Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μας αφήνει γερή δόση αγωνίας η συνέχεια μετά απο αυτά που είδαμε...

 

 

 

ωραίος ο jack στον ρόλο του Κάιν

:p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι εκει που νόμιζα ότι τα είχα δει όλα στο 24 να που ήρθε η 5η ώρα και με άφησε άφωνο..................

Καλά ρε παιδιά ο "κακός" της 5ης Σαιζόν που έδεινε Τηλεφωνικές οδηγίες-εντολές στον Logan είναι αδερφός του Jack;αν είναι δυνατόν πως το σκέφτηκαν.......

 

Sorry αλλά το season 6 έχει αρχίσει να μου θυμίζει κάτι από Φώσκολο :X

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά το season 6 έχει αρχίσει να μου θυμίζει κάτι από Φώσκολο :X

 

bingo. Και λεγα να μην το πω εγώ...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Kαι εκει που νόμιζα ότι τα είχα δει όλα στο 24 να που ήρθε η 5η ώρα και με άφησε άφωνο..................

Καλά ρε παιδιά ο "κακός" της 5ης Σαιζόν που έδεινε Τηλεφωνικές οδηγίες-εντολές στον Logan είναι αδερφός του Jack;αν είναι δυνατόν πως το σκέφτηκαν.......

Σαν να μας τα χαλάει λίγο το 5 επεισόδιο... Ψιλοξενέρωσα... Είπαμε όχι και έτσι. Αγωνία τεράστια αλλά συμφωνώ με τα παιδιά πριν ότι πλέον μιλάμε για Φωσκολική ταινία...

 

 

Τον αδερφό του Τζακ τον είχαμε δει και στην 5η σεζόν; Η αλήθεια είναι ότι κάτι μου θυμίζει...

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά στις προηγούμενες σεζόν δεν είχαν δώσει στοιχεία που μπορεί να μας κάνουν να αμφιβάλλουμε, άρα το είχαν ήδη στο μυαλό τους εξαρχής, δεν το σκαρφίστηκαν τώρα.

Αν κι εμένα μου θυμίζει τον Μεχμέτ Αλί Ταλάτ http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/773413_b.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σαν να μας τα χαλάει λίγο το 5 επεισόδιο... Ψιλοξενέρωσα... Είπαμε όχι και έτσι. Αγωνία τεράστια αλλά συμφωνώ με τα παιδιά πριν ότι πλέον μιλάμε για Φωσκολική ταινία...

 

 

Τον αδερφό του Τζακ τον είχαμε δει και στην 5η σεζόν; Η αλήθεια είναι ότι κάτι μου θυμίζει...

 

Αν τον είχαν βάλει στο άσχετο θα ξενέρωνα και εγώ.

 

Αλλά επειδή σαν πρόσωπο ήταν το μεγαλύτερο ερωτηματικό της 5ης σεζόν, εγώ το βρήκα καταπληκτικό σαν twist.

Αδιάβαστος νεαρέ, τς τς. :p

 

Αλήθεια, είδαμε ποτέ ποιος ήταν στο κότερο στο τέλος της 2ης νομίζω, που δίνει την εντολή στη Mandy να σκοτώσει τον Ντέιβιντ Πάλμερ με εκείνη τη "βιολογική" χειραψία; Λέτε να ήταν ο Graham ή δε θυμάμαι καλά και αποκαλύφθηκε;

 

Ρε Χουρχουλίτσε, αν έχεις τον PotUS :p στο ένα πόδι, τί να σου πει μετά ο Τάσσσσσσσσος;

 

edit: Βρήκα από που τον ξέρω, έπαιζε ένα γιατρό στο E.R.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης βρίσκω πολύ κρύα την συμπεριφορά

αδερφού προς αδερφό όταν συναντιούνται αλλά ακόμα και όταν του πρωτοτηλεφωνεί. Εντάξει ρίξε και καμιά αγκαλιά, αίμα σου υποτίθεται ότι είναι. Αυτός κατευθείαν στο ψητό, καρέκλα-βασανιστήριο. :lol: :wacko:

Δε νομίζω ότι ήταν τόσο φυσικό αυτό. Εκτός και αν αποδειχθεί αργότερα ότι είχαν προηγούμενα μεταξύ τους ή είχε απασχολήσει τις αρχές οπότε ήταν κάτι σαν ύποπτος εξαρχής.

Link to comment
Share on other sites

 

edit: Βρήκα από που τον ξέρω, έπαιζε ένα γιατρό στο E.R.

