Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω με την σειρα μου για ενα φιλο..Εχθες ξαφνικα το iphone σταματησε να εχει ηχο(δηλαδη ουτε ringtone ακουγοταν ουτε μουσικη ουτε καν τον ηχο οταν ξεκλειδωνει και κλειδωνει..Αντικατασταση ?μια παρενθεση δεν εστρωσε ουτε με Update..

 

τσέκαρες αν έχει πατηθεί το κουμπάκι που κάνει mute τους ήχους;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά και καλο μηνα υπάρχουν προγράμματα που να βλέπουν ποσά δεδομένα κατεβαζουμε απο το 3G και αν μπορούν να οριστουν κάθε μήνα να σβήνουν και να ποιανουν απο τιν αρχή.πείτε μου ποιο είναι το καλύτερο γιατί δεν θέλω να μου έρθει ο κούκος αηδόνι ευχαριστώ !!!
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Kυριε Κωστα εβαλα μια "σπασμενη" ετσι για να δω αν λειτουργει.....:X

http://i36.photobucket.com/albums/e16/sakis007/IMG_0474.png

επιτελους ΜΑΥΡΟ Ελληνικο πληκτρολογιο:D

την αφαιρω και αγοραζω την οριτζιναλ(το μονο θετικο που εχεις με τις σπασμενες ειναι η δοκιμη)

 

Υπαρχει και free εκδοση για ΜΟΝΟ Μαυρο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα παιδιά.Είχα βάλει παλιότερα στο 3GS το lock info αλλα είχα την αίσθηση ότι ρουφαγε την μπαταρία.Όσοι το έχετε βάλει στο 4 είστε ευχαριστημένοι?Έχετε παρατηρήσει προβλήματα με τη μπαταρία η με κάτι άλλο?Να το βάλω δηλαδή στο 4?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και καλο μηνα υπάρχουν προγράμματα που να βλέπουν ποσά δεδομένα κατεβαζουμε απο το 3G και αν μπορούν να οριστουν κάθε μήνα να σβήνουν και να ποιανουν απο τιν αρχή.πείτε μου ποιο είναι το καλύτερο γιατί δεν θέλω να μου έρθει ο κούκος αηδόνι ευχαριστώ !!!

 

Air meter. Πολυ καλο και αξιοπιστο

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Air meter. Πολυ καλο και αξιοπιστο

 

Και λειτουργει ακομα και αν το εχεις βγαλει απο το background; Γιατι ενα που εχω εγω, δεν κανει τιποτα...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

please help. εκανα restore στο κινητο μου και περασα το αρχειο sms.db για να εχω τα μηνυματα μου. επειδη crashare καθε φορα αλλαξα τα permissions σε 664. δοκιμαζα σε λειτουργεια πτησης το πληκτρολογια και εστειλα μηνυμα.οταν το συνεδεσα με το δικτυο κινητης εχει κολλησει το μηνυμα δε φευγει και δε μπορω τωρα να στειλω αλλο μηνυμα. δοκιμασα να κανω edit delete αλλα και παλι το μηνυμα ειναι εκει και δε γινεται τιποτα
Link to comment
Share on other sites

please help. εκανα restore στο κινητο μου και περασα το αρχειο sms.db για να εχω τα μηνυματα μου. επειδη crashare καθε φορα αλλαξα τα permissions σε 664. δοκιμαζα σε λειτουργεια πτησης το πληκτρολογια και εστειλα μηνυμα.οταν το συνεδεσα με το δικτυο κινητης εχει κολλησει το μηνυμα δε φευγει και δε μπορω τωρα να στειλω αλλο μηνυμα. δοκιμασα να κανω edit delete αλλα και παλι το μηνυμα ειναι εκει και δε γινεται τιποτα

 

Άλλαξε τα permissions σε 0755

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε τα permissions σε 0755

 

περασα ξανα το αρχειο sms.db εκανα reboot και ειχαν εξαφανιστει. επανηλθε το προβλημα του crasharismatos ειτε με 664 ειτε με 755

Link to comment
Share on other sites

Και λειτουργει ακομα και αν το εχεις βγαλει απο το background; Γιατι ενα που εχω εγω, δεν κανει τιποτα...

