Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω κατεβασει διαφορες εφαρμογες απτο installous αλλα παρατηρω οτι ανα διαστηματα οι εφαρμογες "σβηνονται" και πρεπει να ξαναπαω στο installous για να της ξανα εγκαταστησω....Ξερετε τι μπορει να φταιει ?

 

Λογικά σου σβήνονται όταν κάνει sync με το itunes.Για να μην γίνεται αυτό όταν το συνδεεις θα πατάς δεξί κλικ πάνω στο εικονιδιο που σου εμφανίζει το κινητό σου στο itunes(στην αριστερη μπαρα) και θα κάνεις κλικ στην επιολογή transfer purchases

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι baseband εχει;

model is MC608LL, VERSION 5.01 AT&T FIRMWARE IS 04.11.08 μπορω να το ξεκλειδωσω? και αν ναι τι πρεπει να κάνω ? please help me.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/4395aniheart.gif

nokia 5110, motorolla v3688, ericson 768, nokia 8210, ericson t66, nokia 8310, panasonic x70, panasonic x60, nokia 3120,nokia 2600, mitac mio 8380, sharp gx15, samsung e700,nokia 6230,nokia 6060,sharp v802, motorola v3, samsung x450, panasonic vs3, vk2000,nokia 6280,lg chokolate,NOKIA 6500 SLIDE SAMSUNG GALAXY, IPHONE 4S...kai synexizo!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω ένα iphone 4 5.0.1 (04.11.08) από αγγλία και δεν δέχεται ελληνική sim. δεν έχω ιδέα από iphone... γίνετε κάτι? έχετε να μου συστήσετε κάποιον στην θεσσαλονίκη που μπορεί να με βοηθήσει? η αλλιώς υπάρχει κάποιος οδηγός για να το κάνω μονος μου?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!μια ερωτηση χαζη μαλλον αλλα ας την κανω..γινεται το τηλ να χτυπαει σε συγκεκριμενες επαφες μηνυμα κληση?πχ οταν ειναι αθορυβο σε καποιες επαφες να χτυπαει κανονικα??
Link to comment
Share on other sites

Λογικά σου σβήνονται όταν κάνει sync με το itunes.Για να μην γίνεται αυτό όταν το συνδεεις θα πατάς δεξί κλικ πάνω στο εικονιδιο που σου εμφανίζει το κινητό σου στο itunes(στην αριστερη μπαρα) και θα κάνεις κλικ στην επιολογή transfer purchases

 

Ναι μαλλον αυτο ηταν....Επισης παω να κανω update σε κατι εφαρμογες και βγαζει κατι νεους ορους....Εχει διαβασει κανεις τι λενε μεσες ακρες?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!μια ερωτηση χαζη μαλλον αλλα ας την κανω..γινεται το τηλ να χτυπαει σε συγκεκριμενες επαφες μηνυμα κληση?πχ οταν ειναι αθορυβο σε καποιες επαφες να χτυπαει κανονικα??

 

Μονο με Jailbreak μπορείς να πετύχεις κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω εδω και 2 ωρες να κανω ενημερωση που λεει οτι εχει στο λογισμικο και δεν μπορω με τιποτα, ουτε το δικο μου κινητο ουτε της αδερφης μου ενω ενος φιλου τα καταφερε και το εκανε.ξερει κανεις τι παιζει?:(
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω εδω και 2 ωρες να κανω ενημερωση που λεει οτι εχει στο λογισμικο και δεν μπορω με τιποτα, ουτε το δικο μου κινητο ουτε της αδερφης μου ενω ενος φιλου τα καταφερε και το εκανε.ξερει κανεις τι παιζει?:(

Υπομονή θέλει. Στο Ipad προσπάθησα αρκετές φορές...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ποση υπομονη? μου χει σπασει τα νευρα δν το χει ξανακανει αυτο.

λεει αποτυχια ενημερωσης λογισμικου προεκυψε σφαλμα κατα τη ληψη iOS 5.1.

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 ημέρες έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και από τότε δεν μπορώ να στείλω sms.

Λαμβάνω αλλά δεν μπορώ να στείλω.

Χάθηκε κάποια ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 ημέρες έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και από τότε δεν μπορώ να στείλω sms.

Λαμβάνω αλλά δεν μπορώ να στείλω.

Χάθηκε κάποια ρύθμιση;

 

Δεν έχει σχέση συνήθως! Πήγαινε ρυθμίσεις>Δίκτυο>Κινητό δίκτυο δεδομένων και κάνε και μια επαναφορά αυτών των ρυθμίσεων!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

με iphone 4 μεσω itunes προσπαθησα 2 φορες να κανω αναβαθμιση , κατεβασα 2 φορες ενα αρχειο 786 mb και μετα δε μπορουσε να γινει η αναβαθμιση..

 

με την πρωτη που προσπαθησα απο το κινητο , κατεβασε ενα αρχειο 177 mb και ολα κομπλε....

