Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν το συνδέσεις θα σε ρωτήσει αν θες να το σετάρεις σαν νέα συσκευή ή βάση του υπάρχον 3GS οπότε θα σου περάσει τα πάντα από το παλιό.

 

ουτε στο itunes δεν θα εχω προβλημα??αξιζει σαν συσκευη γιατι ακουω πολλα..:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σιγουρα ε?????σε ευχαριστω πολυ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ακου..Μαλλον δες!:D

Ο λογαριασμος του itunes δεν ειναι στις ρυθμισεις της συσκευης...Ειναι δηλωμενος online στο appstore...Oπως ευκολα καταλαβαινεις και στο δικο μου iphone να βαλεις τα στοιχεια του appstore σου mail και password θα εχεις κανονικοτατη προσβαση....Οσον αφορα τα οσα ακους....Απλα αγνοησε τα..Θα διαπιστωσεις και μονη σου το λογο

 

ΥΓ. Ουτε στο itunes θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

ουτε στο itunes δεν θα εχω προβλημα??αξιζει σαν συσκευη γιατι ακουω πολλα..:(:(:(

 

Εκτός αν το έχεις jailbreak δεν θα έχεις πρόβλημα.

Ούτως ή άλλως το iTunes θα σε καθοδηγήσει, γι' αυτό αν δεν ανοίξει μόνο του όταν συνδέσεις την συσκευή να το κάνεις εσύ.

 

Για το αν αξίζει πρέπει να σκεφτείς εσύ τι θες και τι κάνεις με το κινητό και αν αυτά που προσφέρει το 4 αξίζουν τα επιπλέον λεφτά. Για μένα από την στιγμή που υποστηρίζει τόσο άνετα την 4.0 το 3GS δεν αξίζει να πάρω το 4.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν το έχεις jailbreak δεν θα έχεις πρόβλημα.

Ούτως ή άλλως το iTunes θα σε καθοδηγήσει, γι' αυτό αν δεν ανοίξει μόνο του όταν συνδέσεις την συσκευή να το κάνεις εσύ.

 

Για το αν αξίζει πρέπει να σκεφτείς εσύ τι θες και τι κάνεις με το κινητό και αν αυτά που προσφέρει το 4 αξίζουν τα επιπλέον λεφτά. Για μένα από την στιγμή που υποστηρίζει τόσο άνετα την 4.0 το 3GS δεν αξίζει να πάρω το 4.

 

αν εχω κανει jailbreak στο 3gs εννοεις??αν ναι εχω κανει οταν το συνδεσω με το iTunes θα πρεπει να κανω ξανα λογαριασμο η θα μου εχει επιλογη ¨με υπαρχον λογαριασμο¨ ??οσο για το 3gs το πουλησα γιατι μου πηραν κατι αλλο δωρο απλα επειδη δεν με βολεψε θελω ξανα iphone κ λεω μια κ ειχα το προηγουμενο να παρω το καινουριο..:):)

Link to comment
Share on other sites

mmaria82 εχεις αγχωθει χωρις λόγο...ο λογαριασμος που εχεις κανει...ισχυει για παντα απο οποιο iphone κι αν μπεις. Παράδειγμα. Ενας φίλος βαζει τα στοιχεια μου στο iphone του και μπαινε appstore σαν να ειμαι εγω
Link to comment
Share on other sites

mmaria82 εχεις αγχωθει χωρις λόγο...ο λογαριασμος που εχεις κανει...ισχυει για παντα απο οποιο iphone κι αν μπεις. Παράδειγμα. Ενας φίλος βαζει τα στοιχεια μου στο iphone του και μπαινε appstore σαν να ειμαι εγω

 

Ωραια σε ευχαριστω παρα πολυυυυυ!!!!!!Ελπιζω να μην μου δημιουργησει προβληματα σαν αυτα που ακουγονται..:p

Link to comment
Share on other sites

Tiποτα...Γι αυτο μπαινουμε εδω αλλωστε.

