Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολοι οσοι εχετε GPS, να δοκιμασετε αυθεντικα trials και οχι σπασμενα.

Τα σπασμενα εχουν θεμα με τα δικαρτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εδώ σε καμιά 20αριά δίκαρτα MTK διαφόρων τύπων (6577, 6572, 6589), κανένα δεν έβγαλε πρόβλημα με γαργαλημένη version που δοκίμασα.
Link to comment
Share on other sites

σταυρο τι νεο υπαρχει απο 4.5" ?

thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ενας φιλος ενδιαφερεται για ενα 5ιντσο η και παραπανω, με MTK6589T, 2Gb RAM, μπαταρια οσο το δυνατον μεγαλυτερη και οθονη HD κατα προτιμηση, αλλα να εχει δουλευτει ομως για να ξερουμε οτι δεν εχει προβληματα με WiFi και GPS. Ξερετε κατι τετοιο? .

Εκτος των αλλων πως σας φαινεται αυτο ??

http://www.pandawill.com/star-kingelon-k1-smartphone-android-42-mtk6589t-15ghz-2gb-32gb-60-inch-hd-screen-otg-black-p80460.htmlThanks

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ενας φιλος ενδιαφερεται για ενα 5ιντσο με MTK6589T, 2Gb RAM, μπαταρια οσο το δυνατον μεγαλυτερη και οθονη HD κατα προτιμηση, αλλα να εχει δουλευτει ομως για να ξερουμε οτι δεν εχει προβληματα με WiFi και GPS. Ξερετε κατι τετοιο? .

Thanks

 

Zopo 980+ μονόδρομος...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. Αυτο ειναι απ οτι βλεπω, ΜΤΚ6589Τ, 2/32, με FHD, αλλα με χαλαει λιγο η μπαταρια του. Την βλεπω ψιλομικρη για τον Τουρμπο αλλα και για FHD, που καιδεν μας ενδιαφερει και την τελικη τιμη ανεβαζει.

Καποια αλλη γνωμη παιδια?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς κανένα από αυτά; DOOGEE COLLO DG100,CUBOT P9,CUBOT P11,DOOGEE DG300. Θέλω ένα για ένα φίλο χωρίς πολλές απαιτήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς κανένα από αυτά; DOOGEE COLLO DG100,CUBOT P9,CUBOT P11,DOOGEE DG300. Θέλω ένα για ένα φίλο χωρίς πολλές απαιτήσεις.

 

Φιλέ μου το cubot p9 το δοκιμασα πριν 3 μέρες που το πήρα για ενα κολλητό. Για τα λεφτά του εξαιρετικό χωρίς κολλήματα πολύ ωραία οθόνη και αρκετά λεπτή συσκευή και όμορφη. Όπως ειπες όμως είναι για τα βασικά. Δηλαδή να βάλεις ενα Facebook ενα viber κτλ γιατί με 512 μνήμη δεν είναι για πολλές εργασίες μαζί. Επαναλαμβάνω για τα λεφτά του απονgeekbuying το εφερα 75 ευρώ άριστο. Απλα με 120 ευρώ φέρνεις συσκευή με 1 γιγα μνήμη κτλ. Επίσης αυτο που μου άρεσε είναι οτι ειχε δώρο μέσα και flip cover. Επίσης ναι είχε και ελληνικά περασμένα κανονικά.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το star N8000 απο περισυ,σημερα μου εβγαλε προβλημα στον ηχο,οταν με καλουν δεν υπαρχει ηχος μονο δονηση,ξερει κανεις κανεναν στην περιοχη της αθηνας που ν ασχολειτε με service σε τετοιου ειδους κινητα?Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. Αυτο ειναι απ οτι βλεπω, ΜΤΚ6589Τ, 2/32, με FHD, αλλα με χαλαει λιγο η μπαταρια του. Την βλεπω ψιλομικρη για τον Τουρμπο αλλα και για FHD, που καιδεν μας ενδιαφερει και την τελικη τιμη ανεβαζει.

Καποια αλλη γνωμη παιδια?

Iocean x7 elite με 3000mAh μπαταρία, αλλά έχει κάποια θεματάκια, κυριως με το φλας της κάμερας. δες και το THL W8s, με 2000άρα μπαταρία πάλι

 

Καλησπερα παιδια εχω το star N8000 απο περισυ,σημερα μου εβγαλε προβλημα στον ηχο,οταν με καλουν δεν υπαρχει ηχος μονο δονηση,ξερει κανεις κανεναν στην περιοχη της αθηνας που ν ασχολειτε με service σε τετοιου ειδους κινητα?Ευχαριστω!!
Όταν παίζεις μουσική, παίζει το ηχείο; ή σε άλλους ήχους; άλλαξε ήχο κλήσεις μήπως απλά λείπει το αρχείο του. στείλε μου κι ένα μήνυμα αν δεν βγάλεις άκρη

 

παιδια γι αυτο τι εχετε να πειτε air gesture i9500..??

