Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποτε ρε παιδια θα ερθει και σε εμας το Froyo? Λετε να το κανω update με τον unofficial τροπο η να περιμενω? Ξερω οτι εχει βγει σε ισπανια και ιρλανδια αλλα κατα εμας ποτε θα ερθει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποτε ρε παιδια θα ερθει και σε εμας το Froyo? Λετε να το κανω update με τον unofficial τροπο η να περιμενω? Ξερω οτι εχει βγει σε ισπανια και ιρλανδια αλλα κατα εμας ποτε θα ερθει?

 

Κι εγώ κάποτε έλεγα να περιμένω, αλλά τελικά το πήρα απόφαση και το έκανα αναβάθμιση με τη rom του Κύριλλου. Άλλο τηλέφωνο έγινε...

Link to comment
Share on other sites

Ποτε ρε παιδια θα ερθει και σε εμας το Froyo? Λετε να το κανω update με τον unofficial τροπο η να περιμενω? Ξερω οτι εχει βγει σε ισπανια και ιρλανδια αλλα κατα εμας ποτε θα ερθει?

 

Εμείς πάντως εδώ και 5 μήνες την περιμένουμε και ακόμα τίποτα

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παρακολουθω το ποστ του Κυριλλου εδω και 2-3 μηνες και περιμενω... Θα το κανω τωρα αναβαθμιση
Link to comment
Share on other sites

Και εγω παρακολουθω το ποστ του Κυριλλου εδω και 2-3 μηνες και περιμενω... Θα το κανω τωρα αναβαθμιση

 

Καλή επιτυχία. Ότι χρειαστείς όλα τα παιδιά εδώ είναι πρόθυμα να βοηθήσουν μην σε ανησυχεί τίποτα

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κάτι έγινε χθες κ ακυρώνει μόνο του τις εισερχόμενες....βγάζει ένα μήνυμα "λυπούμαστε" αλλά δεν προλαβαίνω να το διαβάσω...bug???

 

και έμενα το έκανε αυτό όταν πέρασα την 3.3 του Κυριλού.

Λύθηκε με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για ζελατινα για προστασια οθονης εχει βρει κανενας? Ρωτησα στο πλαισιο και public και δεν υπαρχει για το galaxy 3 συγκεκριμενα. Στο πλαισιο μου ειπαν να παρω αν θελω την ζελατινα του iPhone4 και να την κοψω ωστε να ταιριαζει το οποιο μου φανηκε πολυ μπακαλιστικη επιλογη... Στο skroutz μου εβγαλε μονο ενα μαγαζι απο αθηνα στα 5€ περιπου αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα οντας απο Θεσ/νικη και η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να μπλεξω με καταστημα που δεν ξερω...

 

Εχει να προτηνει κανενας καμια λυση?

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για ζελατινα για προστασια οθονης εχει βρει κανενας? Ρωτησα στο πλαισιο και public και δεν υπαρχει για το galaxy 3 συγκεκριμενα. Στο πλαισιο μου ειπαν να παρω αν θελω την ζελατινα του iPhone4 και να την κοψω ωστε να ταιριαζει το οποιο μου φανηκε πολυ μπακαλιστικη επιλογη... Στο skroutz μου εβγαλε μονο ενα μαγαζι απο αθηνα στα 5€ περιπου αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα οντας απο Θεσ/νικη και η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να μπλεξω με καταστημα που δεν ξερω...

 

Εχει να προτηνει κανενας καμια λυση?

 

Το να πάρεις μια για iphone και να την κόψεις για το galaxy3 θα ειναι fail. 2ον αν κόβετε σημαίνει ότι είναι χαμηλής ποιότητας, κοίτα ένα προηγούμενο μου ποστ:

 

"Για να μην πάθεις και χειρότερα σου προτείνω ανεπιφύλαχτα να αγοράσεις αυτό. http://cgi.ebay.co.uk/Vikuiti-screen...ht_1802wt_1139

 

Η τιμή είναι λίγο τσιμπιμένη αλλά αξίζει με 1000!!! Την έχω 5 μήνες και δεν έχει ούτε γρατσουνιά, ούτε φουσκάλα ούτε τίποτα. Και η αφή βελτιώνεται πάρα πολύ.

 

Επίσημη σελίδα: http://www.protectionfilms24.com/art...f100c54cab1c81"

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά επανέρχομαι με μια νέα απορία. Μηπωσ ξέρετε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή σαναυτή της Sony Ericsson το tracker id? Δοκίμασα κάποια οπωσ το sound hound. Άλλη δεν αναγνωρίζουν τραγούδια από το ραδιόφωνο. Μολισ την βάζω σε εφαρμογή σταματάει το ραδιόφωνο.

