Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι κάνουν, απ το τίποτα. Έχω αρκετά ακόμη αν θες, στείλε μου μήνυμα

 

Οι προηγούμενες εκδόσεις δεν έπαιζαν σε δίκροτα, η τελευταίοι παίζει, αλλά δε θα τη βρεις σπασμένη

 

Για Lenovo μιλάει ο άνθρωπος. Μάνο κάτι oem και jiayu έχουν κακή κεραία gps

 

Μα δεν πηγαίνουν στη κάρτα οι χάρτες, έχω ένα samsung galxy s duos και μου τρώει περίπου 600-700mb από τη μνήμη του τηλ. τα παλιό τα android που δεν έχουν χώρο αποθήκευσης ναι πηγαίνουν οι χάρτες εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@gerstavros2 σε ευχαριστώ πολύ. Θα ψάξω από το ebay να βρω τίποτα. Αν δεν τα καταφέρω θα σου ζητιανέψω :p
Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν πηγαίνουν στη κάρτα οι χάρτες, έχω ένα samsung galxy s duos και μου τρώει περίπου 600-700mb από τη μνήμη του τηλ. τα παλιό τα android που δεν έχουν χώρο αποθήκευσης ναι πηγαίνουν οι χάρτες εκεί.

μην συγκρίνεις με βαση το galaxy s duos.

@gerstavros2 σε ευχαριστώ πολύ. Θα ψάξω από το ebay να βρω τίποτα. Αν δεν τα καταφέρω θα σου ζητιανέψω :p
Στα δίνω φθηνότερα από ebay και τα παίρνεις συντομότερα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μια βοήθεια αν ξέρει κάποιος. πως κάνουμε logout από το playstore?

 

Μπαίνεις στο playstore από τον browser του υπολογιστή σου και κάνεις log out.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στο playstore από τον browser του υπολογιστή σου και κάνεις log out.

 

Και γίνετε αυτόματα και στο κινητό; Γιατί βασικά στο κινητό θέλω να κάνω logout

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση αν κανεις logout απο το ''google λογαριασμο'' θα γίνεις και απο το playstore
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Αν στην συσκευή σου δεν έχεις άλλο Google Account, τότε δεν μπορείς να κάνεις Logout από το play store. Μόνο με reset γίνεται που προφανώς σβήνονται τα πάντα, άρα και το account από το Play store. Αν προσθέσεις δεύτερο google account και μετά πας από τους λογαριασμούς google και διαγράψεις το πρώτο, θα μπει αυτόματα το δεύτερο σαν κύριο account στο Play store.
Link to comment
Share on other sites

Από Android 4.1 και μετά, μπορείς να διαγράψεις τον Google account μέσα στο κινητό χωρίς να χρειάζεται να έχεις βάλει δεύτερο προηγουμένως. Έτσι το κινητό μένει ορφανό και δεν θα μπαίνει στο Play store...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ψαχνω δικαρτο 4" κινητο σε καλη τιμη που να βγαζει καλες φωτο και ναχει και φλας

αν μπορει να βοηθησει καποιος

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανενος το ματι κανα καλο κλωνο του iphone 5s?

 

εχω δει αυτο (την εκδοση με mtk 6572). γενικα παντως αναφερουν οτι δεν αξιζουν ιδιαιτερα αν και ο σταυρος υποστηριζει οτι εχουν βελτιωθει σε σχεση με την προηγουμενη γενια...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ποιο βρε?δεν βλεπω λινκ

sorry αλλά ήθελα να γράψω 5s, αυτό με τα χρώματα

Edited by kaloudis
Link to comment
Share on other sites

Ποιο βρε?δεν βλεπω λινκ

sorry αλλά ήθελα να γράψω 5s, αυτό με τα χρώματα

 

5c εννοεις... δες αυτό... με χαμηλοτερα χαρακτηριστικα σε σχεση με το αλλο... οπωσδηποτε διαλεξε 16 rom γιατι δεν παιρνει καρτα μνημης και θα στριμωχτεις ασχημα ενδεχομενως. εξαλλου η διαφορα κοστους δεν ειναι ουτε 5€...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλουτικο

Δεν υπαρχει με μηλο απο πισω?στο γιουτιουμπ εχω δει νομιζω

 

καποια απο αυτα ειναι κυριως της προηγουμενης γενιας που συμφωνα με καποιο συμφορουμιτη που γνωριζει περισσοτερα απο μενα δεν ηταν πολυ καλα. νομιζω υπαρχουν και αυτης της γενιας. με μια αναζητηση στο σαιτ που σου εδωσα ολο και κατι θα βρεις.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κ εκανα αναζητηση πριν κ ειδα τι εγραψε ο σταυρος αλλα δεν ειχε παραθεσει μοντελο η καποιο λινκ

Στο ιντερνετ εχω βρει τα coophone κ οχι goophone που ειναι καρμπον με μηλο αλλα δεν βρηκα καποιο σαιτ

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κ εκανα αναζητηση πριν κ ειδα τι εγραψε ο σταυρος αλλα δεν ειχε παραθεσει μοντελο η καποιο λινκ

Στο ιντερνετ εχω βρει τα coophone κ οχι goophone που ειναι καρμπον με μηλο αλλα δεν βρηκα καποιο σαιτ

 

coophone δεν εχω καν ακουσει...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κ εκανα αναζητηση πριν κ ειδα τι εγραψε ο σταυρος αλλα δεν ειχε παραθεσει μοντελο η καποιο λινκ

Στο ιντερνετ εχω βρει τα coophone κ οχι goophone που ειναι καρμπον με μηλο αλλα δεν βρηκα καποιο σαιτ

 

εδω θα παρεις απαντησεις,στα σχολια εχει τα sites

Link to comment
Share on other sites

dual sim μέχρι 70 - 80 ευρώ κάποια πρόταση;; είναι για φίλο και έχω χάσει επεισόδια... υπάρχει κάτι;;

 

ZTE V889s, ZTE V965, Lenovo A760

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσέ μας για την εξέλιξη...

 

Τελικά τους είπα ότι για την επιδιόρθωση μου ζήτησαν 20 ευρώ και πόσα έχουν σκοπό να μου δώσουν εκείνοι Είπαν ότι θα δώσουν 15 δολάρια και τους είπα ΟΚ και την επόμενη εβδομάδα θα μου επιστρέψουν τα χρήματα.

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τους είπα ότι για την επιδιόρθωση μου ζήτησαν 20 ευρώ και πόσα έχουν σκοπό να μου δώσουν εκείνοι Είπαν ότι θα δώσουν 15 δολάρια και τους είπα ΟΚ και την επόμενη εβδομάδα θα μου επιστρέψουν τα χρήματα.

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές

 

15$ είναι περίπου 11.1€...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...