoumenes mallon den mporoun na perasoun apo porta"..Mpravo mpravo ti na po..Sixaritiria!!! Etsi opos pate kathe 20 apisties tha zitate kai vraveio! :mad:

Kai rotao tora ego san xazi ginekoula pou eimai: An emeis oi ginekes kaname to idio me esas..diladi an epikaloumastan tin fisi kai legame pos den variesai poligamikes mas kanane as tous fortosoume me kerata...tote ti tha kanate poligamika onta mou? Den leo vevea pos oi ginekes den exoun apatisei pote.Apla otan oi ginekes apatane kapoion den einai giati den dexete o sintrofos tous na kanoune sex..! :wacko: (opos kanoun oi antres), alla uparxoun alloi logoi :noiothoun paramelimenes,katapiesmenes h paragonismenes..Oi ginekes eimaste politimes..pote tha to katalavete? Prepei na mas prosexete kai na mas agapate kai oxi na mas gemizete kerata!!!! Auta! ;)

Elpizo na sas evala na skeftite..

 

 

Ναι δηλαδή μόνο εμείς οι άντρες τα κάνουμε αυτά. ΕΛΕΟΣ :mad:

Εσείς οι γυναίκες είστε αθώα περιστεράκια και εμείς πάντα οι αλήτες ε?

Σωστά?

 

Βλέπω ποσο καλές είναι ορισμένες κοπελιές .....

 

Σε αυτές αξίζει να πας με όλο τον γυναικείο πληθυσμό για αντίποινα.

 

(δεν αναφέρομαι σε σένα αλλά δεν είστε και καλύτερες.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

 

Ola auta pou lete peri epistimis pos kai kala o andras einai poligamikos apo tin fisi tou einai apla DIKAIOLOGIES! :mad:

San ginaika pou eimai pisteuo pos otan apatisete tin sintrofo sas to kanete mono kai mono gia na ikanopoiisete ton egoismo sas! Gia na deite an eiste apodextoi h oxi.Gia na perifaneveste stous filous sas pos exete polles kataktiseis. :wacko:

Exo adiko? Diorthoste me an kano lathos. Episis me ekneurizoun para polu kati psonia antres oi opoioi lene "oi proigoumenes mallon den mporoun na perasoun apo porta"..Mpravo mpravo ti na po..Sixaritiria!!! Etsi opos pate kathe 20 apisties tha zitate kai vraveio! :mad:

Kai rotao tora ego san xazi ginekoula pou eimai: An emeis oi ginekes kaname to idio me esas..diladi an epikaloumastan tin fisi kai legame pos den variesai poligamikes mas kanane as tous fortosoume me kerata...tote ti tha kanate poligamika onta mou? Den leo vevea pos oi ginekes den exoun apatisei pote.Apla otan oi ginekes apatane kapoion den einai giati den dexete o sintrofos tous na kanoune sex..! :wacko: (opos kanoun oi antres), alla uparxoun alloi logoi :noiothoun paramelimenes,katapiesmenes h paragonismenes..Oi ginekes eimaste politimes..pote tha to katalavete? Prepei na mas prosexete kai na mas agapate kai oxi na mas gemizete kerata!!!! Auta! ;)

Elpizo na sas evala na skeftite..

 

 

Ναι δηλαδή μόνο εμείς οι άντρες τα κάνουμε αυτά. ΕΛΕΟΣ :mad:

Εσείς οι γυναίκες είστε αθώα περιστεράκια και εμείς πάντα οι αλήτες ε?

Σωστά?

 

Βλέπω ποσο καλές είναι ορισμένες κοπελιές .....

 

Σε αυτές αξίζει να πας με όλο τον γυναικείο πληθυσμό για αντίποινα.

 

(δεν αναφέρομαι σε σένα αλλά δεν είστε και καλύτερες.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

Ola auta pou lete peri epistimis pos kai kala o andras einai poligamikos apo tin fisi tou einai apla DIKAIOLOGIES! :mad:

 

Σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

San ginaika pou eimai pisteuo pos otan apatisete tin sintrofo sas to kanete mono kai mono gia na ikanopoiisete ton egoismo sas! Gia na deite an eiste apodextoi h oxi.Gia na perifaneveste stous filous sas pos exete polles kataktiseis. :wacko:

Exo adiko? Diorthoste me an kano lathos.

 

Εχεις 65% δίκιο. Υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις αλλά διάβασε πιο κάτω στην απαντησή μου θα τις βρεις εκεί.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

Episis me ekneurizoun para polu kati psonia antres oi opoioi lene "oi proigoumenes mallon den mporoun na perasoun apo porta"..Mpravo mpravo ti na po..Sixaritiria!!! Etsi opos pate kathe 20 apisties tha zitate kai vraveio! :mad:

 

Και μένα μου σπάνε τα νεύρα. Ωπα ρε μάγκες κατουρήστε και λίγο. :wacko:

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

Kai rotao tora ego san xazi ginekoula pou eimai: An emeis oi ginekes kaname to idio me esas..diladi an epikaloumastan tin fisi kai legame pos den variesai poligamikes mas kanane as tous fortosoume me kerata...tote ti tha kanate poligamika onta mou?