 

Επίσης μιασ και είμαστε στο Ραδιόφωνο ξέρετε ανμπορώ να ακούω streami

ng κάποιους σταθμούς γιατί μόνο έναν εχω καταφέρει που είχε τις Οδηγίες στο site του.

 

Εννοώ τύπου e-radio

Ευχαριστώ! :-)

 

Κι εγώ κάποτε έλεγα να περιμένω, αλλά τελικά το πήρα απόφαση και το έκανα αναβάθμιση με τη rom του Κύριλλου. Άλλο τηλέφωνο έγινε...

δηλαδή πρότεινε αυτή του Κυριλλου? να το προχωρήσουμε? ρωτάω γιατί δεν εχω καταλάβει αν είναι σαν την βάζω 2.2 ή είναι κάτι άλλο?

 

όταν εννοείς έγινε άλλο τηλέφωνο σε ποια θέματα? συγνώμη που ρωτάω ξανά,απλώς γιατί μετά δεν υπάρχει δρόμος γυρισμού όσο αφορά το θέμα εγγύησης.

 

ευχαριστώ!

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά επανέρχομαι με μια νέα απορία. Μηπωσ ξέρετε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή σαναυτή της Sony Ericsson το tracker id? Δοκίμασα κάποια οπωσ το sound hound. Άλλη δεν αναγνωρίζουν τραγούδια από το ραδιόφωνο. Μολισ την βάζω σε εφαρμογή σταματάει το ραδιόφωνο.

 

Επίσης μιασ και είμαστε στο Ραδιόφωνο ξέρετε ανμπορώ να ακούω streami

ng κάποιους σταθμούς γιατί μόνο έναν εχω καταφέρει που είχε τις Οδηγίες στο site του.

 

Εννοώ τύπου e-radio

Ευχαριστώ! :-)

ψαξε για το radiotime εχεις ολους τους ελληνικους σταθμους.ειναι paid εφαρμογη οποτε google is your friend!

 

δηλαδή πρότεινε αυτή του Κυριλλου? να το προχωρήσουμε? ρωτάω γιατί δεν εχω καταλάβει αν είναι σαν την βάζω 2.2 ή είναι κάτι άλλο?

 

όταν εννοείς έγινε άλλο τηλέφωνο σε ποια θέματα? συγνώμη που ρωτάω ξανά,απλώς γιατί μετά δεν υπάρχει δρόμος γυρισμού όσο αφορά το θέμα εγγύησης.

 

ευχαριστώ!

 

δε νομιζω εχω την εντυπωση οτι στο topic για hacks/roots λεει οτι γυριζει σε official eclair μεσω kies.ψαξ'το λιγο...

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για ζελατινα για προστασια οθονης εχει βρει κανενας? Ρωτησα στο πλαισιο και public και δεν υπαρχει για το galaxy 3 συγκεκριμενα. Στο πλαισιο μου ειπαν να παρω αν θελω την ζελατινα του iPhone4 και να την κοψω ωστε να ταιριαζει το οποιο μου φανηκε πολυ μπακαλιστικη επιλογη... Στο skroutz μου εβγαλε μονο ενα μαγαζι απο αθηνα στα 5€ περιπου αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα οντας απο Θεσ/νικη και η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να μπλεξω με καταστημα που δεν ξερω...

 

Εχει να προτηνει κανενας καμια λυση?

 

Απο Πλαίσιο την πήρα την δικιά μου και έκατσε μια χαρά ρίξε μια ματιά εδώ

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Screen-Protector/Nortonline-Screen-Protector-Samsung-Galaxy-3-5205598033590.htm

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Απο Πλαίσιο την πήρα την δικιά μου και έκατσε μια χαρά ρίξε μια ματιά εδώ

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Screen-Protector/Nortonline-Screen-Protector-Samsung-Galaxy-3-5205598033590.htm

 

πόσα τεμάχια έχει αυτό το πακέτο ; κανένα πανάκι είχε μαζί ; :)

Edited by kokojojobobo
Link to comment
Share on other sites

πόσα τεμάχια έχει αυτό το πακέτο ; κανένα πανέκι είχε μαζί ; :)

 

Ένα τεμάχιο - 1 πανάκι και μια καρτούλα για να περάσεις την ζελατίνα (να μην έχει αέρα)

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σημερα πηγα μια βολτα να χαζεψω κινητα μιας κ δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα παρω to galaxy 3 κ εκτος οτι μ ειπε η πωλητρια οτι κ να το θελω δεν κυκλοφορει (κ ας το ειχε στο μαγαζι) .....μ ελεγε βλακειεσ για να μου πασαρει το samsung galaxy mini το οποιο ειναι ωραιο κ με μεγαλυτερη οθονη αλλα πλατη..να μην τα πολυλογω μου ειπε οτι κανουν αναβαθμιση δωρεαν στο android 2.2 .....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σημερα πηγα μια βολτα να χαζεψω κινητα μιας κ δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα παρω to galaxy 3 κ εκτος οτι μ ειπε η πωλητρια οτι κ να το θελω δεν κυκλοφορει (κ ας το ειχε στο μαγαζι) .....μ ελεγε βλακειεσ για να μου πασαρει το samsung galaxy mini το οποιο ειναι ωραιο κ με μεγαλυτερη οθονη αλλα πλατη..να μην τα πολυλογω μου ειπε οτι κανουν αναβαθμιση δωρεαν στο android 2.2 .....