 

Τον τύπο τον πρωτοθυμάμαι που έκανε έναν bully από την παρέα των κακών στην ταινία ROBOCOP του Verhoeven, συγκεκριμένα στην τελική εξωτερική σκηνή στο παλιό εργοστάσιο έπεσε πάνω σε βαρέλι με χημικά και τον έδειξε που άρχισε να λειώνει κανονικά !!!! :shock: :shock:

 

[EDIT]

Α, μην ξεχάσω και την πρωταγωνιστική συμμετοχή του στο κορυφαίο cult επεισόδιο "Leonard Betts" των X-FILES, που έκανε τον τύπο που έτρωγε καρκινώματα, και που ήταν χωρίς κεφάλι και μετά αυτό φύτρωνε μέσα από το στόμα του !!! :D :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η 6η σαιζόν μ'άρεσε πως ξεκίνησε και πως συνεχίζει. Το μόνο πρόβλημα που έχω μέχρι στιγμής είναι αυτό που προαναφέρθηκε, με τον

 

αδερφό του Τζακ. Αν δεν γνωρίζει ήδη κάτι για αυτόν ή έστω να υποψιάζεται, ο τρόπος που του συμπεριφέρθηκε είναι εντελώς μη ρεαλιστικός. "Πού είναι ο μπαμπάς;" "Δεν ξέρω.Θα ψάξω να τον βρω" "ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ!!ΤΗΝ $#%#$ΣΕΣ!"

Δηλαδή, εντάξει, όσο και να βιάζεσαι πια, δεν αντιδράς έτσι, πόσο μάλλον στο συγκεκριμένο άτομο. Και μην ξεχνάμε ότι κυνηγάνε μια πληροφορία που λογικά το πιο πιθανό θα ήταν να μην έβγαζε πουθενά,να ήταν απλά σύμπτωση, γιατί μιλάμε για ένα όνομα από τα 100άδες στη λίστα. Φυσικά επειδή είναι 24, δεν θα είναι τυχαίο αλλά και πάλι

δεν δικαιολογείται ο βασανισμός του αδερφού σου.

 

 

 

Υγ.1: Το παιδί πόσο % το δίνετε να είναι του Τζακ; ;)

 

Υγ.2: Και πάνω που λέγαμε πως δεν έχει ωραίες γυναίκες αυτή τη σαιζόν

το 24, έρχεται η γυναίκα του Bro και μας ζαλίζει! Είναι η ίδια super hot ηθοποιός που παίζει και στο Heroes και που την είχα πρωτοπροσέξει από έναν guest ρόλο στα Φιλαράκια. (έπαιζε την πωλήτρια σε ένα κατάστημα με παιδικά ρούχα που την έπεφτε στον Ross)

Link to comment
Share on other sites

Υγ.1: Το παιδί πόσο % το δίνετε να είναι του Τζακ; ;)

:lol: :lol: :lol:

 

'Ετσι όπως μας παρουσίασαν την ιστορία καθόλου απίθανο. :ninja: :ninja: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

σωστές οι παρατηρήσεις...

η συμπεριφορά του Τζακ προς τον αδελφό του οφείλεται σε μεγάλο ποσοστό στην ιδιάζουσα προφανώς σχέση του Τζάκ με την γυναίκα του αδελφού του..άλλωστε το πέταξε και ο ίδιος ο αδελφός στην γυναίκα του...ότι και καλά δεν τον έχει ξεπεράσει..

:)

για να δούμε...:)

Link to comment
Share on other sites

σωστές οι παρατηρήσεις...

η συμπεριφορά του Τζακ προς τον αδελφό του οφείλεται σε μεγάλο ποσοστό στην ιδιάζουσα προφανώς σχέση του Τζάκ με την γυναίκα του αδελφού του..άλλωστε το πέταξε και ο ίδιος ο αδελφός στην γυναίκα του...ότι και καλά δεν τον έχει ξεπεράσει..

:)

για να δούμε...:)

Μένει να δούμε

αντί για καλωσόρισμα με τον πατέρα του να τον αρχίσει στα βασανιστήρια.

:lol: Εκείνο κι αν θα είναι υπερβολή και αφύσικο.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off topic ερώτηση η οποία απευθύνεται σ'όποιον έχει αγοράσει την season 5 σε dvd:το 10λεπτο prequel της season 6 που στην ευχή βρίσκεται και δεν το βρίσκω;;
Link to comment
Share on other sites

Λίγο off topic ερώτηση η οποία απευθύνεται σ'όποιον έχει αγοράσει την season 5 σε dvd:το 10λεπτο prequel της season 6 που στην ευχή βρίσκεται και δεν το βρίσκω;;

 

Στο έβδομο dvd κατα πάσα πιθανότητα:)

Link to comment
Share on other sites

Correct! Βρισκεται στο 7ο dvd στο κυριως μενου και δεν υπαρχει περιπτωση να σου ξεφυγει ;)

 

Μολις με εφοδιασε μια "ψυχη" με τα 5 επεισοδια του season 6! Θα αντεξω μεχρι αυριο που θα ξεκινησω να τα δω. :D

Link to comment
Share on other sites

Correct! Βρισκεται στο 7ο dvd στο κυριως μενου και δεν υπαρχει περιπτωση να σου ξεφυγει ;)

 

Έλα όμως που μου ξεφεύγει...Στο πίσω μέρος της συσκευασίας όπου αναγράφονται τα περιεχόμενα του κάθε dvd λέει όντως ότι στο 7ο μαζί με τα άλλα extras περιλαμβάνεται και το prequel της 6,μέσα όμως στο μενού του dvd δεν υπάρχει πουθενά!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, είμαι ΦΑΝ της σειράς (αν και την πρώτη την είδα μετά από ΠΟΛΥ προτροπή φίλων - ΔΕΝ μου άρεσαν τα πρώτα 8 επεισόδια) και νομίζω ότι η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΖΟΝ

(με τη πυρηνική κεφαλή που "έσκασε" στην έρημο)

καθώς και η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ (6η), είναι ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ!

