Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχα... Τιποτα απ ολα αυτα... Ουτε φιλτρα ουτε θηκη. Γιατι η θηκη ειναι αχρωμη, απλη.... Αλλη απαντηση;;;

 

 

I-glow αυτοκόλλητο ! Σωστός ;;; :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

iColor Wrap... Ακριβως.... Και μαλιστα τωρα περιμενω και μια νεα θηκουλα που προτεινε ενα παιδι απο εδω, να το εχω μεσα σε αυτη να βγαλω το λευκο για να δειχνει καλυτερα οταν το εχω εξω...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Είναι icolor Wrap απλό ή το i-glow που φωσφωρίζει το βράδυ ;;; Μεθαύριο παραλαμβάνω το 4ράκι μου και ήδη την ψάχνω για θήκες κλπ. Στη σελίδα τους είδα αυτά τα αυτοκόλλητα που μπορείς να πάρεις και ΜΟΝΟ για το πλαινό, (να μην έχω άγχος για death-grip με νοιάζει, δεν είμαι πολύ των θηκών) γιατί το πίσω του μου αρέσει να το αφήσω γυμνούλι. Το i-glow φαίνεται πολυ σούπερ για το βράδυ αλλά τη μέρα αν είναι απλό άσπρο δεν τρελλαίνομαι. Μάλλον το clear λέω να πάρω, άντε και κανένα μπλέ που μ'αρέσει σαν χρώμα. Αλλά αν έχεις το iglow θα με βοηθούσε πολύ η γνώμη σου για το πως φαίνεται την ημέρα ! Edited by panosxxx
Link to comment
Share on other sites

Είναι icolor Wrap απλό ή το i-glow που φωσφωρίζει το βράδυ ;;; Μεθαύριο παραλαμβάνω το 4ράκι μου και ήδη την ψάχνω για θήκες κλπ. Στη σελίδα τους είδα αυτά τα αυτοκόλλητα που μπορείς να πάρεις και ΜΟΝΟ για το πλαινό, (να μην έχω άγχος για death-grip με νοιάζει, δεν είμαι πολύ των θηκών) γιατί το πίσω του μου αρέσει να το αφήσω γυμνούλι. Το i-glow φαίνεται πολυ σούπερ για το βράδυ αλλά τη μέρα αν είναι απλό άσπρο δεν τρελλαίνομαι. Μάλλον το clear λέω να πάρω, άντε και κανένα μπλέ που μ'αρέσει σαν χρώμα. Αλλά αν έχεις το iglow θα με βοηθούσε πολύ η γνώμη σου για το πως φαίνεται την ημέρα !

 

Ειναι αυτο που το πρωι ειναι λευκο, και στο σκοταδι γινεται πρασινακι. Ειναι μονο για τα πλαινα, ευκολο στην εφαρμογη του, καλυπτει καλα το διαβοητο σημειο και το πρωι φαινεται μια χαρα. Εγω ετσι κι αλλιως ηθελα ενα λευκο για τα πλαινα, οποτε τωρα κανω και εφε...

Εδω σου παραθετω και το λινκ που το αγορασα. 28/8 εγινε η αγορα, σημερα το ειχα στα χερια μου....

 

 

κουκλακι ειναι ρε μπαγασα :)

 

 

Σε εμενα αναφερεσαι;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι? υπάρχει επιλογή να κλειδώνω την περιστροφή της οθόνης και να μην γυρνάει όταν φέρνω το κινητό σε οριζόντια θέση?

 

Αν πατησεις 2 φορες γρηγορα το κουμπι κ συρεις προς τα δεξια το δακτυλο σου εκει που εμφανιζονται οι ανοιχτες εφαρμογες σου βγαζει ενα λουκετο...αυτο...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

ακριβως :) για την ακριβεια στο κινητο σου (να μην παρεξηγουμεθα :lol:)

σε ευχαριστω για το λινκ !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια με το "Face Time" υπάρχει κάποια συγκεκριμένη χρέωση (σαν video κλήση ας πούμε) ή απλή χρέωση τηλεφώνου (μιας και παίζει μέσω Wi-Fi) ???

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως :) για την ακριβεια στο κινητο σου (να μην παρεξηγουμεθα :lol:)

σε ευχαριστω για το λινκ !

 

:lol::lol:Τιποτα... Οπως προβλεπω, τη νυχτα θα κυκλοφορουμε εξω και θα αναγνωριζομαστε απο το λαμπιρισμα του κινητου...

Edited by Areian0s
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια με το "Face Time" υπάρχει κάποια συγκεκριμένη χρέωση (σαν video κλήση ας πούμε) ή απλή χρέωση τηλεφώνου (μιας και παίζει μέσω Wi-Fi) ???

 

 

.

 

 

Καμια χρεωση απ'οσο ξερω. Αφου ειναι μεσω wifi

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καμια χρεωση απ'οσο ξερω. Αφου ειναι μεσω wifi

 

thanks :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:Τιποτα... Οπως προβλεπω, τη νυχτα θα κυκλοφορουμε εξω και θα αναγνωριζομαστε απο το λαμπιρισμα του κινητου...

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κι εγώ για την άμεση απάντηση σου και το link. Έχω βρεί και το επίσημο site της εταιρείας, στέλνουν παντού, είναι πάμφθηνα και έχουν μεγάλη ποικιλία.

