Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στα αγγλικα? εγω δεν νομιζω να εχω τετοια επιλογη. εχω παρει το iphone απο αμερικη και ειναι jb μηπως παιζει ρολο?

 

Settings->General->Network->Cellular Data

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το εχω ΟΝ αλλα δεν αλλαζει τιποτα...

Από κάτω εχει κι αλλη επιλογη cellular data network. Εκει θα βαλεις το apn. Αν λείπει αυτη η επιλογη, τότε ακολούθησε τις οδηγίες στο παρακάτω λινκ:

http://www.youtube.com/watch?v=mx1Jd-i5ZGc

Link to comment
Share on other sites

Περί αυτού ετοιμαζόμουν να γράψω τώρα!

Έχω το navigon και πρώτη φορά το χρησιμοποίησα έτσι για πλάκα.

Κλείδωσε σε 2 δευτερόλεπτα και μου είχε έτοιμη τη διαδρομή! Εντυπωσιάστηκα!

Έχασε για πολύ λίγο σήμα στη Μαβίλη, αλλά όλα τα υπόλοιπα γιατί δεν ακολουθούσα τη διδρομή που μου έλεγε τα υπολόγιζε πάρα πολύ γρήγορα!

 

Εντυπωσιάστηκα!

Με τις default ρυθμίσεις.

 

Ποιά έκδοση Navigon έχεις;

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Από κάτω εχει κι αλλη επιλογη cellular data network. Εκει θα βαλεις το apn. Αν λείπει αυτη η επιλογη, τότε ακολούθησε τις οδηγίες στο παρακάτω λινκ:

http://www.youtube.com/watch?v=mx1Jd-i5ZGc

 

ευχαριστω.. τωρα εχω κοσμοτε.. τι βαζω εκει στα δεδομενα?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω.. τωρα εχω κοσμοτε.. τι βαζω εκει στα δεδομενα?

Apn: internet

 

Τα αλλα δυο κενά.

 

Και για mms:

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Apn: internet

 

Τα αλλα δυο κενά.

 

απλα στο iphone 4 δεν λειτουργει ο τροπος για να εμφανιστει το cellular data στο κινητο με τον τροπο που μου εστειλες μεσω youtube. μαλλον στο 4αρι θα βγει αλλος τροπος.

Link to comment
Share on other sites

απλα στο iphone 4 δεν λειτουργει ο τροπος για να εμφανιστει το cellular data στο κινητο με τον τροπο που μου εστειλες μεσω youtube. μαλλον στο 4αρι θα βγει αλλος τροπος.

 

Μήπως έχεις κάνει update carrier settings, και το "παίρνει" αυτόματα;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

απλα στο iphone 4 δεν λειτουργει ο τροπος για να εμφανιστει το cellular data στο κινητο με τον τροπο που μου εστειλες μεσω youtube. μαλλον στο 4αρι θα βγει αλλος τροπος.

 

Λειτουργεί... Είχα κάνει μια βλακεία με ενα προγραμμα απο cydia (auto3g) και ξαφνικά εξαφανίστηκε το μενού αυτό. Ακολούθησα τις οδηγίες του youtube και επανεμφανιστηκε η επιλογή.

 

Προσοχη παιδια με το cydia... Μη βαζετε ό,τι κι ό,τι...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κάνει update carrier settings, και το "παίρνει" αυτόματα;

 

εχω κανει.. αλλα δεν μπορω να μπω ιντερνετ μεσω δικτυου...

 

Λειτουργεί... Είχα κάνει μια βλακεία με ενα προγραμμα απο cydia (auto3g) και ξαφνικά εξαφανίστηκε το μενού αυτό. Ακολούθησα τις οδηγίες του youtube και επανεμφανιστηκε η επιλογή.

 

Προσοχη παιδια με το cydia... Μη βαζετε ό,τι κι ό,τι...

