Jump to content

Tapatalk στο myphone.gr: Πρόσβαση στο forum μέσω κινητού


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο πιο πίσω πάς σε έκδοση, τόσο πιο καλά. Γενικότερα οι διαχειριστές(όλων) των φόρουμ δεν συμπαθούν το tapatalk γιατί δεν υποστηρίζει το moderation και επειδή δεν μπορούν να παρακολουθούν επαρκώς τους χρήστες της εν λόγω εφαρμογής.

 

Ποιος σου είπε ότι δεν υποστηρίζει moderation?

Ειδικά το κλείδωμα, edit και μετακίνηση θέματος γίνεται πιο γρήγορα μέσω tapatalk.

Μόνο το infraction δεν έχω δει να υποστηρίζεται.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
καλημερα! πριν μου ελεγε αυτο : this community is currently not available on tapatalk (error 404), οσοι εχετε προβλημα δοκιμαστε να το βγαλετε το forum και να το βαλετε ξανα και να κανετε login! μολις το εκανα και δουλευει ξανα! κατι θα ειχε κολλησει... Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε προβλήματα ή λοιπά θέματα με το Tapatalk, διαβάστε παρακαλώ το αρχικό μήνυμα σε αυτό το θέμα, το οποίο έχει ενημερωθεί με πληροφορίες και λεπτομέρειες.
Link to comment
Share on other sites

εδω και καιρό δεν μου δουλεύει η σελίδα σας στο tapatalk,κοιτάξτε το παρακαλώ
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
διαφωνώ στο να μην γίνεται μελλοντικά η χρήση του προγράμματος tapatalk δεν θέλω να το αναλύσω, γιατί κάποιος μπορεί να παρεξηγηθεί, απλά είναι προσωπική μου γνώμη..
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα... Αυτό με το κάθε forum να βγάζει τις δικές του εφαρμογές για πλοήγηση από το κινητό είναι εντελώς γελοίο... Σιγά μην κάτσουμε να έχουμε στο κινητό 20 διαφορετικές εφαρμογές για το κάθε forum στο οποίο είμαστε μέλη.
Link to comment
Share on other sites

Σέβομαι τον κόπο τον παιδιών για το Mobile site, αλλά το Tapatalk δίνει στο 1/10 χρόνο πρόσβαση στο νήμα που θες, έχω καταργήσει και τον υπολογιστή πλέον σε ότι αφορά τα φόρουμ
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ το tapatalk είναι απίστευτα εύχρηστο και γρήγορο για χρήση από smartphones...Καλό και το Mobile site αλλά τόσο εύχρηστο δεν είναι.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ με τα παραπάνω, ευτυχώς η δυστυχώς, είναι η πιο εύχρηστη εφαρμογή στο είδος της...

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ με τα παραπάνω, ευτυχώς η δυστυχώς, είναι η πιο εύχρηστη εφαρμογή στο είδος της...

 

Όντως.

 

Με ένα κλικ κάνεις τα πάντα σε κλάσματα του δευτερολέπτου!

 

Την ανοίγεις και βλέπεις αμέσως αν κάποιος έχει απαντήσει σε θέμα, αν έχεις pm, αν αν αν..

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά πέρα από το μήνυμα σφάλματος (το οποίο έχω την εντύπωση πως το βγάζει απο το ver4 και μετα), έχετε αλλά θέματα; πχ εμένα δε μου εμφανίζει τα notifications ουτε μέσα στο πρόγραμμα αλλά ούτε κ στο τηλέφωνο. (Σε αλλά site όλα οκ)
Link to comment
Share on other sites

Αν σου είναι εύκολο διάβασε το πρώτο μήνυμα του θέματος και είμαι σίγουρος ότι θα σου λυθούν πολλές απορίες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχοντας το γνωστό πλεον πρόβλημα με το tapatalk 4

Απέτυχε η σύνδεση με το φόρουμ, παρακαλώ ελέγξτε με τον διαχειριστή του φόρουμ εάν αυτό τι πρόβλημα επιμείνει"

προσωπικά δεν με πειράζει το μνμ, αλλά με ενδιαφέρουν τα push notifications.. για μενα η σημαντικότερη λειτουργία του...

Υπάρχει κάποια έκδοση του προγράμματος που να δουλεύουν τα push notifications ?

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας το γνωστό πλεον πρόβλημα με το tapatalk 4

 

προσωπικά δεν με πειράζει το μνμ, αλλά με ενδιαφέρουν τα push notifications.. για μενα η σημαντικότερη λειτουργία του...

Υπάρχει κάποια έκδοση του προγράμματος που να δουλεύουν τα push notifications ?

 

Όχι, δεν υποστηρίζονται. Για περισσότερες πληροφορίες στο πρώτο μήνυμα του θέματος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

εδω και 3 ημερες μου βγαζει οτι δεν μπορω να συνδεθω.Επικοινωνηστε με το διαχειριστη του φορουμ. Τρεχει κατι ? ολα τα αλλα φορουμ που διαβαζω παιζουν. μονο το myphone μου βγαζει προβλημα ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνδέομαι κανονικά και τώρα γράφω από tapatalk.

Απ'οσο θυμάμαι από αντίστοιχες περιπτώσεις, θέλει επανεγκατασταση του tapatalk και θα δουλέψει

Link to comment
Share on other sites

3 μερες το εκανε και εφτιαξε...

 

παντως το Mobile site δεν ειναι καθολου χρηστικο σε σχεση με το Tapatalk για χρηση αρκετων νηματων κτλ, ειδικα οταν δεν υποστηριζεται ο Opera Mini και το MB ειναι ελαχιστα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nope..... :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει το γνωστό λάθος, αλλά μετά μπαίνει κανονικά

Κάνε ένα delete στα δεδομένα του Tapatalk και ξανάπροσπάθησε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...