Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενω μου δείχνη οτι έχει αρκετή μνήμη και το skype είναι 7,54 mb γράφει δέν επαρκή η μνήμη η εγκατάσταση απέτυχε

 

για την ακρίβεια προσπάθησα πάλι τωρα να το περάσω μου έβγαλε ακριβώς το μύνημα (δέν υπάρχει αρκετός διαθέσημος αποθηκευτικός χώρος)

 

sorry ρεσυ δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει :( ξαναέλεγξε αν έχεις μνήμη

 

ελεγξα την μνήμη και έχω εσωτερική 103ΜΒ και sd 1,83GB

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχει βαλει κανεις full screen caller?προγραμμα δηλαδη που οταν σε καλει καποιος δειχνει ολη την οθονη φωτογραφια?με μια ναζητηση στο μαρκετ εχει δυο προγραμματα εκ των οποιων το ενα παιζει διαφημισεις και το αλλο κατα την διαρκεια κολλαει στον γαλαξια μας.
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και το άλλο το πρόγραμμα το tango και αυτό δέν έχει σωστή λειτουργεία μόλις μιλήσω σε 2 δεύτερα κλείνη
Link to comment
Share on other sites

To kies δεν λέι μία, δεν βλέπει το τηλέφωνο...το σούταρα και πάμε απο την αρχή...δεν το εμπιστεύομαι και πολύ για το update αλλά τι να κάνουμε εγγύηση έχει...
Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

όχι ρε ****το :( έλεος γ__ώ την samsung. δεν φτάνει που καθυστερούν το 2.2 έχει και πρόβλημα το kies. τι σου είπαν να κάνεις από την samsung?

αα και κάτι άλλο. δες αν έχεις την τελευταία έκδοση του κιες.

 

Μόλις εγκατέστησα το kies έκανε μόνο του αναβάθμιση στον εαυτό του στην τελευταία έκδοση θέλω να πιστεύω.

 

Παιδιά προσέχετε με τις αναβαθμίσεις με το kies γιατί εγώ χωρίς να φταίω το "brickαρα".

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγκατέστησα το kies έκανε μόνο του αναβάθμιση στον εαυτό του στην τελευταία έκδοση θέλω να πιστεύω.

 

Παιδιά προσέχετε με τις αναβαθμίσεις με το kies γιατί εγώ χωρίς να φταίω το "brickαρα".

 

μήπως να το εγκαταστήσω στο netbook που τρέχει windows 7 32bit?

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

μήπως να το εγκαταστήσω στο netbook που τρέχει windows 7 32bit?

 

Το πέρασα με το windows7 και το ετρεξε κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα με το windows7 και το ετρεξε κανονικα

 

στο desktop τρέχω windows 7 64bit και έκανε πατατιές

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

στο desktop τρέχω windows 7 64bit και έκανε πατατιές

 

σε notebook με Windows 7 x64 δούλεψε μια χαρά.

 

Αναλυτικός Οδηγός για το πως θα κάνετε firmware update μέσω KIES ΕΔΩ

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Link to comment
Share on other sites

στο desktop τρέχω windows 7 64bit και έκανε πατατιές

 

Κι εγώ την αναβάθμιση την έκανα σε notebook με Windows 7 64 bit. Κι όλα καλά. (Ευτυχώς!!!)

Link to comment
Share on other sites

εγώ netbookακι και ξερό ψωμί...θυμάμαι είχα ένα κινέζικο tablet και σε firmware update κατι επαιζε με τους usb drivers kai ta 64bita w7 αναγκαστικά το είχα αναβαθμίσει με το netbook....

Παρεπιπτόντως αναβαθμισα το i5800 !!! ουφ

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

αναβάθμισά κ εγώ γρήγορα και απλά στην τελευταία έκδοση, σε υπολογιστή με windows xp, κάρτα μνήμης δεν έβγαλα και δεν πειράχτηκε τίποτα. Τώρα για το αν η συλλογή ανοίγει πιο γρήγορα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί δεν θυμάμαι πως άνοιγε πριν....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

To messaging και το phone app νομίζω ότι ξεκινάνε γρηγορότερα, πρώτα είχαν υστέρηση. Επίσης συμφωνώ με gallery
Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από κάποιους φίλους ακούω ότι τρέχει το skype κανονικά εμένα με τίποτα .Εαν μπήτε στο market βρήτε το skype και διαβάσεται τα σχόλια όλος ο κόσμος παραπονιέται γιατί δεν τρέχει στο galaxy. Εάν έχει κάποιος λύση ας βοηθήση τους υπόλοιπους
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από κάποιους φίλους ακούω ότι τρέχει το skype κανονικά εμένα με τίποτα .Εαν μπήτε στο market βρήτε το skype και διαβάσεται τα σχόλια όλος ο κόσμος παραπονιέται γιατί δεν τρέχει στο galaxy. Εάν έχει κάποιος λύση ας βοηθήση τους υπόλοιπους
φιλε μου το εβαλα τωρα (αν και δεν το δουλευω) μηπως μου βγαλει κατι και σε βοηθησω αλλα δουλευει κανονικα και σε εμενα
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις...εχει βρει κανεις εφαρμογη να κανει σαν ανασυγκροτηση? και 2 υπαρχει αραγε τροπος να μεγαλωσουμε την εσωτερικη μνημη?
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το εβαλα τωρα (αν και δεν το δουλευω) μηπως μου βγαλει κατι και σε βοηθησω αλλα δουλευει κανονικα και σε εμενα

 

το πέρασες απο το market

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το τηλέφωνό μας αλλά του λείπει πολύ η φωνητική κλήση.

Αυτό που έχει ως φωνητική κλήση μόνο τέτοιο δεν μπορείς να το πεις.

Έτσι δεν μπορείς να καλέσεις κάποιον χωρίς να πληκτρολογήσεις το νούμερο του

όταν οδηγείς.

Link to comment
Share on other sites

Προς τόν φίλο τον archman με τι τρόπο σου λειτουργεί το skype γιατί όσες φορές το προσπάθησα μού βγάζει οτι απέτυχε η εγκατάσταση.

 

Περιεργο προβλημα αυτο με την μνημη. Δεν ξερω γιατι συμβαινει αυτο.Επανεκινηση στο τηλεφωνο εκανες; Για ριξε και μια ματια στις ρυθμισεις-εφαρμογες-αγνωστες πηγες αν ειναι τσεκαρισμενο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Froyo βαλατε τελικα εδω σε αυτο?

 

όχι ακόμα δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χθες έβαλα το νέο firmware. Σήμερα πρωί πρωί ειχα 3-4 dropped calls, ελπίζω να ήταν τυχαίο. Αλλίως τρέχα γύρευε!!! Εσείς όλα οκ?
Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Εγώ θα ήθελα να να θέσω ξανά την παρακάτω ερώτηση.

 

H μπαταρία που φοράει το I9000 Galaxy S είναι η ίδια (ή έστω συμβατή με αυτήν...) που φοράει το Ι5800 Galaxy 3?

 

Όποιος γνωρίζει ας πει!

 

Ευχαριστώ.

 

Βασίλης

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χθες έβαλα το νέο firmware. Σήμερα πρωί πρωί ειχα 3-4 dropped calls, ελπίζω να ήταν τυχαίο. Αλλίως τρέχα γύρευε!!! Εσείς όλα οκ?

 

Εμένα μέχρι στιγμής όλα καλά.

(Φτου φτου μη το ματιάσω...) :X:X:X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...