μονο το No.1 S6 κοίτα, άσε τις άλλες απομιμήσεις του

Link to comment
Share on other sites

Iocean x7 elite με 3000mAh μπαταρία, αλλά έχει κάποια θεματάκια, κυριως με το φλας της κάμερας. δες και το THL W8s, με 2000άρα μπαταρία πάλι

 

Όταν παίζεις μουσική, παίζει το ηχείο; ή σε άλλους ήχους; άλλαξε ήχο κλήσεις μήπως απλά λείπει το αρχείο του. στείλε μου κι ένα μήνυμα αν δεν βγάλεις άκρη

 

 

μονο το No.1 S6 κοίτα, άσε τις άλλες απομιμήσεις του

 

Τι ηχους αλλαξα τι μουσικη εβαλα τι επανεκκινησεις εκανα δεν ακουγετε τιποτα!Αν μπορεις να βοηθησεις καλως αλλιως εχω θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Iocean x7 elite με 3000mAh μπαταρία, αλλά έχει κάποια θεματάκια, κυριως με το φλας της κάμερας. δες και το THL W8s, με 2000άρα μπαταρία πάλι

Σταυρε απ οτι βλεπω το Iocean καλο σε μπαταρια (3000+καπακι) αλλα κι αυτο FHD ειναι, οπως και το Thl w8s.

Ερωτηση 1. Τα FHD δεν παρουσιαζουν προβληματα ασυμβατοτητας με διαφορους Navigators? Γι αυτον τον λογο θελω να αποφυγω τα FHD, αλλα και λογω μεγαλυτερης τιμης αλλα και καταναλωσης μπαταριας.

Ερωτηση 2. Καποιο αξιοπιστο με HD οθονη με αυτα τα δεδομενα που ζητησα δεν υπαρχει? Ξερω οτι ειναι λιγα και τα περισσοτερα 2/32 συνοδευονται με FHD..

Ερωτηση 3. Αν και ειναι κι αυτο FHD τι γνωμη εχεις για το Neo N003 2/32 η για το Pulid F17 2/32 που ειναι ομως HD? (Το τελευταιο ειναι ιδιο με το Star S5 2/32 αν δεν κανω λαθος)

Ερωτηση 4. Ανθεκτικη οθονη (Gorilla glass η Dragon trail) θα με ενδιεφερε..

Σε ευχαριστω για τις απαντησεις.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους... Φιλοι μου θελω να σας ενημερωσω πως εχω παραγγειλει απο το everbuying.com ενα Tablet και εχουν περασει 45 μερες και δεν εχει ερθει τιποτα... Τους μιλησα και μου λενε να περιμενω αλλα 15 με 30 μερες ΕΛΕΟΣ... Ακυροσα την παραγγελια και τωρα περιμενω να δω με τα λεφτα τι θα γινει..

Online Ταινίες με Ελληνικούς υπότιτλους...

Desfreetainies.ucoz.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους... Φιλοι μου θελω να σας ενημερωσω πως εχω παραγγειλει απο το everbuying.com ενα Tablet και εχουν περασει 45 μερες και δεν εχει ερθει τιποτα... Τους μιλησα και μου λενε να περιμενω αλλα 15 με 30 μερες ΕΛΕΟΣ... Ακυροσα την παραγγελια και τωρα περιμενω να δω με τα λεφτα τι θα γινει..

 

dispute στο paypal εκανες ?????:worry:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ερωτηση 1. Τα FHD δεν παρουσιαζουν προβληματα ασυμβατοτητας με διαφορους Navigators? Γι αυτον τον λογο θελω να αποφυγω τα FHD, αλλα και λογω μεγαλυτερης τιμης αλλα και καταναλωσης μπαταριας.

 

Όλα τα γνωστά προγράμματα πλοήγησης υποστηρίζουν κανονικότητα την full hd ανάλυση, πχ. Navigon, Sygic κτλ. Ακόμα και το iGO Primo που δεν είναι φτιαγμένο για αυτή την ανάλυση με τα κατάλληλα πειράγματα δουλεύει κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το star N8000 απο περισυ,σημερα μου εβγαλε προβλημα στον ηχο,οταν με καλουν δεν υπαρχει ηχος μονο δονηση,ξερει κανεις κανεναν στην περιοχη της αθηνας που ν ασχολειτε με service σε τετοιου ειδους κινητα?Ευχαριστω!!

