Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καμια γνωμη για αυτο http://www.geekbuying.com/item/S9920-4-0-Inch-WVGA-Capacitive-Screen-MTK6577-Dual-Core-Android-4-1-OS-Smart-Phone-4GB-ROM-5-0MP-Camera-Blue-316326.html ?

για απλη χρηση με λιγο απο ολα , ιντερνετ , φατσοβιβλιο , σχεδον καθολου παιχνιδια , gps.

Μια χαρά συσκευή. Δες την εδώ λιγο φθηνότερα http://www.cellphonemic.com/s9920-mtk6577 . Βέβαια για το θέμα του GPS, δε μπόρεσα να βρω καμιά αναφορά για την ποιότητα της κεραίας

Παρηγγειλα για εναν φιλο αυτο το τηλεφωνο

http://www.fastcardtech.com/goods.php?id=8749

ολα καλα ηρθε αλλα ενω ηξερα οτι εχει μια σιμ αυτη ηταν μικρο σιμ με αποτελεσμα δεν ξερω γιατι οποιας εταιριας και αν δοκιμασαμε να μην την αναγνωριζει ητοι παλια που να δουλευε σε αλλο τηλεφωνο ητοι καινουργια.....

Τι κανουμε? Καμια γνωμη? Να παω για dispute κατευθειαν? Κοντευουν οι 40 μερες....

Δεν μου ξαναετυχε κατι παρομοιο και δεν γνωριζω καν την διαδικασια με dispute etc με Paypal.

Οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη με εκτιμηση!

Single Micro Simcard γράφει.

Αν δοκιμάζεις κάρτες και δε δουλεύουν, πιθανόν έχει πρόβλημα η συσκευή. Άνοιξε dispute (στo transaction της πληρωμής στο paypal κάτω κάτω) και πες τους το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυστυχως αυτο το προβλημα το αντιμετωπιζουν πολλοι με αγορες απο μακρια. Επιστροφη χρηματων αμεση και επιστροφη της συσκευης ειναι η λυση και αρνητικα σχολια.

Σε υπερακτιες πωλησεις θα επρεπε το προιον να ελεγχεται απ τον πωλητη. Οτιδηποτε παντως εχει ιδια σχεδον τιμη και στην Ελλαδα.

Καλυτερα απο ελλαδα εστω και 10€ ακριβοτερα. Ολες οι συσκευες πλεον δεν περνανε απο QC και αυτο τ αναλαμβανουν οι μεταπωλητες.

Link to comment
Share on other sites

ηρθε το tooky t1981 της γυναικας μου μια, χαρα τηλεφωνο ειναι πολυ ικανοποιημενη

το μονο που δεν ξερω ειναι να τις περασω τις επαφες απο ενα sony ericson j20i στο tooky.

δε θελω να μπλεξουμε με gmail ,συνεφα κτλ απλα απο το ενα τηλ. να μεταφερθουν στο αλλο

 

υγ οποιος ενδιαφερεται για το τηλ ας ρωτησει οτι θελει!

Link to comment
Share on other sites

ηρθε το tooky t1981 της γυναικας μου μια, χαρα τηλεφωνο ειναι πολυ ικανοποιημενη

το μονο που δεν ξερω ειναι να τις περασω τις επαφες απο ενα sony ericson j20i στο tooky.

δε θελω να μπλεξουμε με gmail ,συνεφα κτλ απλα απο το ενα τηλ. να μεταφερθουν στο αλλο

 

υγ οποιος ενδιαφερεται για το τηλ ας ρωτησει οτι θελει!

απ τις ρυθμισεις στις επαφές κάνεις εξαγωγή σε vcard και μετά εισαγωγή το αρχείο

Link to comment
Share on other sites

ηρθε το tooky t1981 της γυναικας μου μια, χαρα τηλεφωνο ειναι πολυ ικανοποιημενη

το μονο που δεν ξερω ειναι να τις περασω τις επαφες απο ενα sony ericson j20i στο tooky.