 

τωρα εχω μονιμα στην αρχικη οθονη (οταν ειναι κλειδωμενο) το σημα της καμερας, και αν το συρω ανοιγει η εφαρμογη...

Link to comment
Share on other sites

με iphone 4 μεσω itunes προσπαθησα 2 φορες να κανω αναβαθμιση , κατεβασα 2 φορες ενα αρχειο 786 mb και μετα δε μπορουσε να γινει η αναβαθμιση..

 

με την πρωτη που προσπαθησα απο το κινητο , κατεβασε ενα αρχειο 177 mb και ολα κομπλε....

 

τωρα εχω μονιμα στην αρχικη οθονη (οταν ειναι κλειδωμενο) το σημα της καμερας, και αν το συρω ανοιγει η εφαρμογη...

Αυτο με την καμερα ειναι λειτουργια της 5,1

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

ναι στην 5,1 ισχυει μονο αυτο με την καμερα οταν ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο.
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα...

εχω ενα Iphone 4 g το οποιο ειναι κλειδωμενο υπαρχει τροπος να το ξεκλειδωσω? για την ακριβεια που βγαζει iPhone is disabled connect to iTunes...

ευχαριστω

Edited by rigasnic1982
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι ββ εχει; Και απο που ειναι αγορασμενο; Δωσε καποιες πληροφοριες να σε βοηθησουμε

 

Α και τι εκδοση εχει περασμενη;

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!να κανω μια ερωτηση παλι!! αν παρω ενα iphone 4s απο το εξωτερικο θα ειναι κλειδωμενο σωστα? υπαρχει τροπος να το ξεκλειδωσω?ρωταω για να δω αν αξιζει να το παρω απο εξω!
Link to comment
Share on other sites

θα κοιταξεις να παρεις unlock τηλεφωνο. μην παρεις κλειδωμενο εχει φασαρια για να ξεκλειδωσει.

τα περισσοτερα ειναι ξεκλειδωτα οπως και ελλαδα.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

θα κοιταξεις να παρεις unlock τηλεφωνο. μην παρεις κλειδωμενο εχει φασαρια για να ξεκλειδωσει.

τα περισσοτερα ειναι ξεκλειδωτα οπως και ελλαδα.

 

κ πως θα το ξερω οτι ειναι ξεκλειδωτο?βασικα θα μου το παρουν οποτε δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να καταλαβουν αν ειναι κλειδωμενο η οχι!! ευχαριστω πολυυ για την απαντηση!!

Link to comment
Share on other sites

κ πως θα το ξερω οτι ειναι ξεκλειδωτο?βασικα θα μου το παρουν οποτε δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να καταλαβουν αν ειναι κλειδωμενο η οχι!! ευχαριστω πολυυ για την απαντηση!!

 

Υπάρχει στην τιμή διαφορά! Γενικά αν στο πάρουν από Ευρώπη (εκτός αγγλίας) έχει πολλές πιθανότητες να είναι ξεκλείδωτο! Αμερική το πουλάνε ξεκλείδωτο αλλά η τιμή του είναι ελάχιστα χαμηλότερη από ελλάδα.

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

Θα τους πεις να κοιτάξουν επάνω στο κουτί του κινητου στο πίσω μέρος αν εχει το σήματα κι κάποιου παροχου! Αν εχει έχεις μεγάλες πιθανότητες να ειναι κλειδώνει. Ακομα μπορουν να ρωτήσουν και τον υπάλληλο απο τον οποιο θα το αγορασουν! Κατι που ειναι και η πιο εύκολη λύση κατα την γνώμη μου !
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση συνήθως! Πήγαινε ρυθμίσεις>Δίκτυο>Κινητό δίκτυο δεδομένων και κάνε και μια επαναφορά αυτών των ρυθμίσεων!

 

Ακολουθώντας την διαδρομή: Ρυθμίσεις > Γενικά > Δίκτυο > δεν βλέπω κάτι σε Κινητό δίκτυο δεδομένων, έχω πάρει λάθος δρόμο; :confused:

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθώντας την διαδρομή: Ρυθμίσεις > Γενικά > Δίκτυο > δεν βλέπω κάτι σε Κινητό δίκτυο δεδομένων, έχω πάρει λάθος δρόμο; :confused:

 

Ρυθμίσεις > Γενικά >επαναφορα>επαναφορα ρυθμίσεις δικτύου ή

settings>general>reset>reset network settings

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

oταν αγορασεις αιφον 4 απ την αγγλια ας πουμε το απλ στορ εκει και σου παθει κατι. μονο στο απλ στορ μπορουν να στο φτιαξουν;; ελλαδα δεν γινεται;γιατι δεν το αγορασες απο εδω; δηλ αν καπιος παρει το αιφον απ νεα υορκη θα πρεπει να ξαναπεταχτει για να του το φτιαξουν;:wacko:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...