Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση, εκανα apple id και μου ζηταει να δωσω και στοιχεια πιστωτικης καρτας για να ολοκληρωθει η εγγραφη στο itunes. ειναι υποχρεωτικο? για να γινει η εγγραφη?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/4395aniheart.gif

nokia 5110, motorolla v3688, ericson 768, nokia 8210, ericson t66, nokia 8310, panasonic x70, panasonic x60, nokia 3120,nokia 2600, mitac mio 8380, sharp gx15, samsung e700,nokia 6230,nokia 6060,sharp v802, motorola v3, samsung x450, panasonic vs3, vk2000,nokia 6280,lg chokolate,NOKIA 6500 SLIDE SAMSUNG GALAXY, IPHONE 4S...kai synexizo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση, εκανα apple id και μου ζηταει να δωσω και στοιχεια πιστωτικης καρτας για να ολοκληρωθει η εγγραφη στο itunes. ειναι υποχρεωτικο? για να γινει η εγγραφη?

 

οχι απλα χρειαζεται την καρτα αν θελεις να πληρωσεις καποια εφαρμογη απο το app store

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

μιλαει κ εγω ακουω τη φωνη μου*

 

Το οτι αξιζει να το σπασεις ειναι το μονο σιγουρο. Τωρα για το προβλημα που λες δοκιμασε ενα ρεστορ set up as new αν και δεν παιζει ρολο αν δεν εισαι jb αλλα βαλε την εκδοση 5.0.1 την 2η εκτελεση που ειναι για 4s μονο

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολλες φορες οταν παω να ανοιξω το installous βγαζει "api error" ... τι μπορει να φταιαει ?

 

Έισαι συνδεμένος στο Internet όταν ανοίγεις το instalous ?

 

Για το πως λειτουργεί το installous δες εδώ ένα παράδειγμα : http://www.youtube.com/watch?v=ub5_UQtf1Lo&feature=youtube_gdata_player

Edited by kompokompo
Link to comment
Share on other sites

Έισαι συνδεμένος στο Internet όταν ανοίγεις το instalous ?

 

Για το πως λειτουργεί το installous δες εδώ ένα παράδειγμα : http://www.youtube.com/watch?v=ub5_UQtf1Lo&feature=youtube_gdata_player

 

Το ειδα το βιντεο και τα κανει οπως τα ειχα κανει ....Εχω κατεβασει καποιες εφαρμογες ,απλα 2-3 εφαρμογες που κανω αναζητηση βγαζει αυτο το μηνυμα (apo error , rescoure not find ). Eπισης ναι ειμαι κανονικα συνδεδεμενος με το Internet

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το cydia. Εχει βγει update installus resources για τον λογο οτι εχουν κλεισει πολλοι σερβερ στο αμερικα. Ασε το c cydia να φορτωσει καλα και μετα πατα αλλαγες αν δεν στο φορτωσει αυτοματα
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το cydia. Εχει βγει update installus resources για τον λογο οτι εχουν κλεισει πολλοι σερβερ στο αμερικα. Ασε το c cydia να φορτωσει καλα και μετα πατα αλλαγες αν δεν στο φορτωσει αυτοματα

 

Δεν βγάζει τίποτα... Ούτε απο τις "αλλαγές"...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

H εταιρία 9Volto δραστηριοποιείται στην επισκευή κινητών τηλεφώνων και ειδικότερα στις επεμβάσεις πάνω σε αυτά σε hardware και software από το 1998.Το 9Volto συνεχίζει να καινοτομεί με το νέο modification kit για iphone που έφερε αποκλειστικά στην Ελλάδα με την ονομασία iglow

To iglow είναι ένα back cover (πίσω καπάκι) για το iphone 4 και 4S το οποίο διαθέτει το logo της apple σε διαφάνεια και εσωτερικά υπάρχει ένας φωτισμός (illumination led) ο οποίος τροφοδοτείται από την μπαταρία του κινητού όταν η οθόνη είναι ενεργοποιημένη και φωτίζει το logo της apple όπως ακριβώς και οι φορητοί υπολογιστές της.

 

To iglow βραβεύτηκε από τα μεγαλύτερα τεχνολογικά site και blogs του κόσμου σαν το καλύτερο modification που μπορεί να γίνει σε iphone 4 και 4S.

 

H επέμβαση και η τοποθέτηση του modification kit γίνεται από εξειδικευμένο προσωπικό στα καταστήματα της εταιρίας.

 

To iglow είναι διαθέσιμο για το iphone 4 και για το iphone 4S σε άσπρο και σε μαύρο χρώμα.

 

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το προϊόν μπορείτε να βρείτε στο http://www.9volto.gr

 

ΠΗΓΗ: Δελτίο Τύπου

 

http://9volto.gr/blog/wp-content/uploads/2012/02/Glowing-Apple-logo-kit-iphone-300x216.jpg

Link to comment
Share on other sites

H εταιρία 9Volto δραστηριοποιείται στην επισκευή κινητών τηλεφώνων και ειδικότερα στις επεμβάσεις πάνω σε αυτά σε hardware και software από το 1998.Το 9Volto συνεχίζει να καινοτομεί με το νέο modification kit για iphone που έφερε αποκλειστικά στην Ελλάδα με την ονομασία iglow

To iglow είναι ένα back cover (πίσω καπάκι) για το iphone 4 και 4S το οποίο διαθέτει το logo της apple σε διαφάνεια και εσωτερικά υπάρχει ένας φωτισμός (illumination led) ο οποίος τροφοδοτείται από την μπαταρία του κινητού όταν η οθόνη είναι ενεργοποιημένη και φωτίζει το logo της apple όπως ακριβώς και οι φορητοί υπολογιστές της.