Τα προβληματα που ακουγονται ειναι απειροελαχιστα μπροστα σε αυτο που θα δεις...enjoy

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεται να ξανακάνεις λογαριασμό αλλά αν είχες σπασμένες εφαρμογές τότε δεν θα στις περάσει στο καινούριο (ίσως αν σπάσεις και το καινούριο; δεν ξέρω τίποτα σε αυτό).

 

Τότε ναι δεν αξίζει να ξαναπάρεις το 3GS.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Tiποτα...Γι αυτο μπαινουμε εδω αλλωστε.

Τα προβληματα που ακουγονται ειναι απειροελαχιστα μπροστα σε αυτο που θα δεις...enjoy

 

αυτο τωρα ειναι καλο η κακο???:O:O

 

Σας ευχαριστω πολυ ΟΛΟΥΣ για την βοηθεια.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να βγαλω μια φωτο το κινητο μου τωρα που λαμπει... Και δε λαμπει απο καθαριοτητα....:lol::lol::lol::lol:

 

http://img821.imageshack.us/img821/4272/dsc03033k.jpg

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Kαλό βεβαια. Είναι οτι πιο ολοκληρωμένο θα έχεις δει...ειδικα αν κανεις jail

 

εχει βγει jail για το 4??μπορεις να μου στειλεις λινκ να του κανω μολις το παρω???:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο το ειδα μόλις χθες και το παραθέτω για να το δουν οσοι σαν και εμενα αγνοουσαν την ύπαρξη του. 160 χαρακτήρες στα sms για όλα τα jailbroken iphone σε όλες τις εκδόσεις λογισμικού

 

iphonehellas.gr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει jail για το 4??μπορεις να μου στειλεις λινκ να του κανω μολις το παρω???:D:D:D

 

Μπαίνεις στο http://www.jailbreakme.com και κανεις slide to unlock. Θα πρεπει το κινητο που θα σου ερθει να είναι στην έκδοση 4,0,1

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ειπα να βγαλω μια φωτο το κινητο μου τωρα που λαμπει... Και δε λαμπει απο καθαριοτητα....:lol::lol::lol::lol:

 

http://img821.imageshack.us/img821/4272/dsc03033k.jpg

 

 

Σκάλωμα! τι γινεται εδω?

Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου iphone 4 υπάρχει μια γρατζουνιά μέσα από το μπροστινό γυαλί ( στην μαύρη επιφάνεια)... στην μπροστινή πλευρά!!!!, η οποία ασημίζει... είναι πολύ μικρή σε διαστάσεις αλλά επειδή κάνει αντίθεση με το μαύρο φαίνεται και με εκνευρίζει....

 

δεν τίθεται θέμα να μου πούνε ότι την έκανα εγώ γιατί είναι μέσα από το γυαλί, το οποίο είναι αψεγάδιαστο, αλλά λόγω του μικρού μεγέθου αναρωτιέμαι αν απλώς πρέπει να το συνηθίσω....

Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου iphone 4 υπάρχει μια γρατζουνιά μέσα από το μπροστινό γυαλί ( στην μαύρη επιφάνεια)... στην μπροστινή πλευρά!!!!, η οποία ασημίζει... είναι πολύ μικρή σε διαστάσεις αλλά επειδή κάνει αντίθεση με το μαύρο φαίνεται και με εκνευρίζει....

 

δεν τίθεται θέμα να μου πούνε ότι την έκανα εγώ γιατί είναι μέσα από το γυαλί, το οποίο είναι αψεγάδιαστο, αλλά λόγω του μικρού μεγέθου αναρωτιέμαι αν απλώς πρέπει να το συνηθίσω....

 

Αλλαγη αμεσως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα... Τιποτα απ ολα αυτα... Ουτε φιλτρα ουτε θηκη. Γιατι η θηκη ειναι αχρωμη, απλη.... Αλλη απαντηση;;; Edited by Areian0s
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι? υπάρχει επιλογή να κλειδώνω την περιστροφή της οθόνης και να μην γυρνάει όταν φέρνω το κινητό σε οριζόντια θέση?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...