 

Δεν ξέρω τα χαρακτηριστικά του αλλά είναι προφανές πως ήθελε να προωθήσει το νέο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τα χαρακτηριστικά του αλλά είναι προφανές πως ήθελε να προωθήσει το νέο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

και εγω αυτο πιστευω.... γιατι στα αλλα μαγαζια το εχουν κανονικα το galaxy 3 για να το αγορασεις κ μαλιστα 149 ευρω το βρηκα στα multirama.το mini εχει αναλυση 240 Χ 320 και 262.000 χρωματα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες αν δεν εχω internet στο κινητο αλλος τροπος να περασω εφαρμογες κτλ δν παιζει??με το καλωδιο απο το pc ας πουμε?και αν ναι που μπορω να βρω να κατεβασω??στο android market μου ζηταει λογαριασμο που να χρησιμοποιειται για το κινητο κ κατι τετοια κουλα...
Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτά του και με το πείραγμα που έχουν καταφέρει τα παιδιά εδώ είναι πολύ καλή επιλογή. Άποψη μου φυσικα. Γιατί τα γούστα είναι διαφορετικά για τον καθένα

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες αν δεν εχω internet στο κινητο αλλος τροπος να περασω εφαρμογες κτλ δν παιζει??με το καλωδιο απο το pc ας πουμε?και αν ναι που μπορω να βρω να κατεβασω??στο android market μου ζηταει λογαριασμο που να χρησιμοποιειται για το κινητο κ κατι τετοια κουλα...

 

Μόνο από sait με "πονηρές" εφαρμογές. Μπορείς φυσικα να συνδεθειs και με wi fi αν βρειs διαθέσιμο δίκτυο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

astronaytis κατι ασχετο, ειδα στην υπογραφη σου οτι χρησιμοποιεις το TeamViewer ,προσφερει κατι παραπανω απο το phonemypc που εχω εγω στο galaxy μου, σορυ για το offtopic
Link to comment
Share on other sites

astronaytis κατι ασχετο, ειδα στην υπογραφη σου οτι χρησιμοποιεις το TeamViewer ,προσφερει κατι παραπανω απο το phonemypc που εχω εγω στο galaxy μου, σορυ για το offtopic

 

Είναι πρόγραμμα για να βλέπω τον υπολογιστή σου Και να κάνω εγώ όλη την δουλειά για αναβάθμιση ρομ από το δικό μου υπολογιστή

 

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

aaa απο pc σε pc το δουλευεις, νομιζα ειχες την εκδοση για android, ok ευχαριστω

 

Αυτό που λεs εσυ με τι τρόπο συνδεει το κινητό με τον υπολογιστή? Καλώδιο?

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο έχουν τελειώσει οι μεμβράνες, απο εκεί έρχομαι. Για αυτή τη θήκη τι λέτε; Την έχει πάρει κανένας;

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-i5800-Galaxy-3-thiki-metaforas-typou-flip.312630.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο μενα. Το εχω κανα 2μηνο το κινητο.

Ειχα προβλημα με τη καρτα σιμ(αφαιρεθηκε καρτα σιμ κτλπ) και λυθηκε με καινουρια. Μου ειπαν οτι τα καινουρια κινητα εχουν προβλημα με αρκετα παλιες σιμ.

 

Εκανα τις αναβαθμισεις σε 2.2 και ρομ 3.3 και αντιμετοπιζω τα εξης:

1) οταν μιλαω στο τηλ κανει ανα 10' περιπου 5 διακοπες του μισου δευτερολεπτου συνεχομενα. Μετα απο λιγο παλι και παλι.

2)Στον browser του κινητου στην 2.1 στο blog μου ανοιγαν οι google adsense διαφημησεις. Πλεον στην 2.2 δεν ανοιγουν με τον browser του κινητου. (Στον οπερα δεν ανοιγαν ουτε πριν) Τι να κανω να ανοιγουν παλι?

Συγχαρητηρια στον αστροναυτη και το κυριλο και σε οσους αλλους μας παρεχουν ολες αυτες τις συμβουλες!!

 

 

Κανενας βοηθεια για τις διακοπες που κανει εμενα?

Και εναν browser που να υποστηριζει google adsense σε 2.2??

thanks προκαταβολικα!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...