 

http://www.mobileriotgear.com/

Edited by panosxxx
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση,το κινητό έχει 2 ηχεία σωστά?εμένα γιατί παίζει το ενα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησουλες...

Με το jb ξεκληδωνει το bluetooth οπως γινεται στο 3g και στο 3gs η δεν εχει βγει ακομ;

 

Με το facetime μπορω να καλω μονο οσους εχουν iphone 4 η μπορω οσους εχουν συσκευες με wifi;

 

Τελος εχω περασμενες στο 3g μου καπιες φωτο και τραγουδια που τωρα εδω που ειμαι με αλον υπολογιστη φοβαμαι μην σβιστουν, υπαρχει τροπος να συνχρωνισω και να περασουν στον υπολογιστη και μετα να συχρωνισω με το iphone4 για να τις περασω;

 

Ευχαρηστω πολυ!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση,το κινητό έχει 2 ηχεία σωστά?εμένα γιατί παίζει το ενα

 

Δεν έχει δύο ηχεία φίλε μου. Το ένα είναι το ηχείο και το άλλο είναι το μικρόφωνο. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις 2 φορες γρηγορα το κουμπι κ συρεις προς τα δεξια το δακτυλο σου εκει που εμφανιζονται οι ανοιχτες εφαρμογες σου βγαζει ενα λουκετο...αυτο...

Ευχαριστώ πολύ...... έψαχνα και εγώ στις ρυθμίσεις!

Link to comment
Share on other sites

ακριβως :) για την ακριβεια στο κινητο σου (να μην παρεξηγουμεθα :lol:)

σε ευχαριστω για το λινκ !

 

Χμμμ ναι ναι! ;)

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δύο ηχεία φίλε μου. Το ένα είναι το ηχείο και το άλλο είναι το μικρόφωνο. ;)

 

Αχ πόσο κουτος είμαι κάποιες φορές,σε ευχαριστώ πολύ.

Για θήκη τελικά παραγγειλα την imagnum από expansys

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο κουτος είμαι κάποιες φορές,σε ευχαριστώ πολύ.

Για θήκη τελικά παραγγειλα την imagnum από expansys

 

Δεν εισαι κουτος φιλε...αρκετοι που δεν ειχανε διαβασει πριν παρουν iphone την πατησανε νομιζοντας οτι δεν παιζει το ενα ήχειο.:D Και στα προηγουμενα μοντελα το ίδιο συνέβαινε...Αδιάβαστος λοιπον:)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα να κάνω κλήση "Face Time" με FlyMode και Wi-Fi ανοικτό.. τσάμπα κλήσεις παιδιά!!!! :food: :up: :up:

 

.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησουλες...

Με το jb ξεκληδωνει το bluetooth οπως γινεται στο 3g και στο 3gs η δεν εχει βγει ακομ;

 

Με το facetime μπορω να καλω μονο οσους εχουν iphone 4 η μπορω οσους εχουν συσκευες με wifi;

 

Τελος εχω περασμενες στο 3g μου καπιες φωτο και τραγουδια που τωρα εδω που ειμαι με αλον υπολογιστη φοβαμαι μην σβιστουν, υπαρχει τροπος να συνχρωνισω και να περασουν στον υπολογιστη και μετα να συχρωνισω με το iphone4 για να τις περασω;

 

Ευχαρηστω πολυ!

 

Παρακαλω οποιος γνωριζει ας απαντησει γιατι με επηγει ιδικα η τριτη ερωτηση γιατι θελω ν συχρωνισω και δεν ξερω ακομα αν γινεται να το κανω. Υπαρχει αλος τροπος να περασουν οι φωτο και τα τραγουδια απο το ενα iphone στο αλλο;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι κουτος φιλε...αρκετοι που δεν ειχανε διαβασει πριν παρουν iphone την πατησανε νομιζοντας οτι δεν παιζει το ενα ήχειο.:D Και στα προηγουμενα μοντελα το ίδιο συνέβαινε...Αδιάβαστος λοιπον:)

Μα τελείως αδιάβαστος

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

'Εχασα επεισόδιο?? Τι έκανες τελικα??

Το πήγα πρωί της Δευτέρας και τους είπα τι έπαθε έμειναν έκπληκτοι και τελικά μου το αντικατέστησαν..

 

Αντε καλοριζικο το νεο φιλε. το facetime γινεται μονο απο wifi αν και ακουσα οτι έχει τη δυνατοτητα και απο δικτυο 3g μεσω jailbreak....Στο φτυνω λοιπον μη στο ματιασω...καλο λιώσιμο φιλε:)

 

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ..:):)

 

Έτσι ακριβώς λειτουργεί αλλά ναι πρέπει να έχει και ο άλλος iPhone. Θα αλλάξει αυτό με το άνοιγμα και την υιοθέτηση του πρωτοκόλου του Facetime αλλά για την ώρα έτσι έχουν τα πράγματα.

Άντε και σιδεροκέφαλο το καινούριο iPhone. :)

Αντε να κανουμε καια βιντεο κληση να λιώσουμε,, ευχαριστώ παρα πολυ για τις ευχές!!:p:p

 

οκ καλυψα την ερωτηση μου..

Edited by eLeKtriK EyE
Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες από YouTube πως ανεβάσουμε στο facebook?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...