Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι , όταν αγοράσεις ένα κλειδωμένο τηλέφωνο σου δίνουνε και την κάρτα μαζί γιατί υποτίθεται το παίρνεις με συμβόλαιο πιο φθηνά , σου δίνουν και την κάρτα μαζί , όπως κοσμοτέ αλλά για την Αγγλία.

 

δεν το ξερω αυτο θα των ρωτησω. . . . πω ρε φιλε φωτιες που με αναψες σημερα. . . .!! αυτα τα βιντεα στο youtube που τα ξεκλειδωνουν με redsnow και κατι τετια δν ισχυουν?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν το ξερω αυτο θα των ρωτησω. . . . πω ρε φιλε φωτιες που με αναψες σημερα. . . .!! αυτα τα βιντεα στο youtube που τα ξεκλειδωνουν με redsnow και κατι τετια δν ισχυουν?

 

Όχι φίλε για το 4ς δυστυχώς ακόμα, αλλά θα βγουν , τι να σου πω ρώτα τον φίλο σου ίσως να γίνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε για το 4ς δυστυχώς ακόμα, αλλά θα βγουν , τι να σου πω ρώτα τον φίλο σου ίσως να γίνει κάτι.

 

το 4 πηρα οχι το 4ς

Link to comment
Share on other sites

το 4 πηρα οχι το 4ς

 

Α οκ έτσι αλλάζει η κουβέντα, ψάξε στις ενότητες κάπου λέει πως το ξεκλειδώνεις με jailbreak και ultrasnow , αλλά πάλι πες τον φίλο σου για τη κάρτα μήπως μπορέσεις και το ξεκλειδώσεις μια και καλή.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317591

Edited by jimval86
Link to comment
Share on other sites

Α οκ έτσι αλλάζει η κουβέντα, ψάξε στις ενότητες κάπου λέει πως το ξεκλειδώνεις με jailbreak και ultrasnow , αλλά πάλι πες τον φίλο σου για τη κάρτα μήπως μπορέσεις και το ξεκλειδώσεις μια και καλή.

 

αρε φιλε με κοψοχολιασες . . . . δν βρηκα κατι στις ενοτητες αν μπορεις να με διευκοληνεις θα σου ημουν ευγνωμον. .. .

Link to comment
Share on other sites

αρε φιλε με κοψοχολιασες . . . . δν βρηκα κατι στις ενοτητες αν μπορεις να με διευκοληνεις θα σου ημουν ευγνωμον. .. .

 

Μπες εδώ κι ότι άλλο θέλεις να ρωτήσεις εδώ ρώτα θα σε βοηθήσουν περισσότερο εδώ.

http://www.myphone.gr/foru...d.php?t=317591

Link to comment
Share on other sites

Μπες εδώ κι ότι άλλο θέλεις να ρωτήσεις εδώ ρώτα θα σε βοηθήσουν περισσότερο εδώ.

http://www.myphone.gr/foru...d.php?t=317591

 

δεν μου το ανοιγει . . . . λεει not found :shifty:

Link to comment
Share on other sites

δεν μου το ανοιγει . . . . λεει not found :shifty:

 

πήγαινε :

MY forum -> Apple OS -> iOS jailbreak -> και θα το βρεις

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317591

 

Αλλά κάντο πρώτα αναβάθμιση σε 5.1.1 αν δεν έχει γίνει.

Link to comment
Share on other sites

πήγαινε :

MY forum -> Apple OS -> iOS jailbreak -> και θα το βρεις

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317591

 

Αλλά κάντο πρώτα αναβάθμιση σε 5.1.1 αν δεν έχει γίνει.

 

μπηκε το λινκ τωρα!!

 

ευχαριστω για την βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω λιγο , εχει την εφαρμογη το φακελο με email , πως μπορω σε αυτον τον φακελο να βαλω οτι email θελω? επεξα λιγο με τις ρυθμισεις κλπ και δε βγαζω ακρη, καποιος να μου πει λιγο την διαδικασια ???? :)

 

 

edit οταν κανω συγχρονισμο με itune συνεχεια κολλαει στο 4/4 δεν ανταποκρινετε μου λεει τι συμβαινει?

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

sos!!! ξαφνικά κοιταω το iphone και ειναι κλειστό... το βάζω να φορτίσει δεν κάνει τίποτα... παίρνω τηλεφωνο κ δείχνει ανοιχτό! μετά βγάζω και ξαναβάζω τη sim. και τίποτα... έχετε ιδέα τι παίζει; τι κάνω σε αυτή την περίπτωση;;;;

 

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων... συγνώμη αν υπάρχει ίδιο θέμα...

χάρισε μου έναν κόσμο μοναχά για μας... αν μ' αγαπάς
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

sos!!! ξαφνικά κοιταω το iphone και ειναι κλειστό... το βάζω να φορτίσει δεν κάνει τίποτα... παίρνω τηλεφωνο κ δείχνει ανοιχτό! μετά βγάζω και ξαναβάζω τη sim. και τίποτα... έχετε ιδέα τι παίζει; τι κάνω σε αυτή την περίπτωση;;;;

 

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων... συγνώμη αν υπάρχει ίδιο θέμα...

 

Είναι jailbroken;

Εγκατέστησες τίποτα πριν στο κάνει;

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

όχι δε το χω σπάσει... και δεν εγκατέστησα τίποτα... μιλούσα κανονικά μέχρι 10' πριν το αντιληφθώ...
χάρισε μου έναν κόσμο μοναχά για μας... αν μ' αγαπάς
Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένα ταυτόχρονα power και home button μέχρι μα δείς το μήλο και δοκίμασε να το λειτουργήσεις πάλι.

 

 

Edit: πριν το κάνεις αυτό..... Σε τι κατάσταση είναι τώρα;

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

το έχω βάλει να φορτίσει μήπως πάρει μπρος αλλά τίποτα... δεν ξέρω αν ειναι κλειστό ή εχει πάθει κάτι η οθόνη... να κάνω αυτό που μου είπες ενώ φορτίζει;
χάρισε μου έναν κόσμο μοναχά για μας... αν μ' αγαπάς
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβει σε αρκετούς ασε το να φορτίσει μισή ωρίτσα και θα φτιάξει μάλλον.

 

Απλά για να σε γλιτώσω και απο τον κόπο στο μέλλον , δεν χρειάζεται να βγάζεις την sim.

Δεν λύνει κάποιο πρόβλημα. :)

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω λιγο , εχει την εφαρμογη το φακελο με email , πως μπορω σε αυτον τον φακελο να βαλω οτι email θελω? επεξα λιγο με τις ρυθμισεις κλπ και δε βγαζω ακρη, καποιος να μου πει λιγο την διαδικασια ???? :)

 

 

edit οταν κανω συγχρονισμο με itune συνεχεια κολλαει στο 4/4 δεν ανταποκρινετε μου λεει τι συμβαινει?

 

(Ρυθμίσεις)-(mail,επαφές,ημερολόγια)-(λογαριασμοί)-(προσθήκη)...

Link to comment
Share on other sites

12 σεπτεμβριου αν δν κανω λαθος

 

12/9 iOS 6

Ακούγεται ότι ενδεχομένως να παρουσιαστεί και το iPhone αλλά τίποτα σίγουρο...

 

σας ευχαριστω πολυ !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά χρειάζομαι βοήθεια , θέλω να ρωτήσω σχετικά με το igo primo (gps) αν μπορώ να αφαιρεσω χάρτες λόγο του μεγέθους του που ειναι σχεδόν 1g , αλλα δεν ξέρω που να το ανάρτησω ... Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...