Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν εισαι σε wifi εντελώς δωρεάν

αν δεν εισαι σε wifi και εχεις ανοιχτα τα δεδομένα χρεωνεσαι τα mb που καταναλώνεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μια ερωτηση παλι!!με το imessage μιλαμε με καποιον δωρεαν ακομα κ αν ειναι εξωτερικο??

 

Ναί απλά κοιτα να γράφει imessage εκει που θες να πληκτρολογησεις το μήνυμα σου και τα bubbles ειναι μπλέ και οχι πράσινα όπως στα SMS.

Επίσης λειτουργεί μονο όταν είσαι με wifi και όχι 3g.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι σε wifi εντελώς δωρεάν

αν δεν εισαι σε wifi και εχεις ανοιχτα τα δεδομένα χρεωνεσαι τα mb που καταναλώνεις

 

Μέσω 3G το iMessage δεν λειτουργεί μόνο με wifi.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

imessage στέλνει και μεσω 3G

http://www.apple.com/ios/features.html#imessage

 

θα το μπερδεψες με το facetime που λειτουργει μονο με wifi

Link to comment
Share on other sites

Το iMessage λειτουργεί μέσω δεδομένων (data).

Μπορεί δλδ να είναι GPRS, EDGE, 3G και WiFi.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! ενα iphone 4 απο αμερικη πως μπορω να το κανω ελληνικο;;

 

το λειτουργικο υποστηριζει ηδη ελληνικα οποτε εισαι οκ. Για να παιζει με ελληνικη sim αν δεν ειναι unlocked θα πρεπει να το κανεις εσυ unlock. κανε ενα search στο φορουμ για unlock/jailbreak και θα βρεις! Σημειωσε οτι πρεπει να ξερεις τι baseband εχεις (το βλεπεις απο το ρυθμισεις>γενικα>πληροφοριες>firmware modem!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

παιδια την βοηθεια σας κ παλι!θελω να προσθεσω το gmail μου στο τηλ αλλα θελω να το βαλω μεσω exchange αλλα μου ζηταει καπου σε ενα πεδιο διακομιστης τι ακριβως βαζω??????
Link to comment
Share on other sites

παιδια την βοηθεια σας κ παλι!θελω να προσθεσω το gmail μου στο τηλ αλλα θελω να το βαλω μεσω exchange αλλα μου ζηταει καπου σε ενα πεδιο διακομιστης τι ακριβως βαζω??????

 

Εδώ θα βρεις τις οδηγίες που χρειάζεσαι.

 

----------------

Now playing on iTunes: Tenacious D - Dio

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

 

κανω κανονικα την διαδιακασια τα δεχεται κ μετα μου πεταει στην οθονη να εισαγω το συνθηματικο για το exchange τι πρεπει να βαλω??:( σορρυ ειμαι ασχετη..:Oκαμια βοηθεια???????

Edited by mmaria_82
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παλι..εχω gmail αλλα αν κανω λογαριασμο στο τηλ σε λογαριασμο gmail δεν μου ερχονται αμεσως τα email τι πρεπει να κανω για να βλεπω τα email χωρις να πρεπει να κανω ανανεωση ?δηλαδη να μου τα πεταει αυτοματα στην οθονη μολις εχω καποιο..
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παλι..εχω gmail αλλα αν κανω λογαριασμο στο τηλ σε λογαριασμο gmail δεν μου ερχονται αμεσως τα email τι πρεπει να κανω για να βλεπω τα email χωρις να πρεπει να κανω ανανεωση ?δηλαδη να μου τα πεταει αυτοματα στην οθονη μολις εχω καποιο..

 

Μπορεις να ακολουθήσεις το σύνδεσμο που σου έδωσε ο φίλος πιο πανω

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ακολουθήσεις το σύνδεσμο που σου έδωσε ο φίλος πιο πανω

 

αυτο εκανα μου γραφει οκ κ μετα παω να μπω στα email κ μου γραφει εισαγεται συνθηματικο:O:O

Link to comment
Share on other sites

Στις επαφες,που εχει ενα πεδιο twitter απλα γραφεις το twitter name καποιου ή υπαρχει καποιος τροπος να το συνδεσεις απτην εφαρμογη ?? και ποια η χρησιμοτητα υπαρξης του?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Στις επαφες,που εχει ενα πεδιο twitter απλα γραφεις το twitter name καποιου ή υπαρχει καποιος τροπος να το συνδεσεις απτην εφαρμογη ?? και ποια η χρησιμοτητα υπαρξης του?

 

απλά γράφεις το username καποιου και μετα αν πατησεις εκει κανεις tweet προς αυτον. Έχει και πεδίο facebook στα πρόσθετα, απλά εκει δεν αρκεί το όνομα, πρεπει να βάλεις το url για να παίζει πάντα σωστά. :wacko:

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος όταν περνάς το Facebook κάποιου να βάζει και την φωτογραφία που έχει αυτός στο προφίλ του και να ενημέρωση και τα υπόλοιπα πεδία όπως γενεθλίων κτλ;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος όταν περνάς το Facebook κάποιου να βάζει και την φωτογραφία που έχει αυτός στο προφίλ του και να ενημέρωση και τα υπόλοιπα πεδία όπως γενεθλίων κτλ;

 

Η με την εφαρμογη smartsync ή περνάς το email που εχει στο fb και μεσα απο την εφαρμογη πας στους φίλους και επιλέγεις να κάνει sync

Link to comment
Share on other sites

Η με την εφαρμογη smartsync ή περνάς το email που εχει στο fb και μεσα απο την εφαρμογη πας στους φίλους και επιλέγεις να κάνει sync

 

Εννοεις να περαστει το email παλι στο smartsync ?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.. Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic..μόλις μου έπεσε κατω το κινητο και έσπασε το μπροστινό τζαμί :cry: :cry: .. Η οθόνη λειτουργεί κανονικά.. Γνωρίζεται αν αλλάζει μόνο το τζαμί η αναγκαστικά όλη η οθόνη;; Γιατι δυστυχώς είμαι εκτός εγγύησης..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.. Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic..μόλις μου έπεσε κατω το κινητο και έσπασε το μπροστινό τζαμί :cry: :cry: .. Η οθόνη λειτουργεί κανονικά.. Γνωρίζεται αν αλλάζει μόνο το τζαμί η αναγκαστικά όλη η οθόνη;; Γιατι δυστυχώς είμαι εκτός εγγύησης..

 

Χμμ λυπάμαι που στο λεω αλλα δυστυχως θα πρεπει να αλλάξεις και τα δυο! Ειναι κολλημενα μεταξύ τους τα δυο μέρη

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις να περαστει το email παλι στο smartsync ?

 

Οχι αν δεν θες με το smart sync το mail το βάζεις σε κάθε επαφή ξεχωριστά στις επαφές του κινητού.Με το smart sync δεν θες mail απλα επιλέγεις τη κάθε επαφή με ποια επαφή του fb θα τη συγχρονισεις

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...