Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάποιος να βοηθήσει?επείγει η αγορά για μέσα στο ΣΚ

 

νεος επεξεργαστης,πολυ φθηνο και καλο και γρηγορο

http://www.geekbuying.com/item/Doogee-DG100-4-0inch-WVGA-Capacitive-Screen-MTK6572W-Dual-Core-Smartphone-4GB-ROM-5-0MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS-Grey-318837.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

 

1G ram οπωσδήποτε ψάχνει

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που θα σου πω, τα ξερεις, 4" 6589 δεν υπαρχει, 1Gb RAM σε 6572 δεν υπαρχει, οποτε θα ψαχτεις σε 6577, δυσκολα ομως να συνδιαστουν αυτα τα δυο που ζητας..εμενα μονο G2S μουρχεται στο μυαλο.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που θα σου πω, τα ξερεις, 4" 6589 δεν υπαρχει, 1Gb RAM σε 6572 δεν υπαρχει, οποτε θα ψαχτεις σε 6577, δυσκολα ομως να συνδιαστουν αυτα τα δυο που ζητας..εμενα μονο G2S μουρχεται στο μυαλο.

 

Ας πάρει το Cubot GT99, 4.5άρι, αλλά ούτε 1 πόντο πιό ψηλό από τα 4άρια, σιγά μην τον ενοχλήσει η διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρει το Cubot GT99, 4.5άρι, αλλά ούτε 1 πόντο πιό ψηλό από τα 4άρια, σιγά μην τον ενοχλήσει η διαφορά...

 

λίγο από εδώ και λίγο από εκεί μαζεύονται όμως!

το G2S έχει 125 x 61 x 9.9mm και το G3S 135 x 65 x 10.8 mm αλλά αν τα βάλεις δίπλα δίπλα είναι μεγάλη η διαφορά

 

θέλει 2 κινητά...το ένα θα πάει στην κοπέλα του

Link to comment
Share on other sites

1G ram οπωσδήποτε ψάχνει

 

Εαν δεν τον πειράζει τα 512mb ram τότε εμένα ένα μου έρχεται στο μυαλό :

http://www.focalprice.com/MH0753W/DOOGEE_DG100_40_Capacitive_IPS_Touch_480x800_Android_422_Dual.html?Currency=EUR

 

Το σκέφτομαι και εγω για την γυναίκα μου

Link to comment
Share on other sites

μιλησα μαζι τους σημερα και μου ειπαν οτι το εχουν σε στοκ και ειναι 1gb ram.....

κι εγώ σου λέω πως έχω samsung galaxy s4 και στο δινω 200€, θα με πιστέψεις;

μου είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω ότι ένα καλό μαγαζί σαν αυτό έγινε τόσο αναξιόπιστο. Όσο για το κινητό που αναφέρεις η περίπτωση λάθους μου κάνει για πιο πιθανή.

Γνώμη μου πάντα..

ανέκαθεν αναξιόπιστο ήταν σε πολλά πράγματα. Δεν είναι scam, δε θα σου στείλει ψεύτικη συσκευή, αλλά θα πληρώσεις και θα σου πε οτι δεν την εχει, κ είτε να περιμένεις μια βδομαδα (και σε πάει από βδομαδα σε βδομάδα) είτε να επιλέξεις κάποια άλλη συσκευή. Καθαρά κόλπο αύξησης των επισκεπτών, κι επομένως κ των πελατών
Link to comment
Share on other sites

Η αποφαση παρθηκε για το g2s

Απο που καλυτερα να το παρει?

To2c.com η bangood?απο καπου αλλου δεν το ειδα διαθεσιμο

Link to comment
Share on other sites

To G2S @ To2c είναι "πλουσιότατο" στα $160...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω τον πονο μου..

Παλευω με ενα προβλημα αρκετο καιρο, απο τοτε που εγκατεστησα το Igo Primo.

Οταν κανω navigation ενω ο πλοηγος διαγραφει την πορεια κανονικα, δεν ακουω την φωνη του ομιλητη.

Επιλεγοντας Ελληνικο voice στο test, δεν ακουω "καλο ταξιδι" αλλα "-- ταξιδι" η "καλο τα--" κοβονται δηλαδη καποιες συλλαβες απο μπροστα η πισω.

Κατα το navigation οι φρασεις κοβονται περισσοτερο, ακουγονται δηλ μονον 2-3 συλλαβες.

Το δοκιμασα και σε αλλα voice, οχι Ελληνικα, το ιδιο, αλλαξα τους φακελλους voice και lang με αλλους αλλα παλι το ιδιο προβλημα.

Εχει κανεις καποια ιδεα για την αιτια-λυση του προβληματος?