δε θελω να μπλεξουμε με gmail ,συνεφα κτλ απλα απο το ενα τηλ. να μεταφερθουν στο αλλο

 

υγ οποιος ενδιαφερεται για το τηλ ας ρωτησει οτι θελει!

 

για γραψε μερικα ,απο που το πηρες και ποσο εκανε,σε ποσες μερες ηρθε,και γενικα οτι αλλο θες

Edited by navi55
διόρθωση quote
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για 7 ιντσών οθόνη, πιστεύω μια καλή περίπτωση είναι αυτό

U6 7" Android 4.0.4 Dual-core MTK8377 1.5GHz Phablet Tablet PC with 3G, GPS, Bluetooth, Wi-Fi, 5-Point Capacitive Touch (8G) (Black)

http://www.focalprice.com/CE0377B/U6_7_Android_404_Dualcore_MTK8377_15GHz_Tablet_PC_with_3G_GPS.html?req_id=Source=BFDENproduct&Currency=EUR

 

Εκτός αν κάποιος βλέπει κάτι αρνητικό

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για 7 ιντσών οθόνη, πιστεύω μια καλή περίπτωση είναι αυτό

U6 7" Android 4.0.4 Dual-core MTK8377 1.5GHz Phablet Tablet PC with 3G, GPS, Bluetooth, Wi-Fi, 5-Point Capacitive Touch (8G) (Black)

http://www.focalprice.com/CE0377B/U6_7_Android_404_Dualcore_MTK8377_15GHz_Tablet_PC_with_3G_GPS.html?req_id=Source=BFDENproduct&Currency=EUR

Εκτός αν κάποιος βλέπει κάτι αρνητικό

Υπόστηρίζει flash?

Πολύ καλό φαίνεται. Εχει κάποιος φιλος ακούσει κατι?

Η να ειμαι ο πρώτος που θα το δοκιμασει:D

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Υπόστηρίζει flash?

Πολύ καλό φαίνεται. Εχει κάποιος φιλος ακούσει κατι?

Η να ειμαι ο πρώτος που θα το δοκιμασει:D

 

Καποιος πρεπει να κανει την αρχη :D

Για ενημερωση... το μαγαζι αυτο τι λεει? Ειναι αξιοπιστο?

Edited by jogatore
Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια γνωμη για το feiteng H9500+ ?εχω ψαξει αλλα δεν εχω βρει κανα σοβαρο review..

http://www.geekbuying.com/item/Feiteng-H9500--5-0-Inch-IPS-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-Android-4-2-1-OS-1GB-RAM-4GB-ROM-12-6MP-Camera-3G-GPS-Grey-316931.html

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι γίνεται με τις παραγγελίες από Κίνα μεριά? Οκ είπαμε φωτιές κλπ αλλά παραγγελία που από 26-6 φαίνεται να είναι Σινγκαπούρη ακόμα δεν έχει εμφανιστεί Ελλάδα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σε 3-4 μερες θα το εχεις;)

 

έχεις πληροφόρηση από μέσα ???? :) Πως και τόση αισιοδοξία ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αραξτε, οι "φυσιολογικοι" χρονοι απο εκατονταδες δεματακια που εχω παρει απο κινα τον τελευταιο χρονο, ειναι ~4-6 βδομαδες.

Επειδη εχουμε βρει 1-2 μαγαζια που στελνουν γρηγορα, δε σημαινει οτι θα ερχονται και παντα στο 2βδομαδο, ουτε πως πρεπει να γκρινιαζουμε γι' αυτο :p

Link to comment
Share on other sites

Αραξτε, οι "φυσιολογικοι" χρονοι απο εκατονταδες δεματακια που εχω παρει απο κινα τον τελευταιο χρονο, ειναι ~4-6 βδομαδες.