 

Ωραία τα λες αλλά μην ξεχνάς πως υπάρχουν πολλές μα πάρα πολλές γυναίκες που κερατώνουν από χόμπυ ή να στο θέσω αλλιώς δεν αφήνουν τίποτα να πέσει κάτω έχουν δεν έχουν δεσμό. Οι άντρες τις λέμε κάπως , εσείς συνήθως τις λέτε "ντάνες". :o

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

Den leo vevea pos oi ginekes den exoun apatisei pote.Apla otan oi ginekes apatane kapoion den einai giati den dexete o sintrofos tous na kanoune sex..! :wacko: (opos kanoun oi antres), alla uparxoun alloi logoi :noiothoun paramelimenes,katapiesmenes h paragonismenes..

 

Εδώ θα συνεχίσω αυτό που ξεκίνησα στο quote No2 . Κάνεις λάθος σε αυτό το θέμα πράγματι. Και οι άντρες απατούν γιατί δεν καλύπτονται συναισθηματικά σε μία σχέση , γιατί νοιώθουν παραμελημένοι, γιατί νοιώθουν ότι η συντροφός τους δεν τους συμπεριφέρετε καλά.

 

Δεν απατούν μόνο για σεξουαλικούς λόγους. Ισως το κάνουν περισσότερο από όσο οι γυναίκες, όμως δεν είναι μόνο αυτό.

 

Εκτός αν το δόγμα σου είναι "Ολοι οι άντρες είναι γουρούνια".

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evanescence_Oly (11 Απρ. 2004 , 16:47)

Oi ginekes eimaste politimes..pote tha to katalavete? Prepei na mas prosexete kai na mas agapate kai oxi na mas gemizete kerata!!!!

 

Door has to swing both ways my dear.

 

 

Resume.

 

Σεβασμός πρέπει να υπάρχει και από τις δύο μεριές για να υπάρξει μια αληθινή σχέση/δεσμός.

 

Συνήθως τα κερατώματα και τα προβλήματα αρχίζουν όταν ο ένας σύντροφος θεωρεί τον άλλο δεδομένο. Νοιώθει ότι "έχει δέσει το γαιδαρό του". Εκεί χάνεται ο σεβασμός και αρχίζουν τα όργανα...

 

Πριν πολλά χρόνια κάποιος μου είπε μια φράση που νομίζω ότι τα λέει όλα με 5 λέξεις : Be kind to each other.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα λες αλλά μην ξεχνάς πως υπάρχουν πολλές μα πάρα πολλές γυναίκες που κερατώνουν από χόμπυ ή να στο θέσω αλλιώς δεν αφήνουν τίποτα να πέσει κάτω έχουν δεν έχουν δεσμό. Οι άντρες τις λέμε κάπως , εσείς συνήθως τις λέτε "ντάνες".

Συμφωνώ απόλυτα

 

Αν και αγαπητέ βρυκόλακα διαφώνησες μαζί μου αυτή η φράση βρίσκει σημείο σύγκλισης

 

Εδώ θα συνεχίσω αυτό που ξεκίνησα στο quote No2 . Κάνεις λάθος σε αυτό το θέμα πράγματι. Και οι άντρες απατούν γιατί δεν καλύπτονται συναισθηματικά σε μία σχέση , γιατί νοιώθουν παραμελημένοι, γιατί νοιώθουν ότι η συντροφός τους δεν τους συμπεριφέρετε καλά.

 

Και πάλι συμφωνώ

 

Δεν είμαι υπερ της απιστείας............ αλλά δεν είναι μόνο "αντρικό" θέμα ούτε σφάλμα....... δυστυχώς ladys φταίμε ολοι μας

ελπίζω πάντος να γνωρίσω αυτή που θα μου αλλάξει τα μυαλά :o

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω πως για να μην υπάρξει "κέρατο" σε μία σχέση , ΄πρέπει να είναι και τα δύο μέρη ερωτευμένα και να είναι μια σχέση ουσίας, όχι απλώς τα φτιάξαμε για να λέμε ότι έχουμε μια σχέση ....

από την άλλη , παίζει ρόλο και το τι ενδιαφέρον δείχνουμε και στον άλλον....μπορεί ο άλλος να το κάνει και απο αντίδραση σε κάτι , αλλά και πάλι το να απατήσεις τον άλλον λύση δεν είναι στο όποιο πρόβλημα και αν υπάρχει στην σχέση....

καλύτερο είναι , άμα νιώθεις πως έχεις μια τέτοια "τάση" ...χώρησε πρώτα και μετά κάνε ό,τι θέλεις .Έτσι κρατάς και μια αξιοπρέπεια του εαυτού σου ασχέτως αν είσαι άνδρας ή γυναίκα.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

είναι ιδαίτερα προβληματικό καθότι μεταξύ των απαντήσεων

 

Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη

Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω

 

υπάρχει και το ναι αλλά όχι εύκολα και όχι μια φορά!

είναι λίγο... άκαιρες οι επιλογές στις απαντήσεις

 

Μεταξύ των

Οχι , ποτέ

και Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε

δεν βρίσκω διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...