Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια ειδα ενα iphone 4 στο Γερμανο και έπεζε πολυ χαμηλα τα τραγουδια ενω το ειχα στο τέρμα...

εχει αδύναμο ηχείο?

 

Αν έχει λίγη φασαρία στο χώρο που βρίσκεσαι, όντως δεν ακούς μουσική με τίποτα από το ηχείο.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαλη σπερα πριν απο λιγες μερες παρελαβα απο την ελβετια ενα iphone 4 το οποιο ειναι αγορασμενο και μου το στειλανε εχω βαλει καρτα κοσμοτε αλλα δεν βρισκει παροχο

τι να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για restore την κόβω... Δεν ξέρω εαν υπάρχει κάποιος άλλως εδώ με άλλη λύση..

 

restore η μονη λυση...

 

Ευχαριστω παιδια. Τελικα δεν εχει το 4 ενα iphone3 εχει. Μπορει καποιος να μου πει πως θα του κανω restore?

 

Οταν το ανοιγω στην οθονυ γραφει "Το iPhone απενεργοποιηθηκε σύνδεση με iTunes" κ απο κατω "Slide for emergency". Τι κανω τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειδα ενα iphone 4 στο Γερμανο και έπεζε πολυ χαμηλα τα τραγουδια ενω το ειχα στο τέρμα...

εχει αδύναμο ηχείο?

 

γενικως εχει χαμηλο ηχειο. αυτος ειναι ο λογος που δεν αγοραζω και το MLS γιατι πιστευω δεν θα ακουω τπτ.

αν χρησιμοποιεις τα ακουστικα για να ακουσεις μουσικη εκει τα πραγματα ειναι διαφορετικα. στο τερμα απλα δεν μπορεις να ακουσεις.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πως δουλευει η εφαρμογη nike που ειναι προεγκατεστημενη στο iphone?

πηρα κατι nike και λεει οτι ειναι συμβατα με την εφαρμογη αυτη.

πρεπει να παρω και κατι αλλο?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Kαλη σπερα πριν απο λιγες μερες παρελαβα απο την ελβετια ενα iphone 4 το οποιο ειναι αγορασμενο και μου το στειλανε εχω βαλει καρτα κοσμοτε αλλα δεν βρισκει παροχο

τι να κανω ?

 

παίρνεις το iphone, την sim και την ταυτότητα σου παραμάσχαλα και πας σε ενα γερμανο να σε ενεργοποιήσουν. ή τους παιρνεις τηλέφωνο (η λιγότερο ασφαλής να γίνει η δουλειά σου μέθοδος) :)

Edited by trexed
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πως δουλευει η εφαρμογη nike που ειναι προεγκατεστημενη στο iphone?

πηρα κατι nike και λεει οτι ειναι συμβατα με την εφαρμογη αυτη.

πρεπει να παρω και κατι αλλο?

 

Ρυθμίσεις nike + ipod και ενεργοποιηση. Και μετα αισθητηρας για να βρει τη συσκευή σου!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Εν τέλει έγινε αντικατάσταση στο Iphone από την WInd. Δε γινόταν αλλιώς. Τώρα ψάχνω για μια θήκη. Όπως καταλαβαίνετε που να διαβάσεις 600 σελίδες στο forum..έχει κάποιος να προτείνει κάτι αξιόπιστο?. Bumper ή θήκη? Ζελατίνες προς πίσω? Τπτ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να τραβηξω ένα video αλλα όταν το σβησω απο το άλμπουμ κάμερα να μου αποθηκευτει κάπου αλλού στο κινητο πως γίνεται ;
Link to comment
Share on other sites

που ακριβώς δηλαδή θέλεις να το βάλεις? Σε ποια τοποθεσία?
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

οπου δηποτε να μην φαινεται στο αλμπουμ τισ καμερας.

 

όχι δεν γίνεται κάτι τέτοιο ...εκτός αν βάλεις κάποια εφαρμογή απο το app store ,ώστε να φτιάξεις άλμπουμ με της φωτογραφίες σου και τα βίντεο και τα βάλεις εκει ...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αρκετές εφαρμογές πιστευω στο appstore που σου δίνουν τη δυνατότητα να αποθηκεύεις οτι είδους αρχεία θέλεις να κρατήσεις προσωπικά στην εφαρμογή μέσα και να μην φένονται πουθενά αλλού. Θα έχεις πρόσβαση στην εφαρμογή μέσω κωδικού βέβαια! Θα σου συνιστουσα να ψάξεις μέσα στο appstore την λέξη private files ή κάτι τέτοιο!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να τραβηξω ένα video αλλα όταν το σβησω απο το άλμπουμ κάμερα να μου αποθηκευτει κάπου αλλού στο κινητο πως γίνεται ;

 

iSafePlay μεταφέρεις το αρχείο που θέλεις μέσα στην εφαρμογή είτε φωτογραφία είτε video και δεν φαίνεται πουθενά αλλού. Μπορείς να κατεβάσεις και video απο το youtube με την συγκεκριμένη.

http://itunes.apple.com/us/app/isafeplay/id478653772?mt=8

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα παρω ενα 4 32gb . τωρα εχω ενα 4 16αρι .

 

υπαρχει τροπος να περασω ολες τις εφαρμογες με οτι save εχουν χωρις να χαθει τιποτα ;

υποψην οτι τωρα ειμαι στην 4.3.3 jb και το αλλο εχει ηδη 5.0.1 jb

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποια προγραμματα στο cydia. Pgkbackup νομιζω λεγεται το ενα. Ψαξε backup ή back up και θα τα βρεις
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κανένα προγραμμα για μέτρηση δεδομενων και για "οικονομία" δεδομένων; jailbroken είναι το κινητο...
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια! χθες επεσε απο μια φιλη μου το iphone 4 ασπρο στον νεροχυτη καθως πηγε να πληνει τα χερια της! Στην αρχή δεν είχε ήχο και μετα δεν ανοιγε το κινητό! Βεβαια είχε μια λαστιχένια θήκη και ζελατίνα μπροστα που υποθέτω πως μπορεί να καθηστέρησε λιγο το νερο αλλα στον νεροχυτη επεσε θα μου πειτε.... μπορείτε να μου προτείνετε μαγαζιά στην θεσσαλονίκη κατα προτίμηση που να μπορέσουν να το δουν μήπως και γίνετε; Κατα προτίμηση πείτε μου για ψαγμένα μαγαζιά που θα έχουν εμπειρία και γρήγορη ανταπόκριση γιατι έχει μείνει πλέον χωρις τηλεφωνο! Σας παρακαλώ απαντήστε μου το συντομότερο!! Είναι ανάγκη!! Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

 

EDIT: Κατα καιρούς εχω ακουσει τα καλύτερα για το 9volto... Να το στείλω κατευθείαν εκεί να έχω το κεφάλι μου ήσυχο;;

Edited by JiMiS_13
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξα,τραβωντας την οθονη προς τα δεξια ,το sb settings και πατησα καταλαθος restart springboard και τωρα εχει κλεισει το κινητο ,λειτουργει απο πισω αλλα δειχνει μαυρη οθονη....Το συνεδεσα στο υπολογιστη,ανοιξε το itunes αλλα το κινητο παρεμεινε ετσι .....Καμια βοηθεια??
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένο το ON/OFF και το HOME μέχρι να σβήσει η οθόνη και περίμενε να ξανανοίξει.
Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένο το ON/OFF και το HOME μέχρι να σβήσει η οθόνη και περίμενε να ξανανοίξει.

 

Nασαι καλα φιλε μου....και λιγο τρομαξα:cool:

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...