Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...ναι.... το δικο μου ειναι MC603B.....αρα δεν ειναι ελληνικο ε? ΤΕΛΕΙΑ

 

Επεσες στην περιπτωση που οι γνωμες διχαζονται.. Τα MC603B ειναι αγγλικα κι αλλα παρουσιαζουν συμπεριφορα factory unlocked, ενω αλλα συμπεριφορα locked σαν το δικο σου..

 

Χωρις πολλα πολλα, και χωρις να μπλεχτεις με αλχημειες, γυρισε το πισω και απαιτησε αντικατασταση.

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επεσες στην περιπτωση που οι γνωμες διχαζονται.. Τα MC603B ειναι αγγλικα κι αλλα παρουσιαζουν συμπεριφορα factory unlocked, ενω αλλα συμπεριφορα locked σαν το δικο σου..

 

Χωρις πολλα πολλα, και χωρις να μπλεχτεις με αλχημειες, γυρισε το πισω και απαιτησε αντικατασταση.

 

Δεν ειχα σκοπο να μπλεξω αλλα ταλαιπώρια...Θαμαι το σκ χωρις τηλεφωνο και για μια (ακομα) βδομαδα θα ειμαι με το 3g ,που δινει η βονταφον ,που σημαινει οτι δεν θαχω ουτε επαφες,ουτε μηνυματα ουτε τιποτα....ΑΧ :knife:

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα σκοπο να μπλεξω αλλα ταλαιπώρια...Θαμαι το σκ χωρις τηλεφωνο και για μια (ακομα) βδομαδα θα ειμαι με το 3g ,που δινει η βονταφον ,που σημαινει οτι δεν θαχω ουτε επαφες,ουτε μηνυματα ουτε τιποτα....ΑΧ :knife:

 

Απο το να παιδευεσαι με αλχημειες ενω ειχες πληρωσει μια πανακριβη συσκευη, η αναμονη απαιτειται...

 

Αυτα ειναι μη σου τυχουν.. Τι να πω... Κανε λογο για το μοντελο, πες ο,τι σου εγραψα (google it κιολας να βεβαιωθεις), και πηγαινε με "αερα".. Οχι παρακαλεστα γιατι ολοι να μας φανε περιμενουν...

 

Καλη τυχη, καλο ξεμπερδεμα..

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Απο το να παιδευεσαι με αλχημειες ενω ειχες πληρωσει μια πανακριβη συσκευη, η αναμονη απαιτειται...

 

Αυτα ειναι μη σου τυχουν.. Τι να πω... Κανε λογο για το μοντελο, πες ο,τι σου εγραψα (google it κιολας να βεβαιωθεις), και πηγαινε με "αερα".. Οχι παρακαλεστα γιατι ολοι να μας φανε περιμενουν...

 

Καλη τυχη, καλο ξεμπερδεμα..

 

Αυτο σωστο...Απλα μου ειπε η κοπελια στην ΕΠ να παω αυριο σενα καταστημα να δουν και καλα αν ειναι χαλαμσενη η σιμ και να βαλουν αλλη σιμ στο κινητο να δουν αλλα μαλλον τσαμπα θα παω...Οσο για τον "αερα" θα πηγαινα ευχαριστως αλλα ερχεται κουριερ και το παιρνει ...Τι φταιει να τα ακουσει ο εεερμος...Υπομονη αλλες τοσες μερες αναγκαστηκά....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αυτο σωστο...Απλα μου ειπε η κοπελια στην ΕΠ να παω αυριο σενα καταστημα να δουν και καλα αν ειναι χαλαμσενη η σιμ και να βαλουν αλλη σιμ στο κινητο να δουν αλλα μαλλον τσαμπα θα παω...Οσο για τον "αερα" θα πηγαινα ευχαριστως αλλα ερχεται κουριερ και το παιρνει ...Τι φταιει να τα ακουσει ο εεερμος...Υπομονη αλλες τοσες μερες αναγκαστηκά....

 

Γιατι ερχεται ο courier? γιατι δε τη γυριζεις εκει απο οπου την αγορασες εσυ ο ιδιος;

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

ναι για όλα τα αρχεία που υποστηρίζει το iphone.

 

για freedomandloveSW

 

σε ευχαριστω πολυ !

 

απο τον υπολογιστη μου εφτιαξα φακελο με εικονες και τον συγχρονισε με το κινητο... απο το κινητο για να στειλω εικονα στον υπολογιστη τι κανω ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ερχεται ο courier? γιατι δε τη γυριζεις εκει απο οπου την αγορασες εσυ ο ιδιος;

 

Καταρχας ειναι δυσκολο γιατι σπουδαζω εκτος Αθηνων αλλα μου ειπαν ετσι γινεται..ερχεται ο κουριερ για παραδοση και παραλαβη...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Tethered μονο Μαρια..