 

εγω δεν μπορω να το βαλω.. μου βγαζει ερρορ λιγο πριν το τελος της εγκαταστασης.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον προσπαθωντς να βγαλω φωτογραφια σε σκοτεινο μερος αναβει το λεντ το οποιο ομολογω πως ειναι πολυ δυνατο ....ομως ασπριζει ολη την εικονα οταν αναβει και δε φενεται σχεδον τπτ...εχει αναφερθει αυτο ποτε?
Link to comment
Share on other sites

εμενα που μου ειπαν απο το oteshop οτι θα ερθει παρασκευη στα ελτα λογικα ειναι σιγουρο?

η θα μου πουν δεν υπαρχει διαθεσημοτητα?

λογικα θα ειχαν παρει τηλ.

θα μου δωσουν και μια καρτα microsim 14 ευρο παρακαλω.

πως το ενεργοποιω βαζω την καρτα παιρνω τηλ εκει που μου ειπανε και ειναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια παιζει το iphone flash αρχεια ;

 

Καλησπέρα φίλε, όχι δεν παίζει.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον προσπαθωντς να βγαλω φωτογραφια σε σκοτεινο μερος αναβει το λεντ το οποιο ομολογω πως ειναι πολυ δυνατο ....ομως ασπριζει ολη την εικονα οταν αναβει και δε φενεται σχεδον τπτ...εχει αναφερθει αυτο ποτε?

 

:lol::lol::lol::lol:.....Μεταξυ μας μη βγει παραεξω...Ειχα ξεχασει οτι δεν εχω βγαλει τις ζελατινες και εννοειται οτι ασπριζε...χααχχαχαχααχχαχαχαχα...καλως ηρθα:D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συγνωμη που το βρηκατε ολοι το iphone 4?δεν υπαρχει πουθενα... :cry:

 

Απο οτεσοπ και βοντφον

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Ενα πολύ καλό app από το Appstore όπου κάνετε το iphone σας φακό μέσου του flash, ειναι το flashlight με 0.79
Link to comment
Share on other sites

Απο οτεσοπ και βοντφον

 

Προσωπικα το πήρα βισματικα απο Γερμανό στο Ελ. Βενιζέλος. Παντως στο ντουλαπι που ανοιξε για να μου το δωσει ειχε καμια 10αρια όλα με χαρτακια πανω, καβατζωμενα δηλαδη. Μπορώ να μαθω αν σε ενδιαφερει αν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα το πήρα βισματικα απο Γερμανό στο Ελ. Βενιζέλος. Παντως στο ντουλαπι που ανοιξε για να μου το δωσει ειχε καμια 10αρια όλα με χαρτακια πανω, καβατζωμενα δηλαδη. Μπορώ να μαθω αν σε ενδιαφερει αν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο εκει.

 

Oχι εγω το ειχα ηδη και το πηγα πισω γιατι ειχε προβλημα και περιμενω το καινουργιο:) το παιδι ποιο πανω δεν ξερω αν ενδιαφερεται

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Oχι εγω το ειχα ηδη και το πηγα πισω γιατι ειχε προβλημα και περιμενω το καινουργιο:) το παιδι ποιο πανω δεν ξερω αν ενδιαφερεται

 

θυμισε μου τι προβλημα ειχες...ετσι για να φυλαγομαστε:)

Link to comment
Share on other sites

Η επιστροφή του κινητού μέσα σε 30 μέρες, λόγω απογοήτευσης σήματος και προβλημάτων με την κεραία, και επιστροφής των χρημάτων ισχύει για την Ελλάδα ή είναι μόνο για Αμερική?
Link to comment
Share on other sites

εμενα που μου ειπαν απο το oteshop οτι θα ερθει παρασκευη στα ελτα λογικα ειναι σιγουρο?

η θα μου πουν δεν υπαρχει διαθεσημοτητα?

λογικα θα ειχαν παρει τηλ.

θα μου δωσουν και μια καρτα microsim 14 ευρο παρακαλω.

πως το ενεργοποιω βαζω την καρτα παιρνω τηλ εκει που μου ειπανε και ειναι οκ?

το ιδιο μου ειπαν σημερα και εμενα απο κοσμοτε.δεν υπαρχει τροπος να χρησιμοποιω την καρτα σιμ σε αλλο τηλεφωνο?αυτο συμβαινει για πρωτη φορα με το iphone 4,η ηταν ετσι και με τα προηγουμενα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...