 

Σε ευχαριστώ πολύ !!!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

......Αν εξαιρεσουμαι οτι το iphone δεν εχει ραδιοφωνο,μπλε δοντι ελευθερο,καρτα μνημης,βιντεοκληση προς ολα τα κινητα,φωτογραφικη παιδικη<βλεπε Ν8 και καντε συγκρισεις>,για να συχρονιστεις με το pc πρεπει να φτυσεις αιμα<ενω με οποιοδηποτε αλλο γινεται σε ενα λεπτο>και αλλα πολλα βεβαιως αξιζει τα 600+ ευρω για οθονη και ποιοτητα κατασκευης.εχω αλλαξει ολες τις κορυφαιες συσκευες εκτος του blackberry.εκανα την ******* και δοκιμασα το 4αρι εξαιτιας τις διαφημισης που εχει φαει και κοντεψα να το πεταξω απο το παραθυρο.εχω τωρα το νοκια Ν8 και βρηκα την υγεια μου.ακομη και της γκομενας μου το κιν<xperia mini> εχει περισσοτερες δυνατοτητες απο την μηλοβλακεια.......βρε ξου!!!
Link to comment
Share on other sites

Αφού βρήκες την υγειά σου, γιατί ποστάρεις εδώ πέρα?

 

Γνώμη σου είναι αυτή, και σεβαστή μάλιστα, αλλά δεν μπορείς να κατηγορείς και να επικροτείς την συσκευή, την στιγμή που πολύς κόσμος, είναι ικανοποιημένος, ασχέτως αν εκμεταλλεύονται ή όχι όλες τις δυνατότητες της. Σαφώς και υπάρχουν ανταγωνιστικές προτάσεις με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά που υπερνικούν το μηλόφωνο, αλλά ο καθένας μας έχει τις δικές του ανάγκες και κάνει τους δικούς του συμβιβασμούς.

 

Μία λίστα των ελλείψεων της συσκευής που αντίκρυσες εσύ, θα ήταν αρκετή. Επισυναπτόμενη και με την αρνητική σου γνώμη και το γιατί δε σε βόλεψε. Έτσι ώστε οι υποψήφιοι αγοραστές, να αποκτήσουν μία καλύτερη εικόνα για το προϊόν.

Αυτά νομίζω πως πρέπει να γράφονται στο συγκεκριμένο θέμα. Ας με διορθώσουν οι Mod's αν σφάλλω

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

.......βρε ξου!!!

 

Σου ανταποδιδουμε τις ευχες με πολλη αγαπη και ελπιζουμε να παραμεινεις για πολυ καιρο στο τοπικ της Νοκια.

Οταν εχεις στο τηλεφωνο σου το καλυτερο ipod που φτιαχτηκε ποτε εχεις παντα μαζι σου τοση μουσικη που σου φτανει για μηνες,οποτε το ραδιοφωνο ειναι αχρηστο.

Bluetooth εχει μετα απο j/b,λεγεται Celeste, απο τοτε που το εβαλα εδω και κανα μηνα, το εχω χρησιμοποιησει 0 φορες, δεν καθομαι πλεον με 15χρονους στον καφε για να ανταλλασουμε ringtones, οτι θελω να στειλω ακομη και στον διπλανο μου το κανω με e-mail.

Επειδη δεν μου φτανουν 32 GIGA λεω να αγορασω μια 512 καρτα μνημης.

Την κοπελα μου καποια στιγμη την εκανα γυναικα μου και καναμε παιδακι, ο παππους της που εχει το N8 μεχρι το κλειστρο να ξυπνησει και να βγαλει φωτο, η μικρη εχει φυγει απο το πλανο, ωραιες βγαζει και το Ν8 αλλα νεκρα φυση, βλεπεις γουστα ειναι αυτα.

Τωρα για τον συγχρονισμο τι να πω, θελει δευτερολεπτα να συνδεθει, κατι δεν μπορεις να κανεις εσυ σωστα.

Edited by sakis009
Link to comment
Share on other sites

μαρεσει που που εχεις κανει copy paste το ιδιο μηνυμα και σε αλλο θεμα με iphone. τοσο πολυ σαρεσε και το εκανες αντιγραφη???
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαγράψω τίποτα γιατί έτσι θα δώσω βαρύτητα στα λόγια του.

Δικαίωμα καθενός να επιλέγει ότι νομίζει καλύτερο.

Από εκεί και πέρα δεν χρειάζονται αβάσιμα απαξιωτικά σχόλια.

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι το i-phone

με την 4.3.2 χώρια από την σημαντική

βελτίωση στη μπαταρία έχει βελτιωθεί

και το σήμα της κεραίας . μπορεί να το

νομίζω αλλά πραγματικά ενώ έχανα πολλές

κλήσεις λόγο σήματος τώρα δεν χάνω πολλές .

το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ?

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω παρατηρησει κάτι τέτοιο, αλλα δεν το αποκλείω.

Σχετικά με χαμένες κλήσεις λόγο σήματος έχω να πω ότι δεν μου έχει συμβεί ποτε.

Όταν έρχομαι Ελλάδα μένω στο πατρικό μου όπου το σήμα της cosmote είναι ελάχιστο. Όλοι για να μιλήσουν βγαίνουν έξω. Εγω μιλάω κανονικά αρκει να πλησιασω σε κάποιο παράθυρο. Ειδικά η κόρη μου με το HD2 βγαίνει έξω.