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο???ειμαι ασχετη σορρυ!!!:(

 

Εαν σου σβησει το κινητο σου ή κανει reboot, για να αναψει και να μπορεις να το χρησιμοποιησεις, απαιτειται να το συνδεσεις στον υπολογιστη σου και να bootαρεις μεσω του προγραμματος του jb...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Εαν σου σβησει το κινητο σου ή κανει reboot, για να αναψει και να μπορεις να το χρησιμοποιησεις, απαιτειται να το συνδεσεις στον υπολογιστη σου και να bootαρεις μεσω του προγραμματος του jb...

 

αααα μαλιστααα!!!!οποτε να περιμενω???:O

Link to comment
Share on other sites

αααα μαλιστααα!!!!οποτε να περιμενω???:O

 

Ναι περιμενε.. Γιατι ακουγεται συντομα για untethered.. Το "κανονικο" jb δηλαδη..

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι περιμενε.. Γιατι ακουγεται συντομα για untethered.. Το "κανονικο" jb δηλαδη..

 

σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!:*

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!:*

 

Τιποτα να εισαι καλα! :ο)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι καταλαβα η φιλη μου εχει το κινητο της jailbreak tethered 4.3 !

το εκλεισε και τωρα οταν παει να το ανοιξει τις βγαζει για συνδεση με itunes ... αλλα δεν κανει τιποτα !

 

1) αν το κανω restar με το προγραμμα RedSnow ... θα γινει δουλεια ?!

2) αν δοκιμασουμε restore μεσω του itunes ενω ειναι σε jailbreak , γινεται καποιο μπερδεμα ?!

 

και οταν το συνδεει στον υπολογιστη τωρα της βγαζει κατι για update οτι θα γινει στις 18/12 ?!

κατι τετοιο !!

 

τι προτεινετε να γινει ?!

εστω απλα το κινητο να ανοιξει να μπορει να το δουλευει η κοπελα !

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Επεσες στην περιπτωση που οι γνωμες διχαζονται.. Τα MC603B ειναι αγγλικα κι αλλα παρουσιαζουν συμπεριφορα factory unlocked, ενω αλλα συμπεριφορα locked σαν το δικο σου..

 

Χωρις πολλα πολλα, και χωρις να μπλεχτεις με αλχημειες, γυρισε το πισω και απαιτησε αντικατασταση.

 

Τελικα ξανα πηρα την ΕΠ και μου ειπαν οτι το κινητο ειναι ελληνικο γιατι τα ελεγχουν λεει πριν να μοιρασουν,και ερχονται κατευθειαν απο apple...ετσι θα ΞΑΝΑ ερθει ο αγαπητος κουριερ για αντικατασταση...

Αν το κινητο δεν εχει γινει activate θα τογραφε καπου στο itunes ετσι ?

Edited by andreas1022
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ !

 

απο τον υπολογιστη μου εφτιαξα φακελο με εικονες και τον συγχρονισε με το κινητο... απο το κινητο για να στειλω εικονα στον υπολογιστη τι κανω ?

 

επισης οταν δεν εχω σημα και παω να κανω κληση κολλαει η αφαρμογη του τηλεφωνου και πρεπει να το κλεισω και να το ξανανοιξω..

 

συμβαινει και σε αλλους?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!!!!υπαρχει μια εφαρμογη στο cydia που στην οθονη του τηλεφωνου οταν ειναι κλειδωμενο δεν δειχνει ουτε ωρα ουτε τπτ μονο την εικονα που εχει καποιος επιλεξει σε ολη την οθονη ξερει κανεις πως λεγεται??
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!!!!υπαρχει μια εφαρμογη στο cydia που στην οθονη του τηλεφωνου οταν ειναι κλειδωμενο δεν δειχνει ουτε ωρα ουτε τπτ μονο την εικονα που εχει καποιος επιλεξει σε ολη την οθονη ξερει κανεις πως λεγεται??

 

lockscreen clock hide!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα :το κυκλικό κουμπι που χρησιμοποιήσουμε για να παμε στο μενού δεν πιάνει τόσο καλα σχεδόν δεν πιάνει καθόλου μόνο άμα το πατησεις δυνατά.

 

Δύστηχως είμαι εκτός εγγύησης κ απο αμέλεια δεν πρόλαβα την αντικατάσταση όσο ήμουν στην εγγύηση :mad:

τι μπορω να κάνω;

Έχει τύχη σε κανένα το ίδιο;

 

:)

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε αν υπάρχει στην αγορά πουθενά iPhone 4 16αρι σε άσπρο ;;;και να συνεργάζεται με vodafone ???

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να αποθηκευσω σενα στικακι πχ ενα back up που ειναι ηδη αποθηκευμενο σεναν υπολογιστη και να το περασω απο εναν αλλο υπολιστη στο κινητο'??
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...