Μπορει να ειναι προβλημα hardware η μπορει να φταιει η ROM? (εχω την stock).

Υπαρχει καποια αλλη εφαρμογη να μιλαει το τηλεφωνο να κανω τεστ?

Ολοι οι αλλοι παντως οι ηχοι στο τηλεφωνο ακουγονται κανονικα.

Ευχαριστω.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω τον πονο μου..

Παλευω με ενα προβλημα αρκετο καιρο, απο τοτε που εγκατεστησα το Igo Primo.

Οταν κανω navigation ενω ο πλοηγος διαγραφει την πορεια κανονικα, δεν ακουω την φωνη του ομιλητη.

Επιλεγοντας Ελληνικο voice στο test, δεν ακουω "καλο ταξιδι" αλλα "-- ταξιδι" η "καλο τα--" κοβονται δηλαδη καποιες συλλαβες απο μπροστα η πισω.

Κατα το navigation οι φρασεις κοβονται περισσοτερο, ακουγονται δηλ μονον 2-3 συλλαβες.

Το δοκιμασα και σε αλλα voice, οχι Ελληνικα, το ιδιο, αλλαξα τους φακελλους voice και lang με αλλους αλλα παλι το ιδιο προβλημα.

Εχει κανεις καποια ιδεα για την αιτια-λυση του προβληματος?

Μπορει να ειναι προβλημα hardware η μπορει να φταιει η ROM? (εχω την stock).

Υπαρχει καποια αλλη εφαρμογη να μιλαει το τηλεφωνο να κανω τεστ?

Ολοι οι αλλοι παντως οι ηχοι στο τηλεφωνο ακουγονται κανονικα.

Ευχαριστω.

 

Το ίδιο έπαθα κι εγώ, έχεις pm γιατί δε γίνονται συζητήσεις για προγράμματα μη αγορασμενα εδώ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

εχω το Lenovo A800, για τα λεφτα του τρομερο τηλεφωνο. Τα προβληματα που εχω μαλλον ειναι θεμα android, αλλα περιμενω απαντησεις...\

1. Οταν ειμαι στην πρωτη sim, η οποις ειναι και η 3G, και κανει καποια εργασια που κρατα το 3G ενεργο, χανω κλησεις στην sim2, που την εχω για κλησεις/sms.

2. Otan bazv to σκυπε στο παρασκηνιο, και ανοιγω τον browser, μετα απο λιγα δευτερολεπτα βγαζει μνμ οτι το skype σταματησε να λειτουργει...

 

Οποια ιδεα λυσης καλοδεχουμενη....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

200ευρο dual sim τι προτεινεται?

Τα λεφτα ειναι καλα, αλλα εξαρταται..τι μεγεθος και ιντσες ζητας..

 

καλο για τα λεφτα του αλλα ουτε γοριλλακι?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτα ειναι καλα, αλλα εξαρταται..τι μεγεθος και ιντσες ζητας..

 

 

παντοφλα απο 5'' και πανω....

σκεφτομαι για αυτα

http://www.minideal.net/lenovo-p780-smartphone-4000mah-battery-otg-android-4-2-quad-core-1-2ghz-dual-sim-5-0-inch-hd-8-0mp.html

http://www.minideal.net/huawei-g700-smartphone-5-inch-ips-screen-quad-core-cpu-dual-sim-card-2gb-ram-8gb-rom.html

http://www.minideal.net/zopo-c2-smartphone-mtk6589t-1-5ghz-android-4-2-16g-ota-otg-with-5-0-inch-fhd-screen.html

 

περα απο dual sim με ενδιαφερει η καλη καμερα

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί όχι το δοκιμασμένο και απο εσένα και απο εμένα και απο πολλούς άλλους http://www.minideal.net/zte-v987-mt6589-quad-core-android-4-1-1-2ghz-dual-sim-5-0-inch-hd-1g-ram-8-0m-smart-phone.html ;):p

 

χαχα γιατι αυτο το πουλησα σημερα!αριστο τηλεφωνο οντως

Link to comment
Share on other sites

χαχα γιατι αυτο το πουλησα σημερα!αριστο τηλεφωνο οντως

 

Το είδα στο thread του V987... Το καημένο, ελπίζω να πήγε σε καλά χέρια.... :-P

Link to comment
Share on other sites

Θέλω δυο κινητα , μαξιμουμ μεχρι 150 ευρω το καθένα , να εχουν quad core επεξεργαστη καλη καμερα , σχετικα στιβαρη κατασκευη, και να είναι κάτω από 4,7 ιντσες

 

Σκεφτόμουν το thl w100 και το lenovo a820

 

Αν έχετε να προτινετε κάτι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...