Μήπως όταν χάνεις κλήσεις έχει κλειστο το 3g?

Αν ναι τότε συμβαίνει γιατί την ώρα που σε καλούν τυχαίνει να κάνει συγχρονισμο το mail σου η κάποια άλλη εφαρμογη και φυσικά στην Ελλάδα που δεν υπάρχει EDGE χάνονται οι κλήσεις.

Να πω ότι χάνεις την κλήση ενω μιλάς και το κρατάς στο χέρι σου χωρίς θήκη σε μέρος με χάλια σήμα, ναι μπορει να συμβεί.

Το λέω με σιγουριά γιατί το συγκρινω με αλλα τηλέφωνα που έχω στην κατοχή μου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα υπάρχει EDGE αλλα δεν έχει κάποια σχέση με χαμένες κλήσεις...

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα υπάρχει EDGE αλλα δεν έχει κάποια σχέση με χαμένες κλήσεις...

 

Αν σε ρίξει σε GPRS δεν μπορείς να λαμβανεις κλήσεις και SMS όταν η συσκευή είναι συνδεδεμένη στο Ίντερνετ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειμαι τελειως ασχετος απο i-phone!Εδω και 10 μερες εχω το 4-αρι ! πως μπορω να εγκαταστεισω το i-tunes?οταν κανω συνδεση wi-fi γιατι δεν μπορω να δω you-tube?Θελει καποιο προγραμμα?Πως εγκαταστω προγραμματα?κατεβασα καποια,αλλα δεν μου δινει επιλογη instal( εχει αγγλικο μενου!)!!Αν μπορει καποιος να με βοηθησει... !!Εχω πελαγωσει!!:angry:
:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω επειδή είμαι νέος ακόμα με το iPhone 4 μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να περάσω το Celeste για να μπορώ να μεταφέρω κανά αρχείο ? έχω τιν έκδοση 4.3.2 και έχω κάνει και j/b απλός δεν ξέρω να περάσω το celeste απο το cydia αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ευχαριστώ !!!!
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω παρατηρησει κάτι τέτοιο, αλλα δεν το αποκλείω.

Σχετικά με χαμένες κλήσεις λόγο σήματος έχω να πω ότι δεν μου έχει συμβεί ποτε.

Όταν έρχομαι Ελλάδα μένω στο πατρικό μου όπου το σήμα της cosmote είναι ελάχιστο. Όλοι για να μιλήσουν βγαίνουν έξω. Εγω μιλάω κανονικά αρκει να πλησιασω σε κάποιο παράθυρο. Ειδικά η κόρη μου με το HD2 βγαίνει έξω.

Μήπως όταν χάνεις κλήσεις έχει κλειστο το 3g?

Αν ναι τότε συμβαίνει γιατί την ώρα που σε καλούν τυχαίνει να κάνει συγχρονισμο το mail σου η κάποια άλλη εφαρμογη και φυσικά στην Ελλάδα που δεν υπάρχει EDGE χάνονται οι κλήσεις.

Να πω ότι χάνεις την κλήση ενω μιλάς και το κρατάς στο χέρι σου χωρίς θήκη σε μέρος με χάλια σήμα, ναι μπορει να συμβεί.

Το λέω με σιγουριά γιατί το συγκρινω με αλλα τηλέφωνα που έχω στην κατοχή μου.

 

αν εχεις κλειστο το 3g εχει αρνητικες επιπτωσεις στο σημα???

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

αν εχεις κλειστο το 3g εχει αρνητικες επιπτωσεις στο σημα???

Αν δεν υπάρχει καλή κάλυψη 3G εννοείται ότι θα υπάρχει επίπτωση στο σήμα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχω (ακόμα) iphone εχω να πω οτι με το SE x10mini μου οταν το έχω στο 3G και το πιάνω στο μέρος τις κεραίας πέφτει πάντοτε το σήμα... επίσης με το Ε52 που είχα οταν στην διάρκεια της συνομιλίας άλλαζε το σήμα απο 3G σε GSM τοτε 90% έπεφτε η γραμμη!!! :X

Το θέμα για εμένα δεν είναι πόσες γραμμές θα πέσει το σήμα οταν το πιάνεις ''κάπως'' το κινητό, αλλά το αν πέφτει τελικά η γραμμή... :ninja: και απ' οτι διαβάζω κατι τέτοιο δεν ισχύει σωστα? επίσης το 99% των κλήσεων μου γίνεται με χρήση ακουστικού BT, καλό κ για το σήμα κ για την υγεία... ;)

Edited by REFEREE1980
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...