Ναι, συμφωνώ ότι είχε μπόλικο...

"Φώσκολο" η 6η, αλλά σε ΑΝΤΑΜΕΙΒΕΙ και με το παραπάνω με την αγωνία και τη δράση της!

 

Καταρχάς,

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ κιόλας επεισόδιο, γίνεται "της κακομοίρας"!

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σβηστήκαν μηνύματα; Τελικά ΠΟΥ υπάρχει η 6η σαιζόν ολόκληρη; Κάνετε λάθος ή μας δουλέυετε; lupus_Hegemonia σε παρακαλώ απάντα με σαφήνια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από nikkosnet

Correct! Βρισκεται στο 7ο dvd στο κυριως μενου και δεν υπαρχει περιπτωση να σου ξεφυγει

 

Έλα όμως που μου ξεφεύγει...Στο πίσω μέρος της συσκευασίας όπου αναγράφονται τα περιεχόμενα του κάθε dvd λέει όντως ότι στο 7ο μαζί με τα άλλα extras περιλαμβάνεται και το prequel της 6,μέσα όμως στο μενού του dvd δεν υπάρχει πουθενά!

 

Ούτε εγω το βρήκα οταν το νοίκιασα...τι στο καλό κρυμμένο είναι!;;!:ninja:

Εγραφε πουθενα Prequel της 6 και δεν το είδα;;:cry:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σβηστήκαν μηνύματα; Τελικά ΠΟΥ υπάρχει η 6η σαιζόν ολόκληρη; Κάνετε λάθος ή μας δουλέυετε; lupus_Hegemonia σε παρακαλώ απάντα με σαφήνια.

apla mperdevei thn 5h me tin 6h

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σβηστήκαν μηνύματα; Τελικά ΠΟΥ υπάρχει η 6η σαιζόν ολόκληρη; Κάνετε λάθος ή μας δουλέυετε; lupus_Hegemonia σε παρακαλώ απάντα με σαφήνια.

Καλά είστε σοβαροί αυτοί που σβήσατε μηνύματα; Αφήσατε τον τύπο που λέει ότι η 6η σίζον είναι στα ελληνικά βιντεοκλάμπ ( :rotfl: ) και σβήσατε τα άλλα που τον αμφισβητούν;

 

Και εις ανώτερα mods. :up:

Link to comment
Share on other sites

Καλά είστε σοβαροί αυτοί που σβήσατε μηνύματα; Αφήσατε τον τύπο που λέει ότι η 6η σίζον είναι στα ελληνικά βιντεοκλάμπ ( :rotfl: ) και σβήσατε τα άλλα που τον αμφισβητούν;

 

Και εις ανώτερα mods. :up:

 

θέλεις να μας υποδείξεις που ακριβώς γίνονται αυτά που λες..???:rolleyes:

σε χάλασε μήπως που έχασες μερικά ποστς..??:rolleyes::!:

χαλάρωσε λίγο...:)

και για να τελειώνουμε με το θέμα...η 6η σαιζόν άρχισε πριν 2 εβδομάδες στην Αμερική και παίζεται τώρα, άρα αποκλείεται

κάποιος να την έχει δει όλη, εκτός αν είναι ο δημιουργός της..!!!

συνεχίζουμε on topic...!!!

Link to comment
Share on other sites

Guys, παρακαλώ στο θέμα! Όχι άλλα off topic! :!:

Επίσης, προς όσους θέλουν να κριτικάρουν τις αποφάσεις των moderators ανιτγράφω από Ο.Π.Χ.:

 

Εφόσον υπάρχουν οποιεσδήποτε ενστάσεις σχετικά με τις ενέργειες που ακολούθησε ένας διαχειριστής του myphone.gr, ώστε να αντιμετωπίσει κάποιο περιστατικό, τότε αυτές θα πρέπει να υποβάλλονται με προσωπικό μήνυμα (PM) προς τον ίδιο το διαχειριστή. Εφόσον το μέλος πιστεύει ότι δεν δικαιώθηκε από το αποτέλεσμα της μεταξύ τους επικοινωνίας, τότε μπορεί να απευθυνθεί σε κάποιον τρίτο διαχειριστή με περισσότερες αρμοδιότητες (π.χ. Super Moderator). Εφόσον και πάλι θεωρεί πως το αποτέλεσμα είναι αρνητικό, τότε μπορεί να απευθυνθεί στον Administrator του myphone.gr, ο οποίος θα προχωρήσει σε διερεύνηση του συγκεκριμένου περιστατικού και εφόσον απαιτείται, θα προβεί στις απαραίτητες ενέργειες.

 

Συνεχίζουμε. :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...