Επειδη εχουμε βρει 1-2 μαγαζια που στελνουν γρηγορα, δε σημαινει οτι θα ερχονται και παντα στο 2βδομαδο, ουτε πως πρεπει να γκρινιαζουμε γι' αυτο :p

Εγώ πρώτα από όλα δεν γκρινιάζω, απλά μου κάνει εντύπωση γιατί από άλλες αγορές που έχω κάνει από κίνα μέσα σε 3 max 3.5 εβδομάδες έχω παραλάβει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για 7 ιντσών οθόνη, πιστεύω μια καλή περίπτωση είναι αυτό

U6 7" Android 4.0.4 Dual-core MTK8377 1.5GHz Phablet Tablet PC with 3G, GPS, Bluetooth, Wi-Fi, 5-Point Capacitive Touch (8G) (Black)

http://www.focalprice.com/CE0377B/U6_7_Android_404_Dualcore_MTK8377_15GHz_Tablet_PC_with_3G_GPS.html?req_id=Source=BFDENproduct&Currency=EUR

 

Εκτός αν κάποιος βλέπει κάτι αρνητικό

Υπάρχουν και καλύτερα στα ίδια χρήματα, όπως τα freelander pd60 dual core, OUMEI X5, MagicTab M7
Link to comment
Share on other sites

Υπόστηρίζει. lash?

Πολύ καλό φαίνεται. Εχει κάποιος φιλος ακούσει κατι?

Η να ειμαι ο πρώτος που θα το δοκιμασει:D

 

Πρέπει να μάθουμε με κάποιον τρόπο αν υποστηρίζει flash.

Το συγκεκριμένο είναι το ποιο λεπτό σε σχέση με τα αλλά 3 που προτάθηκαν, 0,8cm.

Και δε βρίσκω κάποιο σημείο που να μειονεκτεί απέναντι στα αλλά, εκτός αν κάτι μου διαφεύγει.

Θυμίζω ότι αναφερόμαστε σε dual sim. Το freelander pd60 δεν μπόρεσα να το βρω κάπου με dual sim.

Edited by marinosgr
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε αν υποστηρίζει flash; Εγκαθιστάς το flashplayer και όσοι browsers υποστηρίζουν (+ ο στοκ φυσικά) παίζουν flash κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε αν υποστηρίζει flash; Εγκαθιστάς το flashplayer και όσοι browsers υποστηρίζουν (+ ο στοκ φυσικά) παίζουν flash κανονικά

 

Σε καποιες συσκευες δεν μπορει να εγκατασταθει το flash player.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι,θελω να με βοηθησετε,ποιο κινητο απο τα ακολουθα υποστηριζει usb otg,thl w8,zopo810,thlw7,αλλιως τι γνωμες σας για κατι αντοιστιχω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι,θελω να με βοηθησετε,ποιο κινητο απο τα ακολουθα υποστηριζει usb otg,thl w8,zopo810,thlw7,αλλιως τι γνωμες σας για κατι αντοιστιχω
zte v987

 

Δεν γνωριζω σχετικα με το συγκεκριμενο επεξεργαστη( mtk8377 ) γιαυτο εχω καποιες αμφιβολιες
είναι ο mtk6577T, βελτιωμένος για τάμπλετ

Σε καποιες συσκευες δεν μπορει να εγκατασταθει το flash player.
σε όλες μπαίνει.
Link to comment
Share on other sites

είναι ο mtk6577T, βελτιωμένος για τάμπλετ

 

Αυτό είναι ευχάριστο. 6577 χρονισμενος στα 1,5Ghz, dual sim, 0,8cm πάχος, 113,57 ευρώ. Είμαστε για παραγγελία!

Να είχε και υποστήριξη θα ήταν τέλειο

Link to comment
Share on other sites

είναι ο mtk6577T, βελτιωμένος για τάμπλετ

 

Αυτό είναι ευχάριστο. 6577 χρονισμενος στα 1,5Ghz, dual sim, 0,8cm πάχος, 113,57 ευρώ. Είμαστε για παραγγελία!

Να είχε και υποστήριξη θα ήταν τέλειο

Στο 1.2GHz είναι ο mtk8377, κι ας λένε ότι θέλουν οι κινέζοι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...