 

γνωριζει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις?
ο gerstavros2 σου απαντησε λιγο πιο πανω, προφανως δεν το ειδες...

 

Όλα τα γνωστά προγράμματα πλοήγησης υποστηρίζουν κανονικότητα την full hd ανάλυση, πχ. Navigon, Sygic κτλ. Ακόμα και το iGO Primo που δεν είναι φτιαγμένο για αυτή την ανάλυση με τα κατάλληλα πειράγματα δουλεύει κανονικά.

Καμμια 30ρια ποστς πιο πανω εγινε καποια συζητηση που μου δημιουργησε αυτητην εικονα, ομως για να το λες κατι θα ξερεις..

Thanks

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

ο gerstavros2 σου απαντησε λιγο πιο πανω, προφανως δεν το ειδες...

 

 

 

ok συνεννοηθηκαμε ευχαριστω!gerstavros2 το παραγγελνω και κανονιζουμε,να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Σταυρε απ οτι βλεπω το Iocean καλο σε μπαταρια (3000+καπακι) αλλα κι αυτο FHD ειναι, οπως και το Thl w8s.

Ερωτηση 1. Τα FHD δεν παρουσιαζουν προβληματα ασυμβατοτητας με διαφορους Navigators? Γι αυτον τον λογο θελω να αποφυγω τα FHD, αλλα και λογω μεγαλυτερης τιμης αλλα και καταναλωσης μπαταριας.

Ερωτηση 2. Καποιο αξιοπιστο με HD οθονη με αυτα τα δεδομενα που ζητησα δεν υπαρχει? Ξερω οτι ειναι λιγα και τα περισσοτερα 2/32 συνοδευονται με FHD..

Ερωτηση 3. Αν και ειναι κι αυτο FHD τι γνωμη εχεις για το Neo N003 2/32 η για το Pulid F17 2/32 που ειναι ομως HD? (Το τελευταιο ειναι ιδιο με το Star S5 2/32 αν δεν κανω λαθος)

Ερωτηση 4. Ανθεκτικη οθονη (Gorilla glass η Dragon trail) θα με ενδιεφερε..

Σε ευχαριστω για τις απαντησεις.

1. καλό ειναι να τ αποφύγεις, αλλά η μόνη συσκευή που χω υπόψιν με 2GB RAM χωρίς FHD είναι το πολύ καλό Huawei G700, στο 1.2GHz όμως

2. αν βρεις πες μου!

3. Δεν θα εμπιστευόμουν κανένα απ τα 2, ειδικά το δεύτερο

4. Τα περισσότερα έχουν tampered glass, κι ας μην είναι επώνυμο. Το THL W8s σίγουρα έχει, το χω τεστάρει:p

ok συνεννοηθηκαμε ευχαριστω!gerstavros2 το παραγγελνω και κανονιζουμε,να σαι καλα!

είχα φτασει τα 350 μηνύματα και δεν μπορουσα να λάβω άλλα, τώρα τ άδειασα, ξαναστείλε μου αν χρειαστεί ή άφηνε μήνυμα επισκέπτη στο προφίλ μου

Καλημερα σε ολους... Φιλοι μου θελω να σας ενημερωσω πως εχω παραγγειλει απο το everbuying.com ενα Tablet και εχουν περασει 45 μερες και δεν εχει ερθει τιποτα... Τους μιλησα και μου λενε να περιμενω αλλα 15 με 30 μερες ΕΛΕΟΣ... Ακυροσα την παραγγελια και τωρα περιμενω να δω με τα λεφτα τι θα γινει..

κωλομάγαζο, έχεις κάνει dispute στο paypal;

Link to comment
Share on other sites

η μόνη συσκευή που χω υπόψιν με 2GB RAM χωρίς FHD είναι το πολύ καλό Huawei G700, στο 1.2GHz όμως.

Ευχαριστω Σταυρε για τις απαντησεις, θα τις λαβω σοβαρα υπ οψιν..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα γνωστά προγράμματα πλοήγησης υποστηρίζουν κανονικότητα την full hd ανάλυση, πχ. Navigon, Sygic κτλ. Ακόμα και το iGO Primo που δεν είναι φτιαγμένο για αυτή την ανάλυση με τα κατάλληλα πειράγματα δουλεύει κανονικά.
λες το πριμο οταν υποστηριξει επισημα full hd να γινει πιο smooth στην πλοηγηση?οπως ειναι το sygic?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...