 

To iglow βραβεύτηκε από τα μεγαλύτερα τεχνολογικά site και blogs του κόσμου σαν το καλύτερο modification που μπορεί να γίνει σε iphone 4 και 4S.

 

H επέμβαση και η τοποθέτηση του modification kit γίνεται από εξειδικευμένο προσωπικό στα καταστήματα της εταιρίας.

 

To iglow είναι διαθέσιμο για το iphone 4 και για το iphone 4S σε άσπρο και σε μαύρο χρώμα.

 

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το προϊόν μπορείτε να βρείτε στο http://www.9volto.gr

 

ΠΗΓΗ: Δελτίο Τύπου

 

http://9volto.gr/blog/wp-content/uploads/2012/02/Glowing-Apple-logo-kit-iphone-300x216.jpg

 

Καλό θα ήταν σαν διαφήμιση να αναφέρεται το κόστος...

 

Απορία έχω αγοράσει από VODAFONE αν το φέρω σε εσάς το 4s και το τροποποιήσετε θα με καλύπτει η εγγύηση;;; Ή θα πρέπει να σας το φέρω πάλι να το βγάλετε....

 

Δεν είναι τυχαίο το VODAFONE

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα σκληρο δισκο στο pc μου. κατεβασα itunes αλλα δε μπορω να συνδεσω το iphone.

τη χρειαζεται να κανω?????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

συνδεο το τηλ με το itunes η επιλογη restore ειναι απενεργοποιμενη..γιατι?πωσ θα την κανω να ενεργοποιηθει?θελω να το κανω ρεστορ..
Link to comment
Share on other sites

συνδεο το τηλ με το itunes η επιλογη restore ειναι απενεργοποιμενη..γιατι?πωσ θα την κανω να ενεργοποιηθει?θελω να το κανω ρεστορ..

 

βαλτο σε recovery mode http://www.iphoneheat.com/2009/04/how-to-put-iphone-in-recovery-mode/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,μετα απο πολλα κινητα που περασαν και ειχα στην κατοχη μου τελικα τα πουλησα ολα και κατεληξα να παρω ενα 3ο iphone4 32 g γιατι απλα 1)ειναι πανεμορφο(ασπρο) 2)τελεια πιοοτητα κατασκευης 3)αψογο στο ακουστικο και στο μικροφωνο στις κλησεις ..και γενικα σε οτι προσφερει ,ειναι αψογο .και λεω το 4 γιατι το 4s ειναι για μενα ποντιακη εκδοση του4 με την ανοητη απουσια της επιλογης να ενεργοποιουμε και να αποενεργοποιουμε το 3g οποτε θελουμε,τηνιδια μπαταρια με συνεπεια επειδη ειναι δυπιρηνο και συνεχεια σε 3g να εχει κακη αυτονομια .συν τα διαφορα αλλα προβληματα που κατα καιρους ακουμε εδω.τα εδιωξα ολα τελικα samsung galaxy sii nokia lumia sony erricsson arc κλπ και ησυχασα .το ενα μαπα μπαταρια ζεσταινονταν κακη ποιοτητα ακουστικου ,το αλλο αισχρο ακουστικο ,το τριτο κακη κατασκευη κλπ.εμεινα με 3ιphone kai 2 htc που κατ εμε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει
Link to comment
Share on other sites

συνδεο το τηλ με το itunes η επιλογη restore ειναι απενεργοποιμενη..γιατι?πωσ θα την κανω να ενεργοποιηθει?θελω να το κανω ρεστορ..

 

πως καταλαβαινεις οτι η η επιλογη restore ειναι απενεργοποιμενη???????????????

Link to comment
Share on other sites

μερικες διευθυνσεις στο ιντερνετ ανοιγουν μονο με internet explorer .

μπορω να το κατεβασω στο iphone 4 και να τον εχω σαν 2ο browser ?

Link to comment
Share on other sites

μερικες διευθυνσεις στο ιντερνετ ανοιγουν μονο με internet explorer .

μπορω να το κατεβασω στο iphone 4 και να τον εχω σαν 2ο browser ?

 

όχι, δεν είναι διαθέσιμος για iphone! Safari ή Opera στο iphone!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω ένα iphone 4 5.0.1 από αγγλία και δεν δέχεται ελληνική sim. δεν έχω ιδέα από iphone... γίνετε κάτι? έχετε να μου συστήσετε κάποιον στην θεσσαλονίκη που μπορεί να με βοηθήσει? η αλλιώς υπάρχει κάποιος οδηγός για να το κάνω μονος μου?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω ένα iphone 4 5.0.1 από αγγλία και δεν δέχεται ελληνική sim. δεν έχω ιδέα από iphone... γίνετε κάτι? έχετε να μου συστήσετε κάποιον στην θεσσαλονίκη που μπορεί να με βοηθήσει? η αλλιώς υπάρχει κάποιος οδηγός για να το κάνω μονος μου?

 

Τι firmware έχει; Το βλέπεις από το ρυθμίσεις>γενικά>πληροφορίες>firmware modem!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτό. (και καλό είναι να το αφαιρέσεις από το post σου)

Κάτω-κάτω που λέει "Modem Firmware"

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει διαφορες εφαρμογες απτο installous αλλα παρατηρω οτι ανα διαστηματα οι εφαρμογες "σβηνονται" και πρεπει να ξαναπαω στο installous για να της ξανα εγκαταστησω....Ξερετε τι μπορει να φταιει ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...